|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:11:38   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Bogami nake čvaka,jadna djecauser posted image


ma ajde što jadna djeca, možda djeca imaju sve, svu ljubav i pažnju, aj ga znaj





djeca su super, al stvarno, .....nema tu razloga zasto bi djeca u takvim brakovima ispastala, to sto se mama/tata druze sa drugima ne utice ni u kojem smislu na njih

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:14:11   
veeseelaa
da, baš, šta ima djetetu bit tu loše user posted image
ja sam za da ljudi žive kako im najbolje paše, mislim paše njihovim umovima
nismo svi isti....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:19:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MAMA MA

vala i ta mahalauser posted image
muz kad vara-lafčina je
žena kad vara-ku*ka je...

vazda bilo....





pa i mi žene tako gledamo na to
i jedva čekamo da koju uvalimo, otračamo, prenesemo, jadna ona i njen život, ta nam je prva
nedo Bog da nam neka jaranica kaže "uh kakvog sam lika upoznala, posexali smo se sinoć" pa više s njom niko pričao ne bi user posted image
a nešto ne vidim da se naši muževi druže s jaranima koji su odani svojim ženama i niko iste nije izbacio iz društva, opet smo mi te žene koje kažemo "a šta će ti ta kurvar".... ko kvari nam imidž mužu, heh il će ga možda navratiti na isto? zamisli on će ga navratiti a naši muževi inače ne bi user posted image user posted image





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:19:16   
mamine oci
po ovoj vasoj statistici ja mogu da odahnemuser posted image ne pronalazim se ni u cemuuser posted image sto bi se reklo imam finog muza a nije iz Finskeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:20:16   
veeseelaa
user posted image hB

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:21:50   
bananica

IZVORNA PORUKA: mamine oci

po ovoj vasoj statistici ja mogu da odahnemuser posted image ne pronalazim se ni u cemuuser posted image sto bi se reklo imam finog muza a nije iz Finskeuser posted image



koja si ti sretnicauser posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:25:45   
Apotekarka
Kad bi me mm prevario to bi bio kraj,zamisli sexati se s njim a on sinoc s drugom bio,tamam da ga ribacom cetkom opere poslije toga osjecala bi se da je uvijek fuj prljav,a o psihickim emocijama da ne pricam slomilo bi me do temelja i patila bi ali oprostila nikad ne bi

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:25:51   
hatepsut
Ja inace slabo raspoznajem znakove user posted image da me prevari..nekad sam govorila rastava odma ,istog trena,vratila bi mu i sl..medjutim promjenula sam misljenje,iskreno nebi volila da mi se desi da me muz prevari,pa i ako to napravi nebi volila da saznam.ako bi opet na kraju saznala,pa nije kraj svijeta,mislim da se ipak nebi rastala rad toga.E sad kad bi me ostavio rad druge,to je vec druga prica.onda bi mu uzela sve i eto ti drug moj.
I na kraju ne trazim ove znakove jer moze sve super da funka a ono lola ima drugu.nikad mu ne diram tel. meni je to offirno,neki dan kaze da mu pobrisem neke poruke kao puna mu memorija i neke brojeve da mu izbrisem i ukucam nove..i ja citam poruke i brisem ka jedna "pa gdje si ti zaboravio starog jarana,kako si ja evo izisla malo da proset_am" nesto tako.ja tu poruku ostavim.,onda okrenem na salu,on se uvalio od smejha,kaze evo i moja zena pokazala ljubomoru user posted image e kaze necu ti reci od koga je poruka,ma reko nisam te ni pitala.kad nazva on taj broj (inace nema obicaj da memorise brojeve) i ukljucio da i ja cujem ,auu javi se zenska i pita on nju kako je bla,bla...a ona kaze  "hajd bolan vidi da me vrate na poso" user posted image kaze on ma bivsa kuharica,dobila otkaz eto cula si.
Iskreno nisam ni trazila da mi objasnjava,meni je bitno da ne nosi od mene i moje djece tamo nekom a ostalo ma hajde necemo u sitnice gledati user posted image

Oko mene imam svakavih primjera i nedavno sam kazala da me vise nista ne moze iznenaditi.

< Poruku je uredio hatepsut -- 25.5.2012 15:27:52 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:29:20   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Kad bi me mm prevario to bi bio kraj,zamisli sexati se s njim a on sinoc s drugom bio,tamam da ga ribacom cetkom opere poslije toga osjecala bi se da je uvijek fuj prljav,a o psihickim emocijama da ne pricam slomilo bi me do temelja i patila bi ali oprostila nikad ne bi


I postujem svacije misljenje,ali ja mm nisam prva zena u zivotu,mislim pa nisam ga ribala cetkom :) mozda sam ja malo drugacija po pitanju prevare ali ja stvari vidim ovako.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:29:50   
bananica
.i ja citam poruke i brisem ka jedna "pa gdje si ti zaboravio starog jarana,kako si ja evo izisla malo da prosetam" nesto tako.ja tu poruku ostavim.,onda okrenem na salu,on se uvalio od smejha,kaze evo i moja zena pokazala ljubomoru user posted image e kaze necu ti reci od koga je poruka,ma reko nisam te ni pitala.kad nazva on taj broj (inace nema obicaj da memorise brojeve) i ukljucio da i ja cujem ,auu javi se zenska i pita on nju kako je bla,bla...a ona kaze "hajd bolan vidi da me vrate na poso" user posted image kaze on ma bivsa kuharica,dobila otkaz eto cula si.
Iskreno nisam ni trazila da mi objasnjava,meni je bitno da ne nosi od mene i moje djece tamo nekom a ostalo ma hajde necemo u sitnice gledati user posted image



ovo je meni sumnjivouser posted image user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:30:55   
bananica

IZVORNA PORUKA: hatepsut

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Kad bi me mm prevario to bi bio kraj,zamisli sexati se s njim a on sinoc s drugom bio,tamam da ga ribacom cetkom opere poslije toga osjecala bi se da je uvijek fuj prljav,a o psihickim emocijama da ne pricam slomilo bi me do temelja i patila bi ali oprostila nikad ne bi


I postujem svacije misljenje,ali ja mm nisam prva zena u zivotu,mislim pa nisam ga ribala cetkom :) mozda sam ja malo drugacija po pitanju prevare ali ja stvari vidim ovako.





s ovim se slazem

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:32:13   
Apotekarka
postujem svacije misljenje,ali ja mm nisam prva zena u zivotu,mislim

HATESPUT mislim iskljucivo na brak to mi je uzas u braku varati me ,a prije braka to je bilo prije dok nismo bili muz i zena to je druga stvar

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:32:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hatepsut

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Kad bi me mm prevario to bi bio kraj,zamisli sexati se s njim a on sinoc s drugom bio,tamam da ga ribacom cetkom opere poslije toga osjecala bi se da je uvijek fuj prljav,a o psihickim emocijama da ne pricam slomilo bi me do temelja i patila bi ali oprostila nikad ne bi


I postujem svacije misljenje,ali ja mm nisam prva zena u zivotu,mislim pa nisam ga ribala cetkom :) mozda sam ja malo drugacija po pitanju prevare ali ja stvari vidim ovako.



user posted image user posted image user posted image e baš se ismijah
e čuj ribanje četkom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:37:11   
veeseelaa
ja znam jednog baju koji je varao ženu i žena ga uprati zajedno sa sveki, upadnu u stan a ljubavnica kroz prozor iskoči, slomi ruku i nogu
i žena oprostila, i sad je s njim... ok šta, meni žao ljubavnice, budala, šta je skakala, sva se stumbala


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:39:07   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja znam jednog baju koji je varao ženu i žena ga uprati zajedno sa sveki, upadnu u stan a ljubavnica kroz prozor iskoči, slomi ruku i nogu
i žena oprostila, i sad je s njim... ok šta, meni žao ljubavnice, budala, šta je skakala, sva se stumbala




prepala se svekrveuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:40:31   
felix

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja znam jednog baju koji je varao ženu i žena ga uprati zajedno sa sveki, upadnu u stan a ljubavnica kroz prozor iskoči, slomi ruku i nogu
i žena oprostila, i sad je s njim... ok šta, meni žao ljubavnice, budala, šta je skakala, sva se stumbala




prepala se svekrveuser posted image

ovo je ko u onim , scenama sto bude (ubi me boze ak se sad sjecam na kojem kanalu) srpskom je uglavnom kanalu Preljubnici user posted image
što prate muzeve/zene user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:41:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Kad bi me mm prevario to bi bio kraj,zamisli sexati se s njim a on sinoc s drugom bio,tamam da ga ribacom cetkom opere poslije toga osjecala bi se da je uvijek fuj prljav,a o psihickim emocijama da ne pricam slomilo bi me do temelja i patila bi ali oprostila nikad ne bi

potpisujem, meni bi se gadio pravo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:44:31   
Apotekarka
Sta cuj ribanje cetkom,trebalo bi im ga izribati kad varaju i to sto tvrdjom i trebali bi biti sretni da im ga zene nisu odrezale

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:47:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sta cuj ribanje cetkom,trebalo bi im ga izribati kad varaju i to sto tvrdjom i trebali bi biti sretni da im ga zene nisu odrezale

user posted image i ne slazem se sa onom mahalskom da su zene kurve a muskarci lafci, meni su oboje fujuser posted image mrzim prevaru, razvedi se pa juser posted image na sve strane ako hoces (ko te hoce)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:49:37   
hatepsut
Sad me bananica zabrinula user posted image morat cu ga pratit user posted image
Apotekarka,ma postujem ja tvoje misljenje i za mene je brak nesto sveto, vec sam napisala da sam i sama tako  razmisljala,a godine su ucinile svoje...vjerovatno godine ili zato sto nikad nisam bila sumnjicava do malocas user posted image

Samo ne volim ni muskarce ni zene koji se na sav glas kunu u svoju vjernost,meni tu nesto smrdi.

Imam poznanica i poznanika oko sebe..svasta vidjela...mozda neke zene u koje bi se zaklela da su vjerne,mislim u kuci sve tip top,djeci nista ne fali,ona samo prica o svom muzu i o tome kako imaju savrsen brak..e odem s muzem u drugem grad jedan veci TC ,kad postena s lolom se vodi za rucicu pa cmokic  ...mislim ok ima zena muza i decka pa moderna su vremena user posted image


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 15:51:02   
teacher75
ja vala be bih mogla, cim sam upoznala mm prestala sam biti zainteresovana za druge muskarce, nadam se da je i on ko jauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 16:04:20   
vjestica
šbb kbb, ne volim tako razmišljati, jer ne znam kako bih reagovala u takvoj situaciji
znam sigurno da bi zauvijek izgubio moje povjerenje
i vjerujem da bi mi se gadio (to šta je radio prije mene je totalno nebitno, ali da u braku samnom nešto radi drugom mi je fuj user posted image mislim da ga ne bih mogla dotaći ni poljubiti)
i fuj mi jesvako ko je nevjeran, n bitno muško ili žensko
a i mm je takvog mišljenja i takve osobe nisu u našem krugu prijatelja

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 16:51:36   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Kad bi me mm prevario to bi bio kraj,zamisli sexati se s njim a on sinoc s drugom bio,tamam da ga ribacom cetkom opere poslije toga osjecala bi se da je uvijek fuj prljav,a o psihickim emocijama da ne pricam slomilo bi me do temelja i patila bi ali oprostila nikad ne bi

potpisujem, meni bi se gadio pravo


a s kim je bio prije tebe? to ti se ne gadi? ne kontam...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 16:52:06   
ladyblue RR
http://depo.ba/nedjeljni-magazin/saznajte-zbog-cega-zene-varaju-vise-nego-muskarci

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 17:04:35   
sabinos
sad pricam sa mamom i kaze nas jedan rodjak se razvodi.sta rekoh bona razvodi?za prvi maj mi bili kod njih,bilo sve ok.kaze zena ima ljubavnike a on inace terenac i mala malo sa strane nasla.imaju sina i kcerku koja ju je i izdala i sve ispricala svom ocu,tj.mom rodjaku.ja sam stvarno zatecena,jos ona pokrivena,aman moralni uzor,klanja svih 5 vakata namaza...ma fuj,na sta su ljudi spremni?sta joj je to trebalo?on radi ko konj,kucu sagradio,sve uredio i eto sad belaja...nista me ne moze iznenaditi i ne mogu se zakleti ni garanzovati za sebe a akamoli muza...


nego manite se corava posla,neka mi neko odgovori na temu domacinstvo-potreban mi je savjet
user posted image

< Poruku je uredio sabinos -- 25.5.2012 17:05:36 >


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *