|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
13.8.2014 13:01:12   
Medić*

IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo recimo ovo je meni simpa i za kolu za djeaka user posted image

ne mogu sliku da ubacim, nema anse, oigledno se na portalu neto promijenilo od zadnji put, odoh na temu da vidim kako se to radiuser posted image





user posted image




Ja bih svoje u ovakvim modelima poslala, bas slatko.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
13.8.2014 14:08:11   
dambolina
Nesto sam naknadno razmisljala o ovoj temi, pa se slozih sa micotico kad kaze da nema razlike izmedju helanki i trenerke. Zasto helanke idu a trenerku ne idu? Opet je trenerka pristojnija od helanki? Moja ne nosi helanke nikad jer je mrsava i u njima izgleda jos mrsavijeuser posted image

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
13.8.2014 14:11:51   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dambolina

Nesto sam naknadno razmisljala o ovoj temi, pa se slozih sa micotico kad kaze da nema razlike izmedju helanki i trenerke. Zasto helanke idu a trenerku ne idu? Opet je trenerka pristojnija od helanki? Moja ne nosi helanke nikad jer je mrsava i u njima izgleda jos mrsavijeuser posted image


helanke da ali ako preko ide tunikica

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
13.8.2014 14:13:52   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: dambolina

Nesto sam naknadno razmisljala o ovoj temi, pa se slozih sa micotico kad kaze da nema razlike izmedju helanki i trenerke. Zasto helanke idu a trenerku ne idu? Opet je trenerka pristojnija od helanki? Moja ne nosi helanke nikad jer je mrsava i u njima izgleda jos mrsavijeuser posted image


helanke da ali ako preko ide tunikica


Meni su helankice slatke na curicama, udobno im, neka tunikica preko, slatko bude.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
13.8.2014 14:23:35   
Visnja RR
i da...voljela bih da su djeca uniformisana user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
13.8.2014 14:27:18   
jasmin

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo recimo ovo je meni simpa i za kolu za djeaka user posted image

ne mogu sliku da ubacim, nema anse, oigledno se na portalu neto promijenilo od zadnji put, odoh na temu da vidim kako se to radiuser posted image





user posted image




Ja bih svoje u ovakvim modelima poslala, bas slatko.

Cool user posted image .
I ja bih !



_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
13.8.2014 14:30:23   
MicoTico
I meni se sviđa ova kombinacija što je škorpija postavila i primjerena mi je za školu.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
13.8.2014 14:30:58   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

i da...voljela bih da su djeca uniformisana user posted image


Takodjer.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
13.8.2014 14:37:42   
jasmin

IZVORNA PORUKA: MicoTico

I meni se sviđa ova kombinacija što je škorpija postavila i primjerena mi je za školu.

Ma škola nije kabinet predsjednika user posted image .
Dijete treba da je čisto, uredno i pristojno obučeno. Slika koju je škorpija postavila sadrži sve ovo nabrojano. Pun pogodak.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
13.8.2014 14:41:06   
pocahontas
ma moda se mijenja ljudi moji

prije sto je bilo neprihvatljivo, danas je sasvim normalno..evo npr. te helanke..kazem vam, meni je to skroz ok, ali zna se odakle su potekle helanke..iz fiskulturne sale..isto kao i trenerka...tako da, danas imate razne modele trenerki da ne moraju nuzno biti neprimjerene za obuci ih u skolu..ovdje mislim na dječake..ovaj stajling na slici je ok, ali da sada ide u skolu u bas sportskoj varijanti trenerke sa čizom sa strane, ona šuškava, e to ne može user posted image
ima i istih takvih helanki koje su bas namjenjene za treniranje, od posebnih materijala i dezena...a isto tako ima i onih pamučnih prilagođenih za nošenje svaki dan..tako da..disutabilno je to sve i ne bih bila ovako radikalna kao tajra i hanady i ostaliuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
13.8.2014 16:05:07   
Blue rose RR
Ja ne volim vidjeti trenerke kad je u pitanju odlazak u školu. A helanke, da, samo i isključivo da preko ima tunika koja dobrano prekriva guzu.
Lično volim da mi je dijete skockano kako u školi, tako i izvan nje - shodno situaciji i okruženju.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:24:01   
hanabanana
Meni sad nešto nije jasno.....zar vi svojoj djeci još pripremate šta će obući za školu?!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:26:29   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni sad nešto nije jasno.....zar vi svojoj djeci još pripremate šta će obući za školu?!

Ja M ne pripremam, pa njoj je skoro 9 godina.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:33:28   
koka i po

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

i da...voljela bih da su djeca uniformisana user posted image


Takodjer.




prije je uniforma bila obavezna.
po meni odlican metod da se izbjegnu socijalne razlike a time i podjela djece u klanove.
nazalost, danasnje skole malo paznje posvecuju ovome .tolerancija (sto se tice odjevanja) je na visokom nivou dok je izgradnja licnosti,samopouzdanja i samopostovanja stavljena u drugi plan.
naravno to ne znaci da se dijete nece razviti u kompletnu licnost ali mnogo znaci kada nema te socijalne podjele.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:40:27   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni sad nešto nije jasno.....zar vi svojoj djeci još pripremate šta će obući za školu?!


Ja još uvijek da za školu.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:42:50   
jasmin

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni sad nešto nije jasno.....zar vi svojoj djeci još pripremate šta će obući za školu?!

Ja svojoj dam prijedlog, nekad uvaži, nekad odabere drugo. Ali ja peglam.
7 joj je tek.
A sad ću i prvačiću aBd.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:44:34   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: koka i po

prije je uniforma bila obavezna.
po meni odlican metod da se izbjegnu socijalne razlike a time i podjela djece u klanove.
nazalost, danasnje skole malo paznje posvecuju ovome .tolerancija (sto se tice odjevanja) je na visokom nivou dok je izgradnja licnosti,samopouzdanja i samopostovanja stavljena u drugi plan.
naravno to ne znaci da se dijete nece razviti u kompletnu licnost ali mnogo znaci kada nema te socijalne podjele.



Ja ne mislim da uniforma nece sprijeciti podjelu medju djecom dokle god djeca od kuce nose da su bolji, superiorniji od drugih.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:46:20   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni sad nešto nije jasno.....zar vi svojoj djeci još pripremate šta će obući za školu?!


Ja još uvijek da za školu.


Moja H. ima pravila u školi i zna šta može šta ne može obući u školu.
KUći ima mene i tu vrijede moja pravila.
S. od 15 mjeseci niko ne može odrediti šta će obući.
user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:50:08   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni sad nešto nije jasno.....zar vi svojoj djeci još pripremate šta će obući za školu?!


Ja još uvijek da za školu.


Moja H. ima pravila u školi i zna šta može šta ne može obući u školu.
KUći ima mene i tu vrijede moja pravila.
S. od 15 mjeseci niko ne može odrediti šta će obući.
user posted image



S. je haman sušta suprotnost H. :))

Pravila kod nas u školi nema, a što još uvijek joj određujemo šta obući - pa ne znam, vrlo često kad je to pitanje oblačenja mimo škole, zna se desiti da obuće dio odjeće koji je namijenjen drugom godišnjem dobu. Eto njoj se to tada oblači.
U stvari mislim da je meni to lakše ...

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:52:18   
koka i po

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: koka i po

prije je uniforma bila obavezna.
po meni odlican metod da se izbjegnu socijalne razlike a time i podjela djece u klanove.
nazalost, danasnje skole malo paznje posvecuju ovome .tolerancija (sto se tice odjevanja) je na visokom nivou dok je izgradnja licnosti,samopouzdanja i samopostovanja stavljena u drugi plan.
naravno to ne znaci da se dijete nece razviti u kompletnu licnost ali mnogo znaci kada nema te socijalne podjele.



Ja ne mislim da uniforma nece sprijeciti podjelu medju djecom dokle god djeca od kuce nose da su bolji, superiorniji od drugih.




ili bolje obuceni.

u skolskom dobu vazno je nositi markiranu odjecu.osnovno mjerilo uspjeha(kod djece) vecinom su modni brendovi ...pogotovo u starijim razredima.


i stavi ruku na srce....isla si u skolu.....uvijek su se vise cijenila djeca koja su bila besprijekorno i po zadnjim modni trendovima obucena.oni su bili kao nekakve vodje.

ja po tom pitanju imam jasan stav.u skolu ici cist i uredan...nema veze koje su marke farmerke i patike.bitno je ono sto nosis u sebi a ne na sebi.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:52:33   
Medić*

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni sad nešto nije jasno.....zar vi svojoj djeci još pripremate šta će obući za školu?!

Ja svojoj dam prijedlog, nekad uvaži, nekad odabere drugo. Ali ja peglam.
7 joj je tek.
A sad ću i prvačiću aBd.


Isto. 6 godina jos malo.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:55:49   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: koka i po

i stavi ruku na srce....isla si u skolu.....uvijek su se vise cijenila djeca koja su bila besprijekorno i po zadnjim modni trendovima obucena.oni su bili kao nekakve vodje.

ja po tom pitanju imam jasan stav.u skolu ici cist i uredan...nema veze koje su marke farmerke i patike.bitno je ono sto nosis u sebi a ne na sebi.



Ja sam ona stara škola....skoro 40 kuka. Mi smo svi bili uniformisani i jednaki: svi u prevelikom 501-kecu i starkama. user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:57:15   
koka i po
user posted image ...znam da jesi

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 13:59:40   
Medić*

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: koka i po

prije je uniforma bila obavezna.
po meni odlican metod da se izbjegnu socijalne razlike a time i podjela djece u klanove.
nazalost, danasnje skole malo paznje posvecuju ovome .tolerancija (sto se tice odjevanja) je na visokom nivou dok je izgradnja licnosti,samopouzdanja i samopostovanja stavljena u drugi plan.
naravno to ne znaci da se dijete nece razviti u kompletnu licnost ali mnogo znaci kada nema te socijalne podjele.



Ja ne mislim da uniforma nece sprijeciti podjelu medju djecom dokle god djeca od kuce nose da su bolji, superiorniji od drugih.




ili bolje obuceni.

u skolskom dobu vazno je nositi markiranu odjecu.osnovno mjerilo uspjeha(kod djece) vecinom su modni brendovi ...pogotovo u starijim razredima.


i stavi ruku na srce....isla si u skolu.....uvijek su se vise cijenila djeca koja su bila besprijekorno i po zadnjim modni trendovima obucena.oni su bili kao nekakve vodje.

ja po tom pitanju imam jasan stav.u skolu ici cist i uredan...nema veze koje su marke farmerke i patike.bitno je ono sto nosis u sebi a ne na sebi.


Uniformisani ce uglavnom suditi o drugima na osnovu karaktera a ne odjece. Kada kazem suditi mislim na procjenu samog djeteta o drugom. Odjeca vise nece biti simbol da je je neko bolji ili gori, siromasniji ili imucniji.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
14.8.2014 14:07:20   
Blue rose RR
Podržavam uniformu, ali su rijetke škole koje to do kraja ispoštuju, obično ili nikad se dogovore na relaciji diš-vijeće roditelj-nabavljači, ali uredno svake godine anketu sprovode. Valjda i nema se volje nekakve.

A vizavi tog sakrivanja statusa..mislim da se to ne može uspjeti uniformom, dok god se budu djeca podvrgavala "statusnim" pitanjima kod kuće, i iste nosila kao "titulu".
Više me mrzi kad roditelji "sklepaju" dijete (kad je u pitanju odjeća i obuća, a imaju da kupe lijepu - ne govorim o markiranoj odjeći, već skladnoj), i pošalju ga u školu, i onda komentarišu ono dijete/roditelje koji brinu o tome kako im dijete ide u školu.

Kod nas još uvijek djeca se ne razlikuju po odjeći, ali su itekako okrutno bezobrazna prema djeci koja bolje uče, pristojno se ponašaju i sl.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *