|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Internet
28.6.2010 0:20:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Hanady majke ti, gdje nabavi te 3 gige, u telekomu ima 1 ili 5, mada sam čula da od 1.'. ovi koji imaju jednu gigu automatski će biti prebačeni na 2 za iste pare, što je super, hvala Bogu da su se sjetili da malo poguraju, mada bi meni te tri gige bile idealne.

u telecomu draga...pa me prebacili na 5...a evo neki dan na 8 giga...imam sad i viškauser posted image user posted image user posted image user posted image sve za iste pare


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Internet
28.6.2010 0:25:09   
Visnja RR
ne zelim zivot bez neta user posted image
imam 8 giga ali mi malo ... a ne isplati mi se 15...
uvjek moram doplatiti izmedju 10 ili 15 km
a da predjem na 15 giga platila bih jos ako se ne varam 17 km...
mada nisam sigurna da znam gdje mi se potrsi tih 8 giga... i vise user posted image
jel ona farma sta vuce? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Internet
28.6.2010 0:34:02   
frenkoza
citala sam sinoc bisere djecice..... izmedju ostalog kaze:

internet sluzi da mama i tata vise ne spavaju zajedno....




_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Internet
28.6.2010 0:44:25   
sporty mamaa
Ja imam kablovski i 5 gigauser posted image user posted image Meni dovoljno, nikad ih ne potrosim..user posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Internet
28.6.2010 0:45:14   
sarayka
Ja kablovski i nemam ograničenja pa i ne mislim na gige user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Internet
28.6.2010 8:51:55   
rose 87
pa mogu zamisliti zivot bez neta,ali eto kada je vec tu iskoristim ga,mislim da mm nebi mogaouser posted image ,imamo adsl i 5 giga,i vise nego dovoljno

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Internet
28.10.2010 13:04:33   
M kao Mama
Ja malo da podignem temu, žali mi se neki dan jedna naša draga forumašica kako je gledala Šeherzadu i došao joj račun preko 200 KM. I ja evo nekoliko noći navadila se gledam, i kao stalno pratim tamo stanje na barometru i malkice se pomjera, ali sumnjivo mi ne troši puno, nazovem brata i kažem mu da uđe na moju lozinku i provjeri i on mi kaže malo jače od pola gige si potrošila i tako je to danima stajalo. I ja sada haj rekoh da provjerim kad tamo crveni se oči ispadoše, ja prekrkala 4 gige. Nazovem telekom da pitam koliko će me Šehgerzada zaviti u crhno, kaže žena svaka prekoračena giga 10 KM. Zamantalo mi se, kod mene ona paket 2 gige, ja prešla preko 4 znači 50 marki za ovaj mjesec za internet, stvarno sam ja kriva, a tačno mi dođe da se prebacim na neki drugi provajder. Ovi iz Telekoma nisu normalni.

Imam kablovsku TV preko Telemach-a, šta mislite preko njih da uvedem net.

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Internet
28.10.2010 13:07:20   
Blue rose RR
Alma ja sam preko Eloba imala net i sada sam se samo ugovorom vezala za Telemach, po pitnaju net-a, jer je kablovska prešla automatizmom. I prezadovoljna sam već mjesec dana njihovom ponudom i brzinom.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Internet
28.10.2010 13:12:00   
henna ze
ja imam kablovski net 5GB je 19,90Km..gledala šeherezadu..i skršila sve evo 10 dana nemam ništa mislim imam al toliko sporo da ne mogu ništa otvoriti..ovo je dobro ne možeš preko..potroši za 2 dana al je 20 Km i poslije pjevaj..pa ja bi platila 200 Km neta da nije tako..
inače jedna epizoda šeherezade ti skine 300- 400 MB..tako da znaš ubuduće

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Internet
28.10.2010 13:18:40   
M kao Mama
Što se tiče gospođe Šeherzade, sebi ću da kupim CD-ove , a internte i Šehka su se posvađali,

Jadna mi majka, šta uradih, hahahahahahah.

B. rose, znam da je to automatski riješeno jer su se tri firme ujedinile u jednu, ja sampreko Telekoma, moram ih zvati da viddim kakvi su uslovi kod njih.

Ja stvarno do ove Šeherzade nisasam trošila nikada više od 1 gige, ali ovaj mjesec, ima da uokvirim račun.

Sve mi nešto nije dobro. Sreća pa radim i rano ustajem, inače bi ja stalno gledala Šeherzadu.

Nego reče mi kolegica da je ona besplatno gledala , mora da postoji nek acaka, međutim, jasam informatički onesvješčena, tako da dok mi ne nacrtate to neću ni skontati.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Internet
28.10.2010 13:25:44   
Visnja RR
mamaalma postoje provajeri koji nude free download... kao npr. trenutno logosoft... e sad kako su se svi nakacili na tu sehereadu is icno ja ne mogu nista vise da otavram normalno i skidam se sa logosofta tj vec sam podnijela zahtjev za adsl u BHnetu... jer mi je brzina koju sam imala nekad potrebna... logosoft je izgubio ovim potezom free-download jako mnogo...  cula sam da ce se opet vratiti na limitiran download ...
dakle alma imas neke pakete kod provajdera gdje možeš neograničeno da downloadujes a samim tim i da gledas seherezadu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Internet
28.10.2010 13:38:35   
M kao Mama
E, Višnjice moja lijepa, evo putavo sam zvala Telemah i dala podatke da dođu i priključe mi njihov internet, modem besplatan, priključak besplatan, neograničeno trošenje samo je razlika u tim brzinama.

Helem, bit će isplatnije nego Telekom,

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Internet
28.10.2010 13:42:25   
henna ze
koliko košta to i koja je brzina...onako me interesuje

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Internet
28.10.2010 13:42:33   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mamaalma postoje provajeri koji nude free download... kao npr. trenutno logosoft... e sad kako su se svi nakacili na tu sehereadu is icno ja ne mogu nista vise da otavram normalno i skidam se sa logosofta tj vec sam podnijela zahtjev za adsl u BHnetu... jer mi je brzina koju sam imala nekad potrebna... logosoft je izgubio ovim potezom free-download jako mnogo...  cula sam da ce se opet vratiti na limitiran download ...
dakle alma imas neke pakete kod provajdera gdje možeš neograničeno da downloadujes a samim tim i da gledas seherezadu...


Visnja ja trenutno imam BiHNet ADSL paket od 8G i brzina je očajna, streaming videa je često isjeckan, možda je do instalacija u zgradi koja se ubraja u novije, toliko je loša da prelazim na Logosoft,   mislila sam uzeti flat rate sa brzinom od 4 Mb/s pa si me sad skroz zbunila user posted image

< Poruku je uredio Dinkica -- 28.10.2010 13:43:01 >


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Internet
28.10.2010 13:45:03   
M kao Mama
sad stručnjak da pokuša to objasniti, hahaha

4 MG 22 KM, brzina je nešto 2.../4..., s tim da u narednih 12 mjeseci je dupla brzina jer je to neki promo paket

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Internet
28.10.2010 13:55:07   
Visnja RR
Ja na logosoftu imam 8 G ali mi prolsi mjesec došlo oko 25 G user posted image  mjesec prije oko 20... zato smo MM i ja pratili sta radimo...i uspostavilo se da trošim download (što je kretenizam) kad sam na RR.ba... kada sam ih molila da mi to pojasne jer ja ništa ne skidam oni se prave mutavi ... kao mozda mi se neko nakacaio...ma kako da ne!!!... nemam namjeru da više placama oko 75-80 km ...
a vec 3 dana ne mogu ništa da radim... juče nisam mogla 2 sata da pošaljem obični dokument mailom...dakle najobičniji dokument nisam mogla nakačiti...
Navodno uskoro će opet da se vrate na limitiran download ali to znaci imaću brzinu ali i visoke račune jer sam na RR.ba... (ovo mi zaista nema logiku nikako)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Internet
28.10.2010 13:57:53   
M kao Mama
Ja ko Alisa u zemlju čuda, ništa mi nije jasno, evo probali Telekom, operžili se,probat ćemo i ovu varijantu pa ćemo vidjeti,

ako se neko razumije neka objasni, mada eto ovi tvrde da je 22 KM fiksno i da ni pod razno ne može doći ni fening preko te cifre, baš su mi lijepo objasnili pa vidjet ćemo

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Internet
28.10.2010 13:58:55   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mamaalma postoje provajeri koji nude free download... kao npr. trenutno logosoft... e sad kako su se svi nakacili na tu sehereadu is icno ja ne mogu nista vise da otavram normalno i skidam se sa logosofta tj vec sam podnijela zahtjev za adsl u BHnetu... jer mi je brzina koju sam imala nekad potrebna... logosoft je izgubio ovim potezom free-download jako mnogo...  cula sam da ce se opet vratiti na limitiran download ...
dakle alma imas neke pakete kod provajdera gdje možeš neograničeno da downloadujes a samim tim i da gledas seherezadu...


Visnja ja trenutno imam BiHNet ADSL paket od 8G i brzina je očajna, streaming videa je često isjeckan, možda je do instalacija u zgradi koja se ubraja u novije, toliko je loša da prelazim na Logosoft,   mislila sam uzeti flat rate sa brzinom od 4 Mb/s pa si me sad skroz zbunila user posted image


ja sam se klela u Logosoft ...ali od marta ove godine su očaj... i kao što rekoh skida mi se download i samo zbog toga što sam na portalu RR... kad sam im to rekla pravili se mutavi...jer smo MM i ja prošli mjesec odlučili da ništa ne radimo osim otvaranja pošte i ja na RR...i došako mi račun preko 75 km a inače plaćam paket 35 km

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Internet
28.10.2010 14:08:52   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ja na logosoftu imam 8 G ali mi prolsi mjesec došlo oko 25 G user posted image  mjesec prije oko 20... zato smo MM i ja pratili sta radimo...i uspostavilo se da trošim download (što je kretenizam) kad sam na RR.ba... kada sam ih molila da mi to pojasne jer ja ništa ne skidam oni se prave mutavi ... kao mozda mi se neko nakacaio...ma kako da ne!!!... nemam namjeru da više placama oko 75-80 km ...
a vec 3 dana ne mogu ništa da radim... juče nisam mogla 2 sata da pošaljem obični dokument mailom...dakle najobičniji dokument nisam mogla nakačiti...
Navodno uskoro će opet da se vrate na limitiran download ali to znaci imaću brzinu ali i visoke račune jer sam na RR.ba... (ovo mi zaista nema logiku nikako)


Jel  Logosoftov Internet koji imaš ide preko kabla " iz haustora" ili preko telefonske utičnice u stanu. ?


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Internet
28.10.2010 14:10:33   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Nego reče mi kolegica da je ona besplatno gledala , mora da postoji nek acaka, međutim, jasam informatički onesvješčena, tako da dok mi ne nacrtate to neću ni skontati.



Ima caka, ja ti skidam serije, i onda ih tebi na kahvi proslijedim. Do sada imam 73 serije snimljene :))

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

ako se neko razumije neka objasni, mada eto ovi tvrde da je 22 KM fiksno i da ni pod razno ne može doći ni fening preko te cifre, baš su mi lijepo objasnili pa vidjet ćemo.


Znači ja sam i prije Telemach-a imala Elobov flat-rate. Znači neograničeno skidanje, za lupam 28 km mjesečno, s tim da je ovo 28 KM samo za net, plus kablovska 11 KM.
Ja sam jučer završila za dva dana skidanje serijala Baby Einsten sa 15 GB, i večeras skidam Uggly Betty, od 7 GB, ( a Bog zna šta ću još skinuti do kraja mjeseca), i račun će mi opet doći 28 KM.user posted image
To ti je flat rate.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Internet
28.10.2010 14:15:17   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ja na logosoftu imam 8 G ali mi prolsi mjesec došlo oko 25 G user posted image  mjesec prije oko 20... zato smo MM i ja pratili sta radimo...i uspostavilo se da trošim download (što je kretenizam) kad sam na RR.ba... kada sam ih molila da mi to pojasne jer ja ništa ne skidam oni se prave mutavi ... kao mozda mi se neko nakacaio...ma kako da ne!!!... nemam namjeru da više placama oko 75-80 km ...
a vec 3 dana ne mogu ništa da radim... juče nisam mogla 2 sata da pošaljem obični dokument mailom...dakle najobičniji dokument nisam mogla nakačiti...
Navodno uskoro će opet da se vrate na limitiran download ali to znaci imaću brzinu ali i visoke račune jer sam na RR.ba... (ovo mi zaista nema logiku nikako)


Jel  Logosoftov Internet koji imaš ide preko kabla " iz haustora" ili preko telefonske utičnice u stanu. ?



kod mene je bežični internet ...tj imam onaj tanjirić pored balkona...user posted image



blue roses pokušavam doći do stranice Telemach-a al me zeza konekcija...jel imaš njihv broj telefona... da otakžem adsl dok još imam vremena user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Internet
28.10.2010 14:16:46   
Blue rose RR
Info centar Telemach-a
033/756-555


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Internet
28.10.2010 14:18:11   
Blue rose RR
Ne znam je li ovo OK sa našim pravilnikom RR-a, ali evo skinuh njihov cjenovnik,pa da se malo upoznamo:
"AKCIJSKA PONUDA S CJENOVNIKOM
01.10.2010. do 01.12.2010. INTERNET AKCIJA! Uz ugovor na 12 mjeseci imate mogućnost da se opredijelite i za akcijsku ponudu u kojoj je brzina downloada izabranog paketa znatno veća nego u standardnoj ponudi, a po istoj cijeni! Paket Brzina (Kb/s) Cijena
S 4096/256 22 KM
M 6144/384 35 KM
L 10240/512 45 KM
XL 12288/1024  55 KM

Napomena: Akcija važi za pakete S, M, L i XL. U akcijskoj ponudi nema promotivnog perioda od 30 dana besplatnog korištenja M paketa kako je definisano Uslovima poslovanja. Ukoliko ste zainteresovani za našu akcijsku Internet ponudu, pozovite naš Info centar i raspitajte se o uslovima. Sve navedene cijene su u KM sa uračunatim PDV-om."

Kod mene je ovaj od 22 KM


< Poruku je uredio Blue rose -- 28.10.2010 14:19:21 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Internet
28.10.2010 14:18:39   
ziki
Samo da te pripremim da su pohitni, moja sestra ih čekala 20 dana za kablovsku(zvala direktora da se žali pa došli) + 10 za interenet i ako je trebalo odjednom sve da odrade. Za to vrijeme preko mtelovog bežičnog intereneta skrkala 300 kmuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Internet
28.10.2010 14:32:02   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ja na logosoftu imam 8 G ali mi prolsi mjesec došlo oko 25 G user posted image  mjesec prije oko 20... zato smo MM i ja pratili sta radimo...i uspostavilo se da trošim download (što je kretenizam) kad sam na RR.ba... kada sam ih molila da mi to pojasne jer ja ništa ne skidam oni se prave mutavi ... kao mozda mi se neko nakacaio...ma kako da ne!!!... nemam namjeru da više placama oko 75-80 km ...
a vec 3 dana ne mogu ništa da radim... juče nisam mogla 2 sata da pošaljem obični dokument mailom...dakle najobičniji dokument nisam mogla nakačiti...
Navodno uskoro će opet da se vrate na limitiran download ali to znaci imaću brzinu ali i visoke račune jer sam na RR.ba... (ovo mi zaista nema logiku nikako)


Jel  Logosoftov Internet koji imaš ide preko kabla " iz haustora" ili preko telefonske utičnice u stanu. ?



kod mene je bežični internet ...tj imam onaj tanjirić pored balkona...user posted image



blue roses pokušavam doći do stranice Telemach-a al me zeza konekcija...jel imaš njihv broj telefona... da otakžem adsl dok još imam vremena user posted image


Ok sad mi je jasnije jer kod mene je Logosoft xdsl optikom do zgrade pa ne bi trebalo biti problema.


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *