|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
4.7.2012 23:45:46   
Bihter
Nisam je na zalost ni ja poznavala ali me tuga oko srca uhvatila kad procitah ove postoveuser posted image user posted image user posted image Neka joj dragi Allah podari dzenet a malom Omaru nek je zivot milostiviji,da ga dragi Bog sveg loseg sacuva i na pravi put izvede..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 0:31:59   
Honey3

IZVORNA PORUKA: dubravka_02


Predivna, nenametljiva, uvijek raspoložena, divna mamice malenog Omara...naša forumašice.

Upravo takva i jos mnogo vise od toga.................To je bila nasa Mirela........
Ja sam njen suprug,kad procitam Vase objave ne znam sta da napisem...........user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image da vam dragi Allah da sabur i olaksa ovako teske trenutke,a malenog Omara izvedete na pravi put...tuzno,pretuznouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu dubravka_02)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 6:13:30   
bebacha
user posted image user posted image user posted image
bojim se bilo sta napisat
sa Dubravkom sam cesto tipkala jer su nam djeca slicne dobi,i pravo sam se sokirala
Neka joj Allah podari dzennet i vjecni rahmet a oroici sabur i punoo snage
AA malom Omaruuser posted image user posted image nek podari svu srecu ovog svijeta i neka da cuva od svog zla kao sto bi g cuvala i ONAuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 6:56:28   
ElmaB
Šta reći u ovakvim trenutcima? Sve riječi su suvišne. Neka je rahmet tvojoj duši, a tvojoj porodici i prekrasnom sinčiću puno snage da izdrže ovu bol! :(

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 8:25:44   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: dubravka_02


Predivna, nenametljiva, uvijek raspoložena, divna mamice malenog Omara...naša forumašice.

Upravo takva i jos mnogo vise od toga.................To je bila nasa Mirela........
Ja sam njen suprug,kad procitam Vase objave ne znam sta da napisem...........user posted image user posted image user posted image user posted image



Milostivi Allahu, podari joj sve dženetske bašće, a porodici sabura...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dubravka_02)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 8:44:23   
selebriti
user posted image user posted image user posted image

Upoznala sam je ba BB-u, divna djevojka. Nasmijanja, ko pahuljica.... Jednom sam je vidjela samo i dojmila me je... Sinoć slušam da je komšijama iznosila čaj dok su čistili snijeg ispred zgrade na Ilidži user posted image Ostala je svima u jako lijepom sjećanju. Tek je bila našla posao....

Omaru želim svu sreću svijeta i da se izbori na putu bez svoje mamice...

Porodici želim snagu. Iskreno saučešće.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 9:39:24   
Lady26
user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 9:52:56   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: dubravka_02


Predivna, nenametljiva, uvijek raspoložena, divna mamice malenog Omara...naša forumašice.

Upravo takva i jos mnogo vise od toga.................To je bila nasa Mirela........
Ja sam njen suprug,kad procitam Vase objave ne znam sta da napisem...........user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image pretužno....da vam Allah dragi u svemu pomogne...
ne prestajem razmišljati o Mireli od kako sam čula ovu tužnu vijest .... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu dubravka_02)
Neposredna veza do poruke: 108
   [Obrisana poruka]
5.7.2012 10:00:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dubravka_02)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 10:05:04   
D_K

IZVORNA PORUKA: dubravka_02


Predivna, nenametljiva, uvijek raspoložena, divna mamice malenog Omara...naša forumašice.

Upravo takva i jos mnogo vise od toga.................To je bila nasa Mirela........
Ja sam njen suprug,kad procitam Vase objave ne znam sta da napisem...........user posted image user posted image user posted image user posted image



meni treba vjecnost da nekoga primjetim na RR ali sam nju veoma brzo primjetila.. jednostavno je plijenila nekom mirnocom..
tako mi je zao.. primite moje iskreno saucesce..
molim dragog Allaha dz.s. da joj podari lijepi dzennet a vama mnogo sabura..



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu dubravka_02)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 12:04:09   
mila81
O BOže, nema me ovoliko na RR i zateknu me strašne vijestiuser posted image

Imala sam je priliku upoznati, i stvarno, ali stvarno nemam riječi, baš mi je žaouser posted image

Da joj Allah da lijepi džennet, a njenoj porodici sabura i snage da iz sve te situacije ostanu pribrani za malenog koji tek treba da zagazi u ovaj surovi svijetuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 12:08:35   
idana_85
Da joj dragi Allah podari Džennet

Nisam je poznavala, ali kada sam procitala...od sinoc ne mogu da shvatim, da objasnim,tako mlada...srce mi lupa,steze me u grudima, da dragi Allah da sabur muzu i djetetuuser posted image


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 12:23:58   
emi7908
Dragi Allahu ne mogu da vjerujem, user posted image user posted image toliko smo se dogovarale da se nađemo i pomijemo kafu ali nije nam bilo suđeno  eto tipkale smo jedna drugoj poruke ... Divno stvorenje. user posted image user posted image
Nikad neću zaboraviti njene riječi utjehe kad mi je muž imao saobraćajnu nesreću.. komšinice moja draga

Dušo draga neka ti je vječni rahmet ... ne znam kako će tvoje pile bez tebe i tvoji najmiliji? Neka im dragi Allah dž.š. podari sabur i snagu...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 12:47:14   
Rabi
user posted image user posted image user posted image

Ostadoh nijemauser posted image user posted image

Dobre duse i nisu za ovog dunjaluka...
Drago Allah dz.š. nek joj podari sve naljepse na onom svijetu, a porodici vjere i sabura da izdrzi.

A najteze je pomisliti na malenog djecakauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 13:02:35   
dubravka_02
Moja user posted image ,Nasa user posted image i Vasa user posted image Mirela..........je zasluzila lijepi Dzenet
Bila je nesto posebno,nesto sto se ne moze opisati,jednostavno je zivila za nas dvojicu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Omar i ja se nekako snalazimo,on mi je utjeha da ne padnem psihicki.......................
Danas je dva mjeseca kako Nasa draga Mirela nije sa nama,upravo sam se vratio sa mezara user posted image user posted image al jos uvijek mislim da ce se pojaviti,da ce doci................user posted image user posted image

Hvala svima na iskrenim rijecima..................

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 13:02:36   
HAHA
Od juče se kanim da nešto napišem,ali opet ne znam šta bihuser posted image user posted image user posted image .Porodici iskreno saučešće.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 13:16:25   
Daja_sa
Pokusavam da napisem nesto...ali nemam rijeci...naprosto me pokosila ova vijest...Nisam je poznavala...ali...pretuzno...
Porodici iskreno saucesce...

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 13:21:38   
Emina F.
jako tuzno...

da vam dragi Bog da strpljenja....

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 13:26:24   
mama_mo
zaista pretužno user posted image user posted image user posted image
iskrena sućut obitelji

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu dubravka_02)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 17:14:03   
mamine oci
neka ti je vječni rahmet,Neka dragi Allah dž.š. podari sabur i snagu porodici,user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 21:23:04   
koka i po
sve sto bih rekla cini mi se suvisno.
ustvari...nemam rijeci kojom bih rekla ono sto osjecam.
tebi nasa RR drugarice zelim vjecni mir i spokoj....a vama njezinoj porodici sabur.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 21:47:20   
anđelo
sad tek vidjeh..ne znam šta da kažem...same mi suze teku,jecam...mila moja

toliko smo puta pričale ,a nikad se nismo upoznale...nije bila sudbina
Ova me vjest iznenadila....
a ja još pišem tebipitam za stvari što sam naručila
neka ti dragi Bog podari vječni Dženet a tvojoj porodici sabur...
prerano si nam otišla drugarice mila....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
5.7.2012 22:15:41   
anđelo
evo sad pročitah da je danas 2 mjeseca kako nije sa nama

kad je moj N imao žuticu ona meni pisala ,savjetovala me ,brinula se ,a ja nikad nisam imala vremena da joj odgovorim zbog problema s dojenjem,nisam imala vremena jer je beba bila stalno konektovana.Javila joj se tek 6 maja....user posted image user posted image user posted image
toliko sam sad nesretna i tužnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
6.7.2012 0:23:02   
saritaa
Pretuzno user posted image user posted image user posted image user posted image

Nisam je poznavala, ali suze ne mogu da zaustavim user posted image , da joj Allah dz.s podari vjecni rahmet,a porodici sabur .

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01
6.7.2012 9:40:14   
bebix
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *