Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više!
zna li iko ima li ove godine te nagradne igre s medvjedicima??? ja ih imam tonu, ostavljala sam od kad sam se porodila, ali nesto ne vidim da ima ove godine???
_____________________________
"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke" 10.11.2009. 30.0
zna li iko ima li ove godine te nagradne igre s medvjedicima??? ja ih imam tonu, ostavljala sam od kad sam se porodila, ali nesto ne vidim da ima ove godine???
E od kad i ja sve hoću da pitam-prerast će mi dijete sve igračke
_____________________________
Čim želja prestane biti želja, čim minu čežnja, ni slasti više nema!
ne kontam onda zasto ih ima na pakovanju ako nema nagradne igre.... pihh.... imamo mi tih bodova more.... ako nekad pocne ima da u startu osvojimo glavnu nagradu
_____________________________
"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke" 10.11.2009. 30.0
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
Djetinjstvo lejla_r
Cini mi se da se djeca danas vise ni ne igraju napolju:( Sve po kucama, a ja sam nekad znala od 8 do 8 biti napolju, ganje, gume, skrivaca, milion nekih igri je bilo. Jeste li odrastale u ljepsim vremenima nego vasa djeca?
a. da (96%) b. ne (4%)
Broj svih glasova: 81
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!