|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 17:09:49   
maida 28
kad vidim njezne nickove odmah pomislim to su neke njezne, zenstvene i krhke zene. u principu uvijek fulim na nevidjeno. ali zato kad vidim uzivo neke crrtice lica mi puno kazu o karakteru osobe. ja brate nemam slicicu jer je neznam postavitiuser posted image a sigurno bi bila s nekim cvijecem hihihihihihih

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 18:53:53   
tweety
Ja isto sebi stvorim neku sliku forumasice na osnovu posta,a ne avatara ili nicka.Vise sam se puta iznenadila kad bih vidjela sliku forumasice ali normalno ni na osnovu slike covjek ne moze znati osobu.

Moj avatar i nick predstavlja mog omiljenog lika iz crtanih filmova,jer je snalazljiv i simpatican i uvijek pobjegne Silvesteru user posted image  Ma i ja sam vam ista takva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu maida 28)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 19:41:00   
Okarica
Uglavnom se fokusiram na ono što pojedine forumašice pišu, te s obzirom na način iznošenja stavova, pokušam kreirati lik u glavi. Par puta sam promašila 100% a u par slučajeva sam bila blizu. Sa nekima sam se upoznala, s nekima još nisam, ali se nadam skorom upoznavanju. user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 21:17:19   
stella
Ja isto vise po postovima definiram osobu.Mada sam naravno i fulala koji putuser posted image


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 22:04:14   
ziki
Karakterne osobine je normalno definirat po postovima, niku i avataru...pa i to ako se odredi a  za izgled me nekako najvise inspirise nik. Mada ste me pokolebale pa odoh preturat po albumima za sutrasnje druzenje da slucajno ne presretnem pogresnu osobu.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 22:39:53   
mamsi
Naravno da sam sebi pokušavala stvoriti sliku o pojedinim forumašicama kroz postove najviše,negdje sam fulala a negdje ne,recimo camm sam zamišljala da ima kratku raščupanu kosu u rokerskom fazonu,kad ono duga lijepa uredna kosa i elegantna ženauser posted image ,a lamka mi je recimo ista kako sam i kontala da izgleda...mrsko mi više nabrajati..

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 22:55:09   
camm
ja sam svasta napisala kad ono istekla sesija

sad sam pola zaboravilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mamsi cuj ja rokerkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ej ja sam tebe zamisljala bas kakva i jesi i drago mi je sto je tako

mamy 2 isto  kad sam gledala prvi put mostarske kafe
znala sam od prilike ko je mamy2..

tako i za druge forumasice

jedino za STELLU nisam pogodila jer sam je zamisljala starijom gospodjom i arogantnom
kad ono dusa od zene njezna i tiha..


napisacu jos nesto ima prostora i za drugi put sad zurim.user posted image







< Poruku je uredio camm -- 7.11.2008 22:56:30 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 23:27:38   
Anoniman
mene je najviše od svih "prevarila" eminica, vjerovatno nickom i osobnošću, akicu sam vidjela i otprilike je odgovarala predstavi, mamu almu sam zamišljala kao smeđokosu, mamina cura, sitna i krhka, samo mi se uživo učinila povučenijom nego u postovima, camm je otprilike odgovarala mojoj predstavi, lulu sam zamišljala da ima svijetlu smeđu kosu, i sva mi je bila u veselim bojama zbog svog avatara, mamy2 upravo kakva jeste, jedna vesela simpatična osoba, mishka mi se učinila još mlađom nego što jeste, dina rr otprilike kakva jeste, svijetle kose, samo je još slađa, mislila sam da andji ima kratku crnu kosu, romali kao neku vrckastu djevojku, zbog nicka, lamka neka mlada niska mršava mama, amrino zbog leptira koji je bio na njenom avataru, kao lijepu osobu sa ukusom, hanabanana me asocira na žuto, zbog nicka, maryam amina, nisku mršavu smeđokosu, aminad neka ozbiljna niža žena malo popunjena, nesanica smeđa mršava mlada, mislila sam da je mamyca plavuša, višnja starija ofarbana u crveno, stella mršavija bijelog tena sa naglašenim crnim obrvama duže kose, mamsi starija kratke kose, ne znam eto ko mi jegod naumpo napisala sam, pisaću još kad mi naumpadne!

(odgovor članu camm)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 23:30:10   
Lulu_
jao sejla cekaj da dodjemo sebi
a ja sta se napisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 23:34:34   
Visnja RR
Shee je meni kraljica ... sve nas poredala user posted image
starija jesam, nisam crvena user posted image  
e bila bi fora da pored svakog njenog opisa stavimo nasu fotkuuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 23:41:22   
Anoniman
hehe. uspavala sam malu, a super mi je tema, pa hajde da zaredam.user posted image a baš bi bila fora to sa slikama višnja.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 23:43:50   
Lulu_
i ja sam visnju zamisljla stariju ni tetastu user posted image
kad ugledah sliku sa neke teme mislim kako vase bebe spavaju
ljepo me bilo stid moje maste

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 1:11:42   
camm
evo i od mene jos malo opsirnije

dinela me iznenadila stvarno je lijepa zena jedna od ljepsih na nasem forumu
posto je  vec dugo moderator mislila sam da je malo i opasnauser posted image
a u stavri je opustena i zna se saliti  puno pomaze nasem forumuuser posted image


shee mi je pravo slatka a jos sladja je u prirodi  mislila sam da je  ona
malo starija,bilo je njenih postova nekih a ona zna o kojim govorim
koji su me nasmijavali pa sam je prihvatila kao veselu osobu i jako meni draguuser posted image

Mishka nju sam zamisljala bas onakvom kakva jeste
uvjek siri pozitivnu energiju  i kad njoj nije do toga super je raja voli salu .

RAJA gledala sam njene slike pa sam mogla vidjeti kako izgleda
al smo se kasnije malo bolje upoznale i super je zena.

Maslacak me iznenadila mislila sam da je ona teska osoba i da je
plavusa malo punija  kad ono zgodna crnka sa dobrim ninama ima zena dobre noge za 10.user posted image user posted image user posted image

Lamka nju sam zamisljala po njenoj lamiji
i nisam se prevarila lijepa je zenauser posted image

Amella nju sam zamisljala malo debljom osobom crne kose
jer znam da je uvjek govorila da hoce da smrsa pa sam je tako i zamisljala
samo sto zena nema problema sa kilazom po ovim zadnjim slikama
sto sam vidjela slatka je. i ne stoji ti plava kosauser posted image


hanabanana nju zamisljam plava kosa mozda neki pramncici paž duži
da ima malo vece proprsje (soryy al takva je moja slika)user posted image mislim
da je i ona ok.al njeni postovi su najbolji zna zena sve.

aquarius mi je uvjek bila opustena i smirena  zena
mislila sam da je crnka sa ravnom kosom   kad ono predivna kovrdjava kosa.


toliko za sad valjda ce ovo proci.user posted image










< Poruku je uredio camm -- 8.11.2008 1:17:38 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 7:41:49   
mamyca
user posted image Cuj plavusauser posted image user posted image user posted image ,dobra si Shee.
Ovako ja sam Haidu zamisljala kao jednu mladu,lijepu,plavusu i nisam pogrijesila.
Camm me je iznenadila,nju sam malo starijom zamisljala,ono opasnomuser posted image ,a ona tako lijepa i slatka,covjek kad je vidi reko bi da ne moze mrava zgazitiuser posted image .
Shee...slatku,simpaticnu,mladu i nisam se prevarila.
Mamy je ispunila moja iscekivanja,samo sto sam mislila da je deblja po postovima,kad tamo zena ima bolju liniju nego ja.user posted image
Akicu sam zamisljala kao lijepu,mladu i nisam pogrijesila.
Dinu sam zamisljala kao stariju zenu,isto opasnuuser posted image ,i pogrijesila sam,jer je ona jako mila i lijepa osoba,koliko ja mogu skontati po postovima i slikamauser posted image .
Andji sam zamisljala kao plavusu i pogodila sam.user posted image
Visnja,mi je djelovala isto istarije,iskusno,ozbiljno,mislila sam da je to zena sa kracom crnom kosom,ali slika mi je sve reklauser posted image .
Amrino mi je sto djelovala kao Visnjauser posted image user posted image ,bila sam ubjedjena da je to jedna starija zena,ono bas preozbiljna,a na slikama me je odusevila,jer se na skoro svakoj smije i lijepa je pravo.
Romali sam zamisljala kao pravu vrckastu curicuuser posted image ,njeni postovi me uvijek nasmiju i oraspolozeuser posted image ,a dok mi na slikama djeluje nekako drugacije,sve u svemu nisam puno pogrijesilauser posted image .
Amelu sam zamisljala tacno onakvom kakva i jeste,samo sam mislila da je malo starija.
Mishka mi je stavrno cool zena,postovi su joj za 10user posted image kao i Romali i ona me cesto nasmijeuser posted image ,mislaila sam da je to zena koja ima jako kratku kosu ofarbanu mozda crveno,a na slici susta suprotnost,mislim u frizuri.user posted image
Mamsi sam tacno onakvom zamisljala,i nisam fulila,nju sam bas pogodila iz prveuser posted image user posted image .

Eto dosta od mene za sada,javim se opet kasnijeuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 8:36:04   
Anoniman
hvala vam što ste me fino zamišljale.hahahahahahauser posted image

(odgovor članu mamyca)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 9:11:30   
Anoniman
zasto li sam ja vecini opasna?? user posted image user posted image user posted image user posted image
a bas nisam... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 9:18:58   
mamyca
Shee nema na cemuuser posted image .
Dino,ma nisi al eto tako,pojavis se kao grom iz vedra nebauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 9:57:27   
Amelaa RR
Eh drage moje....camm ehehe hvala vam zene sto ste me lijepo prokomentarisale..
Ma eto uvijek se ja glupiram s tom pricom o kg...i kad me god neko cuje samo

Dinela RR; Dinelu sam haman upoznala prvu naravno preko slika...ali i prije nego sam vidjela njene slike znala sam da je ona vedra osoba...lijepa..jos kad sam vidjela slike odmah sam rekla ona je Miss Ringeraje.Postovi su joj uvijek super.

Camm
; Iskreno nju sam zamisljala malo starijom nego inace...ali sto se tice izgleda tu sam pogodila...uvijek sam mislila ovo je neka lijepa,zgodna mama heheh i fakat nisam fulala...Postovi su uvijek za 10.

MaryamAmina RR; I ona je jedna od prvih forumasica,i kod nje sam se malo zafrkala sto se tice izgleda jer sam je zamisljala smedjokosa,..malo punija...kad ono zena totalna suprotnost ...al sve u svemu ok...

Eminica ; Haman da sam je upoznala prije trudnoce....i nekako mi se promjenula od tada...Sto se tice fizickog izgleda na pocetku sam ja zamisljala kao slatku plavkicu..kad ono ispade da je slatkica samo smedjokosa.

Lamka: Edinu sam zamisljala dosta starijom,kad ono zena pravo vedra karaktera...realna po svim pitanjima..i ja sam mislila da ima duzu kosu...i naravno da je fakat plava..valjda zbog Lamijice princeze.

Mamyca ; E ovdje sam fulala do bola...ja mislila ovo neka starija mama...a kasnije se ispostavilo da smo zapravo vrlo slicnog duha...vesele...sto se tice izgleda tu sam pogodila 100%.Ma extra je.

Mamy2 ; Forumasica kojoj sam izgled pogodila ma hej...sama sebe sam iznenadila..samo sam mislila da je "ustogljeniji" tip kad ono zena raja...i borbena...ma za 10!

Shee ; Za nju sam mislila da je starija i ono neka crvenokosica ....heheeh i da je malo "tiha"....ali je super zena...svidja mi se...

Haida ; E gdje da nasu haidicu zaboravim...hehe.Nju sam zamisljala mladjom osobom...s dugom dugom kosom...malo puniju...hehe kad ono totalna suprotnost.. Ali osoba cije postove citam s velikim gustom...i uvijek me oraspolozit..jer zena fakat kako god da je raspolozena njeni postovi me uvijek razvesele.

Raja ; I za nju nisam pogrijesila bas onako kako sam je zamisljala i sto se tice fizickog izgleda sam pogodila...kod nje njezin nick joj bas stoji jer zena je fakat RAJA! 

Mishka ; Ovdje ne sam fulala 100 na s100...nego 1000 ...Mislila sam to je neka "teta"opasna zafkana....punija i kod koje nema pet-sest...Hheheheh kad ono vraga crnog...Nasa Mishka prelijepa...zgodna,mlada i raja prava....Postovi za 10...

Mamsi ; Nasu Maju sam zamisljala malo nedostupnom...i zafkanom.sto se tice igleda mislia sam da ima kosu do ramena...i da je malo punija....Kad ono zena mlada...zgodna..voli druzenja ma sve..i prije sveg BORBENA..ne odustaje ni od cega lako...dusa od insana...

Aquarius ; Mislila sam da je zena s smedjom kosom...onako mrsava ...kad ona zena duge kovrdjace kose...prelijepa ...i postovi su joj za 10, avatar isto tako...

Visnja RR ; Pogodila sam u vezni nje sve...super je...

Amrino ; Mislila sam da je starija i da ima drugu boju kose...sve u svemu extra je.

Akica ; Za nju sam uvijek mislila da je mlada mama....uvijek dotjerana srednjena..macka ...

Ziki ; Mislila sam da je zena malo mladja nego sto jeste...a sto se tice ostalog izgleda sam pogodila..

Skvo ; Dusa draga ..ona mi je od pocetka sam je zamisljala da je niska...onako sitna,,sitne gradje...kosa stepenasto osisana...malo sam fulala...ali mi je onako bas bas draga...

Lulu_ ;  Nju sam zamisljala kao cistokrvnu plavkicu....hehehe i mislila sam da je malo ozbiljna...ali svidja mi se sto je pravo vedrog duha...i vesela je pravo..A njena maja Naomih je masAllah preslatka....
 
mama alma ; Kraljica od samog pocetka...iskreno sam je zamisljala debljom jer i ona ubi s pricom o dijetama...i a nije uopste toliko ...ipak je rodila...ma extra je super super super....

E jesam se raspisala....hehe Cam samo ja svako malo kopirala i u word da mi ne bi sesija istekla ...a istekla je 200 puta do sada...ali sam ja bila pametnija..heheh

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 8.11.2008 10:00:44 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 10:20:20   
Emina*
heheeh, sto Amela opisa zene user posted image  user posted image
Da nisi koju zaboravila....  E svaka cast...... user posted image   user posted image   user posted image
Ja cu malo kasnije, nemam sad vremena user posted image   user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 10:30:02   
laracroft
E jeste,zaboravila je mene user posted image user posted image Koliko ja vidim ovdje mene niko ne zamisljauser posted image user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 10:36:25   
Amelaa RR
Laracroft ;  Nju sam isto upoznala na samom pocetku RR...i onako malo mi je od pocetka bila arogantna i "nedostupna"...ali se kasnije ispostavilo da je drugacija...Zena je pravo super...vesela...realnog pogleda svijet....nekad imamo razlicito gledanje na pojedine teme al sve u svemu super je..
Sto se tice izgleda malo sam samo s kosom bila pogrijesila mislila sam da ima duzu kosu i da je svijetlo smedja s pramenovima...Super je ...A za Adiana sam uvijek govorila da je nas mali princ s Ringeraje...

Ma kako te se ne sjecamo draga ...nego jesil ti dobila moju PP??

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 8.11.2008 10:38:50 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 10:38:22   
akica b
Vidim da vas je krenulo pa da i ja sta dodam;
 
Camm,izgleda da smo je skoro svi isto zamisljali...Totalna suprotnost i osvjezenje za oci
 
Eminica,sitnija crnkica.,ali sam uvijek mislila da si uvijek nasmijana,eh to sam pogodila,ostalo,tottalni promasaj..Zena visoka,smedja,svjetlije puti
 
Mama Alma,isto tako,niza,kratka kosa,svjetlija...Uh fule
 
Shee,svadjalicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (salim se ),pricljiva i iskrena a izgled nikad nisam ni zamisljala,ne znam zasto..Iznenadila sam se kad smo se upoznale
 
Sttela,neko je negdje napisao,arogantna,hladna,spicava,sitna...ahahahahahha,nigdje veze s ovim
 
Adana,visoka,plavusa..opet greska
 
Miryam Aminu,zeznutu,strogu,mrsavu,visoku,smedju...Sanela tako te zamisljam nikada te nisam vidjelauser posted image
 
Amrino sam otprilike zamislila kakva jeste..nasa lijepa mlada mama
 
Lamka,sitnija plavusica uvijek nasmijana...dobro sam je li tako???user posted image user posted image
 
Lulu..napucana,visoka plavusa...pricalica...tu sam negdje ha?user posted image
 
Dinela,vrckasta,nasmijana,iskrena plavusa..to sam pogodila
 
Mamy 2,mladolika,vrckasta opet plavusicauser posted image
 
JOoooooooooj ima vas jos pa kad stignem pisacuuser posted image
 
 

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 10:39:38   
Emina*
IZVORNA PORUKA: akica b
 
Eminica,sitnija crnkica.,ali sam uvijek mislila da si uvijek nasmijana,eh to sam pogodila,ostalo,tottalni promasaj..Zena visoka,smedja,svjetlije puti



"Elegantno popunjena"  user posted image   user posted image   user posted image
Akice, kod tebe svaka plavusa user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 10:41:05   
akica b
IZVORNA PORUKA: Emina*

IZVORNA PORUKA: akica b
 
Eminica,sitnija crnkica.,ali sam uvijek mislila da si uvijek nasmijana,eh to sam pogodila,ostalo,tottalni promasaj..Zena visoka,smedja,svjetlije puti



"Elegantno popunjena"  user posted image   user posted image   user posted image
Akice, kod tebe svaka plavusa user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  volim plavuse..odnosno MM voli pa i ja uz njegauser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
8.11.2008 10:41:57   
Anoniman
amela bona.... nestace ti rijeci user posted image
dok ti naguras na 5324 clana user posted image user posted image user posted image user posted image

cmokim ja tebe user posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 8.11.2008 10:42:07 >

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *