|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dječiji doplatak
10.3.2011 9:25:06   
Emica_sa
Da li mi imamo pravo na djeciji doplatak,ako ja ne radim,nemamo auto,samo muz radi??moze li neko pomoci?

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dječiji doplatak
10.3.2011 9:44:03   
Dida79
Na koliku ti je muz platu prijavljen,sad nisam sigurna u marku ali mislim da oko 120km ne smije prelaziti plata po osobi..znaci ako je vas troje mjesecna primanja ne smiju biti veca od 360km
Opet nemoj mi vjerovati davno sam vadila papire najbolje je da se raspitas u sluzbi za socijalni rad

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dječiji doplatak
10.3.2011 9:56:07   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Da li mi imamo pravo na djeciji doplatak,ako ja ne radim,nemamo auto,samo muz radi??moze li neko pomoci?

uslov je da nemate svoje auto kao i da ne vozite na punomoc.. i da, primananja ne visa od 120 km po clanu user posted image u opstini na infu dobijes spisak svega sto ti treba.. nadam se da sam ti bar malo pomogla user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dječiji doplatak
24.5.2011 22:35:39   
Aiwa
Htjela bih samo da pitam mame koje primaju doplatak, da li je bio dječiji doplatak ovaj mjesec, ja to primam na svekrvinu adresu, a ona trenutno nije tu, a nisam našla onu žutu cedulju za vratima, pa mi nije jasno jel' bio ili nije bio poštar?  user posted image

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dječiji doplatak
8.3.2012 16:29:47   
Hannica
Kakva je sad situacija u Ze-Do kantonu,da li postoji djeciji doplatak,koliko iznosi i ko ga moze ostvariti?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Aiwa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dječiji doplatak
3.9.2013 12:46:53   
tajra26
drage moje da li je bio ovaj mjesec jer to nesto kasni...(pita me drugarica) i kako ide obnova ja nisam imala pravo..tako da ako neko ima kakvu info da mogu prenjeti...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dječji dodatak
7.3.2016 15:59:38   
Visnja RR
Da li sam dobro shvatila sva djeca trebaju dobiti ???? A ako jeste zašto sva??? Zašto moje dijete koje ima oba zaposlena roditelja treba dodatak na uštrb nekog djeteta kojem radi samo jedan roditelj .... Koliko je porodica sa oba zaspolena roditelja ??? Zasto da se njima daje doplatak kad je on potrebniji djeci kojim radi samo jedan roditelj i u većem iznosu od tih 14 jadnih kmuser posted image

Molila bih pravnike ili znalce ove odluke da mi pojasne?

Svako dijete u FBiH mjesečno će dobivati 14 KM od države



< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.3.2016 11:09:37 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dječji dodatak
9.3.2016 8:54:05   
almondray
Moja drugarica nedavno dobila drugo dijete,nezaposlena i ona i muž joj.Izganjali doplatak od 14KM i to preko šteleuser posted image Kaže gdje god je pitala svi joj rekli nema od tog ništa,a na kraju saznala da se to čuvaza posebnu famelijuuser posted image
Tuzlanski kantonuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *