|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Modni promasaj
7.9.2012 23:19:20   
teacher75
meni su helanke/ tajice jedan od omiljenih odjevnih predmeta, uglavnom sam u njima, kombiniram ih sa kratkim haljinama i tunikamauser posted image a kad smo kod toga, veceras sam ostala doslovno bez texta: u gradu ispred mene ide djevojka od nekih 18-20 godina zagrljena sa momkom a na njoj cipkane providne helanke/tajice (mozda su i najlonke) ispod kojih se vidi gola guza i tange, gore kratka majica i dole cizme (isto kao da je gola izasla- guza skroz na izvolite, kao striptizeta) ja nisam mogla sebi doci da neko onako obucen (razgolicen) moze izaci u grad i pitam se jesu li je roditelji vidjeli u cemu je

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Modni promasaj
7.9.2012 23:32:50   
teacher75
a rijec tajice dolazi iz engleskog jezika: tights (taits) sto znaci i helanke i najlonkeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 16:31:25   
SdZ
Ja prije neki dan ispred bolnice vidjeh nesto slicno kao Tiki. Djevojka, do 23. godine, obukla neku leprsavu sarenu potkosulju koja je do kukova, a dolje ima ni manje ni vise nego obicne crne strample, one tanje naravno, pa se i noge vide malo. I ne izgleda ludo uopce user posted image .

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 16:37:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: SdZ

Ja prije neki dan ispred bolnice vidjeh nesto slicno kao Tiki. Djevojka, do 23. godine, obukla neku leprsavu sarenu potkosulju koja je do kukova, a dolje ima ni manje ni vise nego obicne crne strample, one tanje naravno, pa se i noge vide malo. I ne izgleda ludo uopce user posted image .

a kakve su joj gace, jesu li tange ili barem boxerice?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 16:40:28   
SdZ
Crne bokserice. To bas htjedoh napisati, ali zaboravila, pa sve citam svoj post i vidim da mi nesto fali. user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 16:45:16   
chuci

IZVORNA PORUKA: SdZ

Crne bokserice. To bas htjedoh napisati, ali zaboravila, pa sve citam svoj post i vidim da mi nesto fali. user posted image


i skota ti da ti fale gaće user posted image user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 16:55:31   
SdZ
user posted image Kad ono gace fale meni u postu, a njoj jos koji komad odjece.user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 16:57:09   
Galicia
Ja sam ljeti vrlo cesto bez gacica. Jos pogotovo kad je haljina u pitanju.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 16:58:58   
felix

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam ljeti vrlo cesto bez gacica. Jos pogotovo kad je haljina u pitanju.

ubice te propuhauser posted image hahha

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 17:03:27   
teacher75

IZVORNA PORUKA: SdZ

Crne bokserice. To bas htjedoh napisati, ali zaboravila, pa sve citam svoj post i vidim da mi nesto fali. user posted image

ta je jos i pristojnauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 17:04:13   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam ljeti vrlo cesto bez gacica. Jos pogotovo kad je haljina u pitanju.

meni bi bilo nezgodno, posebno kad bih trebala sjesti, zamisli na vrucini da mi se sve zalijepi na meneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 17:08:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam ljeti vrlo cesto bez gacica. Jos pogotovo kad je haljina u pitanju.


ne mogu vjerovat u ovo...haljinu posebno...user posted image
ta nisu gaće samo modni dodatak...one su higijenski recimo ''zaštita''

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 17:17:54   
draguljče
Ja ne bih mogla bez gaćaica ni u čemu. Nema šanse.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 17:41:00   
SdZ
Ja isto ne bih mogla bez gacica, pa makar tangice ako odjeca zahtjeva.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 18:06:28   
teacher75
ma ne mogu ni tangice a kamoli bez iceguser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 18:12:05   
Galicia
Sta's mlado ludo. user posted image  
Samo kod duzih haljina, da mi se ne lijepe i ne ocrtavaju gacice/tangice.
Ja sam znala prije skiniti tangice na po bijela dana i baciti ih negdje usput. Skrlet me hvata od njih. Isto i od najlonki. Evo sva se najezim cim pomislim na najlonke.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 18:40:43   
reallove

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni su helanke/ tajice jedan od omiljenih odjevnih predmeta, uglavnom sam u njima, kombiniram ih sa kratkim haljinama i tunikamauser posted image a kad smo kod toga, veceras sam ostala doslovno bez texta: u gradu ispred mene ide djevojka od nekih 18-20 godina zagrljena sa momkom a na njoj cipkane providne helanke/tajice (mozda su i najlonke) ispod kojih se vidi gola guza i tange, gore kratka majica i dole cizme (isto kao da je gola izasla- guza skroz na izvolite, kao striptizeta) ja nisam mogla sebi doci da neko onako obucen (razgolicen) moze izaci u grad i pitam se jesu li je roditelji vidjeli u cemu je

joj ovo je uzas,ma jos malo pa ce gole da hodaju,nece vise biti u modi izaci obucenuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 18:43:15   
animagical

IZVORNA PORUKA: Galicia

Sta's mlado ludo. user posted image  
Samo kod duzih haljina, da mi se ne lijepe i ne ocrtavaju gacice/tangice.
Ja sam znala prije skiniti tangice na po bijela dana i baciti ih negdje usput. Skrlet me hvata od njih. Isto i od najlonki. Evo sva se najezim cim pomislim na najlonke.

nosi zeno bokserice sa skrivenim savom, ne hodaj gologuza, nije finouser posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 18:44:37   
Bihter
Meni se par puta desilo da na plazi smocim obadva kupaca pa kuci moram u hlacicama i majici a ispod nista..Uzas,.bas sam se osjecala gola,kao da svi znaju da ja nemam gacice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 18:50:22   
animagical
i sve se ono kao neofirno naginjes naprijed da vidis ocrtava li se sta,jel?user posted image

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 19:15:02   
draguljče
Ja sam u Harisu i Aleksu viđala te helanke čipkane, H&M, mislim da će prije biti da su to čarape bez stopala, ali eto, djevojčice to iskoristile da ih preimenuju u helanke da bi ih mogle nositi tako. I sve su im se rasprodale vrlo brzo. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 19:18:57   
teacher75
IZVORNA PORUKA: draguljče

Ja sam u Harisu i Aleksu viđala te helanke čipkane, H&M, mislim da će prije biti da su to čarape bez stopala, ali eto, djevojčice to iskoristile da ih preimenuju u helanke da bi ih mogle nositi tako. I sve su im se rasprodale vrlo brzo. user posted image

pa ni helanke najobicnije se ne nose uz kratku majicu vec uz nesto sto prekriva guzu, mislim ovo je bilo stvarno uzas kad sam vidjela, tange i guza na izvoliteuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 14.9.2012 19:19:12 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 20:33:23   
Alma_27
kad ste vec kod cipkasith hlanki, stajlinga i sl., da vidite ovu caricu user posted image


http://tuzlanski.ba/music/78-zanimljivosti/1775-pogledajte-kako-je-takmiarka-ostavila-iri-x-factora-u-oku-video.html

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 22:12:18   
minie
IZVORNA PORUKA: Alma_27

kad ste vec kod cipkasith hlanki, stajlinga i sl., da vidite ovu caricu user posted image


http://tuzlanski.ba/music/78-zanimljivosti/1775-pogledajte-kako-je-takmiarka-ostavila-iri-x-factora-u-oku-video.html


Koji odron, fuj


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 22:29:10   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: Alma_27

kad ste vec kod cipkasith hlanki, stajlinga i sl., da vidite ovu caricu user posted image


http://tuzlanski.ba/music/78-zanimljivosti/1775-pogledajte-kako-je-takmiarka-ostavila-iri-x-factora-u-oku-video.html



Koji odron, fuj




meni je prvi put bilo smijesno a kasnije zalosno... sta sve ljudi rade da privuku paznju

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *