|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina stana na kredit
3.7.2012 16:00:14   
Neca xxx
Pretty mama, sumnjam da bez nekih vec ustedjenih para za stan mozes kupiti stan a da ti rata kredita bude jednaka kao kirija. Veliki su to iznosi i ako nemas nesto ustedjeno bice ti rata poprilicno velika, pa cak i ako uzmes kredit na duzi period. Ja koliko sada dajem za ratu, mogla bih komotno za te pare rentati stan na finoj lokaciji i jos placati tetu da mi cisti stan. user posted image Ali tako je. Ja svoju kupovinu stana posmatram kao investiciju za buducnost, jer mozda kao penzioner necu imati novaca da jos placam i kiriju. A u ovim sada godinama, meni se moj vlastiti stan finansijski ne isplati. Potencijalna kirija bi bila manja. Ali ja volim da imam svoju kucicu i ulazem u svoj stan.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kupovina stana na kredit
3.7.2012 16:01:08   
Pretty mamma

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Mi upravo zbog ovih rata od 700 KM necemo nikada kupiti stan,jer jednostavno to ne mozemo da podnesemo,jer kad na to dodas rezije izade me stan 900 KM,od cega bi ziviliuser posted image

O tome i ja govorim Emice, nije samo rata u pitanju, na to dodaj obavezne režije i nema te...
Naravno, da je rata manja, ili eto kako neki kažu, moj prohtjevi jednostavniji, možda bi i uspjeli. Ali sada, ne mogu si priuštiti dvosobni stan.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kupovina stana na kredit
3.7.2012 16:03:12   
Pretty mamma
Neco, znam ja sve to. Ja radim u financijama, vezana sam s bankarskim sektorom i ne pričam napamet kada govorim o trenutnoj mogućnosti kupovine stana.
Za sada je to samo san, jer kako kažeš, nemam ušteđevine s ovakvom plaćom...

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kupovina stana na kredit
3.7.2012 18:51:16   
MicoTico
Ja sam , spomenula sam 1.000.000 puta, uvijek za kredit i za SVOJ stan. Nekako mi plaćanje kirije kao bacanje para. Ma ja bih kupila i manji stan, ili neki plac na periferiji pa sebi neku kućicu, malu, može i montažna , ali neka je moje. Mi smo digli kredit još 2005 i napravili kuću.Imamo još 4 godine da plaćamo i nije mi žao. Za ratu koju plaćam , u B.luci gdje živim bi mogla iznajmiti neki manji dvosoban stan i šta onda???
A što se tiče prostora, stan u kom sam odrasla je dvosoban od 58 m2,tu su živjeli moji roditelji, sestra i ja i nešto ne smatram da smo nešto zakinuti niti da smo se "gurali".
Za ovaj stan što ljubičica priča, ja ne bi čekala ni sekunde (ako je sve tako kao što kupci kažu i ako nema neka"kvaka", jer je to extra cijena). pogotovo što je starija gradnja kada se vodilo računa o kvaliteti gradnje.
Najjeftiniji novoizgrađeni stanovi u B.Luci se kreću od 2.ooo Km po kvadratu pa naviše, a kvalitet je pravi lošak. Moja drugarica kupila novi stan, stala štiklama na pločice u hodniku i sve rupe ostale, prva zima - ogromna vlaga u stanu,... a cijena - "prava sitnica" -2.500 po kvadratu.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2012 12:42:01   
ljubicica5
U ovom stanu stvarno nema kvake nikakve... isli smo pogledati stan, zena nas odvela u svaki cosak, bukvalno sve nam pokazala... a sad trenutno zivimo blizu tog stana kao podstanari, zgrada do zgrade, pa cula sam od komsinica da je super stan, niko mi nista lose nema reci za njeg... eto ponavljam, jedino sto je potkrovlje, pa ne mogu ljudi dici cijenu, ali stan je za 10! Meni isto ili prvi sprat ili potkrovlje ( 4.) A znam ja da cemo imati dodatne troskove s bebom, ali opet nam je lakse dok je bebica mala, nego kad odraste pa krene u skolu... ostaje nam 600 km mjesecno da zivimo... to je necija cijela plata... A aBd za neke 2 godine max i ja cu krenuti raditi. Sigurna sam da cu aBd dobiti posao. Ako ga sad ne kupimo necemo nikad... i bolje se 10 godina patiti, ali poslije barem imamo svoj stan, nesto svoje. I to kakav stan, nece nam biti tijesno ni s 4 djece heheh...
Ali to sve moj mm ne vidi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisana poruka]
4.7.2012 12:46:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicoTico)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2012 12:55:57   
palachinken

IZVORNA PORUKA: chuci

560 Km mjesečno nije puno za stan koji je sređen. ja bih se isto pitala mnogo i vjerovatno se ne bih usudila pola plate dati na ratu u ova vremena. štedite li vi sada za stan ili nešto? ako sada možete osaviti sa strane toliki iznos mjesečno onda bih se usudila. tako smo mm i ja kad smo kupovali stan (na kredit na Dobrinji user posted image ). godinu dana smo ostavljali iznos rate na stranu da vidimo možemo li mi to. tek se onda usudili dići kredit.

razmisli malo još, jer kada beba dođe imaš neke nove stavke bewz kojih se ne može a koštaju. pelene kreme i ostalo što moraš kupiti svaki mjesec a ne košta malo. šta ako budeš trebala kupovati i ad mlijeko. to ti je trošak od 200 km mjesečno.

Ovo mi se sviđa, zrelo i promišljeno.
Nama trenutno niko ne da kredit, iako bi ga realno mogli plaćati, jer smo prijavljeni na presmiješno male sume (minimalac i ispod minimalca) a razlika se prebija na ruke.
Kiriju plaćamo 160KM, dvosoban stan, 50m2. Promijenili smo auto i to trebamo "riješiti" prije stambenog kredita, jer kad se uvalimo u taj jedan sa radom cca 500km, nema nas nigdje. Kad otpadne auto, onda idemo u spartanski mod, da uštedimo što više za nekretninu.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2012 13:04:14   
Pretty mamma
Palachinken,
gdje je rata za dvosobni stan 160 KM? I ja bi isto takvu ratu... :(

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2012 13:09:34   
idana_85
Mi smo mogli uzeti kredit 70 000 na 20 god i rata 460 KM. To mom suprugu nije ok. I mi mozemo realno vracati ratu i 700 KM ali banka neda jer je moj ugovor na odredjeno.

Do unazad pola godine smo zivjeli samo od muzeve plate, ja nisam radila, placali smo kiriju, rezije, uzeli bolje auto, otisli na more....nista nam nije falilo. Nije sad da smo imali na bacanje,ali smo uspjevali normalno zivjeti. Sada radim i ja i znam sigurno da bih citavu svoju platu mogla dati na ratu,ne bi ovamo ni u cemu oskudjevali,jos bi nam ostajalo to sto smo za kiriju davali u odnosu na ono kako smo zivjeli prije mog zaposlenja.

Ono sto je mog mm pomutilo je to sto bi duplo vratili za tih 20 god. Vratili bi preko 140 000. Ovako kad kontas jeste puno,uzas. Mada ja smatram da se uvijek kredit moze preformulisati, pa kad ja dobijem stalno zaposlenje mozemo povecati ratu,smanjiti rok otplate pa bi i kamate bilo manje. Ali mom mm se ne moze dogovoriti.

A to sto se tice lokacije, mi smo gleali stanove na ilidzi i u hrasnici. i iskreno ja bih prije uzela stan stariju gradnju nego novogradnju. imam prijatelje koji su uzeli novogradnju pa je problem vlage, prokisnjavanja, lose stolarije, izolacije i sl.prisutan kod vecine...starije zgrade su toplije i kvalitetnije. bas neki dan citam sve poslijeratne zgrade ne bi mogle izdrzati neki potres od otprilike 4-5 stepeni rihtera jer nisu gradjene za trusna podrucja.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2012 13:51:00   
ljubicica5
Joj, muzevi, muzevi, oni su krivi za sve hehehe

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2012 13:59:19   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Palachinken,
gdje je rata za dvosobni stan 160 KM? I ja bi isto takvu ratu... :(

U Zenici. Eh, ali smo se naradili do iznemoglosti u tom stanu, baš je bio zapušten. Navodim tu cifru čisto radi usporedbe kirija:rata - itekako ima razlike.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2012 14:02:48   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Palachinken,
gdje je rata za dvosobni stan 160 KM? I ja bi isto takvu ratu... :(

U Zenici. Eh, ali smo se naradili do iznemoglosti u tom stanu, baš je bio zapušten. Navodim tu cifru čisto radi usporedbe kirija:rata - itekako ima razlike.


palachinken ja cu se preseliti u zenicu,u sarajevu znas i sama koliko su kirijeuser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2012 14:09:14   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Palachinken,
gdje je rata za dvosobni stan 160 KM? I ja bi isto takvu ratu... :(

U Zenici. Eh, ali smo se naradili do iznemoglosti u tom stanu, baš je bio zapušten. Navodim tu cifru čisto radi usporedbe kirija:rata - itekako ima razlike.


palachinken ja cu se preseliti u zenicu,u sarajevu znas i sama koliko su kirijeuser posted image


Dobro, ovo naše je jeftinije, ali inače dvosobni stanovi koje smo mi gledali su bili 200-300KM + režije. U SA su prkna do 40m2 toliko user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2012 14:10:19   
Hurma
za proširenje životnog prostora uvijek bih digla kredit... ili jos gore zivjeti kao podstanar pa bacati novac...
jednostavno neke stvari u zivotu zene moraju preuzeti na sebe... ganjati, nalaziti rješenja itd... ja imam povelik kredit za auto, jedno sam se vrijeme kajala, ipak auto skršiš i nigdje te... ali za ovo godina koliko ga vozimo nikad nismo nista uložili na njega i def cu opet cim ovaj otplatim dici novi i opet uzeti novo auto... s tim da mm nije bio za kupovinu novog auta, ali sam ga ubijedila nekako... i ne kaje se...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2012 14:14:07   
chuci

IZVORNA PORUKA: idana_85



Ono sto je mog mm pomutilo je to sto bi duplo vratili za tih 20 god. Vratili bi preko 140 000. Ovako kad kontas jeste puno,uzas. Mada ja smatram da se uvijek kredit moze preformulisati, pa kad ja dobijem stalno zaposlenje mozemo povecati ratu,smanjiti rok otplate pa bi i kamate bilo manje. Ali mom mm se ne moze dogovoriti.



vjeruj da se nije rodio ko je banku zeznuo. to preračunavanje rate kredita se ne isplati osim u slučaju da ratu enormno povećavaš (ne duplo nego npr 4-5 puta veća rata). na početku otplate kredita vraćaš haman samo kamatu, a vraćaš samo mali dio glavnice kredita. nakon npr godinu dana ti hoćeš da preračunaš kredit i povećaš ratu za 100-200 KM oni ti izračunaju novi kredit na ostatak glavnice a ti za godinu dana od tih 70000 glavnice vratila tek 2000 pa ti novi račun ide na kredit od 68000, i ponovo ti obračunaju kamatu.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2012 16:11:53   
ljubicica5

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Palachinken,
gdje je rata za dvosobni stan 160 KM? I ja bi isto takvu ratu... :(

U Zenici. Eh, ali smo se naradili do iznemoglosti u tom stanu, baš je bio zapušten. Navodim tu cifru čisto radi usporedbe kirija:rata - itekako ima razlike.


palachinken ja cu se preseliti u zenicu,u sarajevu znas i sama koliko su kirijeuser posted image




Preselite se u Novi, ja placam 140 km kiriju, 70 kvadrata

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kupovina stana na kredit
5.7.2012 9:15:32   
idana_85
IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: idana_85



Ono sto je mog mm pomutilo je to sto bi duplo vratili za tih 20 god. Vratili bi preko 140 000. Ovako kad kontas jeste puno,uzas. Mada ja smatram da se uvijek kredit moze preformulisati, pa kad ja dobijem stalno zaposlenje mozemo povecati ratu,smanjiti rok otplate pa bi i kamate bilo manje. Ali mom mm se ne moze dogovoriti.



vjeruj da se nije rodio ko je banku zeznuo. to preračunavanje rate kredita se ne isplati osim u slučaju da ratu enormno povećavaš (ne duplo nego npr 4-5 puta veća rata). na početku otplate kredita vraćaš haman samo kamatu, a vraćaš samo mali dio glavnice kredita. nakon npr godinu dana ti hoćeš da preračunaš kredit i povećaš ratu za 100-200 KM oni ti izračunaju novi kredit na ostatak glavnice a ti za godinu dana od tih 70000 glavnice vratila tek 2000 pa ti novi račun ide na kredit od 68000, i ponovo ti obračunaju kamatu.


Ma znam cuchi, racuni su mi struka. Ali sta fali godinu dvije. Opet je manja kamata na 68 000 i na 10 god nego na 70 000 i na 20 god. neka vracam kamatu za te dvije-tri godine sto sada placam kiriju,opet se isplati, bar cu ulagati u svoje. ovako nista...evo htjeli bi sank, ne isplati se u tudjem raditi. vrata ulazna su nam katastrofa,ne mogu se fino ni zatovriti osim ako zakljucamo opet ne isplati se mijenjati, vrata od spavace isto tako,jos su tik uz ulazna...imasa stvari koje ruku na srce jesu sitnice,ali kad bi sve to krenuo...ovako u svom stanu radis sta hoces znas da si dugo tu

Usput, danas je izasao konkurs u avazu za kupovinu stana pod povoljnim uslovima, kanton sarajevo. zna li neko sta su im ti povoljni uslovi? je li opet ono jefiniji kvadrat u dvije zgrade u gradu???

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kupovina stana na kredit
3.7.2013 23:19:31   
bebaa
http://www.klix.ba/biznis/privreda/cijena-stana-u-izgradnji-u-kantonu-sarajevo-1-460-km/130703057

iste ove stanove mi otplaćujemo po cijeni od 1610 km sa PDV-om....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 10:08:39   
raja_ringe

IZVORNA PORUKA: idana_85

Mi smo mogli uzeti kredit 70 000 na 20 god i rata 460 KM. To mom suprugu nije ok. I mi mozemo realno vracati ratu i 700 KM ali banka neda jer je moj ugovor na odredjeno.

Do unazad pola godine smo zivjeli samo od muzeve plate, ja nisam radila, placali smo kiriju, rezije, uzeli bolje auto, otisli na more....nista nam nije falilo. Nije sad da smo imali na bacanje,ali smo uspjevali normalno zivjeti. Sada radim i ja i znam sigurno da bih citavu svoju platu mogla dati na ratu,ne bi ovamo ni u cemu oskudjevali,jos bi nam ostajalo to sto smo za kiriju davali u odnosu na ono kako smo zivjeli prije mog zaposlenja.

Ono sto je mog mm pomutilo je to sto bi duplo vratili za tih 20 god. Vratili bi preko 140 000. Ovako kad kontas jeste puno,uzas. Mada ja smatram da se uvijek kredit moze preformulisati, pa kad ja dobijem stalno zaposlenje mozemo povecati ratu,smanjiti rok otplate pa bi i kamate bilo manje. Ali mom mm se ne moze dogovoriti.

A to sto se tice lokacije, mi smo gleali stanove na ilidzi i u hrasnici. i iskreno ja bih prije uzela stan stariju gradnju nego novogradnju. imam prijatelje koji su uzeli novogradnju pa je problem vlage, prokisnjavanja, lose stolarije, izolacije i sl.prisutan kod vecine...starije zgrade su toplije i kvalitetnije. bas neki dan citam sve poslijeratne zgrade ne bi mogle izdrzati neki potres od otprilike 4-5 stepeni rihtera jer nisu gradjene za trusna podrucja.

Neka pokuša da posmatra to ne kao da vraća duplo banci nego jednostavno da je kupio stan koji ne košta 70000 nego 140000 KM

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 10:12:03   
bebaa
e tako i mi posmatramo pa se divimo sami sebi kako smo bogati pa nam nije bitno što jednoiposoban stan platismo 140 000 km....user posted image user posted image

mi imamo kredit na 25 godina sa ratom od 480 km.....digli 70 000 a vraćamo 140 000...tuga i žalost.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 10:12:34   
raja_ringe

IZVORNA PORUKA: ljubicica5

U ovom stanu stvarno nema kvake nikakve... isli smo pogledati stan, zena nas odvela u svaki cosak, bukvalno sve nam pokazala... a sad trenutno zivimo blizu tog stana kao podstanari, zgrada do zgrade, pa cula sam od komsinica da je super stan, niko mi nista lose nema reci za njeg... eto ponavljam, jedino sto je potkrovlje, pa ne mogu ljudi dici cijenu, ali stan je za 10! Meni isto ili prvi sprat ili potkrovlje ( 4.) A znam ja da cemo imati dodatne troskove s bebom, ali opet nam je lakse dok je bebica mala, nego kad odraste pa krene u skolu... ostaje nam 600 km mjesecno da zivimo... to je necija cijela plata... A aBd za neke 2 godine max i ja cu krenuti raditi. Sigurna sam da cu aBd dobiti posao. Ako ga sad ne kupimo necemo nikad... i bolje se 10 godina patiti, ali poslije barem imamo svoj stan, nesto svoje. I to kakav stan, nece nam biti tijesno ni s 4 djece heheh...
Ali to sve moj mm ne vidi user posted image user posted image user posted image


Malo OT jeste li pogledali papire? Pri tome mislim na najnoviji ZK izvadak. Pazite da stan nije opterećen hipotekom. Može ona vas odvesti u svaki ćošak neke stvari se pokažu tek nakon nekog vremena što provedeš u stanu. Lično nikada ne bi kupovala namješten stan. To se uvijek čini da je napucano, a ustvari je često samo ušminkano. I nikada ne bi kupila stan u potkrovlju ili prizemlju. Oni su sa razlogom jeftiniji. Sretno u svakom slučaju.


_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 10:14:50   
raja_ringe

IZVORNA PORUKA: bebaa

e tako i mi posmatramo pa se divimo sami sebi kako smo bogati pa nam nije bitno što jednoiposoban stan platismo 140 000 km....user posted image user posted image

mi imamo kredit na 25 godina sa ratom od 480 km.....digli 70 000 a vraćamo 140 000...tuga i žalost.....user posted image


meni s eovo čini kao super rata. Jeste malo dugo, ali se to može podnijeti bez da se nešto puno osjeti.

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 10:19:18   
bebaa
pa eto nekad se i debelo osjeti kad nam plata od mm zna kasniti i po 2-3 mj...sreća pa imamo prelazni račun na koji uplatimi rezervne rate....za ne daj bože....a i kad dođe plata s nje je već skinuta rata pa baš zaglibimo...ali biće bolje ako bog da....samo zdravlja da se može raditi i zaraditi pa će se i vratiti....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 10:27:04   
palachinken
Mi, kako smo skontali da ga vjerovatno nećemo kupiti u slijedećoj deceniji, mnogo bezbrižnije živimo user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 10:29:53   
bebaa
mi smo dali za 10 godina podstanarstva 24 000 km kirije...i mi smo mislili da ga nikad nećemio kupiti....ali kad se sabrasmo user posted image user posted image user posted image ......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *