|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: O posvajanju djece
16.4.2013 22:24:48   
maja78 RR
anjice user posted image user posted image

neka je sa srecom, da se volite, mazite i pazite, on je vas sin! jos kad ga prijavite i kroz papire prodje ih nece vam sreci biti kraja user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: O posvajanju djece
16.4.2013 23:15:22   
minie
Anjice cestitam user posted image

Iskoristite svaku minutu i uzivajte, mazite se i pazite, ali mislim da ces najvise uzivati kada cujes iz malih ustasca rijeci MAMA user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: O posvajanju djece
17.4.2013 7:53:28   
ema38
draga moja anja samo onaj ko nema osjecaja moze ostat hladan na tvoje rijeci i mene si odma rasplakalauser posted image user posted image ali od srece sto ste vi tako sretni neka vam drgi BOG podari srecu i da uzivate u SVOM SINU do kraja zivota presretna sam zbog tebe stvarno a taj osjecaj kao da se znamo i ja isto imam i hvala i vama cure sto ste se javile u tolikom broju i dajede nam podrsku jupiiii aktivirale smo temu ponovo super ste sve pusaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: O posvajanju djece
17.4.2013 8:13:07   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: Alma_27
jos cemo mi pricati user posted image
cekaj samo kad pocnu teme o ishrani, odgoju, provalama djece, i svim tim malim i velikim lijepim stvarima user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: O posvajanju djece
17.4.2013 8:29:43   
anja anjica
Hvala Emice,i tvoju cemo srecu dijelitiABD vrlo brzo.

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: O posvajanju djece
17.4.2013 8:32:46   
anja anjica
Hvala svim forumasicama.NEKA DRAGI BOG SPUSTISVOJU MILOST NA SVAKU PONAOSOB,MAJKAMA ZDRAVLJE,DJECI ZDRAVLJE BUDUCIM MAJKAMA dvije crtice.H vala od mama i MAK a

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: O posvajanju djece
19.4.2013 7:44:43   
anja anjica
Emi jel ima kakvih promjena ne javljas se

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: O posvajanju djece
19.4.2013 10:35:28   
Super Beba
user posted image user posted image

Anja anjice user posted image user posted image uživaj u svom sinu, da zajedno provedete puno lijepih trenutaka, dana, mjeseci, godina!

ema38 - sretno vam i da se i vama brzo ostvari želja i da ti i tm postanete ponosni roditelji!

Želim vam svu sreću ovog svijeta :)

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: O posvajanju djece
19.4.2013 10:39:45   
palachinken

IZVORNA PORUKA: anja anjica

Narode,drage moje forumasice ja sam danas zvanicno MAMAaaaaaaaaaaa, hvala dragom Bogu, kod mene. Je. 1 tulum festa pa bujrum da vidite maminog i tatinog najsladjeg sina, da ga dragi bog cuva.uh jesam porasla kao soliter,ema draga,ksara draga ne zamjerite mi ,samo sam majka

user posted image user posted image user posted image Uživajte!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: O posvajanju djece
19.4.2013 10:56:43   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: anja anjica

Narode,drage moje forumasice ja sam danas zvanicno MAMAaaaaaaaaaaa, hvala dragom Bogu, kod mene. Je. 1 tulum festa pa bujrum da vidite maminog i tatinog najsladjeg sina, da ga dragi bog cuva.uh jesam porasla kao soliter,ema draga,ksara draga ne zamjerite mi ,samo sam majka






anja anjica toliko sam sretna zbog vas, uživajte i svu sreću svijeta vam želim user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: O posvajanju djece
19.4.2013 12:37:01   
anja anjica
Hvala moje dame palachinken, Super Beba i ninulina,uzivam,volim,ljubim vjerujtte mi svaki tren, ispunjena sam hvala bogu. Nemam vise osim zdrsvlja nikakvih zelja.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: O posvajanju djece
21.4.2013 16:42:14   
ema38
anja moja evo me malo od obaveza neuletim ni na tren da pogledam novosti pa evo sada ali mislim na vas sve stalno i evo prilike kod mene ove sedmice nista novo jos mi se nisu javili nadam se da ce ova od sutra biti sretna pa da dobijem poziv da idem vidjeti svoje malo bucmasto sanjam taj trenutak kad cu ga moc zagrlit i poljubit kako si mi ti kako tvoj princ uzivajte i javi nam se .a vama drage mooje hvala puno na lijepim zeljama i nadam se da cu vas i ja uskoro obradovat kao nasa anjica pusa cujemo se opet

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: O posvajanju djece
22.4.2013 22:32:41   
ema38
drage moje cure samo da vam se javim sutra putujem na boravak i adaptaciju sa svojim malim suncem i samo da znate gdje sam jupiiiiii cujemo se obavezno kad se vratim mislicu na vas a vi se molite da mi sve prodje kako treba nadam se da za 5 dana dolazim sa svojom srecicom i novim vijestima kako smo prosli ljubim vas cujemo see caoooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: O posvajanju djece
22.4.2013 22:44:46   
madam x

IZVORNA PORUKA: ema38

drage moje cure samo da vam se javim sutra putujem na boravak i adaptaciju sa svojim malim suncem i samo da znate gdje sam jupiiiiii cujemo se obavezno kad se vratim mislicu na vas a vi se molite da mi sve prodje kako treba nadam se da za 5 dana dolazim sa svojom srecicom i novim vijestima kako smo prosli ljubim vas cujemo see caoooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Tek sad sam se uključila...trnci me prolze od raznoraznih osjećaja...želim vam svu sreću ovoga svijeta i ljubi puno tog slatkog bebaćauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: O posvajanju djece
22.4.2013 22:47:47   
mala_sa
Ema puno srece vam zelim, ljubi malo sunasce punooo punooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: O posvajanju djece
22.4.2013 22:56:58   
amra_sa
Ema, baš lijepa vijest, neka je sa srećom. Uživaj sa svojim sunašcem ... Drago mi je da si sretna i da ćeš usrećiti jedno malo nježno srculence ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: O posvajanju djece
22.4.2013 23:13:47   
saritaa

IZVORNA PORUKA: ema38

drage moje cure samo da vam se javim sutra putujem na boravak i adaptaciju sa svojim malim suncem i samo da znate gdje sam jupiiiiii cujemo se obavezno kad se vratim mislicu na vas a vi se molite da mi sve prodje kako treba nadam se da za 5 dana dolazim sa svojom srecicom i novim vijestima kako smo prosli ljubim vas cujemo see caoooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



rasplakala si me, zelim ti srecu sutra, uzivaj sa svojim djecakom i zelim ti da ubrzo bude uz tebe zauvijek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: O posvajanju djece
22.4.2013 23:24:31   
Honey3

IZVORNA PORUKA: ema38

drage moje cure samo da vam se javim sutra putujem na boravak i adaptaciju sa svojim malim suncem i samo da znate gdje sam jupiiiiii cujemo se obavezno kad se vratim mislicu na vas a vi se molite da mi sve prodje kako treba nadam se da za 5 dana dolazim sa svojom srecicom i novim vijestima kako smo prosli ljubim vas cujemo see caoooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: O posvajanju djece
22.4.2013 23:32:51   
Jelena86
Anja, Ema, divno, čestitam vam od srca..nadam se da ćemo se i mm i ja pridružiti vašem klubu...pusa ogromna za hrabre mame i tate user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: O posvajanju djece
23.4.2013 0:27:27   
Super Beba
ema - divna vijest! Da vam sve prođe kako ste zamislili user posted image user posted image
Sretno!!!

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: O posvajanju djece
23.4.2013 1:37:55   
Neca xxx
Anja Anjice, majko svog dječaka, čestitam i na oficijelnom majčinstvu! user posted image user posted image

Uživajte!

Ema, čestitke i tebi. Želim ti da ubrzo dovedeš svoje dijete kući. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: O posvajanju djece
29.4.2013 17:41:09   
hatepsut
Mi smo juce upoznali druga M. i njegovu mamu Anjicu user posted image

Cekamo lijepe vidjeti od Eme user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: O posvajanju djece
1.5.2013 22:29:15   
ema38
dragi moji samo da vam kazem moj SIN je dosao sinoc u nas dom nasoj sreci nema krja sve cu vam opisati dok se smire emocije a sad za sada sijamo od SRECEEEEEEEE i srce nam lupa od ljubavi i nase za naseg malisu i njegovo za nas to je malo rijeci koje ponosna mama moze reci ljubi vas presretna ema i nas sin jupiiiiiii

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: O posvajanju djece
1.5.2013 22:30:53   
MicoTico

user posted image user posted image user posted image user posted image

Ema, jako sam sretna zbog vas i vašeg sina!
Uživajte!user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: O posvajanju djece
1.5.2013 22:34:01   
R&T@
ema38, cestitam od srca...

Da vam donese samo srecu i da uzivajte zajedno...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *