|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pilates,joga i ostala cuda iz azije
24.10.2013 11:58:00   
djoisa
ja sam upravo zbog ledja, nedavno, krenula sa jogom  ..za sad je ok..samo jos da ugrabim vremena za vjezbanje kuci..idem na Grbavicu u atma studio..

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: pilates,joga i ostala cuda iz azije
24.10.2013 13:26:23   
Mirkica
ja sam jucer prvi put krenual s yogom a vec dva mjeseca vjezbam tako da osjecam se bolje sve sto mi treba workout, pilates yoga andjem na intrnetu na youtube trenutno mi je sve od Denise Austin sto odgovoara

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: pilates,joga i ostala cuda iz azije
24.10.2013 16:21:36   
aidana
za mene videa nisu rjesenje jer sam uzasno lijena sto se toga tice, ako ne uplatim negdje necu ni vjezbati. Tad ugl i idem jer mi zao da propadnu pare user posted image Ali sad sam bas dostigla stadij kad moram nesto raditi jer ne mogu ni spavati od bolova.

Djoisa je li kod njih moras potpisati ugovor na godinu dana?

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: pilates,joga i ostala cuda iz azije
25.10.2013 9:31:16   
djoisa
ja nisam potpisala nikakav ugovor..

oni su, kako sam ja shvatila, koncipirani kao skola joge..na svakom terminu pored vjezbi ide i kratki teoretski dio, kao i pisani materijal..

upis je u toku, i mi smo na 1 god. radili tek par asana

ako se odlucis za njih, samo da znas da su promijenili lokaciju i od sljedece sedmice su u ul. Skenderija 15.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *