|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Internet
28.10.2010 15:22:29   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ivona RR

Mozete li zamisliti zivot bez interneta?

Iako mi se to prije osam, devet godina cinilo mogucim, danas uopce ne mogu zamisliti da jedan dan provedem, a da nisam bar sat vremena na netu. user posted image user posted image user posted image





Mislim da je sve stvar navike.Sad sam naviknuta na njega,laptop je stalno upaljen,s mojima se cesto cujem i imam osjecaj da bih tesko mogla bez svega toga.Ali da moram zivjeti bez njega...vjerovatno bih se i na to navikla.No rr bi mi bas nedostajala :(.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Internet
28.10.2010 15:28:45   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: jasmin





Mislim da je sve stvar navike.Sad sam naviknuta na njega,laptop je stalno upaljen,s mojima se cesto cujem i imam osjecaj da bih tesko mogla bez svega toga.Ali da moram zivjeti bez njega...vjerovatno bih se i na to navikla.No rr bi mi bas nedostajala :(.



Potpisujem. Sve bas isto kao i kod tebe user posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Internet
28.10.2010 15:34:08   
Hannan
IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mamaalma postoje provajeri koji nude free download... kao npr. trenutno logosoft... e sad kako su se svi nakacili na tu sehereadu is icno ja ne mogu nista vise da otavram normalno i skidam se sa logosofta tj vec sam podnijela zahtjev za adsl u BHnetu... jer mi je brzina koju sam imala nekad potrebna... logosoft je izgubio ovim potezom free-download jako mnogo...  cula sam da ce se opet vratiti na limitiran download ...
dakle alma imas neke pakete kod provajdera gdje možeš neograničeno da downloadujes a samim tim i da gledas seherezadu...


Visnja ja trenutno imam BiHNet ADSL paket od 8G i brzina je očajna, streaming videa je često isjeckan, možda je do instalacija u zgradi koja se ubraja u novije, toliko je loša da prelazim na Logosoft,   mislila sam uzeti flat rate sa brzinom od 4 Mb/s pa si me sad skroz zbunila user posted image



Ja imam isti paket kao Dinkica, i u zadnje vrijeme net je ocajan.Mislila sam da je do nas, ali ocito da nije telekom muti nesto opasno.
Brzina je navodno 2mb, ali download ne preleazi brzinu 800kbs.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Internet
28.10.2010 15:37:34   
Visnja RR
na žalost Telemach ne pokriva Stup user posted image  pih user posted image
sad opet zvala logosoft pa me kao prebacise na rugi kanal... user posted image
sad kao nešto bolje radi ali dalkeo od onog prijašnjeg...
oni navodno imaju neke "pregovore" oko poboljšanja jer preko 30% korisnika imaju žalbu i trla baba lan....
al ja vec predala zahtjev za adsl BH net user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Internet
28.10.2010 16:10:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

Mislim da je sve stvar navike.Sad sam naviknuta na njega,laptop je stalno upaljen,s mojima se cesto cujem i imam osjecaj da bih tesko mogla bez svega toga.Ali da moram zivjeti bez njega...vjerovatno bih se i na to navikla.No rr bi mi bas nedostajala :(.


Kada smo ljetos trebali na godišnji,baš sam razmišljala kako će mi biti neobično 15 dana bez neta user posted image   a iskrena da budem nije mi naumpadalo,i kada smo bili kod mojih 3 dana,nisam ni jednom sjela za komp,nekako mi bilo draže s njima se družiti nego ići na net.

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Internet
28.10.2010 17:52:58   
Anoniman
do ovoga mjeseca sam koristila adsl od 8 GB... svaki mjesec nam ostajalo po nekih 1-2 GB... eh sad meni malo nije jasno, kako toliko trosite ako ne skidate nista sa neta ili ne visite na youtube... jer ja sam bas upratila, da youtube trosi malo vise mb, ali sve ostale stranice su ok... download-ujem svakodnevno i muziku i filmove i svasta nesta, visim na RR, FB, jos par stranica... mislim, izvinite, ali sve je do vas kako i sta koristite...
a sto se tice brzine, malo ispitajte situaciju u vasim naseljima sa instalacijama... kod mene dok je bila ona stara instalacija, uzas... ma nije moglo ni naopako... ali od kako je malo osvjezena, pici ko ludo... npr. stranicu bilo koju otvara za max. 5 sec... video nikad ne prekida...
a evo ovog mjeseca sam ukljucila i MojaTV, gdje je adsl neogranicen, pa cu vidjeti na kraju mjeseca sta ce mi kazati... jer koliko sam ja upoznata ova "fer osnova" na koju se poziva BH Telecom je u stvari 40 GB mjesecno, pa sad, vala da rak raka ne mogu potrositi 40 GB nikako...
a sto se tice interneta kao interneta, mogu bez njega ali bez RR ne mogu... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Internet
28.10.2010 23:23:24   
Hannan
Ma Bambi kako si uspjela da ovog mjeseca dobijes moju Tv :)...meni danima pricaju da nemaju opreme, da ce biti do kraja mjeseca...nekad na pocetku septembra smo predali zahtjev.
Meni licno 8g je bilo sasvim dovoljno, ali kako mi je muzek kuci nema sanse, stedimo, stedimo i evo vec par dana smo 8G prekoracili. Prije smo imali neki bezicni, i tu smo imali flat rate i prosjek mjesecno je bio 50-ak G. Ova Fer osnova ide 60% od moguceg...valjda cemo se uspjeti uklopiti, jedva ceakm da dahnem dusom i bez grize savjesti ukljucim YT.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Internet
29.10.2010 0:52:22   
Anoniman
pa dobro draga, Tuzla je daleko siri pojam nego Gorazde... TK ima 7x vise korisnika nego BPK, tako da je logicno i da nestane materijala ili da tehnicki se ne moze podrzati... moram priznati da sam i ja cekala mjesec dana na prikljucenje jer momci stvarno ne mogu da nasvoje koliko zahtjeva ima... jos sam upala preko stele... hihihiihhiihi...
pa vidjecemo kakav ce mjesec biti...

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Internet
25.2.2011 22:19:11   
mala86
zenicanke trebam pomoc

koji net i koji paket vi koristite?

mi koristimo ovaj telekabelov od 29.90!i sad mi nesto uspori pogledam stanje potrosnje ono 31 gigabajt potrosen user posted image user posted image user posted image user posted image ,to mi je stvarno previse!jest da se you tube gleda,serije,crtici,nekad se upali i skayp al opet toliko stvarno mi je previse

jel se moze neko prikacit i na ovaj net,pa da je zbog toga toliko potroseno?i jel itko konta ovaj telekabelov flat na fer osnovi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Internet
26.2.2011 20:27:25   
Mya_81 RR
Mala, naravno da se neko moze nakačiti, ali kako to otkriti ne znam.

Medjutim, mislim da kod njih više ne plaćaš potrošnju već brzinu i da više uopće nije bitno koliko mjesečno potrošiš giga. Jedino ne znam je li na tom paketu poslije 50 giga brzinu malo umanje...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Internet
26.2.2011 20:38:30   
Ben 10

Ja znam ovi sto dodju sa vana i donesu laptope kace se na internete u blizini i funkcionise im...Imam jedan primjer ovdje je kupio laptop i eno ga radi preko komsijinog interneta ,nije prijavljivao sebi nikako...ni meni to nije jasno...mislim onda ti svako moze uci u kom mreze se pomjesaju i dobije tvoju sifru.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Internet
26.2.2011 20:42:30   
draguljče
E hajde sad, meni duduku, neka neko kaže kako se gleda potrošnja giga? Ja to ne znam user posted image  user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Internet
26.2.2011 20:45:58   
Ben 10

Ja sam na kablovskom internetu.Ukucam korisnicko ime i sifru koju sam ukucala kada su mi prikljucivali internet,prvo odem na njihovu stranicu,tamo ima potrosnjai ukucam to i izbaci mi za koji mjesec zelim ukucam i vidim u dnu.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Internet
26.2.2011 22:29:10   
draguljče
Ja sam na ADSL, ali nemam pojma koje mi je korisničko ime niti lozinka. Nikad to nisam koristila. Moraću sutra pogledati na ugovoru, možda i piše.
Hvala ti.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Internet
26.2.2011 22:38:39   
mamma mumi
Cuske, , ali i ja sam imala slican problem sa prekobrojnim gigama. Koristim internet preko HS kablovske, i do sada sam placala 15 Km  i sve isto radila i prosli mjesec, dakle koristila internet za pretrazivenja, mm gleda you tube, ja sam nesto cesce neke serije, ali nista drugo i doslo mi je 18 giga prekoracila i platila 70 Km, zamantalo mi se. Pratila sam potrosnju na svojoj stranici i uvidjela da i kada nekoristim internet imam potrosnju, kada sam sluzbenike pitala , nisu mi znali odgovoriti. Sumnjam i ja da mi neko krade internet, e sad kako ja sam lajik za  te stvari. Ako neko ima ko zna o tome neka nam pomogne, Hvala

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Internet
26.2.2011 23:02:28   
Hannan
De mi kazi je li slucajno koristis i access point? Ako ga koristis onda vrlo lahko d aneko hvata tvoj signal. Mi ga imamo i zakljucali smo, i mogu koristit samo oni koji imaju sifru.
E sad jos nesto mi se vtri po glavi, kao stavljanje neke sifre na komp...ako se niko prije ne javi ujutro pitam muza, pa pisem :)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Internet
26.2.2011 23:11:57   
DM

IZVORNA PORUKA: draguljče

Ja sam na ADSL, ali nemam pojma koje mi je korisničko ime niti lozinka. Nikad to nisam koristila. Moraću sutra pogledati na ugovoru, možda i piše.
Hvala ti.


isto ono koje ti je i kod konekcije!



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Internet
26.2.2011 23:12:08   
lost
IZVORNA PORUKA: draguljče

E hajde sad, meni duduku, neka neko kaže kako se gleda potrošnja giga? Ja to ne znam user posted image  user posted image

Ako koristiš ADSL odeš na stranicu bh telecoma ukucaš korisničko ime i password i onda imaš opciju za pregled stanja računa... Pretpostavljam da je isto i sa ostalim operaterima. Pozz

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Internet
26.2.2011 23:16:21   
Mjeseceva Pratilja
Trenutno ne mogu zamisliti zivot bez interneta. Bila sam 7 dana bez njega i izgledalo je kao 7 dugih godina.
Skoro sve radim i obavljam preko neta. Razgovaram sa svojima, gledam filmove, serije, citam, tipkam, kupujem. Jos samo da mogu
nesto skuhati i ocistiti, valjalo bi para..No dobro je i ovako. Imamo neograniceno surfanje za nekih 10-ak maraka otprilike.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Internet
27.2.2011 9:36:57   
draguljče
IZVORNA PORUKA: lost

IZVORNA PORUKA: draguljče

E hajde sad, meni duduku, neka neko kaže kako se gleda potrošnja giga? Ja to ne znam user posted image  user posted image

Ako koristiš ADSL odeš na stranicu bh telecoma ukucaš korisničko ime i password i onda imaš opciju za pregled stanja računa... Pretpostavljam da je isto i sa ostalim operaterima. Pozz


Ma lost, skontah ja to, ali ja ne znam korisničko ime pod kojim je napravljen ugovor, tj. na papirima je stavljeno neko samo pro forme, a ja zaboravila, jer je to bilo prije tri godine.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Internet
27.2.2011 11:51:33   
Hannan
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Cuske, , ali i ja sam imala slican problem sa prekobrojnim gigama. Koristim internet preko HS kablovske, i do sada sam placala 15 Km  i sve isto radila i prosli mjesec, dakle koristila internet za pretrazivenja, mm gleda you tube, ja sam nesto cesce neke serije, ali nista drugo i doslo mi je 18 giga prekoracila i platila 70 Km, zamantalo mi se. Pratila sam potrosnju na svojoj stranici i uvidjela da i kada nekoristim internet imam potrosnju, kada sam sluzbenike pitala , nisu mi znali odgovoriti. Sumnjam i ja da mi neko krade internet, e sad kako ja sam lajik za  te stvari. Ako neko ima ko zna o tome neka nam pomogne, Hvala


Mammamumi koliku je potrosnju pokazalo onda kad ti sigurno nisi bila tu???
Ako je npr 50-ak Mb onda su to razni update koji se sami ukljucuju te za antivirus, te za druge programe.


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Internet
27.2.2011 15:03:46   
mamma mumi
Pa bilo je tako nekako, ali zar se moze update kad kompj, neradi, mislim mozda glupo pitanje , ali ja se  nerazumijem u to.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Internet
27.2.2011 15:06:35   
mamma mumi
Evo bas gledam potrosnju, pise 26,95 downloud, a upload  2,24 za juce

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Internet
27.2.2011 15:08:02   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Cuske, , ali i ja sam imala slican problem sa prekobrojnim gigama. Koristim internet preko HS kablovske, i do sada sam placala 15 Km  i sve isto radila i prosli mjesec, dakle koristila internet za pretrazivenja, mm gleda you tube, ja sam nesto cesce neke serije, ali nista drugo i doslo mi je 18 giga prekoracila i platila 70 Km, zamantalo mi se. Pratila sam potrosnju na svojoj stranici i uvidjela da i kada nekoristim internet imam potrosnju, kada sam sluzbenike pitala , nisu mi znali odgovoriti. Sumnjam i ja da mi neko krade internet, e sad kako ja sam lajik za  te stvari. Ako neko ima ko zna o tome neka nam pomogne, Hvala



ovo isto se meni desavalo... i jos nekom čalnicama ...na kraju sam počela da vjerujem da ako mi je stranica RR.ba otvoena da vuce download ...znam niđe veze al je ispadalo tako... imaa sam dozvoljeno do 8 giga a dolazilo mi preko 22user posted image
imam ja osjećaj da to oni tamo nesto podese da nas zeznu...
na moju srecu sad je elob uzeo telemah pa imamo neogranicen download...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Internet
27.2.2011 15:10:12   
animagical
sve dok je komp upaljen on moze skidati razne update za antiviruse, za firefox, za ovo,za ono...on to samostalo updateuje...a ta potrosnja-pa eto ti je youtube, on vuce ko lud. ugl nemas brige od 1. marta hs ce biti flat za sve.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *