|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:33:40   
palachinken
animagical, fali i meni naša trudnička raja, a eto, kako se djeca rodiše, tako jedna po jedna ugasiće rr. Šteta.
Baš nam je ludo bilo, mi morževi na puri user posted image , brojimo sedmice i kačimo slike sa UVZ-a user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:44:02   
Anoniman
Meni fali Breskva, Noa, Dadada, Romali, Bambi, MarinaDK, Dana3, Nunichi...Bile su original, uvijek su me dojmile svojim postovima. Marina je cesto bila namcor, no opet mi fali.

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:46:52   
Anoniman
i Manuela.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:52:15   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Moja raja su Zeze, Bedelindja, Kanita25, Mijau, Sara.at, miny, leena, Tidži, Malena., lilly86, sailor moon, InLove .. Predivno druženje, predivna raja.. Uvijek tu za podršku, uvijek za lijepu riječ.. Ovom prilikom i ovim postom ih mnogo grlim i ljubim..
S druge strane postojale su i neke koje su me svojim neljudskim nastupom gorko iznenadile. user posted image
Sve u svemu, volim lijepa sjećanja. user posted image


Potpisujem. user posted image Posebno tema Razgovori u iscekivanju djeteta ili tako nesto. Predobro.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:52:59   
jasmin

IZVORNA PORUKA: felix

neznam koji drugi naziv, da dam al mi neke rekoše na anketi da otvorim temu jer bi se dalo razglabati hahha pa evo valjda Visnja ne zakljuca .....

po, čemu neke osobe pamtite/pamtice te ?? One koje su na vas, ostavile utisak bio loš ili dobar user posted image
....



-Marina DK,ostra na jeziku,ali iskrena i pisala je ono sto je mislila.Iako se nekada nismo slagale,imale smo lijepu zavrsnicu i ostala mi je u lijepom sjecanju.
-noa...pamtim je po ovome user posted image ,ali zaista,uvijek je znala posteno nasmijati.
-dadada,zence u svom fazonu,furala je svoje i tako je pamtim.
-henna ze,pamticu je po prici o prijateljstvu s kcerkicom.Meni je to posebna prica koja ima odjek.
-felix,po njenim slatkim mukama u odgoju Anelka.
-Niobe,po divnim fotkama.
-Iman83,po svemu sto je divno,jednostavno tako.
-Pahuljicaa,zao mi je Pahuljo,ali cu da te pamtim po ljepoti i sarmu kakvi se tesko nadju.
-Visnja-mama uciteljica i sve na taj fazon,miroljubiva i sve u stilu mir,mir,mir...mislim,Sahbaz je to user posted image .
-Lejla Ka,po dojenju user posted image .
-Blue rose,po temperamentu i ozbiljnosti.
-hanabanana,kad hana...nesto napise,rr zacuti par minuta user posted image .
-Hanady,ona je definitivno `zakovala` pamcenje...zena koja sve stigne,super kuva,odgaja djecu,radi,tu je za svu rr raju,humanitarka,sebe zrtvuje za sviju,ma zena za sva vremena.I pamticu je po postovima koje sam nekada jedva citala.Ovo zadnje sorry.
-Galicia,nisam imala priliku pricati sa osobom ostrijeg jezika.Na slikama mi je totalno suprotna.Tako ne znam kako da je pamtim user posted image .
-veeseelaa,ono sto je Marilyn Monroe bila u svoje vrijeme,veeseelaa je na rr.Po tome ce svi da je pamte.I po svekrvi user posted image .
-mamine oci,po dobroti.Nema dalje.
-SdZ,po user posted image .
-Lady26,po Dukanu user posted image .
Ima tu jos,kad se sjetim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:55:13   
veeseelaa
Po tome ce svi da je pamte.I po svekrvi


nemojte ljudi, pa ja ni riječ nisam ružnu rekla za svoju sveki


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:56:33   
DM

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Po tome ce svi da je pamte.I po svekrvi


nemojte ljudi, pa ja ni riječ nisam ružnu rekla za svoju sveki


Saf htjedoh da je ispravimuser posted image (k'o advokat)-ja ne ih rekla po tvojoj sveki,nego po ostalimuser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:56:33   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Po tome ce svi da je pamte.I po svekrvi


nemojte ljudi, pa ja ni riječ nisam ružnu rekla za svoju sveki



Ma ne to,nego tema o sveki opcenito.Glavni savjetodavac.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 10:03:46   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: lepetetka


idacha i njen humor, gamelli sa blizancima user posted image , ove drage žene što Animagical nabroja..
a bile su na temi i Rimljanka, Entinte, Mersiha,Gagach, Ašoni....
Cickolini se rijetko javi..


i meni nedostaju ove žene....sa teme dok smo trudne bile sailor moon, mjesečeva pratilja....bila je ono super generacija trudnica i beba 0-1.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 10:06:33   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: felix

neznam koji drugi naziv, da dam al mi neke rekoše na anketi da otvorim temu jer bi se dalo razglabati hahha pa evo valjda Visnja ne zakljuca .....

po, čemu neke osobe pamtite/pamtice te ?? One koje su na vas, ostavile utisak bio loš ili dobar user posted image
....



-Marina DK,ostra na jeziku,ali iskrena i pisala je ono sto je mislila.Iako se nekada nismo slagale,imale smo lijepu zavrsnicu i ostala mi je u lijepom sjecanju.
-noa...pamtim je po ovome user posted image ,ali zaista,uvijek je znala posteno nasmijati.
-dadada,zence u svom fazonu,furala je svoje i tako je pamtim.
-henna ze,pamticu je po prici o prijateljstvu s kcerkicom.Meni je to posebna prica koja ima odjek.
-felix,po njenim slatkim mukama u odgoju Anelka.
-Niobe,po divnim fotkama.
-Iman83,po svemu sto je divno,jednostavno tako.
-Pahuljicaa,zao mi je Pahuljo,ali cu da te pamtim po ljepoti i sarmu kakvi se tesko nadju.
-Visnja-mama uciteljica i sve na taj fazon,miroljubiva i sve u stilu mir,mir,mir...mislim,Sahbaz je to user posted image .
-Lejla Ka,po dojenju user posted image .
-Blue rose,po temperamentu i ozbiljnosti.
-hanabanana,kad hana...nesto napise,rr zacuti par minuta user posted image .
-Hanady,ona je definitivno `zakovala` pamcenje...zena koja sve stigne,super kuva,odgaja djecu,radi,tu je za svu rr raju,humanitarka,sebe zrtvuje za sviju,ma zena za sva vremena.I pamticu je po postovima koje sam nekada jedva citala.Ovo zadnje sorry.
-Galicia,nisam imala priliku pricati sa osobom ostrijeg jezika.Na slikama mi je totalno suprotna.Tako ne znam kako da je pamtim user posted image .
-veeseelaa,ono sto je Marilyn Monroe bila u svoje vrijeme,veeseelaa je na rr.Po tome ce svi da je pamte.I po svekrvi user posted image .
-mamine oci,po dobroti.Nema dalje.
-SdZ,po user posted image .
-Lady26,po Dukanu user posted image .
Ima tu jos,kad se sjetim.

Hahahha..dobro si za lady26...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:04:54   
D_K
po smislu za humor:
acudesa (neki dan sam otvorila jednu temu i pravo se ismijala njenim postovima, steta sto se vise ne javlja)
klemzi (takav duh rijetko ko ima)
zinanina (ona je posebna po svom humoru)
makana (srce moje)..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:11:15   
Galicia
-Galicia,nisam imala priliku pricati sa osobom ostrijeg jezika.Na slikama mi je totalno suprotna.Tako ne znam kako da je pamtim


Mama kad je ostala trudna sa mnom, nakon 3 mjeseca je imala odliv krvi i mislila je da me izgubila. Al vraga, ja sam bila borac od samog pocetka. Rodih se sa nekih kilu i po i trk do Beograda na Institut za Majku i Dijete gdje provodim prvih svojih 45 dana u inkubatoru. Imam i oziljke na rukama od IV.
Na povratku iz bolnice prema kuci, desi nam se sudar, gdje je nase auto bilo napola u provaliji, a ja na zadnjem sjedistu, u rakama moje majkice.
Bila sam borac, kroz citav zivot. Kao i svi mi. Svako na svoj nacin.
Moj jezik je moja odbrana. Kod nekog je to nesto drugo. Svako na svoj nacin.
U sustini sam, sasvim okej osoba, koja voli da se sali. Samo ja imam svoj nacin sale. Kao i svako drugi, na svoj nacin.
A vjerujem da bi se ja i ti razumjele sasvim okej, da smo u privatnim zivotima. Nasle bi dosta tema da caskamo. Pa nismo vanzemaljci, ljudi smo.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:15:00   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: jasmin

-hanabanana,kad hana...nesto napise,rr zacuti par minuta user posted image .


Ovo ću shvatiti kao pozitivnu osobinu. user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:18:38   
animagical

IZVORNA PORUKA: palachinken

animagical, fali i meni naša trudnička raja, a eto, kako se djeca rodiše, tako jedna po jedna ugasiće rr. Šteta.
Baš nam je ludo bilo, mi morževi na puri user posted image , brojimo sedmice i kačimo slike sa UVZ-a user posted image

haha to sam skoro zaboravilauser posted image ali se sjecam jasno da mi se znao stomak tresti od smijeha, i to onoliki stomakuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:18:56   
animagical

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: jasmin

-hanabanana,kad hana...nesto napise,rr zacuti par minuta user posted image .


Ovo ću shvatiti kao pozitivnu osobinu. user posted image

i jeste

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:23:05   
palachinken

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: palachinken

animagical, fali i meni naša trudnička raja, a eto, kako se djeca rodiše, tako jedna po jedna ugasiće rr. Šteta.
Baš nam je ludo bilo, mi morževi na puri user posted image , brojimo sedmice i kačimo slike sa UVZ-a user posted image

haha to sam skoro zaboravilauser posted image ali se sjecam jasno da mi se znao stomak tresti od smijeha, i to onoliki stomakuser posted image

Najozbiljnije - mislim da je najbolja zezancija za vrijeme trudnoće. Odrade i hormoni svoje, i ne***ica user posted image ali stvarno smo znale plakati od smijeha.
Kasnije mahom upadnemo u neki univerzum dokazivanja, takmičenja, prepucavanja, pametovanja, a sve u svilenim rukavicama.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:27:44   
D_K

IZVORNA PORUKA: Galicia

-Galicia,nisam imala priliku pricati sa osobom ostrijeg jezika.Na slikama mi je totalno suprotna.Tako ne znam kako da je pamtim


Mama kad je ostala trudna sa mnom, nakon 3 mjeseca je imala odliv krvi i mislila je da me izgubila. Al vraga, ja sam bila borac od samog pocetka. Rodih se sa nekih kilu i po i trk do Beograda na Institut za Majku i Dijete gdje provodim prvih svojih 45 dana u inkubatoru. Imam i oziljke na rukama od IV.
Na povratku iz bolnice prema kuci, desi nam se sudar, gdje je nase auto bilo napola u provaliji, a ja na zadnjem sjedistu, u rakama moje majkice.
Bila sam borac, kroz citav zivot. Kao i svi mi. Svako na svoj nacin.
Moj jezik je moja odbrana. Kod nekog je to nesto drugo. Svako na svoj nacin.
U sustini sam, sasvim okej osoba, koja voli da se sali. Samo ja imam svoj nacin sale. Kao i svako drugi, na svoj nacin.
A vjerujem da bi se ja i ti razumjele sasvim okej, da smo u privatnim zivotima. Nasle bi dosta tema da caskamo. Pa nismo vanzemaljci, ljudi smo.



zbog svega sto si napisala tako me podsjecas na MarinuDK..
i ona je borac do daske (mislim da se moze i tako reci user posted image ) i bez dlake na jeziku..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:31:40   
Galicia
Hvala D-K.
MarinaDK je zena kakve nema. Oplakala sam zbog nje par puta, slusajuci njenu pricu. Nedostaje mi pravo.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:31:58   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: palachinken

... a eto, kako se djeca rodiše, tako jedna po jedna ugasiće rr.


Novi dolaze, stari odlaze, a "inventari RR-a" ostaju user posted image

IZVORNA PORUKA: jasmin
-Blue rose,po temperamentu i ozbiljnosti.


Znam se ja i našaliti, ali nedostaje tema za šaluuser posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 12.9.2012 12:40:39 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:32:56   
animagical

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: palachinken

animagical, fali i meni naša trudnička raja, a eto, kako se djeca rodiše, tako jedna po jedna ugasiće rr. Šteta.
Baš nam je ludo bilo, mi morževi na puri user posted image , brojimo sedmice i kačimo slike sa UVZ-a user posted image

haha to sam skoro zaboravilauser posted image ali se sjecam jasno da mi se znao stomak tresti od smijeha, i to onoliki stomakuser posted image

Najozbiljnije - mislim da je najbolja zezancija za vrijeme trudnoće. Odrade i hormoni svoje, i ne***ica user posted image ali stvarno smo znale plakati od smijeha.
Kasnije mahom upadnemo u neki univerzum dokazivanja, takmičenja, prepucavanja, pametovanja, a sve u svilenim rukavicama.

jesteuser posted image nista, za koju godinu druga tura stomaka i pure, pa opet u smijehuser posted image inace, ja sam uvijek za smijeha i placa od smijeha, ali bi me shvatili pogresno...bar velika vecina... nista, odoh se ja praviti trudna pa upasti tamo na temuuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:33:55   
D_K

IZVORNA PORUKA: Galicia

Hvala D-K.
MarinaDK je zena kakve nema. Oplakala sam zbog nje par puta, slusajuci njenu pricu. Nedostaje mi pravo.


nema na cemu.. taman sam htjela napisati da ste obje prave karapandže ali kontam poslaces me u neku stvar user posted image user posted image .. ali ne cudi me sto imate kratak fitilj, jednostavno zivot vas je tako naucio.. bez ljutnje molim user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:35:43   
veeseelaa
meni Gali i Marina nisu ni blizu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:40:40   
Galicia
Ja sam ostrija od Marine, a ona je brza. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:42:01   
felix
ev i ja cu se nadovezati.....
marinči,, o isčekivanju bebe zajedno smo čekale trudnocu
mnn, po njenom Alexsu kak je mašala papo
lady, po Ne jelu lane
idacha, jako draga zena
meri29,volila se zezati
dadada, po A. i njegovom jelu samo pomfrita i babywacuuser posted image
noa, po njenim mnogobrojnim smješkima (user posted image user posted image user posted image user posted image ) ....što ih stavljala kad je pisala...
marijana , po ljepoti
galicija, po oštor jeziku
višnja , po A . pletenicama i prelijepim okama.
sdz, po njenom ucenju
bambi, po njenom nanetu
rimljanka, po njenom iscekivanju bebe
mala curica, isto po iscekivanju bebe zajedno druzneje zezanje
riba78, draga zenica
mersiha, po njenom muzu i gitari
vesela, po Sexsu najvišeuser posted image
lejlaka , po djenju i bezuslovnoj pomoci zenama
manela
sahara , nikad e zaboravi necu pomogla mi kad mi najviše trebala ja i moj A cemo se uvjek rado pamtiti i sjecati,.....user posted image
apotekarka, posjeca me na mene po svojim boljkama , po zeludcuuser posted image
srculence, po njenom dineku
nikita
samedi po njenoj , bubici ljubici i ne jelu zezanju oko jela
frenkoze po, šalama
mala86...zenicanka lijepa nema je odavno
hannica
salmy
amela2208 po garici njenoj lijepoj
zoe,
rose87
MinaMM

megi
sheri
mya, po njenim tortama
ivanak
aida, bebachina gradjanka ne javlja se više nje se sjecam
škorpiju, po sunecenju A. strahu eto to mi ostalo u sjecanju




< Poruku je uredio felix -- 12.9.2012 12:45:36 >


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 12:59:59   
muaaa
Moja Herka mi najvise nedostaje....Noa ako nas citas javi se ponekad

Marina DK,dada

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *