|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sisana kuma
14.4.2009 22:07:07   
Lulu_
ma nebi ja dala da mi nko musko aljkavo mlatara oko djecije glave hehe

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: sisana kuma
14.4.2009 22:11:11   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Lulu_

ma nebi ja dala da mi nko musko aljkavo mlatara oko djecije glave hehe


Dobra si! MM ima u planu svog druga koji je inače malo smotan, tako da nisam baš oduševljena. Do septembra ima fore da se predomisli.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: sisana kuma
14.4.2009 22:14:16   
Lulu_
uh uh hvala mu ali ja rodila djete ja izabrala kumu hehehe
pa ti vidi kako ces


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: sisana kuma
14.4.2009 22:15:32   
Okarica
Ma zna se, moja je uvijek zadnja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: sisana kuma
14.4.2009 22:17:26   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Lulu_

kutiju za uspomene u kojoj dodje mala kutijca za prvi zub i mala kutijca za prvi pramen,kutijca za narukvicu iz bolnice,album za slike,okvir sa slikom od rodjenja i okvir sa slikom sada.


Gdje si ovo kupila? To mi je super ideja za poklon , taman mi trebauser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: sisana kuma
14.4.2009 22:18:51   
Romali
Lulu, vidim da si kupovala i kutijice za prvi zubić i pramen kose.
Gdje si ih našla, kod zlatara ili..? U kakvim radnjama da tražim?

Btw, nema te dugouser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: sisana kuma
14.4.2009 22:19:21   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: Lulu_

kutiju za uspomene u kojoj dodje mala kutijca za prvi zub i mala kutijca za prvi pramen,kutijca za narukvicu iz bolnice,album za slike,okvir sa slikom od rodjenja i okvir sa slikom sada.


Gdje si ovo kupila? To mi je super ideja za poklon , taman mi trebauser posted image



Zaista je predivno!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: sisana kuma
14.4.2009 22:21:00   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Okarica

IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: Lulu_

kutiju za uspomene u kojoj dodje mala kutijca za prvi zub i mala kutijca za prvi pramen,kutijca za narukvicu iz bolnice,album za slike,okvir sa slikom od rodjenja i okvir sa slikom sada.


Gdje si ovo kupila? To mi je super ideja za poklon , taman mi trebauser posted image



Zaista je predivno!

Sada sam procitala, napisala je da je kupila u TL, a mi nismo pozorno citale sve postoveuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: sisana kuma
14.4.2009 22:24:29   
Romali
IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: Okarica

IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: Lulu_

kutiju za uspomene u kojoj dodje mala kutijca za prvi zub i mala kutijca za prvi pramen,kutijca za narukvicu iz bolnice,album za slike,okvir sa slikom od rodjenja i okvir sa slikom sada.


Gdje si ovo kupila? To mi je super ideja za poklon , taman mi trebauser posted image



Zaista je predivno!

Sada sam procitala, napisala je da je kupila u TL, a mi nismo pozorno citale sve postoveuser posted image


Ah,ah,ah, prave smo žene, sve na vrat- na nos, ništa ne slušamo user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: sisana kuma
14.4.2009 22:25:48   
anitaMO
nisam znala da ima u TL,kako mi je to promaklo.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: sisana kuma
18.8.2009 13:53:58   
mamma mumi
Molim vas za pomoc! uskoro ce mom sinu akB 1 rodjendan, pa me interesuje zna li neko sta se kupuje za poklon sisanoj kumi?

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: sisana kuma
18.8.2009 14:10:56   
Ilhana RR
hmmm ja sam bila sisana kuma mojoj braticni, nesjecam se da sam dobila ista posebno...


sjecam se da sam uzela joj narukvicu zlatnu (18 karata), jednu spravu za hodanje jer ona jos nije bila prohodala... i jos nekakvih igracaka i haljinicu....


kazu da kad se bira sisana kuma ili kum da se treba izabrati neko ko je sposoban u zivotu, koji se lahko snalazi... sad neznam sto hehe...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: sisana kuma
18.8.2009 14:25:25   
mamma mumi
Hvala Ilhana na odgovoru, ma izabrali smo tetku a nezna sta se njoj poklanja, mozda nakit kakav? Ti znaci nisi dobila nista hm....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: sisana kuma
18.8.2009 15:06:40   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Molim vas za pomoc! uskoro ce mom sinu akB 1 rodjendan, pa me interesuje zna li neko sta se kupuje za poklon sisanoj kumi?

peskir...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: sisana kuma
18.8.2009 15:09:51   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Hvala Ilhana na odgovoru, ma izabrali smo tetku a nezna sta se njoj poklanja, mozda nakit kakav? Ti znaci nisi dobila nista hm....


u mene snaha vazda meni kupuje poklone tako da nisam nista posebno dobila... mislim da je bio parfem jer znaju da ja u tome uzivam hehe al stvarno se nesjecam...

Tetka je najbolji izbor ja mislim =)

Zaboravi reci ako bas zelis da joj uzmes nesto ipak izaberi nesto od nakita jer "diamonds are girls best friend"... al nemoraju biti pravi dijamanti...

Imas u Sarajevu odma preko puta Begove dzamije onu jednu sto prodaje srebro, mislim da ima sladoledara pored... tu imas dobri naprimer prstenova i nakita, nije preskupo a izgleda mocno ;)

u stilu ovoga

user posted image



< Poruku je uredio Ilhana -- 18.8.2009 15:14:50 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: sisana kuma
18.8.2009 15:13:16   
Anoniman
Našoj kćerki je kuma bila moja zaova. Kupili smo joj narukvicu user posted image  Možda ti je najbolje tako nešto od nakita, eto da ima za uspomenu user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: sisana kuma
18.8.2009 15:16:07   
veeseelaa
ja sam dva puta bila šišana kuma, oba put sam davala isto
novac, zlato, odjeću i igračke
roditelji su meni na odlasku uručili nešto od odjevnih predmeta


http://www4.slikomat.com/09/0818/2cc-tetka-.jpg




< Poruku je uredio veeseelaa -- 18.8.2009 15:19:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: sisana kuma
18.8.2009 15:17:24   
Ilhana RR
offtopic - vesela ti si meni prelijepa! Extra izgledas!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: sisana kuma
18.8.2009 15:21:52   
veeseelaa
hvala mila al Boga mi ostarilo seuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: sisana kuma
18.8.2009 15:31:17   
Anoniman
ja sam Asji birala kumu,gledala sam prvo da ne bude niko iz familije ni moje ni njegove da kasnije ne bude ti samo svoje gledaš itd.... jer sam svjedok takvih slučajeva,tako da sam gledala da to bude neko ko je nama drag,ko ima lijepe osobine,karakter,izabrala sam moju kolegicu koja je stvarno cura za 10,lijepa,obrazovana,iz fine porodice,kulturna,solidna,stvarno cura je 1/1,ovo ja govorim sa svog gledišta jer je ja dobro poznajem,i luda je za Asjom. Ja sam inače čula da se treba gledati neko ko ima lijepe osobine,al opet ipak to je stvar roditelja.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: sisana kuma
5.10.2009 14:50:07   
dana3
evo nastavljam temu koja je ovde je li?
To da se osobine ne mogu naslijediti ako nije geneteski nam aje svima jasno-samo cu vam reci ovo:mene je osisala zena koja je bolovala od raka dojke-nedugo posliej toga dobila sma ja neizljecivu bolest-dijabetes!Ne mora znaciti nista da je tacno ali dalje se stanje samo pogorsavalo a ja nikakvog napretka u razvoju i zdravlju.Tad je druga zena ponovila sisanje i zakopala moju kosu pod mladu vocku ,da bi nakon toga meni postajalo bolje!
Slazem se sa ivany-nim postop kad nabraja osobine onog ko treba da sisa dijete

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: sisana kuma
5.10.2009 15:10:20   
senka kurt
Ma evo razmišljam o jednoj sugestiji, a tiče se poklanjanja djeci i bebama.

Zlatni nakit je običaj, ali čini mi se da potiče još od davnina kad je zlato bilo zabremede ( divna je ova riječ), rijetkost i skupo. Tako se to održalo do danas, ali moram se sjetiti da sam mnogo nakita kojega sam dobijala u djetinjstvu, za rođendane i slično, uglavnom poklonila drugima ili jednostavno zaboravila i da imam. Naušnice koje su se nosile prije četrdeset godina ili prsten ili slično sigurno danas nisu in. Kao što nakit kojega danas kupimo bebama možda nikada neće biti ni upotrijebljen.

Mi smo žene 21. stoljeća i koliko sam shvatila čitajući ovaj forum, strašno smo svjesne toga, pa ipak ponekad imam osjećaj da robujemo običajima, čak i kad nam se to ne sviđa. Bebe ne trebaju zlatni nakit, naročito što to danas i nije neka vrijednost. Osim toga, djeci treba kupovati poklon koji se sviđa njima, a ne njihovim mamama, tatama i ostatku familije.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: sisana kuma
5.10.2009 15:14:04   
Visnja RR
senka kurt user posted image

ja sam jos dok sam bila trudna rekla svim svojim prijateljima da Asji ne kupuju zlato... ne vidim svrhu neceg sto ce stalno biti u nekoj kutijici...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: sisana kuma
5.10.2009 15:16:56   
Skvo RR
Ne znam, ja se ne slazem sa vama! Ja jos imam zlatni nakit koji sam dobila kada sam bila mala! To su divne uspomene na moju rodbinu i prijatelje, posebno na one koji vise nisu sa nama na ovom svijetu!
Svaki moj komad nakita ima neku svoju pricu, i ja ga volim i sa vremena na vrijeme ga volim kroz ruke dirati i evocirati stare uspomene!
Ali, opet svi smo mi razliciti!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: sisana kuma
5.10.2009 21:59:23   
akica b
Eh ovako...Ja sam bila sisana kuma sincicu moje prijateljice i kupila sam mu biciklo,dala kovertu i jedan kompletic...Ja zlato licno nisam kupila jer  ne znam ni sta bih izabrala za  djecaka a ovako dala sam pare pa nek oni kupe sta hoce.Sto se tice tih nekih obicaja,kakva kuma takvo dijete,licno ne vjerujem u to i molim Boga da to nije istinitouser posted image ..Mi smo birali kumu po prijateljstvu...Zena ima 130 kg ali je superuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *