|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
3.9.2012 22:26:25   
emi7908
E stvarno šta reći više??? Slike govore hiljadu riječi, a ja ću samo mašalna i da budu aBd najbolji đaci u školi... user posted image

Bravo mame user posted image

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
3.9.2012 22:30:43   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: lepetetka

Lulu mi ćemo aBd za dvije godine postavljati fotke user posted image a primjetih da su nam drugorođena djeca rođena istog datuma user posted image


Hehe, da da, ako Bog da za 2 godine, a da upravu si, godina tacno razlika user posted image .


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 0:31:22   
Esmica
I mi smo danas bili na priredbi.
Mislim da su sve djevojcice bile u haljinicama,a moj prvacic je bio u pantalonama i majici i novim tenama.Bio je krezo user posted image
Stariji ucenici su odrzali priredbu i pozeljeli dobrodoslicu,obratila se direktorica,te je svaka uciteljica prozivala svoje ucenike,pa su nakon izlaska dobijali ruksake i zajedno sa roditeljima isli do svog razreda.
Tu nam je uciteljica rekla da trebaju donijeti pape,jastuke (za sjedenje na podu),te da ce trebati zasad jedna teka.Ove sedmice ce imati samo po 2 casa dnevno,a u nastavku 3.Uskoro ce biti prvi roditeljski,pa cemo se dalje dogovarati.Dala im je raspored,cestitku s imenom koju ce drzati na stolu dok ne zapamti njihova imena,i po bonbonu.Vec imaju i prvu zadacu user posted image ,a to je da oboje leptira na cestitki.
Mi smo poveli i mladju curicu da vidi,sve je to ceka ako Bog da dogodine.
user posted image

Mama zasjela na rr,a prvacic ove sedmice prva smjena...tako da bjeziiiim.


< Poruku je uredio Esmica -- 4.9.2012 0:32:19 >


_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 9:05:11   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image
krasnooooooooooooooo

a mi smo jutros samostalno otrčali u školu...
krenula ekipa iz ulice u isto vrijeme...ahh te radosti...ja i moja mlađa cura za njima hodali....a velika kaže ''vrati se ti mama kući'' ma reko '' šuti nemoj da ti sad uđem tamo kod učiteljice šta me tjeraš''user posted image

http://imageshack.us/photo/my-images/84/sl730958.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/20/sl730959.jpg/

i to je to...valjda do neke priredbeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 9:15:48   
henna ze
e ovako izlgeda kad krenete u peti razred..tad ste već velika cura i nema šanse da nosite štramplice i cipelice

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio henna ze -- 4.9.2012 9:17:48 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 9:17:22   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aaaaaaaaaaa mama...al zato imam kartku jaknu i bijele toleuser posted image user posted image

prekrasna je...taj osmijeh baš prlijeniuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 9:22:53   
Emmy
Djeca su vam predivna, prelijepe slike, neka je sa srećom malenim prvačićimauser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 9:29:55   
bellla
Predivna djecauser posted image user posted image user posted image Sretno svima!

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 9:33:58   
palachinken
Henna, ova tvoja BFF je krasna! Drago pametno dijete, pa ona haman-djevojka. Joj user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 9:46:23   
ziki

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: lepetetka

Lulu mi ćemo aBd za dvije godine postavljati fotke user posted image a primjetih da su nam drugorođena djeca rođena istog datuma user posted image


Hehe, da da, ako Bog da za 2 godine, a da upravu si, godina tacno razlika user posted image .


Ako Bog da. Mada se moj sin sprema uvelike, kupuje sveske i sluser posted image
Sva su dječica divna, mašala. Mame imate milion razloga za ponos.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 14:55:03   
henna ze
ovo je jedna predivna tema i šteta ju je kvariti..
niti jedna od nas nije odvela dijete u haljini od 1000 KM...a i da jeste..ona može i hoće..svom djetetu priuštiti..sve ove divne krasne haljinice i košuljice ne bi vrijedile ništa bez njihovih osmijeha..i našeg ponosa..i zato stavljamo fotke ovdje...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 15:01:58   
SdZ
' mama ti si moja mama a učiteljica je druga, slušat ću i tebe i nju...ja to znam i umijem i hoću''


Boga mi dragog, ove rijeci izmamise mi suze. user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 15:16:08   
anđelo
POSTAVIT ĆU I JA SLIKE SVOG PRVAČIĆA MALO KASNIJE .sAD IMAM PITANJE ,AKO NEKA MAMA ZNA NEKA ODGOVORI.dUGO MI ČEKAT DO ČETVRTKA ( ups velika slova) kad je prvi roditeljski.I nama je rekla učiteljica za pape i jastuk,a učionica im je ona klasična ,bez tepiha sa klupama.Onakva kakva je i moja bila u moj vakat.Eh sad ,ako im nema tepiha ,što će im jastuci i pape?

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 15:24:32   
henna ze
pa vjerovatno da im bude čistije, da ne unose na obući onu prljavštinu s vana..jer će ipak onda sjediti na podu na tim jastučićima...
mi smo imali kožne debele spužve..kao strunjače i oni bi tu sjedili

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 16:27:10   
D_K

IZVORNA PORUKA: henna ze

ovo je jedna predivna tema i šteta ju je kvariti..
niti jedna od nas nije odvela dijete u haljini od 1000 KM...a i da jeste..ona može i hoće..svom djetetu priuštiti..sve ove divne krasne haljinice i košuljice ne bi vrijedile ništa bez njihovih osmijeha..i našeg ponosa..i zato stavljamo fotke ovdje...


taman tako draga henna..
tema je prelijepa bas zbog onoga sto osjecamo kada gledamo slike malenih pilica koji krecu u skolu..
svi su mi mali prvacici (a vala i oni veci) preslatki.. zelim im od srca mnogo uspjeha u skoli i da im skolski dani budu ispunjeni srecom..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
4.9.2012 19:55:29   
neki x
Hvala svima na divnim cestitkamauser posted image Jos da dodam da sam pregledala sve lijepe slike,djecica su masallah preslatka,nebitno jesu li u haljinama/kosuljama od 10 ili 100KM,osmijeh njihov je najljepsiuser posted image

P.S.Ne kvarite ovako divnu temu...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2014 21:14:40   
Visnja RR
ova tema će uskoro biti aktivna opet :))))

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2014 21:44:59   
ElmaB
Mi smo ovo naručili i čekamo da nam dođe. Haljinica za Lanu, baletanke imamo:
http://www.dodaj.rs/f/3F/W9/1k3Et24T/kompleti.jpg
Košulja i hlače za Denija:
http://www.dodaj.rs/f/2e/IJ/2tzyPhFB/kosulja-deni.jpg
http://www.dodaj.rs/f/1H/FR/1mGrOaKC/hlace-deni.jpg


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2014 23:54:45   
škorpija
Blisko je temi pa da pitam iskusnije mame iako imamo još godinu foreuser posted image , štad u školu nose dječaci koji ne vole hlače, farmerke pogotovo, moj malac hlače istrpi dva puta godišnje, za rođendan i kad dobija paketić za N. G. , e sad prvi dan škole bi naravno obukli hlače, (bez košulje jer bi mu to bilo too much) , ali šta kasnije, da li dječaci mogu u školu ići u donjem dijelu trenerku kao što to rade u vrtiću user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
9.8.2014 23:55:44   
škorpija

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Mi smo ovo naručili i čekamo da nam dođe. Haljinica za Lanu, baletanke imamo:
http://www.dodaj.rs/f/3F/W9/1k3Et24T/kompleti.jpg
Košulja i hlače za Denija:
http://www.dodaj.rs/f/2e/IJ/2tzyPhFB/kosulja-deni.jpg
http://www.dodaj.rs/f/1H/FR/1mGrOaKC/hlace-deni.jpg


elma vaše kombinacije su superuser posted image , farmerke mi se posebno sviđaju

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
10.8.2014 0:10:05   
Medić*
IZVORNA PORUKA: škorpija

Blisko je temi pa da pitam iskusnije mame iako imamo još godinu foreuser posted image , štad u školu nose dječaci koji ne vole hlače, farmerke pogotovo, moj malac hlače istrpi dva puta godišnje, za rođendan i kad dobija paketić za N. G. , e sad prvi dan škole bi naravno obukli hlače, (bez košulje jer bi mu to bilo too much) , ali šta kasnije, da li dječaci mogu u školu ići u donjem dijelu trenerku kao što to rade u vrtiću user posted image


I mi smo naredne godine skolarci aBg. Pa vidjet cemo.
Po meni dva tri puta sedmicno otici ufinim trenerkama ( komplet ) i tenicama je sasvim ok.
Moj isto vise je ljubitelj sportske odjece ali nosi i farmerke, pantalone, ali rjede. Opet neka nam mamite sa iskustvom kazu svoje :)

Elma za oblekicu user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
10.8.2014 0:39:28   
saritaa

IZVORNA PORUKA: škorpija

Blisko je temi pa da pitam iskusnije mame iako imamo još godinu foreuser posted image , štad u školu nose dječaci koji ne vole hlače, farmerke pogotovo, moj malac hlače istrpi dva puta godišnje, za rođendan i kad dobija paketić za N. G. , e sad prvi dan škole bi naravno obukli hlače, (bez košulje jer bi mu to bilo too much) , ali šta kasnije, da li dječaci mogu u školu ići u donjem dijelu trenerku kao što to rade u vrtiću user posted image


ma u trenerci im je i lakse, najvise zbog odlaska u toalet...
moja djevojcica isto nije ljubitelj pantalona upravo zbog otkopcavanja dugmadi...

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
10.8.2014 0:40:27   
saritaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ova tema će uskoro biti aktivna opet :))))


user posted image user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
10.8.2014 1:47:05   
Hanady RR
Elmaaaaaaa user posted image user posted image user posted image
čovječe i bliznaci školarci, mašallah al ovo vrijeme leti...
biće med medeni...dine kombinacije mamauser posted image

Škorpijo...u našoj školi trenerka je samo dozvoljena na tjelesnom...djeca koja su dolazila u školu u trenerci da se nebi presvlačili na tjelesnom su upozorena tj. mame na roditeljskom da to nije primjerena odjeća za školu...
za dječake postoji niz hlača na učkur, gumu, sa džepovima sa strane koje svakako može nositi dosta laganije nego farmerke

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
10.8.2014 2:54:11   
Ilhana RR
Moja za sedmicu aBd pocinje u skolu, do sad kupili samo rusak a mora i odjelce za prvi dan :) i ja sam uvijek u nivom prvi dan skole provela i ona ce aBd :) meni bas drago sto pocinje u skolu, ne znam dal cu suzu pustati al pretpostavljam da cu jer ih pustam za sve a sad pogotovo pod hormonima...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *