|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: stara raja ....sa rr...
25.10.2012 15:23:11   
budućamama
user posted image user posted image user posted image
Drage moje, nas smo dvije odlično hB, dobro, zdravo :) Unči je prije par dana napunila pune tri godine i sad je oficijelno "klipača".
Sve ostalo je manje više po starom. Drago mi je da me niste zaboravile user posted image
Tipkamo se malo češće

user posted image


ps. pokušala sam poslati pp ali mi nešto nije išlo user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: stara raja ....sa rr...
27.10.2012 22:21:01   
martuzio
gde mogu da nadjem upustva?

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: stara raja ....sa rr...
27.10.2012 22:24:14   
klemzi

IZVORNA PORUKA: martuzio

gde mogu da nadjem upustva?

Kakva upustva?

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu martuzio)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: stara raja ....sa rr...
12.3.2013 23:44:12   
bebana27
meni fale moje strare forumasice iz 2009 da se malo istracamo jer to su bili dani kad smo pokazivale sta smo uzeli svojoj djecici koja se nisu ni rodila jednostavno ovo je dio porodice

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: stara raja ....sa rr...
13.3.2013 0:00:43   
sporty mamaa
bilo je lijepo 2008/2009. fali noa, marinadk, ivancica,

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: stara raja ....sa rr...
13.3.2013 0:18:51   
leona81
sve mi fale

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: stara raja ....sa rr...
12.8.2014 12:36:22   
Penelope82
Auuu...,pa ovdje vise niko nikoga ne trazi user posted image  Ja sam bila najaktivnija od oktobra 2007,pa negdje do 2010.g...,ali pod nikom Ivona user posted image  Nisam se znala "vratiti" na forum pod tim nikom i sad sam naka Penelope82user posted image

U navedenom periodu sam bukvalno visila na forumu da me se muz htio odreci user posted image  Proslo je tu zena i zenica,ali one koje pamtim i koje cu uvijek pamtiti su Eminica,DinaQ,Adana,Kesten,Bezeleye,Makana,Lida,AmelaRR,Visnja,Lamka,Romali,Kana,Lejlash,Nedi...ima ih jos puno,ali trenutno ne mogu da se sjetim nikova... user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: stara raja ....sa rr...
12.8.2014 12:38:05   
Penelope82
Ah kako zaboravih Batterfly alias Mishka ;)

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: stara raja ....sa rr...
13.8.2014 9:41:07   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Penelope82

Auuu...,pa ovdje vise niko nikoga ne trazi user posted image  Ja sam bila najaktivnija od oktobra 2007,pa negdje do 2010.g...,ali pod nikom Ivona user posted image  Nisam se znala "vratiti" na forum pod tim nikom i sad sam naka Penelope82user posted image

U navedenom periodu sam bukvalno visila na forumu da me se muz htio odreci user posted image  Proslo je tu zena i zenica,ali one koje pamtim i koje cu uvijek pamtiti su Eminica,DinaQ,Adana,Kesten,Bezeleye,Makana,Lida,AmelaRR,Visnja,Lamka,Romali,Kana,Lejlash,Nedi...ima ih jos puno,ali trenutno ne mogu da se sjetim nikova... user posted image




hahahahahaha,

e Eminice nema odavno, znam da je rodila Bakira, za dalje ne znam,
Dina Q je mislim što uvijek u Q. i ima troje djece
Adana je tu još uvijek, u mukama oko pripremanja prvačića
Kesten ih te žene nigdje, vidim je s vremena na vrijeme na FB
Bezeleze je u T. još uvijek, i ima dvoje djece, koliko ja znam
Makana je nedavno rodila, sina, a ima i tri djevojčice, nema je na RR
Amela RR je tu, viri, redovno
Lamke ne mogu da se sjetim
Višnja nam je direktorka, od RR
Romali danas slavi rođendan
Kana je tu, bila je zarobljena dva dana u Zavodovićima il Živinicama, ne snalazim se baš najboje, kad su ove poplave bile,
Lejla s isto ne mogu da se sjetim
Nedi ima dva dječaka, tu je borbu vodi oko porodiljskih,

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: stara raja ....sa rr...
13.8.2014 10:10:53   
Mamica24
Zaista je ovaj forum nesto posebno... Ja sam tu pd 2009... Neke drage zenice imam na fb i to je to..

Ja se sjecam delfin :-) i ima vas ovdje koje duuugo "znam" ali samo ovdje..

Voljela bih vaa upoznati licno pogotovo "koka i po" uvijek me fascinirala postovima

Cesto su mi njena misljenja i savjeti pomagali ... Al sve ste super na svoj nacin

I drago mi je da smo sve tu zajedno!!


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: stara raja ....sa rr...
21.8.2014 11:53:18   
Penelope82
mama_alma, hvala za update user posted image  O većini nabrojanih zenica i ja sve ovo znam,jer sam s nekima od njih haverica user posted image  i izvan RR-a,neke imam na facebooku...i tako...,ali za Makanu sam se bas iznenadila...4 djece...woow user posted image Imala je dvije djevojcice dok smo intenzivno tipkale.

Lamka je zeničanka,koja živi,čini mi se,u Srebreniku...Ona i muz su "drzali" internet klub...,pa se ona bas cesto javljalauser posted image ...Ima djevojčicu Lamiju...
Lejlash je isto iz Zenice...Cesto nam je davala savjete veznao za lijekove,jer je magista farmacije...Ima djevojcicu i djecaka...

Nedostaju mi tipkanja sa Travnicankom,Kisom i Jupajdi....i uopste ta stara ekipica na okupu user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: stara raja ....sa rr...
21.8.2014 11:59:13   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Penelope82

Auuu...,pa ovdje vise niko nikoga ne trazi user posted image  Ja sam bila najaktivnija od oktobra 2007,pa negdje do 2010.g...,ali pod nikom Ivona user posted image  Nisam se znala "vratiti" na forum pod tim nikom i sad sam naka Penelope82user posted image

U navedenom periodu sam bukvalno visila na forumu da me se muz htio odreci user posted image  Proslo je tu zena i zenica,ali one koje pamtim i koje cu uvijek pamtiti su Eminica,DinaQ,Adana,Kesten,Bezeleye,Makana,Lida,AmelaRR,Visnja,Lamka,Romali,Kana,Lejlash,Nedi...ima ih jos puno,ali trenutno ne mogu da se sjetim nikova... user posted image


Ivona, Selenina mama ?


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: stara raja ....sa rr...
21.8.2014 12:00:34   
Amelaa RR
Ivona...user posted image user posted image gdje nam je princeza Selena...kako si ti..mm? A stara raja...Dinaq..je otvorila svoj forum pa je bilo dosta stare raje koju si ti nabrojala otislo s njom na taj forum..al nikad taj forum nije bio stadij Ringeraje.

Kako god ..drago mi je da si nam se ponovo pridruzila..ima nas jos starih kokoski ovdje :D..

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 21.8.2014 12:03:43 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: stara raja ....sa rr...
21.8.2014 14:22:40   
Penelope82
Amelaaaaa user posted image Ti si tuuu?!user posted image  Mi smo super...Smizlica ce u skolu u septembru...,a u martu 2011.godine smo dobili i novog clana nase male velike porodice-sincica i brata user posted image

Kako ste ti i tvoj muzek?user posted image   Jesi li na FB?

Blue RoseRR,ta sam user posted image   Identifikuj seuser posted image  Da ti nisi slucajno nekadasnja M.Amina? Kao da mi negdje u sjecanju odjekuje ta transformacija user posted image  Bila ti ona ili ne,M.Aminu dodajem na onu svoju listu "Traze se..."user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: stara raja ....sa rr...
21.8.2014 14:29:00   
Amelaa RR
Tu sam ja...RR je veliiki dio mene...i tu sam uvijek.. Ja sam dobro..radi se..nista novo ..al bit ce..
Nisam na fb... al mi je drago sto si ovdje..i sto smo opet zajedno..ljubac za onu nasu malu princezicu..Selenu..koja je sada velika djevojcica..i za malenog djecaka..

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: stara raja ....sa rr...
21.8.2014 15:11:37   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Penelope82

Amelaaaaa user posted image Ti si tuuu?!user posted image  Mi smo super...Smizlica ce u skolu u septembru...,a u martu 2011.godine smo dobili i novog clana nase male velike porodice-sincica i brata user posted image

Kako ste ti i tvoj muzek?user posted image   Jesi li na FB?

Blue RoseRR,ta sam user posted image   Identifikuj seuser posted image  Da ti nisi slucajno nekadasnja M.Amina? Kao da mi negdje u sjecanju odjekuje ta transformacija user posted image  Bila ti ona ili ne,M.Aminu dodajem na onu svoju listu "Traze se..."user posted image


Heeelouu  i bingo user posted image user posted image
Hvala što si ponovo tu ..nedosataješ :***
Ljubi malene švrće.
Baš neki dan gledam sliku Selene i Kikice kad smo se srele u Pionirskoj, Selena još u kolicima bila :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: stara raja ....sa rr...
21.8.2014 15:19:27   
Penelope82
Amelice,imas PP user posted image

Blue rose RRuser posted image  Hvala...I vi ste meni nedostajale...user posted image  To mi je jako draga slika...imam je cak i u "papirnoj" formi user posted image  Ljubac za tebe i Kikicu user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: stara raja ....sa rr...
22.8.2014 9:18:32   
M kao Mama
Aj, pa pelenolapa, pa taj si, hahahaha, pa znam Sergej braco, hahahahah, a sad sams e sjetila Lejle ZE, kad reče farmaceut, znam, znam

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: stara raja ....sa rr...
22.8.2014 10:23:27   
Penelope82
IZVORNA PORUKA: mama_alma

Aj, pa pelenolapa, pa taj si, hahahaha, pa znam Sergej braco, hahahahah, a sad sams e sjetila Lejle ZE, kad reče farmaceut, znam, znam


user posted image user posted image  Taj sam,taj sam user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: stara raja ....sa rr...
22.8.2014 22:42:31   
ziki

IZVORNA PORUKA: mama_alma

Aj, pa pelenolapa, pa taj si, hahahaha, pa znam Sergej braco, hahahahah, a sad sams e sjetila Lejle ZE, kad reče farmaceut, znam, znam

ima lejla ze koja ima sincicća darisa i jos curicu mlađu a ima lejla sh farmaceut user posted image

penelopa tj ivona dobrodosla nazad, ljubi generaciju skolsku

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: stara raja ....sa rr...
25.8.2014 15:23:09   
Penelope82
IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: mama_alma

Aj, pa pelenolapa, pa taj si, hahahaha, pa znam Sergej braco, hahahahah, a sad sams e sjetila Lejle ZE, kad reče farmaceut, znam, znam

ima lejla ze koja ima sincicća darisa i jos curicu mlađu a ima lejla sh farmaceut user posted image

penelopa tj ivona dobrodosla nazad, ljubi generaciju skolsku


Hvala,zikiiii user posted image   Mi zajedno skacemo iz jedne zivotne faze u drugu user posted image  Sad idemo u prvi razred da ponovimo gradivouser posted image

Ja i jesam pisala za Lejlu sh.....,a znam I Lejlu Ze-ima sina Darisa i kcerkicu Asju user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: stara raja ....sa rr...
12.10.2014 0:45:11   
delfin

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Zaista je ovaj forum nesto posebno... Ja sam tu pd 2009... Neke drage zenice imam na fb i to je to..

Ja se sjecam delfin :-) i ima vas ovdje koje duuugo "znam" ali samo ovdje..

Voljela bih vaa upoznati licno pogotovo "koka i po" uvijek me fascinirala postovima

Cesto su mi njena misljenja i savjeti pomagali ... Al sve ste super na svoj nacin

I drago mi je da smo sve tu zajedno!!



mamica24 drago mije da me se sječaš user posted image , ja pratim rr stalno, al nejavljam se baš često, al pratim manje više sva dešavanja



_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: stara raja ....sa rr...
28.11.2014 10:46:29   
Angelica

IZVORNA PORUKA: klemzi

Dadadu, Nou i Breskvu po nevjerovatnoj duhovitosti user posted image user posted image user posted image
MarinuDK po vanredno oštrom jeziku...user posted image Nunichi, čini mi se kao neko ko je uvijek bio spreman da pomogne user posted image Ove cure mi baš nedostaju tu...davale su poseban ton RRuser posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: stara raja ....sa rr...
25.4.2015 12:10:37   
mala curica
Zna li neko sta je s nasom maslacak82 ?
Cesto se sjetim te clanice.
Nedostaje mi stara raja iz 2009 godine....a najvise raja iz Cekaonice user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: stara raja ....sa rr...
23.7.2015 11:15:07   
sporty mamaa
Ima li koga od stare raje =D

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *