|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
17.2.2009 10:55:56   
Ummuisa
Na sebi ništa ne bih mijenjala operacijama, ne zato što se nema šta za promijeniti, nego što sam ja -JA sa svim svojim nedostacima, i to čini moju ličnost, moju karakterističnost...

A ono što bih voljela sama promijeniti na sebi, je da dobijem jedno dva- tri kg.
Ali i to nije rado mog ličnog zadovoljsta nego da MM bude srce na mjestuuser posted image



(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
17.2.2009 11:09:19   
nikita
Na sebi ne bih nista mjenjala, takva sam - kakva sam  samo sto bih promjenila neke svoje navike!
Zelim da shvatim kako sam izuzetno sretna osoba, koja je zdrava,koja voli i koju vole , zivim sama s muzem koji mi je dobar itd. kad se uhvatim da kukam samo pokusavam na to misliti !
Tri moje zelje koje naizgled izgledaju lako ostvarive su: rodit zdravu bebu, zavrsiti fakultet i poloziti vozacki !
Nadam se da nece ostati želje!

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
7.5.2009 0:53:52   
veeseelaa
na sebi bi sve promijenila, ružna sam , ne sviđa mi se ni moja kosa, ni oči, ni usne, ni oblik glave, niska sam i debela, dobro se udadoh ikako

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
7.5.2009 0:58:01   
mamine oci
nebih nista menjala ne zato sto smatram sebe savrsenom svako ima mana pa i ja al ako kukam na sebe to je kao da kukam na Boga o on me je stvorio takvu kakva sam i ja sam zadovoljna.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
7.5.2009 1:00:47   
remzy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

na sebi bi sve promijenila, ružna sam , ne sviđa mi se ni moja kosa, ni oči, ni usne, ni oblik glave, niska sam i debela, dobro se udadoh ikako



draga veeseelaa ,sto ti mene nasmija!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
7.5.2009 1:01:04   
Anoniman
Što se tiče fizičkog izgleda ne bih ništa mijenjala. Takva sam - kakva sam. Al bih "unutra" što šta mijenjala user posted image  a prije svega da manje mislim na apsolutno sve. Uvijek mi mozak radi 100/h, ono tipa: kako ću ovo, hoću li stići ono, trebam li to uraditi.... i uvijek sebi neki brzi tempo nabijam i sve nešto moram. E da mi je doći do faze da ne moram......

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
7.5.2009 1:02:43   
remzy
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Što se tiče fizičkog izgleda ne bih ništa mijenjala. Takva sam - kakva sam. Al bih "unutra" što šta mijenjala user posted image  a prije svega da manje mislim na apsolutno sve. Uvijek mi mozak radi 100/h, ono tipa: kako ću ovo, hoću li stići ono, trebam li to uraditi.... i uvijek sebi neki brzi tempo nabijam i sve nešto moram. E da mi je doći do faze da ne moram......



u potpunosti potpisujem!!!!!user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
7.5.2009 1:07:59   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

na sebi bi sve promijenila, ružna sam , ne sviđa mi se ni moja kosa, ni oči, ni usne, ni oblik glave, niska sam i debela, dobro se udadoh ikako

dje je vesela tu je i humor blago tebi ziveces 200godinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
7.5.2009 8:09:54   
mišur
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

na sebi bi sve promijenila, ružna sam , ne sviđa mi se ni moja kosa, ni oči, ni usne, ni oblik glave, niska sam i debela, dobro se udadoh ikako

Ti si stvarno legenda od ženeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja ne bih mijenjala ništa u svom životu...Hvala Bogu imam divnog sina i muža, svi su mi živi i zdravi, materijalno ne zavisimo ni od koga, oboje zaposleni...Da kucnem u drvouser posted image
A što se tiče fizičkog izgleda, jedino bih promijenila grudi, samo da se ne bojim operacijeuser posted image
Grozne su, smanjile se za broj, vise kao kese, ni traga mojim nekadašnjim grudimauser posted image
Ko zna, jednom kad završim sa rađanjem djece i dojenjem, možda se i odlučim na taj korak...user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
15.9.2009 11:33:33   
lejlaze
Voljela bih da mogu promjeniti svoju "naivnost", da prestanem ljudima vjerovati, jer sam se dosada cest nakusala kase zbog bezobraznih i neotesanih ljudi. I najzalosnije je sto za par mjeseci za zaboravim sve i ti isti ljudi mogu opet za me zeznu! user posted image

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:05:55   
dana3
Vec sam "u sebi"dosta toga promijenila a najvaznije da sam sada samouvjerena i da vjerujem u sebe sto nisma poslije razvoda.A fizicki bi stomak-tu imam ostataka od poroda,ostalo se topi ali stomak ne.promijenila bih ledja za neka bolja koja ne bole.Ostalo MM je zadovoljan HIhihh

< Poruku je uredio dana3 -- 19.9.2009 18:13:44 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:10:17   
acudesa
ništa ne bih promijnila, nisam ufurana, nego sam zadovoljna onim što sam dobila od Allaha Džellešanuhu, ne daj Bože goreg-a, ovo sve moje što imam mi je elhamdulilah

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:11:44   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mamine oci

nebih nista menjala ne zato sto smatram sebe savrsenom svako ima mana pa i ja al ako kukam na sebe to je kao da kukam na Boga o on me je stvorio takvu kakva sam i ja sam zadovoljna.

tek nakon što sam napisala svoj post pročitala sam šta si ti napisala-skoro pa istouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:14:56   
dana3
HEhheh ovo za stomak nije od Boga vec od nutele(tobe jarabi) auuuuuuu hihii,a ledja bole pa reko ako imaju polovna a ocuvana da se zamjenim hahhahhahha

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:16:41   
acudesa
tražiš polovna i očuvana u zamjenu za nutelu naprijed i bolna leđa pozadiuser posted image user posted image user posted image
je li?

< Poruku je uredio acudesa -- 19.9.2009 18:22:35 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:19:49   
dana3
ahaa,bas tako hahahhhahhhaha.
navalila ko luda jesti a sad kukam
a ledja au

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:21:41   
acudesa
Šta ti imaš mijenjati na sebi-vidi ti veselja puca na sve straneuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:22:36   
*Seve*
Nebi mijenjala nista, jer sve je moje i zadovoljna sam.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:22:38   
cicana
Pa nista posebno vani, sem ovo malo viska kilograma( cuj viska!!?? a ono 15 kg.). A unutra bih promijenila moju popustljivost i osjecaj krivice iako znam da sam upravu. 

_____________________________

..jer vidis sve te vise volim,
svakog dana, svakog jutra ,
danas vise nego juce, mnogo manje nego sutra...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:24:24   
bubuli
vani kile a unutra stitnu zlijezdu :)

_____________________________



(odgovor članu cicana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:24:26   
acudesa
IZVORNA PORUKA: cicana

Pa nista posebno vani, sem ovo malo viska kilograma( cuj viska!!?? a ono 15 kg.). A unutra bih promijenila moju popustljivost i osjecaj krivice iako znam da sam upravu. 

od "malo" viška glava ne boliuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu cicana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:25:59   
dana3
IZVORNA PORUKA: acudesa

Šta ti imaš mijenjati na sebi-vidi ti veselja puca na sve straneuser posted image user posted image




uhvatila me neka smijalica danas opasna-hahahhahhaha-sreca pa nemam velikih ogledala bogami bih s enakupila nesreca kad bih svako razbila hahahhhhha

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:29:19   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dana3

IZVORNA PORUKA: acudesa

Šta ti imaš mijenjati na sebi-vidi ti veselja puca na sve straneuser posted image user posted image



uhvatila me neka smijalica danas opasna-hahahhahhaha-sreca pa nemam velikih ogledala bogami bih s enakupila nesreca kad bih svako razbila hahahhhhha

vidim ja....user posted image ozbiljna tema a tebi samo hhiihihi hahahaa izlijeće iz ustauser posted image
uglavnom, zavidim ti na veselju, nisam ni ja neraspoložena ali ti si....
daj malo prenesi i nama



< Poruku je uredio acudesa -- 19.9.2009 18:30:09 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:33:18   
cicana
Da bas je malkice viska, nema stauser posted image user posted image user posted image . Neka zene samo opusteno kakvo neraspolozenje sta vam je pa jedan je zivot!

_____________________________

..jer vidis sve te vise volim,
svakog dana, svakog jutra ,
danas vise nego juce, mnogo manje nego sutra...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Šta biste promjenili na sebi,ili 'u sebi'?
19.9.2009 18:34:32   
dana3
hu-hu hu-hu hu-hu evo puhnuh tri puta za srecu pa ne bi li te opalilo malo hhahhhhauser posted image user posted image evo de ,de: ringe ringe raaaaaaaaaaaajaaaaaaaaa da poigramo

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *