|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 17:05:04   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja znam jednog baju koji je varao ženu i žena ga uprati zajedno sa sveki, upadnu u stan a ljubavnica kroz prozor iskoči, slomi ruku i nogu
i žena oprostila, i sad je s njim... ok šta, meni žao ljubavnice, budala, šta je skakala, sva se stumbala




prepala se svekrveuser posted image



sta se ima plasiti i skakati? pa nije ona prevarila nikoga nego muz user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 17:08:01   
Apotekarka
O svojoj intimnosti i muzevoj ne bi po forumu je li bio prije mene i s kim je,ali za mene je brak svetinja u braku mi je gadljivo,postenije bi mi bilo da kaze ja i ti vis nismo ono sto smo bili,zelim kraj ,svidja mi se drugamnego da je cas u mojoj sobi cas u njenoj,e to mi se gadi i zbog tog bi mi se i zgadio onaj organ

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 17:31:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Kad bi me mm prevario to bi bio kraj,zamisli sexati se s njim a on sinoc s drugom bio,tamam da ga ribacom cetkom opere poslije toga osjecala bi se da je uvijek fuj prljav,a o psihickim emocijama da ne pricam slomilo bi me do temelja i patila bi ali oprostila nikad ne bi

potpisujem, meni bi se gadio pravo


a s kim je bio prije tebe? to ti se ne gadi? ne kontam...

to je skroz druga stvar, nego da ide malo meni u krevet malo nekij drugoj, da mi jos kakvu i bolescugu donese, a prevarante bilo kakve vrste ne podnosim. potpisujem sve sto je vjestica gore rekla. ni mm nije takav, kad vidi na filmu prevaru komentarise sa gadjenjemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 18:00:45   
rerica

IZVORNA PORUKA: sabinos

sad pricam sa mamom i kaze nas jedan rodjak se razvodi.sta rekoh bona razvodi?za prvi maj mi bili kod njih,bilo sve ok.kaze zena ima ljubavnike a on inace terenac i mala malo sa strane nasla.imaju sina i kcerku koja ju je i izdala i sve ispricala svom ocu,tj.mom rodjaku.ja sam stvarno zatecena,jos ona pokrivena,aman moralni uzor,klanja svih 5 vakata namaza...ma fuj,na sta su ljudi spremni?sta joj je to trebalo?on radi ko konj,kucu sagradio,sve uredio i eto sad belaja...nista me ne moze iznenaditi i ne mogu se zakleti ni garanzovati za sebe a akamoli muza...


nego manite se corava posla,neka mi neko odgovori na temu domacinstvo-potreban mi je savjet
user posted image

Sabinos,ne donosi zakljucke sve dok nisi ti svojim ocima vidila....
znaci sad je svaka zena koja je pokrivena bez morala,ne grijesi se kad mozes izbjeci grijeh..
Sta se nalazi u tudzoj kuci to je druhih problem,gledajmo nas i nasa vrata jer niko nije bez problema....
Kazem sto mislim bez uvrede nikom ovdje....



_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 18:11:20   
sabinos

IZVORNA PORUKA: rerica


IZVORNA PORUKA: sabinos

sad pricam sa mamom i kaze nas jedan rodjak se razvodi.sta rekoh bona razvodi?za prvi maj mi bili kod njih,bilo sve ok.kaze zena ima ljubavnike a on inace terenac i mala malo sa strane nasla.imaju sina i kcerku koja ju je i izdala i sve ispricala svom ocu,tj.mom rodjaku.ja sam stvarno zatecena,jos ona pokrivena,aman moralni uzor,klanja svih 5 vakata namaza...ma fuj,na sta su ljudi spremni?sta joj je to trebalo?on radi ko konj,kucu sagradio,sve uredio i eto sad belaja...nista me ne moze iznenaditi i ne mogu se zakleti ni garanzovati za sebe a akamoli muza...


nego manite se corava posla,neka mi neko odgovori na temu domacinstvo-potreban mi je savjet
user posted image

Sabinos,ne donosi zakljucke sve dok nisi ti svojim ocima vidila....
znaci sad je svaka zena koja je pokrivena bez morala,ne grijesi se kad mozes izbjeci grijeh..
Sta se nalazi u tudzoj kuci to je druhih problem,gledajmo nas i nasa vrata jer niko nije bez problema....
Kazem sto mislim bez uvrede nikom ovdje....



gdje sam ja bogati rekla da je svaka zena pokrivena bez morala?gdje si to procitalauser posted image
nisi ti skontala poentu al hajd

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 18:15:14   
rerica
Skontala sam ja "al hajd" sto ti kazes user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 20:51:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja znam jednog baju koji je varao ženu i žena ga uprati zajedno sa sveki, upadnu u stan a ljubavnica kroz prozor iskoči, slomi ruku i nogu
i žena oprostila, i sad je s njim... ok šta, meni žao ljubavnice, budala, šta je skakala, sva se stumbala




prepala se svekrveuser posted image



sta se ima plasiti i skakati? pa nije ona prevarila nikoga nego muz user posted image



ma garant i ona udata, pa da ostane anonimnauser posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 22:00:45   
Alma_27
ja bih da ostanem aMoniman user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: 8 znakova prevare
26.5.2012 11:53:44   
veeseelaa
kad vidi na filmu prevaru komentarise sa gadjenjemuser posted image


da i moj, al ja njima ništa ne vjerujem
i to mi nije mjerilo da mislim da mi je odan

jedan prijatelj mog rahmetli oca bi znao reći majkama koje su se busale kak su im kćerke poštene, pusti je malo pa vidi kakva je user posted image




< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.5.2012 11:54:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: 8 znakova prevare
26.5.2012 12:07:26   
zvončica
http://www.infobar.ba/mag/muskarci-koji-varaju-riskiraju-svoje-zdravlje/

user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: 8 znakova prevare
26.5.2012 18:10:13   
SdZ

IZVORNA PORUKA: mamine oci

po ovoj vasoj statistici ja mogu da odahnemuser posted image ne pronalazim se ni u cemuuser posted image sto bi se reklo imam finog muza a nije iz Finskeuser posted image



Nije da se hvalim, ali i ja po ovoj statistici mogu da odahnem.user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: 8 znakova prevare
26.5.2012 18:18:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: zvončica

http://www.infobar.ba/mag/muskarci-koji-varaju-riskiraju-svoje-zdravlje/

user posted image


i živote, dabome user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: 8 znakova prevare
26.5.2012 18:20:56   
Nedi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: zvončica

http://www.infobar.ba/mag/muskarci-koji-varaju-riskiraju-svoje-zdravlje/

user posted image


i živote, dabome user posted image



user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *