|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:45:19   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a tiki ti mi uvijek padneš na pamet s peglanjem user posted image ja neki dan mužu nešto ispeglala a on user posted image veli mora da ćeš me nešto izraditiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kad dodjete u naše godine prestaće te peglati i kuhati user posted image user posted image user posted image user posted image



E ako li vam ja dadnem vaše godine user posted image



ma Boga mi s godinama nadođeš pa skotaš ko ba da pegla? ko da pravi ručak? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a i manje se jede user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Blago se vama kad ste već u tim godinama toliko opametnale user posted image user posted image user posted image
Ja sam prema vama onda totalni Dugokontov user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:46:58   
veeseelaa
uh Mirki suze me obliše
ja sam uvijek da žena što manje radi a da se muž upregne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:48:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uh Mirki suze me obliše
ja sam uvijek da žena što manje radi a da se muž upregne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni je najveci problem sto je i ovog mog tesko upregnuti. zove me danas popodne svekar i pita sta radi mm, rekoh spava. kaze on: pokupio je crnogorske gene, pravi je crnogorac, samo bi spavao. a nije ni tebi mane, bas ste se nasli, superuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:49:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a tiki ti mi uvijek padneš na pamet s peglanjem user posted image ja neki dan mužu nešto ispeglala a on user posted image veli mora da ćeš me nešto izraditiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kad dodjete u naše godine prestaće te peglati i kuhati user posted image user posted image user posted image user posted image



E ako li vam ja dadnem vaše godine user posted image



ma Boga mi s godinama nadođeš pa skotaš ko ba da pegla? ko da pravi ručak? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a i manje se jede user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Blago se vama kad ste već u tim godinama toliko opametnale user posted image user posted image user posted image
Ja sam prema vama onda totalni Dugokontov user posted image



neki to zovu nesredjenim odnosima u braku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ništa tu ne valja user posted image user posted image user posted image user posted image
(mislim na ovo moje stanje a Boga mi i Tiki je tu nedjeuser posted image )


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:50:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uh Mirki suze me obliše
ja sam uvijek da žena što manje radi a da se muž upregne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni je najveci problem sto je i ovog mog tesko upregnuti. zove me danas popodne svekar i pita sta radi mm, rekoh spava. kaze on: pokupio je crnogorske gene, pravi je crnogorac, samo bi spavao. a nije ni tebi mane, bas ste se nasli, superuser posted image user posted image user posted image


ma nek oni spavaju al ručka/večere neJma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:51:18   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uh Mirki suze me obliše
ja sam uvijek da žena što manje radi a da se muž upregne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni je najveci problem sto je i ovog mog tesko upregnuti. zove me danas popodne svekar i pita sta radi mm, rekoh spava. kaze on: pokupio je crnogorske gene, pravi je crnogorac, samo bi spavao. a nije ni tebi mane, bas ste se nasli, superuser posted image user posted image user posted image


hahhahah joj teacher i ovaj  moj je lijen ojjjj al sreca pravi cesto za jest makar toliko
a svekar je dobar hahhahahhhhah


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:51:52   
veeseelaa
meni je bolje što sam se kasnije udala, ko bi se ovako umarao od npr dvadeset_e user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.9.2011 22:52:51 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:51:56   
madam x
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma kakvi, ja sam za što manje peglanja, samo neke male heklane stvari, ko ima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sad bi te moja sveki poljubila za ovo heklanje.user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:52:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: zinanina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma kakvi, ja sam za što manje peglanja, samo neke male heklane stvari, ko ima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sad bi te moja sveki poljubila za ovo heklanje.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:52:50   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uh Mirki suze me obliše
ja sam uvijek da žena što manje radi a da se muž upregne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni je najveci problem sto je i ovog mog tesko upregnuti. zove me danas popodne svekar i pita sta radi mm, rekoh spava. kaze on: pokupio je crnogorske gene, pravi je crnogorac, samo bi spavao. a nije ni tebi mane, bas ste se nasli, superuser posted image user posted image user posted image


hahhahah joj teacher i ovaj  moj je lijen ojjjj al sreca pravi cesto za jest makar toliko
a svekar je dobar hahhahahhhhah


ma svekar je kraljuser posted image a ovaj moj ne zna i nece da kuha al zna raditi sve po stanu- solomaher, pa ga to vadi,a ja se sad vadim na trudnocu, prije toga na user posted image , tako da oboje ljencarimouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:52:51   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uh Mirki suze me obliše
ja sam uvijek da žena što manje radi a da se muž upregne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni je najveci problem sto je i ovog mog tesko upregnuti. zove me danas popodne svekar i pita sta radi mm, rekoh spava. kaze on: pokupio je crnogorske gene, pravi je crnogorac, samo bi spavao. a nije ni tebi mane, bas ste se nasli, superuser posted image user posted image user posted image


ma nek oni spavaju al ručka/večere neJma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sad znam tajnu vaseg izgleda nejma ba nis od jela smao trci ja na traci ja po gradu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image usput koju jabuku


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:53:46   
veeseelaa
ma ništa moja Mirki, ja 70 kg imam user posted image sažale se komšije pa pošalju opet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:53:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uh Mirki suze me obliše
ja sam uvijek da žena što manje radi a da se muž upregne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni je najveci problem sto je i ovog mog tesko upregnuti. zove me danas popodne svekar i pita sta radi mm, rekoh spava. kaze on: pokupio je crnogorske gene, pravi je crnogorac, samo bi spavao. a nije ni tebi mane, bas ste se nasli, superuser posted image user posted image user posted image


ma nek oni spavaju al ručka/večere neJma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sad znam tajnu vaseg izgleda nejma ba nis od jela smao trci ja na traci ja po gradu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image usput koju jabuku


zato je mm mrsav ko grana, a od kad sam ostala user posted image i slabo jedem, pa ne mogu ni da kuham, istopio se jadanuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:54:55   
veeseelaa
ma svekar je kraljuser posted image a ovaj moj ne zna i nece da kuha al zna raditi sve po stanu- solomaher, pa ga to vadi,a ja se sad vadim na trudnocu, prije toga na user posted image , tako da oboje ljencarimouser posted image



hahahha i ja vazda imam neki problem hahahha ako ništa zeza me komp u depri sam user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:55:20   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ništa moja Mirki, ja 70 kg imam user posted image sažale se komšije pa pošalju opet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

70 s krevetmuser posted image user posted image ali neka nemo reci istinu da ne ispadne da se hvalis user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nego kad nam visnja upadne tesko li se nama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:55:27   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je bolje što sam se kasnije udala, ko bi se ovako umarao od npr dvadeset_e user posted image

jest vala, meni sve mama radila dok smo zivjele zajedno (32 godine), ja jedino usisavala i prala lavabouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:56:35   
madam x
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je bolje što sam se kasnije udala, ko bi se ovako umarao od npr dvadeset_e user posted image

jest vala, meni sve mama radila dok smo zivjele zajedno (32 godine), ja jedino usisavala i prala lavabouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image što bi reko jedan Sandžaklija:E, zdravo mi bila!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:57:59   
veeseelaa
Zdravo bila bate user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:58:09   
teacher75
IZVORNA PORUKA: zinanina

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je bolje što sam se kasnije udala, ko bi se ovako umarao od npr dvadeset__e user posted image

jest vala, meni sve mama radila dok smo zivjele zajedno (32 godine), ja jedino usisavala i prala lavabouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image što bi reko jedan Sandžaklija:E, zdravo mi bila!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa sta cu, moje je bilo samo da se skolujem, studiram, radila sam usput i neke poslice, nisam trazila novac za izlaske i putovanja jos od srednje skole, a mama me zauzvrat postedila kucnih poslovauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 22:59:33   
madam x
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: zinanina

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je bolje što sam se kasnije udala, ko bi se ovako umarao od npr dvadeset__e user posted image

jest vala, meni sve mama radila dok smo zivjele zajedno (32 godine), ja jedino usisavala i prala lavabouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image što bi reko jedan Sandžaklija:E, zdravo mi bila!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa sta cu, moje je bilo samo da se skolujem, studiram, radila sam usput i neke poslice, nisam trazila novac za izlaske i putovanja jos od srednje skole, a mama me zauzvrat postedila kucnih poslovauser posted image



Šalim se bona, onako mi on pade na pamet...nisam ni ja bila pohitnija, mame štedeuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:00:00   
veeseelaa
ja kad nešto bolje razmislim mene su moji iskorištavali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hem sam radila na poslu hem po kući hahahhaha strašno 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:01:42   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja kad nešto bolje razmislim mene su moji iskorištavali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hem sam radila na poslu hem po kući hahahhaha strašno 

hajd bar si se sada smirila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:03:14   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja kad nešto bolje razmislim mene su moji iskorištavali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hem sam radila na poslu hem po kući hahahhaha strašno 

i mi cemo ovu nasu iskoristavati. danas uzela metlu i mete (ne znam na koga je dijeteuser posted image ) i mm kaze: naucice nju tata da pere prozore, da ne bude ko mamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:04:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja kad nešto bolje razmislim mene su moji iskorištavali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hem sam radila na poslu hem po kući hahahhaha strašno 

hajd bar si se sada smirila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kud se ranije ne uda da podijelis poslove sa tmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:07:47   
Mirkica
odoh ja spavati dok se moj harambasa (mali) ne probudi inace oko ponocipocinu sirene skacem kao u vojsci sto bi jedna forumasica rekla "ne znam ni kad sam budna ni kada spavam " hahahh

a ti teacher pazljivo uci djete i setuj " sve sto naucis kod kuce kod cojka zaboravi " hhahhahahahahha


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *