|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:12:11   
minja_
ljuuutooo
Ok user posted image

< Poruku je uredio minja_ -- 4.5.2012 14:14:26 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:15:54   
hanabanana
Sve je to tačno Blue Rose, ali ja kad dajem odgovore na forumu, a vjerujem da tako i sve druge forumašice, uvijek govorim iz " vlastitih cipela ".
Zato ja smatram da je za ženu vrlo bitno da uči, školuje se i bude samostalna.
I zato ja svojoj djeci neću kupovati stanove, nego graditi samopouzdanje i pružiti školovanje.
UPravo zato da se nikada ne nadju u situciji: Šuti i trpi.
Šuti i trpi jer moraš.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:25:46   
Blue rose RR
Što se tiče djeteta, ista sam - prvo zanat/školu u ruke da bi si obezbijedila  samostalnost, pa onda sve ostalo.

A savjeti na forumu se u suštini obično prihvataju od istomišljenika. user posted image




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:28:28   
veeseelaa
Vesela ovoga ima pravo puno,ni ja ne kontam kako neki ljudi odu na more,a dijete ostave ,za mene to nisu dobri roditelji,to mi je za povratiti,ili skacu po kafanama svaki vikend dok im majka odgaja dijeteuser posted image

Jedno je ostaviti dijete nekada,ali svaki drugi dan moras negdje i dijete ti smeta,to mi je bas previse


ja svoju A svaki 2-3 dan ostavljam na 1-2 sata na čuvanje jer idem na fitnes
sinoć sam igrala tenis sa drugaricom i malena nije bila samnom
i tako.... meni je to normalno

< Poruku je uredio veeseelaa -- 4.5.2012 14:30:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:29:37   
veeseelaa
Zato ja smatram da je za ženu vrlo bitno da uči, školuje se i bude samostalna.
I zato ja svojoj djeci neću kupovati stanove, nego graditi samopouzdanje i pružiti školovanje.
UPravo zato da se nikada ne nadju u situciji: Šuti i trpi.
Šuti i trpi jer moraš.


slažem se al ja bi rado kupila svojoj kćerki i stan, od viška glava ne boli
ako se može zašto ne?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:32:42   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: minja_

ljuuutooo
Ok user posted image


user posted image ma ne, nako pišem user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:35:45   
felix
draga moja ja sam isto tak kao ti tj uopcetku kad smo se uzeli ja i mm se dogovorimo necemo djece još za dvije godine da uzivamo sami, al šipak nakon nekog malo vremena manje od pola godine ja kod god vidim bebu mene neka zelja mine damije bebicu , tak da ja jedan dan kazem mm ajmo mi radi na bebi on ce pa rekli smo necemo još bla bla pa reko ha, sad ha posle isto nas ceka i tako bi, ja zatrudnim brzo imala sam malo rec strašnu trudnocu svu porod, bilo je dosta patnje,bola , suza , zivaca , hodanja po dokt ,trošenja para i para , ubijanja psihe itd da ne duljim.
Rodim pre vremena , patnje prošla kad sam rodila zaklela se nikad više necu rodit stim se mm slozio Kako vrijeme odmicalo tako sam ja pocela da mišljenje menjam .
Da me "ponekad " mine zelja za drugim djetom a mm ne nikad nezeli o tome da prica da pomene
Bar znala sam cak u šali spomenut jok odma me presjece rekla si da neceš više , znaš šta smo sve prošli stobom zar bi to opet voljela proc.
Pa stanem zamislim se pa ja reko jebote upravu si strah me kak da nije al opet oko srca zelim još jedno ikao sam patnju prošla da je , neko sve ovo prošo ko ja nebi izdrzo mislim da bi prekino trudnocu na pola il više za zivota nebi pozelio drugo.

Ja da hocu drugu trudnocu sada, ja bi svog muza premuntala na sve moguce nacine prvi uslov bi bio nema sexsa nema nikakvog zadovoljstva od mene prevari me super razvod braka da te volim ko Boga .
Drugo , slagala bi mu za plodne ne plodne ddan fol (mada to moj slabo pije vode ) user posted image
Pa kad bi ostala trudna nemoze me na silu natjerat da se ocistim ,ostavila bi kud puklo da puklo.
Trece , dala bi mu uslov ajd dokad on misli da ceka misli da je o.k al to bi mu bila zdnja i posljedna šansa od mene godina dvi pet nebitno kad bi došlo dotle i opet me pocne levatit za nas bi bio KRAJ.

ovo pišem šta bi ja kako uradila , ....
Mislim pokušaj razgovaraj snjim sredi to idu vam godine razmisljaj malo više šta danas sutra abd to djete odraste vi cete biti stari bez uvrede starijim damamauser posted image
treba na sve misliti
ocu rec , nezna on kao ni moj sto nije znao nijedan muški šta je dijete dok ga ne dobije u narucije neopisiv mu je kaze bio osjecaj .
Kad sam trudna bila , znao je jarane pitat koji imaju djecu kakav je osjecaj to znali su sam rec neopisiv
i stvarno kad sam rodila on kaze da je neopisiv osjecaj imat jedno svoje djete .
sretno da što prije riješiš to smuzem i ne zavlacite se dublje više u godine .

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:40:09   
veeseelaa
Ja da hocu drugu trudnocu sada, ja bi svog muza premuntala na sve moguce nacine prvi uslov bi bio nema sexsa nema nikakvog zadovoljstva od mene prevari me super razvod braka da te volim ko Boga .
Drugo , slagala bi mu za plodne ne plodne ddan fol (mada to moj slabo pije vode ) user posted image
Pa kad bi ostala trudna nemoze me na silu natjerat da se ocistim ,ostavila bi kud puklo da puklo.
Trece , dala bi mu uslov ajd dokad on misli da ceka misli da je o.k al to bi mu bila zdnja i posljedna šansa od mene godina dvi pet nebitno kad bi došlo dotle i opet me pocne levatit za nas bi bio KRAJ.

ovo pišem šta bi ja kako uradila , ....


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:42:48   
veeseelaa
felix ne zahebavaj se.... kad mm ne bi htio dijete a ja isto žarko željela ukoliko me ne bi mogao premuntati razgovorom na njegovu stranu a ja njega na svoju ja bi..... pod uvjetom da ga jako volim možda bi se pomirila s tim.... al obzirom da ja nikog tako izuzev djetata i majke ne volim, onda razvod

ne piša kolonsku vodu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:45:13   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne piša kolonsku vodu



user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:45:13   
felix
eh da zaboravi te pitat nisi uopšte pisala ne vidim kak se cuvate prirodno, pilule ,kondomi, ??? .
Neznam al ja nebi mogla 8 god cekat ja ti se divim nemam šta drugo rec lale bi mi procvale iz ušiju ma ja bi njega uh svašta bi ja kak sam znam ja sebe najbolje ....
Opet kazem , dobro razmisli de nako ak ništa u šali mu reci da vidiš pre šta bi reko kad bi ja fol " slucajno zatrudnila ak se cuvaš prirodno" šta bi mi ? Šta bi ti da znaš na cemu si, ak je neki zajeban kontaš da bi te ostavio a ti ga plaho voliš nebi to podnijela onda trpi bez djece
Ako bi rekao nebi ništa , bio bi tu onda se bacaj na muntanje bar bi ja user posted image opet kazem imaš koliko hoš nacina
sretno .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:47:03   
shpagica
Sve smo mi ovdje razlicite i razlicito mislimo, zivimo, rezonujemo, reagujemo, osjecamo...samim tim mnogo nas se ne slaze jedna sa drugom. Procitaj sva nasa misljenja i neka ti pomognu da budes pametnija pa barem i na nacin da saznas sta nikako neces uraditi i sta ti je neprihvatljivo.

Citajuci sve napisano sumiracu svoj stav - muz mi nije posluzio u zivotu samo da mi podari djecu i djecu sam pozeljela imati samo s njim. Da djecu iz nekog razloga (bilo kojeg) nismo mogli imati jednako bih ga do smrti nastavila voljeti.

Trazila drugog da mi pravi djecu ne bih ni da skrenem s pameti.

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:47:57   
felix

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

felix ne zahebavaj se.... kad mm ne bi htio dijete a ja isto žarko željela ukoliko me ne bi mogao premuntati razgovorom na njegovu stranu a ja njega na svoju ja bi..... pod uvjetom da ga jako volim možda bi se pomirila s tim.... al obzirom da ja nikog tako izuzev djetata i majke ne volim, onda razvod

ne piša kolonsku vodu


ama ne zajebavam se ozbiljno pišem nece ni moj drugo djete da ga upucaš al vala ja da hocu ma ja bi njega vala nema necu našla bi neku caku sigurno bi user posted image
I vala kakav je zivot bez djece bez ijednog djeta brak neznam ja to nebi mogla iskreno

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:50:13   
felix

IZVORNA PORUKA: shpagica

Sve smo mi ovdje razlicite i razlicito mislimo, zivimo, rezonujemo, reagujemo, osjecamo...samim tim mnogo nas se ne slaze jedna sa drugom. Procitaj sva nasa misljenja i neka ti pomognu da budes pametnija pa barem i na nacin da saznas sta nikako neces uraditi i sta ti je neprihvatljivo.

Citajuci sve napisano sumiracu svoj stav - muz mi nije posluzio u zivotu samo da mi podari djecu i djecu sam pozeljela imati samo s njim. Da djecu iz nekog razloga (bilo kojeg) nismo mogli imati jednako bih ga do smrti nastavila voljeti.

Trazila drugog da mi pravi djecu ne bih ni da skrenem s pameti.


rodica i njen muz zivjeli skoro 10 god nisu imali djece jednostavno nema na izgled voljeli se, da bi ON nju ostavio
I ozenio se drugom sad ima djete ona se isto preudala al nema još djece nisam nikad pitala , nekako mi bezzz jel ti to nemozeš imat djece il šta vec.
Ugl. on je nju ostavio a toliko je "fol " voljeo .

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:54:20   
Blue rose RR
Ma u suštini mi ovdje imamo haman isti stav - a to je da nebi čekale skrštenih ruku 8. godina.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 16:22:04   
MAMA MA
Ja nisam bila psihički spremna kad mi se desila trudnoća..Nisam htjela dijete nikako ali se desilo...reakcija na onaj plusić bila jeuser posted image ....sad se tako loše osjećam zbog toga jer sad nebih mogla zamisliti zivot bez mog sina....Muzu je bilo drago ali meni eto ne iako sam supruga kao i sada voljela svim srcem...
Danas slobodno za sebe mogu reci da sam super mama,a to mi govore i svi koji me poznaju....

Što se tiče problema postavljačice teme:
Mislim da se previše raspravlja o njenom mužu(te on ima traume,te psihoterapeut,bla bla)-ovdje je u pitanju njena želja,jedno od osnovnih prava-pravo na majčinstvo..porodicom se nazivaju muz i zena koji se vole a nemaju djece iz ovih ili onih razloga,ali i mama i dijete bez muza/oca iz ovih ili onih razloga,,,Hoću da kažem da nije ON u pitanju nego ONA-njene želje,njene potrebe.
On neće dijete-ona hoće(treba li još nešto dodati???)
I dodam to laganje od 8 godina,nije pravo vrijeme godina za godinom i eto žena osam godina živi u zabludi da će možda iduća godina gospodinu odgovarat da postane otacuser posted image ...

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 20:11:25   
zeze
Ona ne smije "pisnut" od njega!! Munta on nju kako zna i umije. Poznata mi je ova prica.
Kakva ljubav, ljubav nje prema njemu. Ostavio bi je kad mi slucajno zatrudnila, ma daj.
Sreco mila , nije tebi toliko stalo da imas dijete. Inace bi on dobio sut kartu davno.

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 10:15:40   
Semica
Evo ja imam recimo slican problem...Muz i ja imamo kcerku koja nije jos napunila 8mj...Finansijski smo jako lose ( samo on radi i ima mizernu platu-a na poslu je takva situacija da on jedva ceka sta bilo drugo da nadje :/ )....SAda mi kasni 10-ti dan...( inace mi kasni uvijek ali nije nikada 10dana) pa sumnjam na trudnocu opet-jeste da nemam mucnina i nikakvih drugih simptoma ali eto...poceli smo pricati sta u slucaju ako je stvarno druga bebica na putu...i odmah mi je spomenuo abortus...medjutim kroz duzi razgovor-cini mi se kao da se lomi...ja bi rodila i to dijete-nije mi problem proci sve ono sto sam nedavno prosla-ali kazem jedini problem su finansije...sta i kako..odakle hraniti oboje djece...roditelji nam nisu u stanju da nam pomazu ( u goroj su situaciji nego mi ) :((( Ali kontam opet -bit ce...dat ce Bog..nekako ce se izgurati i to...ali eto on cini mi se i nije bas za to...takodjer ganja da ide u Kuvajt-da tamo radi...kada bi otisao ja bi se definitivno odlucila da rodim bebu-ali kako da znam hoce li otici ili nece??? to je na dugom stapuuu sve :(((( a trudnoca odmiceee ( ako je trudnoca u pitanju-u ponedjeljak cu test kupiti obavezno )....sta vi kazete?

_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 10:25:25   
animagical
semice, zelim vam da bude kako se najbolje nadate...a kupi testic vec danas, pokazace bilo koji kad je veliko kasnjenje...

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 10:34:03   
sara.at
Nije mi jasno, ko ste vi savrsene majke da nekom sudite kakvi su roditelji I da nisu uopce dobri roditelji?? Otkud vam takvo pravo uopce? Ja Sam A ostavila kod mame u Bosni I otisla sa mm u Hr na more. A je imao godinu Dana. Mi se lijepo odmorili, napunili baterije za "sljedecu radnu" godinu, A je uzivao sa svojom majkom koja ga voli vise od sveg na svijetu. Mom djetetu nista ne fali, ima I dobije mogu reci I previse. Jedan Dan u sedmici ga uzimaju roditelji od mm, on uziva sa njima a Ja imam slobodan Dan za sebe. MOje djete pricuvaju roditelji kad Ja I mm ocemo u kino, kazaliste, koncerte, vecere I sl pa cak I noci kod njih. To me ne cini losom majkom, naprotiv I dede I nane imaju pravo I potrebu da provedu vrijeme sa unucadima, ko Sam Ja da im to uskratkim, zar bi I'm trebala visiti na glavi dok se igraju I promatrati svaki pokret, jok vala toliko sebicna nemogu da budem. Ja jesam Majka, spremacica, kuharica, cistacica, odgajateljica, savjetnica, zena, Ali Sam I ljudsko bice. Zena koja nije nikad pozeljela da jedan Dan provede u miru I posveti se Licno sebi, napuni baterije I sa osmjehom doceka svoje najmilije, mogu reci da laze. Svima Nama treba malo prostora za nas. Promasila Sam temu Ali su me bocnuli pojedini postavi. Sto se tice ssa jedan savjet "lijepa rijec I gvozdena vrata otvara" user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 10:53:27   
Semica

IZVORNA PORUKA: animagical

semice, zelim vam da bude kako se najbolje nadate...a kupi testic vec danas, pokazace bilo koji kad je veliko kasnjenje...

Hvala ti punooo...malo me je frka uhvatila-najvise zbog toga sto vise ne znam sta on misli o tome...i za je i nije...:/ puffff

_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 11:02:55   
Skvo RR
Generalno imala sam dvije planirane i nadasve zeljene trudnoce...Tako da sa te strane nemam neki savjet..koji se tice nagovaranja, podvaljivanja i slicno. Legitimno pravo odabrati zelimo li dijete ili ne...U normalnim okolnostima, kada se stupa u brak vec se moze naslutiti ko kakve zelje ima, medjutim nekada u braku se dese neke situacije, gdje partner ne zeli dijete..i sta sada...dva su rjesenja, razvesti se..okej zelim dijete, ako ne sa tobom, onda sa nekim drugim, , ili pomiriti se da neces imati dijete i zivjeti u braku bez djeteta.
Semice, za tebe, ipak dogovor sa muzem...sada ti mogu ovde besjedu rasplesti o tome da svako dijete ima svoju nafaku i slicno..ali nisam ja u tvom domu...tako vazne odluke zaista trebas sa muzem donijeti...ono sto evo sa finansijske strane mogu ti napisati da je drugo dijete, jetinije imati nego prvouser posted image . bez obzira sto su kod mene razliciti spolovi, dosta "skupih " stvari sam iskoristila tipa krevetica, lezaljki, sjedalica i slicno...tako da SRETNO, sta god Vi odlucili.user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 5.5.2012 11:03:48 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 11:06:05   
Semica
Hvala SKVO puno :*

_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 11:28:53   
sara.at
Skvo ovo StO se tice drugog Djeteta potpuno se slazemuser posted image sve stvarcice se mogu iskoristiti Opet,pa Cak i igracke, ja Sam se zacudila sta sve nemoram kupiti user posted image a svasta Sam Planirala. Ovo je nekako sa financijske strane Ali Gdje je tesko to je dvije bebe. Sedmice A je imao 1.2mj kad Sam ostala Trudna i ja Sam govorila kako cu,pa i on je Jos beba,Treba nas, bice mi tesko sa dvije bebe. Eto ja Sam se NEkako ubjedila da ce to biti maciji kasalj user posted image Pa ti javim kako jeuser posted image
Da ce biti tesko,to je sigurno. Dali si ti spremna na to, Valjda sama znas. Razgovaraj sa muzem,mozda on reagira samo tako zbog Straha. Kod Nas se isto desilo Ali Nije ab dolazio u obzir ni Sa Koje strane

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 11:46:29   
SREĆNA
Hej Semice ja i ti smo čini mi se imale termin blizu, ti fala Bogu imaš svoju bebu , ja nemam , pa sad skontaj ako odeš na ab , kako ćeš osjećati.Činjenica je da je teško sa finansijama, ali skontaj da niko od vas neće nedaj Bože umrijeti od gladi , za hranu se uvijek nađu sredstva, neće niko gladovati, a ostale stvari sve nekako dođu nekako se nabave.Ne znam to je nekako moje gledište.Sretno šta god da odlučite.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *