|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 10:43:36   
mamabb
Ja sam visoka 179 imam 75 kg, (.)(.) da odbijem imala bi manje 2kg user posted image user posted image ogromne su. Da mi je manje 3-4 kg bila bih idealna.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 10:45:59   
canim
veselaaa misici vise teze od sala, tako da ako vjezbas vaga nemora pokazivati minus ali tijelo je utegnutije i fit.
Vjezbanje bez promijene ishrane tesko moze uticati na gubitak pravih kila, moras pormijeniti nesto u ishrani da bi pokrenula mrsanje, samo vjezbanje nije dovoljno.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 10:46:44   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image ja pokušavam, vježbanjem, na taj način gubim kalorije
ovaj način je očito nidje veze kad nisam na dijeti user posted image
ili je nidje veze biti na dijeti a ne vježbati user posted image



Mišići su teži od sala.
Što znači: vježbanjem možda nećeš izgubiti kilograme, ali hoćeš konfekcijski broj. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 10:48:00   
Lady26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Pa onda ovo i nije za tebe ako ne pokusavas smrsati....


user posted image ja pokušavam, vježbanjem, na taj način gubim kalorije
ovaj način je očito nidje veze kad nisam na dijeti user posted image
ili je nidje veze biti na dijeti a ne vježbati user posted image


Naravno.....
Ali ne moras biti na dijeti nego redukovati ishranu....
A ubijanje vjezbanjem pa onda kuci sjednes i "ubijes" se hranom - nidje veze....
Gazirano, alkohol, slatko.... nix

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 10:49:20   
emi7908

Iman očito da ovisi kako je kilaža rasporedjena, ja ne izgledam debelo al npr ramena su mi pojaka, struk bi trebao biti tanji i sl


Kršna žena, što bi kod nas u Krajini rekli user posted image neka ramena.. ja stvarno volim kad žena ima lijepa ramena pa još kad obuče neku haljinicu bez rukava i lijep bronzani ten uuuuuuhhhhh ... odoh ja ot ..

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 10:51:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image ja pokušavam, vježbanjem, na taj način gubim kalorije
ovaj način je očito nidje veze kad nisam na dijeti user posted image
ili je nidje veze biti na dijeti a ne vježbati user posted image



Mišići su teži od sala.
Što znači: vježbanjem možda nećeš izgubiti kilograme, ali hoćeš konfekcijski broj. user posted image


da i to, strašno sam mišićava


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 10:57:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: emi7908

Ja sam sad sebi računala i kažu mi da je idealan 21.9 ali meni definitvno su viška 4 kg i stvarno mi je idealna težina 60 - 61 kg. Na moju visinu od 171 cm to je to...


ma štaaa?
bježi tamo, do duše ovisi kako si građena


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 10:58:20   
veeseelaa
A ubijanje vjezbanjem pa onda kuci sjednes i "ubijes" se hranom - nidje veze....
Gazirano, alkohol, slatko.... nix


naravno al problem je što se ja ne ubijam, ne prežderavam nikad
gazirano i alkoholol konzumiran al slatko haman nikako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 11:17:11   
canim
Ne mora znaciti da se osoba prejeda pa je zato debela, ima ljudi pa jedu jednom max 2 puta dnevno pa su debeli kod njih jednostavno organizam digao rucnu i nece da trosi zalihe a nece da trosi zato sto ne dobiva dovoljno energije za normalno funkcionisanje pa tako kad se osoba najede umjesto da provari tu hranu ta hrana se zadrzava u vidu zaliha, zato se ljudi zale na slab metabolizam i kako se od case vode udebljaju user posted image dakle da bi to promijenili moramo voditi racuna o redovnim obrocima user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 11:21:54   
veeseelaa
na um mi palo da metnem svoju sliku kakva sam bila i sliku kakva sam sad hahahah Ona je uspjela udebljati se user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 11:23:33   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: canim

Ne mora znaciti da se osoba prejeda pa je zato debela, ima ljudi pa jedu jednom max 2 puta dnevno pa su debeli kod njih jednostavno organizam digao rucnu i nece da trosi zalihe a nece da trosi zato sto ne dobiva dovoljno energije za normalno funkcionisanje pa tako kad se osoba najede umjesto da provari tu hranu ta hrana se zadrzava u vidu zaliha, zato se ljudi zale na slab metabolizam i kako se od case vode udebljaju user posted image dakle da bi to promijenili moramo voditi racuna o redovnim obrocima user posted image

i koliko smo pokretljivi, kad jedemo, sta jedemo, koliko sjedimo za TVom i racunarom i sl.

(odgovor članu canim)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 11:33:32   
veeseelaa
i koliko smo pokretljivi, kad jedemo, sta jedemo, koliko sjedimo za TVom i racunarom i sl.


ma i genetika je čudo
kolegica što radi samnom jede čudo jedno a neka ni 55 kg, jednostavno joj takav metabolizam


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 11:34:26   
canim
Pahuljicaa naravno i o tim stvarima treba voditi racuna, treba jesti prema potrebi organizma taj dan i sta cemo i kako cemo raditi, nema istu potrebu za hranom onaj sto kopa u polju cijeli dan i onaj sto sjedi za racunarom ali bitno je da su obroci redovni s malim razmacima tako da organizam zna da ce dobiti svoj obrok uskoro i da se rjesava zaliha user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 11:36:29   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i koliko smo pokretljivi, kad jedemo, sta jedemo, koliko sjedimo za TVom i racunarom i sl.


ma i genetika je čudo
kolegica što radi samnom jede čudo jedno a neka ni 55 kg, jednostavno joj takav metabolizam


Da, to stoji, ali ako smo vec skloni debljanju i genetski imamo predispozicije, onda bas moramo voditi racuna o gore pomenutim stvarima.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 11:38:19   
Anoniman
I nikako nije isto jesti 3x dnevno, a pomesti sve sa stola i bukvalno se 'prezderati' i jesti 5x dnevno, umjereno, raznoliko...Prvo deblja-strasno, drugo ne.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 11:46:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i koliko smo pokretljivi, kad jedemo, sta jedemo, koliko sjedimo za TVom i racunarom i sl.


ma i genetika je čudo
kolegica što radi samnom jede čudo jedno a neka ni 55 kg, jednostavno joj takav metabolizam


Da, to stoji, ali ako smo vec skloni debljanju i genetski imamo predispozicije, onda bas moramo voditi racuna o gore pomenutim stvarima.



slažem se


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 11:49:58   
Ella_H
Mene jako zbunjuje kad mrsavi
komentarisu o debljanju pa necu dalje
elaborirati svoje stavoveuser posted image .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 12:57:49   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

E a jel može svoje slike da stavljamouser posted image

Mislim ja dođem taman ko neka do ovih sa neta...user posted image
nedavno sam gledala svoju sliku na prvoj RR kafi...e tugo mojauser posted image 100 kg ako tad nisma vagala manje nisma sigurnouser posted image
ja sma živ primjer da se zdravijim životom, i dobrom voljom čuvanja do hrane nas sladokusaca može smršati...
ja sad i da dobijem 3-4 kg mene ne sikira kad pogledam tu prvu fotografiju sa RR kafeuser posted image

Ozbiljno samo sa malo truda i volje može se dovesti do smanjenja kilograma...

ja sam svoju snagu volje usmjerila na zdravlje...
uopće me nisu kilogrami sikirali u smilu da budme neka zgodna ženska i da patim za mizernim strukom...
imala sma realan strah od slabljenja srca, vaskularnih problema....to je moj bio moj osnovni motiv..ja svojoj djeci zdrava trebam a moj roganizam nije znao biti zdrav sa puno kilograma...

zato smao naprijed ženice i neka vam imeprativ bude zdravlje a ne eventualna ljepota obačenja manjih brojeva robiceuser posted image


Hanady, ti si bas smrsala. Vidjela sam tvoje slike nekada i sada. user posted image  Svaka cast zeno! user posted image user posted image  
Koji je bio tvoj trik? Hajde daj nam nekoliko savjeta. user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:08:21   
Hanady RR
neco nije trik...al dosljednost jeste....
ja sma imala problem kamena u žuči...moja stalna variranja u kilaži između trudnoća i poroda dovela su do istoga...
sa kilogramima sam imala stalne napade boli a sa istim tim kilogramima operacija bi bila klasična 8 laporaskopijom nisu granairali da ću rješiti) i plašila sma se oporavka sa tolikim kilama...

krenula sma u borbu sa istim tako što sma skuhala recept sa ovoga foruma limun i celer...popila dvije ture toga ali sam uz to uvela sebi svoj stari red i sotala mu dosljedna...
1. unos vode najmanje 1,5 l dnevno
2. nema jela iza 18 časova
3. slatkiše svela na minium
4. hljeb jedem uz obroke ali po krišku hljeba...i ne umačem više u salate i variva....( mene slatkohranost moja koštala najviše, ja dok s ene naumačem sitnog ćevapa sa po hljeba nisma računala da sma jela)
5. preženo, brza hrana , obimni doručci u offisu...sve sam sebi skresala...
6. prije glavnog jela obavezno jedem supu...najprije daje mi sojećaj sitosti i manje glavnog jela jedem...
7. kretanje obavezno pješke 30 minuta...ako nisma išla u masuz šetnju onda koristim da to kući nadokandim kroz kuću aktivno kretanje...a ne stojim na jednom mjestu...

u principu ništa ja nisma posbeno radila...sem što sma sebi rekla nećeš jest što ne moraš....
sa operacijom ja sam smšala i više bila...sad imama 72 kg a imala sam 65 pred operaciju i nakon nje...
ja sam namjerno vratila nešto kilograma jer se ja sa ovom kilažom najbolje odjećam...nedostajala mi je snaga za sve obveze sa manje kilograma...


samo treba imati jaku volju i zaista biti dosljedan...ja sma u jednom trenutku i na rođendanima nakon 18 sati zahvaljivala na komadu torte...ne neću ga pojest pa makaruser posted image


i tako dok navikneš organizam on sutabili i više i ne tražiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:16:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ella_H

Mene jako zbunjuje kad mrsavi
komentarisu o debljanju pa necu dalje
elaborirati svoje stavoveuser posted image .


vala baš



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:19:29   
veeseelaa
i onda počnu o tome

na rogu se kozi vidi user posted image a majke mi imaju neku baju pa su tak mršave user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:24:37   
Neca xxx
Tnx Hanady. Ma i ja to sve lijepo znam teoretski. Ali nikako da mi vise klikne u glavi i da kazem: e sada je dosta! user posted image  Nisam karakter. Mene  

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:27:45   
sara.at
Jel se racunaju One Koje su usle u tesku kategoriju prilikom trudnoce user posted image
85kg pred porod i 10mj kasnije 59kg user posted image i onda se zeznem i Opet ostanem Trudnauser posted image
Poslije cu Opet imati Novi izazov ispred sebe..
Zaboravi Visinu 1.69cm

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:34:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Tnx Hanady. Ma i ja to sve lijepo znam teoretski. Ali nikako da mi vise klikne u glavi i da kazem: e sada je dosta! user posted image  Nisam karakter. Mene  


ja sam u postu prethodnom napisla...
imperativ neka vam bude zdravlje...

ti si meni prelijepa i divno nosiš svoje kilograme...
vjeruj i drugim si...ljepota nije manji konfekcijski broj...imaš milion žena kao i muškaraca sa manjim konfekcijskim brojem koje dok porgovore tebi nije jasno šta bi od one vizuelene ljepote...

ali zdravlje ne voli višak kilograma...
sve je dobro dok smo mlađi...dok nosimo te kilograme i dok možemo sa njima u zdravlju uživat...samo do kada
kako idu godine teže je kilograme skinuti a višak slabi i kosti i srce i hormonske pormjene donosi koje je sve teže i teže korigovati...

osnovni motiv za skidanje viška od 100 kg koliko jesam imala u trenutcima je bio taj da budem zdrava i da to zdravlje lakše očuvam....

Mislim da zaista to bi mogao biti taj klik u glavi da se sebi pomogne u ovome domenu...
evo recimo obaj IBM meni je 23.5...piše idelano a meni taj podatak ništa i ne znači u smislu konfekcijskoga broja...mene raduje da znam da višak kilograma koji je narušavao moje zdravlje nije tu...

ja više nikada neću nositi broj 36 koji sma nosila prije udaje...
sa brojem 38/40 konfekcijskim ja sam super sretna i zdrava...mom organizmu dosta da podnese sve što jedna radni dan mene zahtjeva...

Ova tema treba zaista biti puna primjera nas koje jesmo sebi rekle ''e dosta'' jer ja zdrava trebam biti što duže...

svaka ova slika koju je maleica sa neta stavila može biti motiv...al mislim da bi bio jači i svsishodniji da se pokažu plastični pirmjeri nas koje smo tu...
ja nisma jedina...imaš dosta onih koje su udpele vrlo lagano, dosljedno svome zdravlju reći Da na velika vratauser posted image i ja zato i navijem da sve one koje žele da im klikne budu dosljedne i svoje sličice nam prezentiraju u jednom relanom periodu ( brzo mršanje također zdravo nije )


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:37:02   
emi7908
Vesela što se ti čudiš meni kad sam rekla da mi je idealno 60 kg ?user posted image upravu si kad kežeš da zavisi isto kako je čovjek građen ali ja trenutno imam 63 kg i stvarno mi smetaju te tri kilice i osjećam se ružno i guzlato. Moram napomenuti da sam uz pomoć Dukana skinula 2 kg i to na brzaka.. da ne idem sad OT mislim da je stavrno bitna volja i da pazimo šta jedemo, ja sam se jedan period bila opustila i tad je krenula konzumacija gaziranog, nekontrolisano slatkog, ponekad koji čips i odmah se to vidjelo na meni. Jela sam stvari koje nikad prije ne bi ni pomislila da stavim u usta... Ne znam je li to od stresa i frke ali baš sam bila bezobrazprema samoj sebi user posted image Ali evo odzvonilo u glavi i sad pazim kad i šta jedem, a ponovo sam i krenula sa fizičkim aktivnostima jer ovo sjedenje na poslu me ubija.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *