|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cvijece za sadnju
14.3.2012 15:34:09   
Dida79
Zasto busis samo onu betonsku plocu i to su male rupice tako da se to i ne vidi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Cvijece za sadnju
14.3.2012 15:34:51   
veeseelaa
morala bi ja to šmeknuti, da vidim kako to izgleda
da šta ne sHebemo



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Cvijece za sadnju
14.3.2012 15:37:02   
Dida79
sad mi je prazna baterija na kameri pa ti ne mogu slikati.Cim napunim slikam

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Cvijece za sadnju
14.3.2012 15:40:14   
veeseelaa
baš ti hvala

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Cvijece za sadnju
15.3.2012 0:55:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

super ovo Hanady user posted image
a moglo bi se jednogodišnje cvijeće i malo ranije posaditi? mislim prije 1 maja



e ne znam šta bih ti rekla za ranije...
ja nekako po tradiciji od moje mame to sa prvim majerm radim...
moguće ako vrijeme bude pogodnije možda i mogu prije...smao obično te biljkice jednogodišnje su jako osjetljive na zimu...meni nekao prvi maj ko najsigurniji da nema mraza na sedrenikuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Cvijece za sadnju
26.4.2012 10:04:52   
Anoniman
Zene, gdje vam je taj rasadnik u Nedzaricima i da li se isplati ici dolje, mislim, koliko je jeftinije u odnosu na ulicno-pijacnu prodaju? Ja se mislila zadati sutra ili za vikenduser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 26.4.2012 10:07:43 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Cvijece za sadnju
26.4.2012 16:58:33   
Anoniman
Vidim, da ste bile azurne sa tim navigacijama rasadnika, pa sam se sama snaslauser posted image
Kupila, posadilauser posted image Moram jos malo dokupiti za cvijetnjaka nesto, ali ne znam stauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Cvijece za sadnju
26.4.2012 17:00:57   
Hanady RR
joj pahuljo nisma vijdle post...

ja aBd u nedelju sadimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Cvijece za sadnju
26.4.2012 23:47:27   
Honey3
I ja danas posadila pelargonije na tarasuuser posted image placala ih po 0,95 KM.

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Cvijece za sadnju
26.4.2012 23:53:58   
Hanady RR
ja nisma još cijene stigla uporediti
pijaca vs. rasadnik...
zaho gdje si ti uzimala...

koliko su im suflinije sadauser posted image

što bi ja sa stolice do svih informacijauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Cvijece za sadnju
26.4.2012 23:58:32   
canim
Ima li neko lijepo cvijece da mu ne treba puno direktnog sunca a ni puno vode I da cvijeta citavo ljeto po mogucnosti da je nisko I da je raznih Boja user posted image valjda ne trazim puno, imam basticu u hladu pa bih da mi nesto cvijeta tu, Ali ne znam sta, tu ima sunca samo do podne user posted image ima li neko kakav prijedlog?

< Poruku je uredio canim -- 26.4.2012 23:59:39 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Cvijece za sadnju
27.4.2012 0:02:42   
Honey3
Ja Hanady uzimala u Podlugovima,ima jedna radnja "svastara" sulfinije su 5,5 KM ona viseca saksija,petunije 0,45 KM,zemlja 80l 9,5 KM,eto svasta sam ti rekla,pa ti vidi gdje ti se isplati,meni su Podlugovi usput, kad idem mamiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Cvijece za sadnju
27.4.2012 0:05:26   
Hanady RR
hortenzija ili ti ga hadžibeg voli hladovinu...
u nekoliko boja možeš ga naći...višegodišnja je biljka...
al je on povisok kao cvijet i jako arkočan u cvatu i zelenilu...

onda vodenik cvijet nisži je la prelijep , ne voli sunce al voli vlagi i treba ga zaljevati a ne i previše ako je u hladu da ne strune korijen
i njega ima u raznim lijepim bojama...ja imama narandžaste...nešto prekrasno

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Cvijece za sadnju
27.4.2012 0:05:56   
Honey3
canim mislim da su ti ruze najbolje,imas one sto nisko rastu,a ruze stalno cvijetajuuser posted image i kod mene je u basti takva situacija,slabo Sunca,ali ruzama ne smeta.

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Cvijece za sadnju
27.4.2012 0:09:31   
Hanady RR
zaho hvala...ako bude isplativo idem u podlugoveuser posted image

canim ja sma i prkos posula iza kuće...i obvalja mi se sma...to je prelijep cvijet iz jedne grančice u više rzaličitih boja, a niskoga je rasta...
zaljevam ga ono kad krenem i bašti il naveče il ujutro a znamo i prekosčiti a hladovina je većinom dana u tom djielu a super uspijeva...mada i na direktnom suncu mu je dobrouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Cvijece za sadnju
27.4.2012 0:16:55   
canim
Hanady Sad Sam vidjela na google vodenika cvijet, presladak je, jeli ima u nasim rasadnicima se kupiti ili se kupuje kao sjemenke u onim vrecicama?

Zaha dobro si me podsjetila za ruze, mozda zasadim koju user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Cvijece za sadnju
27.4.2012 8:04:30   
Nunny
ja bas nemam puno prostora za cvijece..ali svoj balkoncic svakog proljeca ukrasim prosle godine su to bili karanfili oni patuljasti, divno mirisu i dugo cvjetaju...ove godine planiram da dodam patuljaste ruze...nisam zadovoljna cvijecem iz obija...ovaj put rasadnik na otoci ili ovaj u nedžaricima

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Cvijece za sadnju
27.4.2012 8:08:07   
M kao Mama
Bogami moje cvijeće se plaho primilo, jest da sam se brinula da ne smrzna,a li preživi predivno je, još svekrva rasadila i ljubičice u 4 saksije, pa kontam da pokoju prebacim i u žardinjeru.

e, trebalo bih još jedno 6 onih dugih saksija na prozor vani, ali to ću u ovo koji dan akobogda

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Cvijece za sadnju
1.5.2012 16:35:22   
bambi7
zene trebam savjet - trazi svekrva da im posaljem neko cvijece za ispred kuce koje visoko rasteuser posted image
Ja i cvijece nismo na istim talasnim, pa ako moze predlig koje cvijece i gdje se moze kupiti?
Sunca ima prvu polovinu dana na tom dijelu gdje zeli da ga posadi, negdje do 13-14h!

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *