|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 12:35:38   
Rabi

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Majka moga muza ma kakva bila ne moze biti "uhljup" (ovdje se pisalo o majci forumasicinog muza).Pokusajte sebe staviti s druge strane da vam neko kaze "ti smrdis" ili sl. nema smisla.Kako bi volila da se neko ophodi prema tebi i ti se tako ophodi prema njemu !Ja sam vec napisala da je i moja mama imala problem na pocetku klimaksa ali nikad nebi mogla ni svojoj majci kazati "ti smrdis" nego smo razgovarale o klimaksu ,o tome sta "donosi" klimaks ukljucujuci i pretjerano znojenje i sl.
Na koncu ako ta osoba ne shvati poentu jednostavno se "pomiri" s tim.Mozda neko trpi i tvoje hirove i "gluposti".



Ko god da je za mene je uhljup kad moze da smrdi i da davi ljude okolo svojom ne higijenom. To je za mene NE HIGIJENA! Zna se sta je jednom oznojiti se pa smrduckati, a zna se sta je znojiti se u njednoj te istoj majici 5 danauser posted image

Zasto da se mi stavljamo u njihovu pozicijuuser posted image To nije nikakva laz, vec realnost da smrde i da se s njima ne moze boraviti u istoj prostoriji, a kamoli pored njih sjediti!

I dobro bi bilo da se oni stave u ''nasu'' poziciju pa pomisle kako je nama udisati taj ustajali znojuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 12:53:43   
Blue rose RR
Brate il imate savjet dati ženi, ili nemate!

Ako imate problem sa njenim načinom pisanja/ophođenja bujrum joj na privatnu poruku iznesite, a ne ovdje trla-baba-lan...

LP


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 13:04:38   
Rabi
.

< Poruku je uredio Rabi -- 6.4.2012 13:05:51 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 13:17:47   
veeseelaa

čim neko postavi temu nadje se masa da iskritikuju postavljača iste a slabo se ko osvrne na izneseni problem....
manimo se njene profesije i sl
Kako reći svekrvi? ja bi rekla mužu a ako on ne bi regulirao "stvar" bila bi direktna, pa kud puklo da puklo
Bolje nego da ljudi sumnjaju ko u stvari od vas u kući kandiše....
zamisli kad neko dodje šta misli??? neko će reći ma sveki a neko Bgm će sumljati i na tebe Učiteljice....

to se mora riješiti, pod hitno!




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 14:11:11   
Rabi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


čim neko postavi temu nadje se masa da iskritikuju postavljača iste a slabo se ko osvrne na izneseni problem....
manimo se njene profesije i sl
Kako reći svekrvi? ja bi rekla mužu a ako on ne bi regulirao "stvar" bila bi direktna, pa kud puklo da puklo
Bolje nego da ljudi sumnjaju ko u stvari od vas u kući kandiše....
zamisli kad neko dodje šta misli??? neko će reći ma sveki a neko Bgm će sumljati i na tebe Učiteljice....

to se mora riješiti, pod hitno!





Potpis ko kuća!!!
Pa tadasnji moj kolega je znao uskandisati cijelu jednu prostoriju....
I jednom prilikom, pridje meni stranka i onaku u povjerenju mi se unese i sapce....Idi u wc i operi se malo, uzmi deo......user posted image user posted image Zadaje ona meni kako cu i sta cu...ma rekoh okani me se zeno nije do mene nego do kolege! davimo se cijeli dan.... I bas mi je bilo neprijatnouser posted image I zamislite koliko je mozda ljudi pomislilo da je do mene, a ne do mog kolege koji svojim boravkom u prostoriji, ma samo prolaskom kroz istu, ostavi neopisivi smraduser posted image
Ponekad je toliko bio intenzivan i odvratan, da je bacalo i na g..... Ma fuuuuuuj! I kad neko kaze ne treba reci, uvrijedice se, pa zamislite da vama neko kaze da smrdite....

Probaj draga ucitelj preko muza, pa nek kaze! a ako ne, onda ti reci! Mada sam ja skeptik po pitanju toga! Sretno u svakom slucaju!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 21:45:24   
ucitelj
ljudi mooji ovi sto su se svezali ucitelja ili uciteljica zasto je bitno ko sam i sto sam i otkud vam pravo da zakljucujete da sam ucitelj bas ste malouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
opet napominjem ne komentiraj ako nemas sta pametno reci

hvala ostalim curama na razumijevanju nnez koji im je pa su se na me okomile valjda sto sam nova i sto mi je ovo prvi forum hvala na razumijevanjuuser posted image




(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 22:21:53   
balasgirl
Draga i ja bih pokušala to riješiti preko muža, da joj on kaže na neki prihvatljiv način ili ako imaš zaovu pa da se njoj povjeriš i da joj ona kaže, jer ipak je lakše kad je stvar između majke i kćerke. A za ove ostale "komentatorice",.... ne osvrći se, znaš nigdje kao ovdje nema tako dobrih "psihologa, doktora, prosvjetara, kuharica, savršenih supruga i još savršenijih majki". Dok se još malo uhodaš, shavtit ćeš i sama. Sretno u rješavanju problema.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
7.4.2012 14:08:26   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: balasgirl

Draga i ja bih pokušala to riješiti preko muža, da joj on kaže na neki prihvatljiv način ili ako imaš zaovu pa da se njoj povjeriš i da joj ona kaže, jer ipak je lakše kad je stvar između majke i kćerke. A za ove ostale "komentatorice",.... ne osvrći se, znaš nigdje kao ovdje nema tako dobrih "psihologa, doktora, prosvjetara, kuharica, savršenih supruga i još savršenijih majki". Dok se još malo uhodaš, shavtit ćeš i sama. Sretno u rješavanju problema.


nemam zaovu imam jetrvu ali nije s nama i nisu u nekom odnosu ali mislim da mi je najlakse sutita
hvala na podrsci user posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
10.4.2012 10:12:53   
veeseelaa
e osvrći se, znaš nigdje kao ovdje nema tako dobrih "psihologa, doktora, prosvjetara, kuharica, savršenih supruga i još savršenijih majki". Dok se još malo uhodaš, shavtit ćeš i sama.


što se nasmijahuser posted image

inače učiteljice jesil šta rješavala?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
10.4.2012 13:25:08   
ucitelj
pokusala sam kroz nkoliko dana s temom hormona i klimaksa ali slabo pomoglo ona sa povuce mislim da i ona konta ali me ne smatra prijateljem sta cu suti i trpi
hvala na brizi i podrsci vesela
user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
10.4.2012 18:31:48   
vjestica
a jel tvoj muž razgovarao s njom?
ipak je najbolje da on to riješi s njom, a ne ti

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
11.4.2012 14:09:26   
ucitelj
naravno vjestice da je jer ona je jos mladolika a radi iako je jako nezadovoljna ali radi ma nis od tog da joj kazem jer me trta sta ce biti dalje jer cudna je skroz jedan dan super sutra ko da se sve okrene za 365stupnjeva i tako svako malo

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *