|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
29.7.2012 21:38:44   
Hanady RR
Ženice mi smo rukdak dobile za rođkas također...
ali danas sma iza BBI vdijela knjižaru ZORO ( do azela i maje noktići) piše raspordaja svega...
knjige po 1, 2 i 3...
ima i na izlogu ruksaka...pa nebi bilo zgorega da pogledate.

dalje nike u BBi ima fino sniženje i do 70% na nekim kolekcijama...a na izlogu su lijpi ruksaci...

eh...nedavno je u Importane centru bilo sniženje od 20 i 30 % na komletan asortiman...a imaju ruksake u ponudi ...

i obavezno pogledajte exkluziv u ulici koševo..mislim nanaika da je vaša kombinacija odatle...imaju lijepe ruksake a nekako mi se u prethodnim godinama činilo da i bez sniženja nisu preskupi...a kvalitetan porgram imaju

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
29.7.2012 21:52:34   
nanika

IZVORNA PORUKA: Hanady RR



i obavezno pogledajte exkluziv u ulici koševo..mislim nanaika da je vaša kombinacija odatle...imaju lijepe ruksake a nekako mi se u prethodnim godinama činilo da i bez sniženja nisu preskupi...a kvalitetan porgram imaju

Jeste, iz te knjizare je nas ruksak i stvarno je super. Meni se najvise svidja sto nije tezak.


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
29.7.2012 21:56:12   
Hanady RR
divno..
naša je torbica za stavri za fizičko odatle...i nju smo na poklon dobiliuser posted image
inače ja sma dosta malih ruksaka i u godinama prije djeci na poklon uzimala kod njih...
mi imamo i sad ruksačiće i putnu torbu i one torbe snjeguljica...stavrno su i lijepi i kvalitetni...
sad cijene variraju...al nisu mi preskupi...

naš je ruksak plaćen previše...al eto taj kitty neki amana zman tetka joj kupila...
nije težak...lijepo joj stoje ručne na ramenima i preko leđa nije preširok...

mada da nije dobila taj sigurno bi dobila iz snjeguljivu il zvončicu iz exkluzivauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
19.3.2013 12:17:23   
bananica
kakve su sada cijene ruksaka? ima li sta na snizenjuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
19.3.2013 12:22:41   
Hanady RR
ja znam da su prošle godine target ruksaci bili na sniženju u maju :) u svjetlosti

mi smo dobili na poklon jer je tetak željela đaka prvaka počastiti za nadolazeći rođendan tada...

super se pokazao , i djetetu i mami ...user posted image

a nosit će ga sigurno i iduću školsku godinuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
19.3.2013 12:29:21   
bananica
znaci svjetlost, cini mi se da tamo nikad ne bih otisla traziti ruksakuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
19.3.2013 12:32:21   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bananica

znaci svjetlost, cini mi se da tamo nikad ne bih otisla traziti ruksakuser posted image


naš je uzet tu...svjetlost kod okretaljke skenderija...

imaju oni divnoga izbora baš  ai tradiciju ...

exluziv obići...njihov porgrame ruskaka je također dobar i često su na sniženjima...
recimo d aH nije dobila ovaj dobila bi snjeguljicu ruksak 100%


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
19.3.2013 12:34:47   
bananica
exluziv sam imala u planu obici, pratila sam pisanja od predhodnih prvacicauser posted image , jos dodajem svjetlost i vjerujem da cemo naci ruksak i ostalu pratecu opremu

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
19.3.2013 12:44:57   
Hanady RR
pročitaj i za pribotr...najskuplji će se pokazati najeftinijim

recimo flosmateri i bojice Bic ili štadler...
olovka grafitna Bic ...one sa aplikacijama maca i cica smao za ukras vjeruj mi...i dobra je TOZ penkala

nama su se super pokazale bojice i flomasteri iz exluziva faber casrtell   , veća pakovannja sa većim izborom boja, u bojicama imaju tro sa dvostranim bojama i 13 ostalih boja....komlet bojica je do kraja išiljila i iskoristila prvo polugodište za drugu smo uzeli bojice nove iste marke...flomasteri još nisu potoršeni user posted image

pernica nemoj onu veliku na spratove teška i nepotrebna...
šiljalo sa kutijicom, najbolje se pokazalo marke maped
gumica pelikan obična bijela, sve u bojama ili tvrde deru im knjige i sveske a dosta ih koriste vjeruj

et...mama da ti pomognem...
sveske ne uzimaj dok ne trebaju...išarat će ti ih bezveze ako ih ne korite prvo polugodšte kao mi... kad budu trebale onda neka budu to target sveske...

i da najbolji su u svjetlosti okviti za knjige providni univerzalni




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
19.3.2013 12:56:03   
bananica
hvala user posted image


super je znati, bezveze ne bacati pare na ono sto ne valja, a i ne gubiti vrijeme trazeci

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
19.3.2013 15:51:34   
M kao Mama
bananive ja sam svojoj kupila ruksak teg+rgetov i dvije pernice target, hello kity, dakako, sve plaćeno mislim 119 km, knjižara neka neugleda u kralja tomislava, u njoj nema šta nema

u svetlosti nema target zveli su neku drugu robu, i nekoako su im čudni oblici ruksaka, a u ekskluzvu je prpuh, barem je tako bilo u utorak prošli

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
19.3.2013 19:43:57   
mamaajna
pingi zakon kvaliteta i povoljne cjene,nema kineske robe,sin je 8 razred i pribor i sveske su nas dosle oko 70km,al stvarno iskoristi sve do maximuma.prosle godine na polu godiastu naletim na snizenje targetovih rusaka 60km,ove godine mu uzela jos jedan za 50km,zene kupujte rusake oko nove godine,tada su na extra snizenjima

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
19.3.2013 22:00:58   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pročitaj i za pribotr...najskuplji će se pokazati najeftinijim

recimo flosmateri i bojice Bic ili štadler...
olovka grafitna Bic ...one sa aplikacijama maca i cica smao za ukras vjeruj mi...i dobra je TOZ penkala

šiljalo sa kutijicom, najbolje se pokazalo marke maped
gumica pelikan obična bijela

sveske kad budu trebale onda neka budu to target sveske...



Sve potvrdjeno i kod nas...

Najvise nas je patilo trazenje bojice za lice...user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
19.3.2013 22:03:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pročitaj i za pribotr...najskuplji će se pokazati najeftinijim

recimo flosmateri i bojice Bic ili štadler...
olovka grafitna Bic ...one sa aplikacijama maca i cica smao za ukras vjeruj mi...i dobra je TOZ penkala

šiljalo sa kutijicom, najbolje se pokazalo marke maped
gumica pelikan obična bijela

sveske kad budu trebale onda neka budu to target sveske...



Sve potvrdjeno i kod nas...

Najvise nas je patilo trazenje bojice za lice...user posted image

ovaj set iz exluziva faber casrtell   , veća pakovannja sa većim izborom boja, u bojicama imaju tro sa dvostranim bojama i 13 ostalih boja...na dvostranom je boja licauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
20.3.2013 1:08:45   
amra_sa
Ovi flomasteri Štadlerovi sa dva vrha su super http://www.google.ba/search?q=flomasteri&hl=bs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=OPxIUc-8D4en4gSFxIHwCQ&ved=0CCUQsAQ&biw=1366&bih=664#imgrc=-LsZYXUNTe7YOM%3A%3BBwlFUA1awUOPQM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.papirnisvet.com%252Fphotos%252Fproducts%252F947%252F947_IMG_7520-01.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.papirnisvet.com%252FFlomasteri-NORIS-sa-dva-vrha-1-10-Staedtler-238-947-prod.htm%3B768%3B590
Za bojenje većih površina ovaj deblji vrh je extra.
Ne štedite na kvalitetnim flomasterima, bojicama, temperama, vodemim bojama i ostalim priborom. Rukasak, manje više bitno je da nije pretežak, da je koliko toliko čvrst da može izdržati teret ... I da ne smrdi na P.R.C. user posted image
I obavezno šiljalo sa kutijicom. Ko ne zna vezati tene, one na čičak su zakon. Manje su šanse da dijete padne i udari se.


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
21.3.2013 22:01:30   
M kao Mama
a kakav je carioca program iz ekslkuziva

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
21.3.2013 22:03:19   
mama75
https://www.facebook.com/events/371456509635562/?ref=22
Zanimljiva radionica za sve roditelje koji spremaju svoje prvacice :-) Ne samo zaone koji ce u ovu skolu

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
21.3.2013 22:05:09   
mama75

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

a kakav je carioca program iz ekslkuziva

Doar. Mada je meni Staedtler najbolji

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
21.3.2013 22:08:04   
muaaa
staedler i maped su najbolji sto se tice pribora za skolu

Sveske ne uzimati dok ne krenu u skolu,to im uciteljica objasni tj.vama i onda kupujte

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
21.3.2013 22:11:28   
M kao Mama
hajd hvala ja baš jučer bila u ekskluzivu maklo gledala, rekoh da i to uzmem lakše je, pomalo, pa ona teta kaže dobro i jedno i drugo,

nego žene ja sam lali prije tri godine u jednom marketu kupil aneke bojice barbi i miki maus, no name marka, oko 3 km,ali su predobre, kao da su gumirane, nit pucaju, nit se brzo troše, da mi je opet te pronači

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
21.3.2013 22:15:02   
muaaa
Gumirane imas u knjizarama,mi smo uzimali bile su steadler i oko 10 km prije 4 god,sad neznam koliko su

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
21.3.2013 22:17:55   
M kao Mama
pa vidiš šta ja tebi napisa oko 3 km, hahahahahha

hvala, hvala

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
21.3.2013 22:20:56   
muaaa

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

pa vidiš šta ja tebi napisa oko 3 km, hahahahahha

hvala, hvala

Ma vidim ja ali mi smo placali 10,user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
21.3.2013 22:22:54   
HAHA
Dobrih i jeftinih ruksaka ima u Merkuru na Otoci,u knjižari na spratu.Mi kupili poslije prvog polugodišta neki PULSE,za nevjerovatnih 29KM,super je.

Sveske target,pernica i ostalo staedtler,a što hanady reče ni TOZ nisu loše,a sada imaju pravo cool dizajn.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
21.3.2013 22:26:36   
M kao Mama
joj, moram sjesti i zapisivati ove marke pa da se uputim u kupovinu, kad me spuca septembra neću znati gdje sam, akobogda

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *