|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:08:01   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja kad nešto bolje razmislim mene su moji iskorištavali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hem sam radila na poslu hem po kući hahahhaha strašno 

hajd bar si se sada smirila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



E sad se i ja osjećam iskorišteno user posted image

Nego odoh iskoristiti što djeca spavaju za peglanje, pranje, pravljenje sendvića za sutra ... user posted image

Lahko vam forumiranje user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:12:23   
teacher75
odoh i ja, laku nocuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:15:10   
veeseelaa
trebala bi i ja potkuhati hljeb user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:15:57   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

trebala bi i ja potkuhati hljeb user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:16:16   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26

Men se cini mi smo ugrabile posljednji voz user posted image user posted image
Ovo danas niko ni s kim, nit se udaju, niti momka imaju....ne znam...samo izlasci, ludovanja...
Nisam ljubomorna majke mi user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:20:39   
leona81
ja ne peglam nista svoje jer je vecinom sve kao kod teacher. kosulje rijetko nosim, mozda u mjesec dana 2 stvari popeglam svoje. od malene bas eto ako se nesto mora peglati tipa haljinice, i od mm apsolutno sve nazalost zbog posla. i posteljine koje se moraju peglati, u zadnje vrijeme uzimam samo one koje ne moramuser posted image  ako mi se nakupi nevidjena hrpa zovnem jednu divnu tetu koja pere prozore jer meni ne pada napamet da to radim, ocisti sve pa i popegla...nasi prozori su prljavi bez obzira na pranje, ne znam ima li ih smisla prati uopste, najprometnija ulica u sarajevu to je sve crno za 2 dana. uzas.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:22:19   
leona81
najsmjesnije mi je sto moja svekrva sve pegla, ama bas sve, i gace cak i farmerke ma sve....ja nisam mogla to da vjerujem. i moja mama pegla vecinu stvari? nidje veze. kazem ja sta je vama ne peglajte bezveze moje stvari ja to nikad ne peglam, ma hajde neka sta fali? pa gubitak je vremena?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:26:45   
veeseelaa
kod mene mama sve pegla, brat takodje, muž takodje jedino ja izbjegavam maximalnouser posted image
pitanje koja treba postaviti prije udaje je definitvno oko peglanja user posted image
mm mi je stalno govorio da on voli peglati i prati veš svoj user posted image
al ko bi se peglanja dosjetio u ranim dvadesetim user posted image user posted image zato je bolje kasnije se udati, svega se dosjetiš za pitati


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:29:34   
veeseelaa
i svidja mi se ovaj trend zajedničkog života prije braka, da se lijepo vidi ferceral to il ne, bolje nego da se pare troše na svadbu a kasnije na razvod



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:37:32   
leona81
mm isto pegla ali posto radi non stop vise peglam ja...isto tako i cisti, i sto se toga tice hvala Bogu da je takav. dugo je zivio sam pa je naucio sve. zna i kuhati:) takodjer zna super s autima, kompjuterima i popravlja stvari po kuci skroz ok. ako je neki veci belaj zovemo majstora ali ove sitne stvari super odradi...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:40:38   
mamine oci
bila jedna emisija ima da se iznajmi zena ili muzuser posted image ako ste neudate iznajmite muza da<radi poravke u kuci a zene ciste, peglaju, user posted image user posted image eto nemora se vise ni zenit ni udavatuser posted image sve se moze kupit,ali ljubav neuser posted image user posted image user posted image mani te se pegle ima jos zanimljivih kucnih aparatauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:41:33   
veeseelaa
nema ljubavi ako dobro ne pegla user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:42:40   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nema ljubavi ako dobro ne pegla user posted image user posted image user posted image user posted image

a jos ako dobro usisavauser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 23:44:53   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
21.9.2011 0:47:52   
iv@ncica
ko se  vidio  udavatuser posted image  pa  da  sto  propustim  u  zivotuuser posted image user posted image user posted image , ja  se  ozenilauser posted image
Hb  sve  imamaam niti  sam pozurula niti  zakasnila..sve  ima  svoje  prednosti i  mane ;)))
a  nijednoj  nije  sudoper ni  pegla  pobjegla  pa  da  ne  znam  sta  je  u  zivotuuser posted image

< Poruku je uredio iv@ncica -- 21.9.2011 0:48:53 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
21.9.2011 2:58:11   
Galicia
Meni 32, njemu 33. Nisam udata, nije ozenjen. Zivimo skupa par godina i lijepo nam je. Veceras me zove na posao da mi kaze: "draga, sudje oprano, kuhinja se blista, kupatilo se cakli, dodji kuci, istusiraj se, veceras je tvoja serija na tv, uzivaj i odmori se.". Ma molim vas, meni brak jos ni na mapi. Milion puta smo jedno drugom odradili obaveze, da bi onaj drugi mogao da uziva sam ili sa rajom. Uzivamo maximalno jedno u drugom. Ne bih ga mjenjala ni za sta. A isto tako znam, da nam list papira nista ne znaci.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
21.9.2011 6:29:31   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja kad nešto bolje razmislim mene su moji iskorištavali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hem sam radila na poslu hem po kući hahahhaha strašno 

hajd bar si se sada smirila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



E sad se i ja osjećam iskorišteno user posted image

Nego odoh iskoristiti što djeca spavaju za peglanje, pranje, pravljenje sendvića za sutra ... user posted image

Lahko vam forumiranje user posted image



lejla ti fkt pretjerujes, trebala bi zovnuti kakvu tetu za pravljenje sendvicauser posted image user posted image



(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
21.9.2011 6:32:10   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Galicia

Meni 32, njemu 33. Nisam udata, nije ozenjen. Zivimo skupa par godina i lijepo nam je. Veceras me zove na posao da mi kaze: "draga, sudje oprano, kuhinja se blista, kupatilo se cakli, dodji kuci, istusiraj se, veceras je tvoja serija na tv, uzivaj i odmori se.". Ma molim vas, meni brak jos ni na mapi. Milion puta smo jedno drugom odradili obaveze, da bi onaj drugi mogao da uziva sam ili sa rajom. Uzivamo maximalno jedno u drugom. Ne bih ga mjenjala ni za sta. A isto tako znam, da nam list papira nista ne znaci.


nemoj pretjerati u zajednickom zivotu, znas da je nakon par godina bracna zajednica izjednacena s vanbracnom....eto ti onda "belaja"

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
21.9.2011 10:22:35   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja kad nešto bolje razmislim mene su moji iskorištavali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hem sam radila na poslu hem po kući hahahhaha strašno 

hajd bar si se sada smirila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



E sad se i ja osjećam iskorišteno user posted image

Nego odoh iskoristiti što djeca spavaju za peglanje, pranje, pravljenje sendvića za sutra ... user posted image

Lahko vam forumiranje user posted image



lejla ti fkt pretjerujes, trebala bi zovnuti kakvu tetu za pravljenje sendvicauser posted image user posted image





Od svega sam samo pritisla dugme na mašini za veš user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
2.12.2014 1:59:22   
irenaSA
26

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
2.12.2014 7:20:01   
amrara
20

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
2.12.2014 10:03:18   
anitaa
34, s tim da smo bili zajedno nekih 6 godina.., ja odem u B. Luku na seminar i  jednostavno osjetim želju za nekim korakom više, smješno je reći, ali ono da budemo obitelj, da imamo dijete, mada smo već više od godinu tad živjeli skupa...tadašnji momak, današnji mm zove, samo što ne plače, nedostajem mu (mada smo se i prije odvajali zbog mog ili njegovog posla, ali eto zvijezde se poklopile)...kad sam se vratila zaprosio me je i sve se zakotreljalo, vjenčanje, beba...sad bi opet nekad trebala u B. Luku, pa me prijateljica zeza šta će ovaj put donijeti, aludirajući na novu bebu, a ja u šali : možda mm zovne i kaže -razvod...

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
2.12.2014 11:59:41   
Medić*
26 nepunih.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
2.12.2014 12:06:21   
ada_
25

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
2.12.2014 12:12:01   
bebaa
31 + 2 dana...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *