|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 15:42:12   
anđelo

IZVORNA PORUKA: Medi_87

Višnja izvini ali mislim da se taj dogovor treba ticati svih nas i da je o tome trebalo biti odlučeno pa recimo bar jucer, da se napise bice jedna kutija i novac ce biti podijeljen, toliko od mene, od humanog čina ne zelim praviti user posted image situaciju ali imam pravo da iznesem svoje misljenje
LP


potpisujem

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 15:47:10   
koka i po
izvinjavam se sto upadamuser posted image
smatram da je veci sevap pomoci dvoje ljudi nego jednouser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 16:58:56   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

drage moje,

opet smo pokazale da imamo veliko user posted image

za naseg deckica smo skupile 110 km koje ce dobiti u cestitci ... dobio je i lijepe poklone o tome vise moze napisati lepetetka user posted image

za nasu forumasicu "ruka podrske" smo skupile 115 km... to ce emi7809 dati amanullah za par dana






user posted image user posted image user posted image cure user posted image


S obzirom da nisam bila prisutna molim Lepetetku da mi se javi kada bude nosila poklon Omaru nasem, spremit cu za poklon jednog velikog medu, i neke slatkise za djecacica, poklon od mog Fatiha user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 17:03:35   
rerica

IZVORNA PORUKA: anđelo


IZVORNA PORUKA: Medi_87

Višnja izvini ali mislim da se taj dogovor treba ticati svih nas i da je o tome trebalo biti odlučeno pa recimo bar jucer, da se napise bice jedna kutija i novac ce biti podijeljen, toliko od mene, od humanog čina ne zelim praviti user posted image situaciju ali imam pravo da iznesem svoje misljenje
LP


potpisujem


i ja potpisujem


_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 18:16:20   
lepetetka
drage forumašice, evo osjećam potrebu da se na neki način i pravdam nažalost..

Drage RR sa željom da filantropski djelujete ovo je tema za vas...
ovaj sada BB je namjenjen djecaku nase forumasice koja vise nije s nama ...
Kutiju za priloge donosi lepetetka?

Bice i kutija za nasu forumasicu "ruka podrske"

Bice i humanitrani stol...


pročitavši ovaj citirani post, mislila sam da će biti dvije odvojene kutije kao što je i navedeno..svoju sam donijela i postavila na humanitarni sto gdje je bila i humanitarna kesa, za koju sam mislila da je za forumašicu, od istog sam se odmakla i neko je u međuvremenu sjedinio tu kesu i kutiju, za što nisam ni znala dok me nisu pozvali da me obavijeste da je kutija otvorena i da je u joj 215 KM, meni su dali 100 a za forumašicu 115 KM, sa čim sam se složila iz dva razloga:
-prvi je da nisam bila u stanju razlučiti koliki je iznos dat za Omara a koliki za forumašicu, tj. nisam bila u stanju ići od jedne do druge i pitati koliko je koja i za koga dala user posted image
- drugi je da je O zaista dobio od emine08 romobil, benetton hlače, a od svrićolino prelijepu trenerkicu novu, tako da je zaista i dobio divne poklone od naših dragih ženica i hvala im punooo user posted image
nakon otvaranja kutije, počele su ženice davati još novaca, naglašavajući pri tome da je za malenog, pa je jedna forumašica dala 10, pa još ženica,..tako da je na kraju iznos izašao 131 KM, danas me je kontaktirala i medi87, koja mi je rekla da i pored njenog današnjeg priloga na ovu sumu dodam 10 KM pa je iznos sada 141 KM, eto to dakle cifra zaključno sa današnjim danom..
imala sam žalbi od žena što je to tako urađeno, bilo je forumašica koje su ubacivale po 10-20 KM namjenski za Omara, pa slale su i iz drugih gradova user posted image
žao mi je jako ako neko misli da je oštećen na bilo koji način, ja ću mu vratiti novac iz svog džepa, nije problem, ali mislim da smo danas ipak učinile dva dobra djela, i da će i ovi novci otići u prave ruke..
vama svima hvala na tome što ste podržale ovu akciju, imate jedno veliko srce zaista, pokazali smo da naša rahmetli Mirela- dubravka01 nije umrla u našim mislimauser posted image .. a i da mislimo na njeno malo pile user posted image

< Poruku je uredio lepetetka -- 3.11.2012 18:19:56 >


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 18:17:33   
koka i po
ja vjerujem da ovim ljudima nije vazno dali su stavljenje dvije ili jedna kutija.
pogotovo ovoj porodici koja nema nikakvih primanja jer svaka pomoc je dobrodosla.
ne daj Boze da to osjetite tek bi onda znale.
malom Omaru cete izmamiti osmjeh....djetetu nije bitno jeli igracka od pet ili pedeset maraka...dijete je dijete.....a gesta je gesta.....mozda nekome mala a u ocima onih koji su povrijedjeni ogromna.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 18:28:02   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: koka i po

ja vjerujem da ovim ljudima nije vazno dali su stavljenje dvije ili jedna kutija.
pogotovo ovoj porodici koja nema nikakvih primanja jer svaka pomoc je dobrodosla.
ne daj Boze da to osjetite tek bi onda znale.
malom Omaru cete izmamiti osmjeh....djetetu nije bitno jeli igracka od pet ili pedeset maraka...dijete je dijete.....a gesta je gesta.....mozda nekome mala a u ocima onih koji su povrijedjeni ogromna.


pa koka sada je li nekome bitno da li je jedna ili dvije kutije izgleda da jeste, jer sam zaista imala primjedbi na ovaj čin iz razloga što su žene prošli BB davale za forumašicu a ovaj su recimo htjele samo za Omara, mislim meni je svejedno zaista, ja sam za forumašicu halalosum dala i prošli BB, i u odjeći i u novcima, išla i na hum, kaficu i dala koliko sam mogla...nebitno.. eto ovo nam je škola za drugi put... niko sigurno nije imao nikakvu lošu namjeru, ali eto ja znam da više nikada neću započeti nikakvu akciju, dati prilog hoću, ali biti inicijator NE.


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 18:30:03   
koka i po
jadni mi dok ljude budemo dijelili na manje i vise bitne.
s ovom recenicom sam stavila tacku na ovu temu.

< Poruku je uredio koka i po -- 3.11.2012 18:34:52 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 18:34:04   
neki x
Moze li ista proci bez nekog cirkusa,cccccccuser posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 18:35:19   
Medi_87
ja vise nemam sta da kazem imam pravo na moje misljenje i to je to

< Poruku je uredio Medi_87 -- 3.11.2012 18:36:29 >

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 18:35:22   
Hanady RR
ja da kažem ponosan sam na RR...user posted image
divna suma i divni pokloni naših forumašia...
divno je znati da na današnjem vaktu skupila se suma koja će divno valjati nekome kome je pomoć potrebna...user posted image a i koja će uveseliti dječaka jednoga da zna da tamo negdje ''tetke'' sa RR misle na njega...
baš lijepa gesta

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 19:35:03   
hatepsut
zacatavmo temu,smatram ako je bilo za Omara onda je trebalo biti za Omara !Ja sam dala za Omara,nemam nista protiv da se pomogne i drugima ali...ma ne fajde pisat,zaista mi je zao.
Lepetetka ti si srce od zene i hvala sto si mislila na "nase" djete koje nema mamu,djete koje je siroce user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 19:40:38   
vjestica
kad je Omaru rođendan?
nekad u oktobru?
ja predlažem da svake godine pred rođendan skupimo pare da mu se kupi neki poklon za rođendan i da se to organizuje na bb prije rođendana

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 19:42:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: vjestica

kad je Omaru rođendan?
nekad u oktobru?
ja predlažem da svake godine pred rođendan skupimo pare da mu se kupi neki poklon za rođendan i da se to organizuje na bb prije rođendana

user posted image

ovo je super prijedlog...




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 20:13:31   
emi7908
jadni mi dok ljude budemo dijelili na manje i vise bitne.
s ovom recenicom sam stavila tacku na ovu temu.


Potpisujem...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 20:15:22   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vjestica

kad je Omaru rođendan?
nekad u oktobru?
ja predlažem da svake godine pred rođendan skupimo pare da mu se kupi neki poklon za rođendan i da se to organizuje na bb prije rođendana



odlican prijedlog... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 20:19:27   
Amyla

IZVORNA PORUKA: vjestica

kad je Omaru rođendan?
nekad u oktobru?
ja predlažem da svake godine pred rođendan skupimo pare da mu se kupi neki poklon za rođendan i da se to organizuje na bb prije rođendana


super prijedlog, a cini mi se da sam negdje naisla d aje malom Omaru rodjendan 19.9. ali to treba jos provjeriti user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 20:21:24   
Visnja RR
a mozemo mu i prirediti rodjendansku zabavu u nekoj igraonici user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 20:22:20   
bellla

IZVORNA PORUKA: vjestica

kad je Omaru rođendan?
nekad u oktobru?
ja predlažem da svake godine pred rođendan skupimo pare da mu se kupi neki poklon za rođendan i da se to organizuje na bb prije rođendana




user posted image user posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 20:25:20   
svrićolino
Omaru je bio 2 rodžendan 19.09

_____________________________

Azra 12.06.2008
Azur 11.02.2011
U iščekivanju 02.05.2018

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 20:37:16   
anđelo
a ja predlažem (ako nije previše) ako Bog da da Omara nikad ne zaboravimo.Kad postane prvačić da mu kupimo nešto za sretne školske dane....

i još nešto

Molim lepetetku s obzirom da ona ima kontakt s porodicom da se raspita gdje je Mirela ukopana.Ja bih joj recimo voljela posjetiti mezar i fatihu proučiti

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 20:38:31   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: svrićolino

Omaru je bio 2 rodžendan 19.09


user posted image user posted image
ja vam moram još jednom zahvaliti, a divna je ideja da ga se sjetimo svake godine ako to bude izvodivo, a nadam se da hoće...
Hate razumijem i tebe i svaku ženu kojoj je zajednička kutija zasmetala, i ja kada dam novce kolegici da da nekome, sadaku ili vitre recimo volim da odu onome kome sam nanijetila, a ne da ona po svom nahođenju da nekome drugom, ali nemoj zamjeriti molim te, u biti je i bitan taj nijet, i nadam se da je tvoj doprinos otišao gdje si i namjerila...ispalo je tako, hvala ti još jednom user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu svrićolino)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 20:43:00   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: anđelo

a ja predlažem (ako nije previše) ako Bog da da Omara nikad ne zaboravimo.Kad postane prvačić da mu kupimo nešto za sretne školske dane....

i još nešto

Molim lepetetku s obzirom da ona ima kontakt s porodicom da se raspita gdje je Mirela ukopana.Ja bih joj recimo voljela posjetiti mezar i fatihu proučiti

iduće sedmice ćemo ići u posjet SBeba i ja, možda i medi87, i u biti ko god želi da ide na dogovoreno mjesto bujrum.. a info o mezaru ću imati tada pa ti javim svakako user posted image kao i ostale info, kada sam kontaktirala oca, bilo mi je onako neugodno odmah pitati da li radi, kako žive njih dvojica, ali to ćemo priupitati kada se vidimo aBd pa ćemo pisati izvještaj..


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 20:46:35   
anđelo

IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: anđelo

a ja predlažem (ako nije previše) ako Bog da da Omara nikad ne zaboravimo.Kad postane prvačić da mu kupimo nešto za sretne školske dane....

i još nešto

Molim lepetetku s obzirom da ona ima kontakt s porodicom da se raspita gdje je Mirela ukopana.Ja bih joj recimo voljela posjetiti mezar i fatihu proučiti

iduće sedmice ćemo ići u posjet SBeba i ja, možda i medi87, i u biti ko god želi da ide na dogovoreno mjesto bujrum.. a info o mezaru ću imati tada pa ti javim svakako user posted image kao i ostale info, kada sam kontaktirala oca, bilo mi je onako neugodno odmah pitati da li radi, kako žive njih dvojica, ali to ćemo priupitati kada se vidimo aBd pa ćemo pisati izvještaj..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 20:54:56   
Hanady RR
lepetetka ova tvoja ideja, inicjativa je divna....
ne dozvoli da ti bilo što pomuti misli da u nečemu si pogriješila...
Ti si preosjetljiva da čitaš baš svaki napisani post...
lezi dušo i skupi hrabro srce humano da sjedeš pored toga dječaka....o tome misliti moramo da vama koje budete išle damo snagu da taj susret vas ne napuni bolom...jer trabat će vam leda na srcu da posjedite i pile nam omilujete a onda vatre da po izlasku otplačate jer majke smo il želimo biti...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *