|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 13:42:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

Žene visokog glasa i muškarci dubokog glasa smatraju se sklonijima ljubavnoj nevjeri, tvrde kanadski istraživači u studiji objavljenoj u on line dnevniku Evolutionary Psychology.


sad nesto razmisljam, ovo bas ima smisla, sve prevarante koje znam imaju bas ovu boju glasauser posted image


eto nešto mm nema dubok glas


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 13:44:29   
Nedi

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: Nedi

Odoh kod mm-a na posao. Iz istih stopa, pješke 5 kilometarauser posted image user posted image user posted image user posted image




pomjeraju li se kod vas sjedista od suvozacauser posted image



Jadna jauser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 13:45:49   
Nedi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

Žene visokog glasa i muškarci dubokog glasa smatraju se sklonijima ljubavnoj nevjeri, tvrde kanadski istraživači u studiji objavljenoj u on line dnevniku Evolutionary Psychology.


sad nesto razmisljam, ovo bas ima smisla, sve prevarante koje znam imaju bas ovu boju glasauser posted image


eto nešto mm nema dubok glas



Evo vesela je nasla 15789 stvari ZA i samo 1 PROTIV i uhvatile se za tu jednuuser posted image user posted image user posted image

Onda nam je cudno sto žene nikad ne saznaju da su prevareneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 13:50:01   
veeseelaa
ja to stvarno ne mogu da skontam
meni je bananica tekstom otvorila očiuser posted image
ja sam svo vrijeme uvjeravala sebe da mi je odan, ja prosto neću da vjerujem da ima drugu, o ne user posted image
ako on ima drugu ja ću da se samoubijam, jer ja sam kriva, trebala sam stalno biti s njim, kakav posao i bakrači...
ja nisam bila dovoljno dobra žena user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 13:52:32   
Nedi
I sad tebi tako psihički labilnoj i utučenoj sa samopouzdanjem 0(nula) ću da dajem savjeteuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 13:56:59   
veeseelaa
ej mi se ovdje zezamo a nije fazon jer možda i na RR ima prevarenih žena, mislim onih koje to znaju

šta god da se desi u braku, da me mm prevari, bude s drugom, zabavlja se s njom i sl ja sada nisam sigurna šta bi, meni bi se bilo mrsko iseliti... ne znam čak ni bil se ljutila, dal bi mi i u kojoj količini bilo teško, možda samo taština bi bila u pitanju aj ono što znam je da bi sigurno nastavila dalje bez problema sa svojim životom a njega bi stavila na mjesto koje mu nakon toga i pripada, bio bi mi zadnja rupa na sviralu

a za razvod svakako se može kad god se hoće, recimo sad mi ternutno ne bi odgovaralo da se razvedem al za koji mjesec ne bi bio problem user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.5.2012 14:00:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 14:29:01   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja to stvarno ne mogu da skontam
meni je bananica tekstom otvorila očiuser posted image
ja sam svo vrijeme uvjeravala sebe da mi je odan, ja prosto neću da vjerujem da ima drugu, o ne user posted image
ako on ima drugu ja ću da se samoubijam, jer ja sam kriva, trebala sam stalno biti s njim, kakav posao i bakrači...
ja nisam bila dovoljno dobra žena user posted image




drago mi je da sam od koristi bilauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 14:34:58   
bananica
ja ne znam sta bih u slucaju prevare uradila, tacno ne znam ni da li bi me boljelo, da li bih patila i sl tome, da li bih se razvela???


imam drugaricu koja zivi u otvorenom braku, njima to super funkcionise, ona kaze da ne bi nikako mogla drugacije, sta vi mislite o tome?

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 14:45:14   
MAMA MA
A moja poznanica(nekad smo bile prijateljice)je 10 godina u vezi sa oženjenim muškarcem..on ima dvoje djece...ona mu je digla dva kredita koje ona uredno vraća,a frajer je za te kredite kupio auto opremio sprat u kojem živi sa svojom ženom...ide na more sa svojom ženom i djecom a kad se vrati onda ide sa njom...viđaju se redovno...žena njegova zna za njih ali ne preduzima ništa..čak i djeca znaju tu moju poznanicu i ono nije im čudno kad vide tatu sa njom...Prestale smo biti prijateljice upravo zbog njenog stila života,jer sam joj ja rekla da to ne podržavam,pored toliko slobodnih momaka ona se nakačila baš na njeg...doduše prvo je on bio sa tom mojom poznanicom u vezi,pa je nju prevario pa je ta cura ostala trudna sa njim i on je oženio(to mu je sadašnja žena)a sa ovom drugom se regularno nastavio viđat....user posted image user posted image

Ma sto insan sam sebi zna usrat život,to ti niko drugi ne može napravituser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 14:49:51   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: bananica

ja ne znam sta bih u slucaju prevare uradila, tacno ne znam ni da li bi me boljelo, da li bih patila i sl tome, da li bih se razvela???


imam drugaricu koja zivi u otvorenom braku, njima to super funkcionise, ona kaze da ne bi nikako mogla drugacije, sta vi mislite o tome?


Da me muz prevari,nebih ni sata više ostala sa njim...to bi nam bio kraj...u svojoj prirodi ja sam posesivna jako,sto je moje-moje je...nebih nikad mogla muza dijeliti s nekom i da mi je to svejedno...pa sto se ženimo i udajemo ako ćemo pravit budalu jedno od drugog...ako mu je do toga bujrum brate potpiši papire pa radi šta hoćeš...ja rogove ne volim nosatuser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 14:50:03   
henna ze
ja imam visok nivo estradiola..znate li vi šta to znači...
ja našla da takve žene varaju muževe...i to često..najposznatija estradioluša..m.monroe..jadna ja..kad sam guglala neku noć..kaže mm šta piše..ma reko mučnine..glavobolje..spoting..gdje da kažem pa da budem sumnjiva...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 14:52:03   
veeseelaa
imam drugaricu koja zivi u otvorenom braku, njima to super funkcionise, ona kaze da ne bi nikako mogla drugacije, sta vi mislite o tome?


ja bi mogla user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 14:54:13   
MAMA MA
vesela kod tebe parola"nije saFun da se troši"...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 14:56:25   
veeseelaa
to je moje-moje je..


pa to i jest point... ono kad se to desi skontaš da nikad nije ni bilo tvoje, i onda si vjerovatno prazan i svejedno ti je sve.... ja mislim da bi se ja tako osjećala, ne bi frkisala, plakala niti pokleknula, nisam ja ta
e sad razvod ti dodje neminovan, jer mnogo štošta ti se više s tim partnerom ne devera, samo ne bi ja grlom u jagode, prvo bi si život poredala i onda otišla


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 14:57:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MAMA MA

vesela kod tebe parola"nije saFun da se troši"...user posted image user posted image user posted image


ma ajde kad skontaš ako nema dubljeg odnosa pa je samo sex u pitanju čemu frka, ko da si se s nekim rukovao user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 14:58:35   
MAMA MA
kraljiceuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:00:32   
veeseelaa
evo padam od smijeha user posted image
al kad bi čovjek tako poredao stvari u svom mozgu, ono istinski, bilo bi superuser posted image
ono ko da ti je muž otišao na fitnes, malo će se preznojiti, tamo vamo i eto ga opet domauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:03:51   
MAMA MA
aha a sta ako i tebi treba znojenje a on umoran od prethodnih vježbi???user posted image user posted image user posted image

hitno mijenjaj teretanuuser posted image user posted image user posted image
ili trenera?hahahahhaahhahaha

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:04:05   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo padam od smijeha user posted image
al kad bi čovjek tako poredao stvari u svom mozgu, ono istinski, bilo bi superuser posted image
ono ko da ti je muž otišao na fitnes, malo će se preznojiti, tamo vamo i eto ga opet domauser posted image




e bas takouser posted image

kod njih se zna, subotom jedno izlazi, drugo cuva djecu.....nekad bude samo sex za jednu noc, nekad i veza s nekim, al to niti jednom od njih ne smeta, takvi se nasli i odgovara im, meni privlacnouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:05:20   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo padam od smijeha user posted image
al kad bi čovjek tako poredao stvari u svom mozgu, ono istinski, bilo bi superuser posted image
ono ko da ti je muž otišao na fitnes, malo će se preznojiti, tamo vamo i eto ga opet domauser posted image




e bas takouser posted image

kod njih se zna, subotom jedno izlazi, drugo cuva djecu.....nekad bude samo sex za jednu noc, nekad i veza s nekim, al to niti jednom od njih ne smeta, takvi se nasli i odgovara im, meni privlacnouser posted image


Bogami nake čvaka,jadna djecauser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:05:53   
bananica

IZVORNA PORUKA: henna ze

ja imam visok nivo estradiola..znate li vi šta to znači...
ja našla da takve žene varaju muževe...i to često..najposznatija estradioluša..m.monroe..jadna ja..kad sam guglala neku noć..kaže mm šta piše..ma reko mučnine..glavobolje..spoting..gdje da kažem pa da budem sumnjiva...



sad si javno izgovorila, gotova siuser posted image user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:07:24   
veeseelaa
meni privlacno


ma vidi mm kod mene neće hhahahahhahahahaha
ma kod nas se živi za raju, ono više te shebe što te vara jer raja priča neg što je od vitalnog značaja
a ljudi u biti bi trebali znati da nije svakom to shebada, nekom je prevara zabermedet a neko to naziva fizičkom aktivnošću a i treba se izdignuti iz te mahalske priče, pusti bauser posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:08:09   
veeseelaa
Bogami nake čvaka,jadna djecauser posted image


ma ajde što jadna djeca, možda djeca imaju sve, svu ljubav i pažnju, aj ga znaj



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:09:11   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni privlacno


ma vidi mm kod mene neće hhahahahhahahahaha
ma kod nas se živi za raju, ono više te shebe što te vara jer raja priča neg što je od vitalnog značaja
a ljudi u biti bi trebali znati da nije svakom to shebada, nekom je prevara zabermedet a neko to naziva fizičkom aktivnošću a i treba se izdignuti iz te mahalske priče, pusti bauser posted image






ma normalno, od raje se ne zivi

mm je isto strogo protiv, za njega oni nisu normalniuser posted image , ne konta koliko sam sebe sputavauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:10:01   
MAMA MA
vala i ta mahalauser posted image
muz kad vara-lafčina je
žena kad vara-ku*ka je...

vazda bilo....




_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *