|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
7.8.2012 13:01:58   
Hanady RR
inašllah moja amnullah...
u zdravlju samo da smo si mi i oni...

HAHA...
krasno...
baš do splita po košulju, mašallahuser posted image
šalim se...
i mi smo godišnji uzeli za prvu sedmicu...al sad bi to premstili prije da odemo opet do mora...a opet ja kontam da ja to vodim i odvorim u prvoj sedmici...
sva sma ko sumanuta...a sramota me reći...škola nam je baš baš blizu...a to mi je najveća briga bilauser posted image
kaže moj suprug ''može i u kalašoma u školu''user posted image

a onda ode donese cipelice za prvi dan koje sam naručila...
jao sve ih gleda...one rboj 32 i sve mu ona žila kucavica na vratu skakuće...user posted image

henoouser posted image user posted image
ženo peti razred...
puno li je...user posted image
mi se ovdje rapilavili...a vi još malo u srednju da kreneteuser posted image user posted image
a suze...
user posted image
nema veze plakat ćemouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
7.8.2012 13:11:37   
madam x
Ne znam, ja nisam žena od suza, već sam pisala o tome, tako da nisam plakala ( zbog vrtića sam jedino dugo plakala) tako da smo bili uzbuđeni, imali malo tremu, ona je bila sva ponosna jer je kao velika....i tako.

Cure su sve slatke...a jel' da Lejla, kako se lako navučemo? user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
7.8.2012 13:40:32   
HAHA
Hanady fuli ti user posted image Zagreb ne Split,a nećemo samo zbog košulje,u Kladušu ćemo,pa svaki put trknemo malo jer nam je satak vožnje.A godišnji babo mu uzeo tad maksuz,evo na ovim žegama putuje u Mostar,da bi tada bio s njim,inače dosad je sve propustio nažalost,prvi dan vrtića,priredbe i ostalo,ali šta ćemo kad se tako mora.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
7.8.2012 13:42:20   
Hanady RR
u još bolje...zagrebuser posted image

ma ja u svojoj glavi split vrtim...
nešto mi na um palouser posted image
reko nisma jedinauser posted image
kad vi usput...pametnooooouser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
7.8.2012 19:36:27   
MicoTico
Moja cura je takođe ove godine prvačić. Imamo i torbu i haljinicu, nedostaju još samo cipelice.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
8.8.2012 10:20:08   
Blue rose RR
Vjerujem, mislim da će biti crvena kominacija, ali kakva još uvijek je to mami sve raštrkano u glavi.user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
8.8.2012 12:33:38   
mama75
Ja sam svojoj princezi kupila mali buketic ruza sa bubamarom i to je dobila od mame i babe za 1. dan skole. Ona se bas obradovala, jer obicno je ona ta koja poklanja cvijece.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
8.8.2012 14:03:08   
Anoniman
Upoce ne znam sta ce obuci, ne opterecujem se time. Znam da cu je srediti, lijepo iscesljati...Znam da cemo je docekati pred skolom sa nekim pokloncicem...skontamo jos sta bi bilo najprikladnije za tu priliku. Neka je ziva i zdrava.

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
8.8.2012 14:16:20   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Poznajem nekoliko mama koje već imaju spremnu obleku za prvi dan škole user posted image
Kako će vaši školarci izgledati tog posebnog dana ...
Prijedlozi i savjeti! user posted image




po meni tako da ne odudaraju od ostalih za vid one djece i roditelja koji svojoj djeci ne mogu priustiti najbolje.
lijepi Titini mantilici.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
8.8.2012 14:19:21   
babina beba
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Upoce ne znam sta ce obuci, ne opterecujem se time. Znam da cu je srediti, lijepo iscesljati...Znam da cemo je docekati pred skolom sa nekim pokloncicem...skontamo jos sta bi bilo najprikladnije za tu priliku. Neka je ziva i zdrava.


Moja ce abd tek sljedece godine, ali ova ideja sa poklonom mi se svidja i kao sto neko rece da ne odudara od druge djece puno!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2012 1:06:09   
Honey3

IZVORNA PORUKA: henna ze

samo da vas utješim da nikad nećete prestati plakati..moja kad donese knjižicu i pohvalu od direktora za sve petice, pa još knjižicu iz mekteba sa peticama..ja dva dana samo je pogledami u plač.
juče je moj babo piTa jelda Hena ti sad u četvrti, kaže ona..joooj dido..pa to je bilo prošle godina sad sam peti..a meni na tren pamet stade.čuj peti majke mi

place se za sve kad je u pitanju prvo dijete, sve dok drugo ne krene u skolu,a poslije se ne place ni za jedno ni za drugouser posted image Ja se sjecam sta je moja kcerka obukla kad je krenula u skolu,i ko joj je kupio,a za malca morala bih sliku pogledati,pa da vidim u cemu je biouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2012 1:45:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: henna ze

samo da vas utješim da nikad nećete prestati plakati..moja kad donese knjižicu i pohvalu od direktora za sve petice, pa još knjižicu iz mekteba sa peticama..ja dva dana samo je pogledami u plač.
juče je moj babo piTa jelda Hena ti sad u četvrti, kaže ona..joooj dido..pa to je bilo prošle godina sad sam peti..a meni na tren pamet stade.čuj peti majke mi

place se za sve kad je u pitanju prvo dijete, sve dok drugo ne krene u skolu,a poslije se ne place ni za jedno ni za drugouser posted image Ja se sjecam sta je moja kcerka obukla kad je krenula u skolu,i ko joj je kupio,a za malca morala bih sliku pogledati,pa da vidim u cemu je biouser posted image


meni je i ovo utjeha...bar neću opet istim intezitetom prolaziti sve opetuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2012 2:07:09   
Mjeseceva Pratilja
Placem i smijem se istovremeno..malecka spava u narucju, a ja razmisljam o njenom prvom danu skole..

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2012 10:52:20   
henna ze

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Poznajem nekoliko mama koje već imaju spremnu obleku za prvi dan škole user posted image
Kako će vaši školarci izgledati tog posebnog dana ...
Prijedlozi i savjeti! user posted image



.

po meni tako da ne odudaraju od ostalih za vid one djece i roditelja koji svojoj djeci ne mogu priustiti najbolje.
lijepi Titini mantilici.



ništa mantilići ne znače..nosili smo ih mi dvije godine..dječaci plave..djevojčice ljubičaste..pa se zavrtali da vidi ko kakvu ima majicu..

kao što je foto prikazano..obukla sam joj ono što je imala u ormaru..kao i svaki put što obučem za specijalne prilike..a to je najobičnija sredina..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2012 11:08:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Poznajem nekoliko mama koje već imaju spremnu obleku za prvi dan škole user posted image
Kako će vaši školarci izgledati tog posebnog dana ...
Prijedlozi i savjeti! user posted image



.

po meni tako da ne odudaraju od ostalih za vid one djece i roditelja koji svojoj djeci ne mogu priustiti najbolje.
lijepi Titini mantilici.



ništa mantilići ne znače..nosili smo ih mi dvije godine..dječaci plave..djevojčice ljubičaste..pa se zavrtali da vidi ko kakvu ima majicu..

kao što je foto prikazano..obukla sam joj ono što je imala u ormaru..kao i svaki put što obučem za specijalne prilike..a to je najobičnija sredina..


imala sma je i ja...kecelju kad sma kretala u školu...
al se savršeno sjećam i haljine i keselje i cipelica i mame i tate i seke mlađe prvi dan škole....

user posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2012 11:16:04   
Miracle*3
Vratile ste me malo....pogledala sam ponovo slike svog prvacica. Ne znam jesam li plakala, ali znam da sam bila sretna....presretna. To mi je bas bio poseban dan.
Sretno mame prvacica i da budete uvijek ponosni na njih kao i prvog dana skole.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   [Obrisana poruka]
9.8.2012 11:55:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2012 11:59:15   
henna ze
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2012 12:44:53   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Vratile ste me malo....pogledala sam ponovo slike svog prvacica. Ne znam jesam li plakala, ali znam da sam bila sretna....presretna. To mi je bas bio poseban dan.
Sretno mame prvacica i da budete uvijek ponosni na njih kao i prvog dana skole.


Hvala M*,
ja se sjećam fotografije tvoje ljepotice kada je prebirala po onim sveskama, ruksacima, netom prije negoli je krenula u školu. Često mi je ta slika pred očima.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2012 23:05:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Vratile ste me malo....pogledala sam ponovo slike svog prvacica. Ne znam jesam li plakala, ali znam da sam bila sretna....presretna. To mi je bas bio poseban dan.
Sretno mame prvacica i da budete uvijek ponosni na njih kao i prvog dana skole.

user posted image user posted image

Hvala drugarice našeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
10.8.2012 2:40:45   
Honey3

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: henna ze

samo da vas utješim da nikad nećete prestati plakati..moja kad donese knjižicu i pohvalu od direktora za sve petice, pa još knjižicu iz mekteba sa peticama..ja dva dana samo je pogledami u plač.
juče je moj babo piTa jelda Hena ti sad u četvrti, kaže ona..joooj dido..pa to je bilo prošle godina sad sam peti..a meni na tren pamet stade.čuj peti majke mi

place se za sve kad je u pitanju prvo dijete, sve dok drugo ne krene u skolu,a poslije se ne place ni za jedno ni za drugouser posted image Ja se sjecam sta je moja kcerka obukla kad je krenula u skolu,i ko joj je kupio,a za malca morala bih sliku pogledati,pa da vidim u cemu je biouser posted image


Po onom:
Prvom djetetu slikaš sve: prvi zub, prvi osmjeh, prvi rođendan, prvi korak.
Drugom slikaš samo rođendane.
Trećem slikaš kukove.


Ma ja nesto ne znam jesmo li joj i kukove slikaliuser posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
10.8.2012 7:59:26   
novi kolacic
Ja sam izgleda najgora majka user posted image . I meni je prvo dijete i krece u skolu, cak i ranije, sa nepunih 6.godina i uopste joj nisam nista specijalno namijenila. Planiram obnoviti garderobu jer je sve prerasla al ne razmisljam o otom sta cu joj obuci ni najmanje! Ruksak i te dzidze jos nisam uzela i u cijeloj prici me najvise brine sto mi radimo do 4-5, a prvacici zavrsavaju sa skolom u pola 11 i sto ce svo to vrijeme ici u produzeni...Ali dobro, i u obdanistu je bila do tih doba, to mu ga nekako dode isto...Valjda?
A mozda je necu ni docekati kuci prvi dan iz skole, jer se bas tad nekad moram poroditi! E to ce biti guzvanjac tek! Novi skolarac i nova user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
10.8.2012 9:00:02   
Crvena
Nekako mi se cini da samo RR curke ove godine krecu u skoluuser posted image
Sta je sa nasim momcimauser posted image
Moj sin je prosle godine krenuo u prvi razred. Nosio je hlace i kariranu kosuljicu, ljubi ga majkauser posted image
Sve je bilo krasno, ali sam ja po povratku na posao plakala cijelim putem.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
10.8.2012 10:07:44   
mama75

IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: henna ze

samo da vas utješim da nikad nećete prestati plakati..moja kad donese knjižicu i pohvalu od direktora za sve petice, pa još knjižicu iz mekteba sa peticama..ja dva dana samo je pogledami u plač.
juče je moj babo piTa jelda Hena ti sad u četvrti, kaže ona..joooj dido..pa to je bilo prošle godina sad sam peti..a meni na tren pamet stade.čuj peti majke mi

place se za sve kad je u pitanju prvo dijete, sve dok drugo ne krene u skolu,a poslije se ne place ni za jedno ni za drugouser posted image Ja se sjecam sta je moja kcerka obukla kad je krenula u skolu,i ko joj je kupio,a za malca morala bih sliku pogledati,pa da vidim u cemu je biouser posted image


Po onom:
Prvom djetetu slikaš sve: prvi zub, prvi osmjeh, prvi rođendan, prvi korak.
Drugom slikaš samo rođendane.
Trećem slikaš kukove.


Ma ja nesto ne znam jesmo li joj i kukove slikaliuser posted image user posted image


Iman ismijah se i ukradoh ti ovo. Ali znam jednu mamu sto svoje trece pilence stalno slika. A i meden je nema sta. Miracle user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
10.8.2012 10:20:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: henna ze

samo da vas utješim da nikad nećete prestati plakati..moja kad donese knjižicu i pohvalu od direktora za sve petice, pa još knjižicu iz mekteba sa peticama..ja dva dana samo je pogledami u plač.
juče je moj babo piTa jelda Hena ti sad u četvrti, kaže ona..joooj dido..pa to je bilo prošle godina sad sam peti..a meni na tren pamet stade.čuj peti majke mi

place se za sve kad je u pitanju prvo dijete, sve dok drugo ne krene u skolu,a poslije se ne place ni za jedno ni za drugouser posted image Ja se sjecam sta je moja kcerka obukla kad je krenula u skolu,i ko joj je kupio,a za malca morala bih sliku pogledati,pa da vidim u cemu je biouser posted image


Po onom:
Prvom djetetu slikaš sve: prvi zub, prvi osmjeh, prvi rođendan, prvi korak.
Drugom slikaš samo rođendane.
Trećem slikaš kukove.


user posted image

al mene prođe utjeha da će mi idući put biti lakše...
ja sma i drugoj slikala do kukova do zubića koraka itd itduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *