|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Učiteljica /Učitelj
13.9.2012 14:06:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja sam imala potrebu za biranjem učiteljice, iz nekoliko razloga koje ne bih javno prokomentarisala, jer bi se neko našao sigurno uvrijeđen.
Sve u svemu, biram frizera, biram prodavnicu, biram komšiluk, pa što ne bih ako mogu i učiteljicu.



e ima i ova mjesta
a kako se to bira učiteljica?
baš se izjasniš da želiš da ti dijete ide u razred te i te osobe ili...?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Učiteljica /Učitelj
13.9.2012 14:35:33   
Blue rose RR
Da, na samom prijemu sam tražila da je uči ta i ta učiteljica.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Učiteljica /Učitelj
13.9.2012 14:44:24   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja sam imala potrebu za biranjem učiteljice, iz nekoliko razloga koje ne bih javno prokomentarisala, jer bi se neko našao sigurno uvrijeđen.
Sve u svemu, biram frizera, biram prodavnicu, biram komšiluk, pa što ne bih ako mogu i učiteljicu.



Meni ovo nije adekvatno poređenje.
Frizera biram jer mislim da mogu procijeniti dal me je ošišao kako treba ili nije.
U prodavnicu idem tamo gdje znam da ću naći sve što trebam, i gdje znam da su prodavači ljubazni.
Dakle, i tu imam neka saznanja.
Komšiluk ne mogu birati, kupovina stana je tombola.
Nikad ne možemo znati da li će komšiluk biti dobar ili ne. Meni je bitno da me smetaju, sa svima sam na dobar dan.
Učiteljica je nešto drugo.
Tu nemam znanja u smislu struke i njenog posla.
Sem toga šta kad krene u peti?
Tad dolaze nastavnici.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Učiteljica /Učitelj
13.9.2012 14:48:51   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Da, na samom prijemu sam tražila da je uči ta i ta učiteljica.

a kako si znala da je bas ta i da dobra i da bas tu i tu tražiš?


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Učiteljica /Učitelj
13.9.2012 14:58:06   
Blue rose RR
Kažem da sam imala određene "prohtjeve" kad je u pitanju učiteljica, i tražila sam po onim uzansama koje su meni u ovom trenutku važne da ima, i u manjoj mjeri su se ticala njenog profesionalnog dijela, s obzirom da sve četiri (koliko ih je bilo na spisku za prvačiće) su mlade, i tek im je 2-3 generacija prvačića.
O uzansama neću raspravljati javno, što sam i rekla u gornjem svom postu.


A što se tiče nastavnika, e njih već ne mogu birati :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Učiteljica /Učitelj
13.9.2012 18:12:08   
bananica

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja sam imala potrebu za biranjem učiteljice, iz nekoliko razloga koje ne bih javno prokomentarisala, jer bi se neko našao sigurno uvrijeđen.
Sve u svemu, biram frizera, biram prodavnicu, biram komšiluk, pa što ne bih ako mogu i učiteljicu.





i ja bih birala, naravno ako budem u toj mogucnostiuser posted image

moja tetka je direktorica jedne OS, ona me nagovarala da D upisem ove godine u skolu jer prvacice uzima jedna medju najboljim uciteljicama,ona kaze da se poznaju djeca koja su bila kod spomenute uciteljice.....odbila sam jer mi je dijete jos mala za skole, drago mi sto jos godinu dana ima lufta

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Učiteljica /Učitelj
13.9.2012 18:13:41   
bananica

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja sam imala potrebu za biranjem učiteljice, iz nekoliko razloga koje ne bih javno prokomentarisala, jer bi se neko našao sigurno uvrijeđen.
Sve u svemu, biram frizera, biram prodavnicu, biram komšiluk, pa što ne bih ako mogu i učiteljicu.



Meni ovo nije adekvatno poređenje.
Frizera biram jer mislim da mogu procijeniti dal me je ošišao kako treba ili nije.
U prodavnicu idem tamo gdje znam da ću naći sve što trebam, i gdje znam da su prodavači ljubazni.
Dakle, i tu imam neka saznanja.
Komšiluk ne mogu birati, kupovina stana je tombola.
Nikad ne možemo znati da li će komšiluk biti dobar ili ne. Meni je bitno da me smetaju, sa svima sam na dobar dan.
Učiteljica je nešto drugo.
Tu nemam znanja u smislu struke i njenog posla.
Sem toga šta kad krene u peti?
Tad dolaze nastavnici.




uciteljica je temelj

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Učiteljica /Učitelj
13.9.2012 18:15:36   
R&T@
Slazem se sa BR (prvi put user posted image )

Nisu sve uciteljice iste, definitivno...

Naravno da postoje kriteriji...

Generacije dobrih ucitelja/uciteljica se uvijek prepoznaju u nastavku skolovanja...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Učiteljica /Učitelj
13.9.2012 18:16:25   
bananica

IZVORNA PORUKA: tajra

Slazem se sa BR (prvi put user posted image )

Nisu sve uciteljice iste, definitivno...

Naravno da postoje kriteriji...

Generacije dobrih ucitelja/uciteljica se uvijek prepoznaju u nastavku skolovanja...




user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Učiteljica /Učitelj
13.9.2012 20:48:25   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Slazem se sa BR (prvi put user posted image )

Nisu sve uciteljice iste, definitivno...

Naravno da postoje kriteriji...

Generacije dobrih ucitelja/uciteljica se uvijek prepoznaju u nastavku skolovanja...


Nije nam valjda "prvijenac" :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Učiteljica /Učitelj
13.9.2012 21:23:41   
milenium
prvi put čujem za to.kod nas tko te zapadne zapadne i to mi je ok i svejedno mi je stvarno jer u našoj školi rade stvarno kvalitetno osoblje,nema nitko ono da možeš reći da je bolji li gori.sve ih poznajem,od učitelja do nastavnikauser posted image nisam ni ja svoju učiteljicu birala,i danas mi je u lijepom sjećanju.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Učiteljica /Učitelj
13.9.2012 22:47:53   
klemzi
Ja sam super ispala kakvu sam učiteljicu imala user posted image user posted image
Na času se često šminkala, a jednoj nam je pričala i kako je poslije koncerta išla na večeru sa Marinkom Rokvićem user posted image user posted image
Najjači utisak na mene su ostavili moj nastavnik fizike (iz OŠ) i prof. Enver Kazaz i Marko Vešović na fakultetu.user posted image user posted image
Imala sam kolegicu koja je uvijek imala najbolja odjeljenja u školi, razredi paralelni s njenim nisu im bili ni do koljena...bila je dobra učiteljica...ali najbolji nisu bili zbog njenih zasluga, nego zato što je ona uvijek birala roditelje čiju će djecu učiti user posted image user posted image Bila je u mogućnosti da to radi, a dooobro je poznaval upisno područje...i toga ima, tek da se zna

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Učiteljica /Učitelj
20.9.2012 9:39:52   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja sam imala potrebu za biranjem učiteljice, iz nekoliko razloga koje ne bih javno prokomentarisala, jer bi se neko našao sigurno uvrijeđen.
Sve u svemu, biram frizera, biram prodavnicu, biram komšiluk, pa što ne bih ako mogu i učiteljicu.



Meni ovo nije adekvatno poređenje.
Frizera biram jer mislim da mogu procijeniti dal me je ošišao kako treba ili nije.
U prodavnicu idem tamo gdje znam da ću naći sve što trebam, i gdje znam da su prodavači ljubazni.
Dakle, i tu imam neka saznanja.
Komšiluk ne mogu birati, kupovina stana je tombola.
Nikad ne možemo znati da li će komšiluk biti dobar ili ne. Meni je bitno da me smetaju, sa svima sam na dobar dan.
Učiteljica je nešto drugo.
Tu nemam znanja u smislu struke i njenog posla.
Sem toga šta kad krene u peti?
Tad dolaze nastavnici.




uciteljica je temelj


Od učiteljice može ( a ne mora ) zavisiti samo jedno: da li će ili neće dijete zavoljeti školu.
Sve ostalo je do roditelja.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Učiteljica /Učitelj
20.9.2012 9:42:13   
veeseelaa
Od učiteljice može ( a ne mora ) zavisiti samo jedno: da li će ili neće dijete zavoljeti školu.
Sve ostalo je do roditelja.


tako je


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *