|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
18.6.2012 8:25:43   
D_K
cure, ja pokusavam da napravim konacni spisak ali nemam pojma koga da pisem.. puno zenica se prijavilo ali nisam sigurna da li se te prijave odnose na ove sada uslove: Alexen/1 put sedmicno/30 km/poslijepodne..
ja cu upisati na spisak samo forumasice koje su se javile nakon ovih zadnjih info a molim ostale da potvrde svoje ucesce user posted image

mamamumi (1 dijete)
merima_s (1 dijete)
medicslatki (1 dijete)
Skvo (1 dijete)
leona81(1 dijete)
Hanadi (2 djece)
D_K (2 +1)
....

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
18.6.2012 8:54:47   
leona81
mi mozemo iza 1 jula:) i potvrdjujemo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
18.6.2012 9:00:41   
Neca xxx
Mi bismo mogli jednom sedmicno. Samo me interesuje da li ce djeca biti podijeljena po uzrastu. Mozda ste to negdje vec napisali, ali sorry, nisam upratila. Jer mislim da se ne moze raditi isto sa djecom od dvije godine i sa djecom od 5.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
18.6.2012 9:17:23   
Lady26
Ja sam se isto prijavila ali mi ovo ne odgovara...
Radim u centru do 5, zivim u novom gradu, nema sanse da do 6 opet stignem gore, i to da ni ne rucamo...
Uzivajte

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
18.6.2012 21:32:53   
D_K

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mi bismo mogli jednom sedmicno. Samo me interesuje da li ce djeca biti podijeljena po uzrastu. Mozda ste to negdje vec napisali, ali sorry, nisam upratila. Jer mislim da se ne moze raditi isto sa djecom od dvije godine i sa djecom od 5.


i ja sam ih pitala o velicini grupe i podjeli na uzraste ali njihovo iskustvo je da i djeca od 2 godine mogu biti animirana i ukljucena u radionice bez problema.. njih ima vise i kazu da su im djeca tinejdzeri, odrasli uz ove radionice i rado se ukljucuju u sve aktivnosti, tako da nemam straha da ce neka djeca biti zapostavljena.
e ono sto nismo pitali je minimalni broj djece potreban da pocne radionica a bojim se da nas je sve manje i manje user posted image .

leona, mislim da su one rekle da im odmor pocinje u drugoj polovini jula i traje nekih 15 dana, znaci tada nema radionica.. nadam se da sam pravilo prenijela njihove info..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
18.6.2012 23:08:15   
leona81
aha. mi cemo u 8 mjesecu na put tako da ni tad necemo moci. tek onda od septembra

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
18.6.2012 23:16:29   
bananica

IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja sam se isto prijavila ali mi ovo ne odgovara...
Radim u centru do 5, zivim u novom gradu, nema sanse da do 6 opet stignem gore, i to da ni ne rucamo...
Uzivajte



sve isto samo sto ja radim skoro pa u Osjekuuser posted image i sat krace,al opet mislim da nema sanse da bi stigle

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
18.6.2012 23:21:22   
mamma mumi
Ja potvrdjujem, samo nisam skontala od kada se pocinje?Je li sutra u 18 h ili ce se odgoditi do septembra?Ja sam tu cijelo ljeto, samo sto sutra necu biti na forumu jer idem malo mami, a tamo nemam internetauser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
18.6.2012 23:29:36   
Medić*

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Ja potvrdjujem, samo nisam skontala od kada se pocinje?Je li sutra u 18 h ili ce se odgoditi do septembra?Ja sam tu cijelo ljeto, samo sto sutra necu biti na forumu jer idem malo mami, a tamo nemam internetauser posted image


Mama mumi ja nigdje ne upratih da je od sutra user posted image evo tarzim ali ne vidim user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
18.6.2012 23:37:48   
mamma mumi

IZVORNA PORUKA: D_K

Skvo, hocemo li praviti listu?
Sta mislis da nazovemo djevojke iz Aleksena i da ih pitamo da li im odgovara jedan termin sedmicno i koliko bi kostao?
Mozemo se organizovati i otici sve zajedno da pogledamo i mozda pocnemo sa programima.. Ja predlazem ponedeljak ali cini mi se da je premalo vremena da se organizujemo pa sta mislite o utorku u 18:00?
Bananice, i meni je odgovarao Zanzibar jer mi je najblize ali vjeruj mi na rijec da mi se cini da su ove radionice ipak mnogo kvalitetnije od onoga sto se radi u igraonicama. I meni je mnogo voznje sa Pofalica kuci pa opet u grad ali mislim da ce vrijediti. Razmisli i pa nam javi da li ima sanse da se ukljucis.



Evo gdje sam procitalauser posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
18.6.2012 23:41:54   
Medić*

IZVORNA PORUKA: mamma mumi


IZVORNA PORUKA: D_K

Skvo, hocemo li praviti listu?
Sta mislis da nazovemo djevojke iz Aleksena i da ih pitamo da li im odgovara jedan termin sedmicno i koliko bi kostao?
Mozemo se organizovati i otici sve zajedno da pogledamo i mozda pocnemo sa programima.. Ja predlazem ponedeljak ali cini mi se da je premalo vremena da se organizujemo pa sta mislite o utorku u 18:00?
Bananice, i meni je odgovarao Zanzibar jer mi je najblize ali vjeruj mi na rijec da mi se cini da su ove radionice ipak mnogo kvalitetnije od onoga sto se radi u igraonicama. I meni je mnogo voznje sa Pofalica kuci pa opet u grad ali mislim da ce vrijediti. Razmisli i pa nam javi da li ima sanse da se ukljucis.



Evo gdje sam procitalauser posted image



Vidis, ovo mi je totalno promaklo, hvala. Svakako mislim da jos malo nece poceti dok se ne izdefinisu stvari.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
19.6.2012 10:33:37   
D_K
ma nema sanse da se organizujemo tako brzo.. utorak je bio samo prijedlog, na bazi nasih dogovora ali realno gledajuci, slabe su nam sanse da napravimo grupu od 15 djece u terminu koji svima odgovara.. jos je vrijeme godisnjih ali hajde, sacekacemo misljenje i drugih mama.
ja sam planirala ovim svojim i casove plesa ljetos pa bih voljela da znam, ako ne budemo napravile dogovor za radionice da idem na dva termina plesa sedmicno..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
24.7.2012 8:48:45   
leona81
sta se desava sa ovim?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
29.8.2012 8:52:31   
leona81
da podignem temu...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
21.10.2012 21:08:22   
mamma mumi
Drage zenice, sta bi za radionice?Ne znam jeste li imali priliku otici, ali svakog petka u Wisi imaju besplatne sto radionice, sto plesne tacke za djecu sa tetama iz tropica? Mi smo isli par puta i super je, besplatno po 2 h, od 18-20 h, a sada se spremamo za helovin 31.10 i trazimo nesto da kupimo posto ce biti maskarada, pa ako znate gdje bi mogla kupiti ili iznajmiti sto javi te nam

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
21.10.2012 21:21:32   
R&T@

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

a sada se spremamo za helovin 31.10 i trazimo nesto da kupimo posto ce biti maskarada, pa ako znate gdje bi mogla kupiti ili iznajmiti sto javi te nam


U Robotu u Rajlovcu (za ostale ne znam) ima divnih detalja za kostime, veoma povoljno...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
22.10.2012 9:42:07   
mamma mumi
Ok, hvala Tajra

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
27.10.2012 22:23:03   
martuzio
Odlicna ideja :)

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
25.2.2016 13:09:56   
Medi_87
hajd nam predlozite kakve radionice i dogadjanja u Sarajevu

(odgovor članu martuzio)
Neposredna veza do poruke: 94
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *