|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plasticna hirurgija.......
15.1.2008 21:58:48   
almai
ja sam za plasticnu hirurgiju s tim ako se covijek ne osjeca dobro u vlastitom tijelu.
Licno mene i nakon tri trudnoce koji me nepoznaju i vide na ulici smatraju djevojkom posto imam mladenacku facu a i kilaza je u redu.A da imam potrebna financijska sredstva definitivno bih sto sta izmjenula na svom tijelu i to ne zbog muza ili nekog drugog nego licno zbog sebe.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Plasticna hirurgija.......
16.1.2008 10:58:05   
D_K
Pozdravljam vas sve moje drage dame.

Jedan tip za administr. - imamo vise tema koje se poklapaju po nazivu i sadrzaju razbacanih po raznim podforumima pa bi bilo dobro da se to malo uredi.. Evo i ova tema je pokrenuta na podforumu Zajednica i podforumu Porodica, onda tema Razlika u godinama i tako dalje- da ne nabrajam..

Pusa

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Plasticna hirurgija.......
16.1.2008 11:01:05   
travnicanka

IZVORNA PORUKA: D_K

Pozdravljam vas sve moje drage dame.

Jedan tip za administr. - imamo vise tema koje se poklapaju po nazivu i sadrzaju razbacanih po raznim podforumima pa bi bilo dobro da se to malo uredi.. Evo i ova tema je pokrenuta na podforumu Zajednica i podforumu Porodica, onda tema Razlika u godinama i tako dalje- da ne nabrajam..

Pusa


Slazem se u potpunosti...bas je zbrka zavladala na nasoj omiljenoj stranici.
Pusa Dzana!!!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Plasticna hirurgija.......
16.1.2008 11:01:11   
D_K
I da ne zaboravim:

sto se tice plasticne hirurgije - ja sam definitivno ZA - plasticna hirurgija mozga (otklanjanje nekih dijelova i dodavanje drugih) nekih ljudi se mora pod hitno izmisliti i sto prije uvesti u praksu... Inace odosmo u ...

Sorry - nisam inace podrugljiva ni sarkasticna ali u ovom slucaju nadam se da cete mi oprostiti user posted image .

Pusa svima

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Plasticna hirurgija.......
16.1.2008 11:13:33   
D_K
user posted image  tebi Almic

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Plasticna hirurgija.......
16.1.2008 11:14:27   
Hamos
Obicno su asistenti nekako zatvoreni ljudi i meni vala nisu bas simpaticni, ali draga moja D_K ti ces izgleda da utices na mene da promjenim misljenje. user posted image

Ako je nekome potrebna plasticna hirurgija i misli da ce tako da se osjeca bolje, ili cak ako su u pitanju zdravstveni problemi koje treba prikriti dajem glas. Mada ja licno ne bih se odlucila na taj korak, a sve i da imam jarku zelju, nemam jarki dzep. user posted image

Lijep pozdrav


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Plasticna hirurgija.......
16.1.2008 11:23:46   
travnicanka
Ma necemo ti zamjeriti draga moja Dzana jer si definitivno u pravu....a osim toga ti si trudnica pa sve ti je dozvoljeno.
Strasno mi se svidje tvoj stil i smisao za humor....uvijek nas na svoj poseban nacin nasmijes i oraspolozis!!!
Pozdrav jos jednom i pusa tvojoj princezi!!!!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Plasticna hirurgija.......
16.1.2008 11:27:09   
D_K
user posted image  Svaku pozitivnu promjenu u misljenju podrzavam user posted image .

A hajmo malo posmatrati stvari iz drugog ugla: kada bi se vasa bolje polovina pojavila sa napumpanim usnama ili podignutom guzom sta bi bilo??
Ja prva bi crkla od smjeha i jos bi ga naruzila sto je dzaba davao pare - bolje da odemo negdje na odmor zajedno!!! I naravno - natjerala bi ga da to izvadi jer je stetno..


(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Plasticna hirurgija.......
16.1.2008 11:46:28   
Hamos
Pa naravno da je stetno ako cemo crknuti od smjeha. user posted image  Ne mogu ni zamisliti sta bi se desilo kada bi se guza drugoj polovini malo napuhala. hahahahaa, ma strasna si mi

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Plasticna hirurgija.......
16.1.2008 12:16:34   
Blue rose RR
Draga  user posted image svaka čast na tvom izlaganju.

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Plasticna hirurgija.......
2.2.2009 13:14:18   
Blue rose RR
Prenos postova:

IZVORNA PORUKA: Lorna

mene da nije strah (velika sam kukavica kad se radi od fizickom bolu) sutra bih smanjila grudi i zategnula stomak (tummy tuck),
A vi?


IZVORNA PORUKA: Nunichi

Tema je vec bila

http://www.ringeraja.ba/forum/m_12742/mpage_1/key_/tm.htm#13388

A ja jos uvijek ne bi nista radila,mozda promijenim misljenje jedno pola godine nakon poroda. user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Lorna

Ok, nisam vidjela, hvala


IZVORNA PORUKA: mamy2

IZVORNA PORUKA: ivany

Nunichi tema je bila i o tuti pa se raspravljalo opet i nije se reagovalo.


neznam što ti ovako  regauješ kad se napiše da je tema već bila
i to ne jedna već dvije ovakve.
Lorna nije reagovala,njoj je Nunichi napisla post,
mislim to nam je svima prešlo u naviku,ako tema već postoji ,to napišemo
i ostavimo link,te već postojeće teme
desilo se i meni  da mi se omakne dupla tema Bože moj,hvala
onom ko me upozori i  idemo dalje
LP
http://www.ringeraja.ba/forum/m_12742/mpage_1/key_/tm.htm#13388
http://www.ringeraja.ba/forum/silikoni%2Cliposukcija%2Cbotox_i_kompanija/m_128231/tm.htm




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *