|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 14:55:31   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: malena sharena


IZVORNA PORUKA: animagical

meni je queen Rania jako zenstvena


Mene vala ona nervira user posted image

stouser posted image



jordanci nju nikako ne vole..kazu da je zemlju dovela do katastrofe svojim odlukama i istupima...
da samo gleda kako ce skrsiti bogatsvo a narod nema sta da jede..
jordanac jako obrazovan i uspješan mi je to pricao na kongresu u USA..on sad tamo radi i zivi...

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 14:56:06   
palachinken

IZVORNA PORUKA: pocahontas

uh kako sam zaboravila Moni...Moni je vrh vrhova i nema dalje..vrhunac ljepote i zenstvenosti...no.1. user posted image

Moni kao Beluči.
Jesam li površna ako kažem da mi je mnogo pala u očima zbog nedavnih događaja.
Ali je prelijepa i ženstvena i graciozna i odmejera i seksipilna, samo mi više nije vrh :)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 14:56:33   
Ninushka
Ja dok gledam slike svoje mame nekada (a i njeno držanje danas to pokazuje) i generalno žena koje su nas rodile vidim veliku dozu ženstvenosti dok recimo sebe takvom uopšte ne vidim a baš bih voljela da sam ženstvena...user posted image

I da, JLo mi nije nikako ženstvena ona mi je baš sve ono što je Iman rekla za Monicu Belluci, a Monica mi jeste ženstvena...
Dok je kraljica ženstvenosti s malih i velikih ekrana za mene je neprevaziđenda glumica Meryl Streep...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 14:57:06   
palachinken
Nisam ženstvena, btw.
Nisam od tog štofa.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 14:59:41   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: pocahontas

uh kako sam zaboravila Moni...Moni je vrh vrhova i nema dalje..vrhunac ljepote i zenstvenosti...no.1. user posted image

Moni kao Beluči.
Jesam li površna ako kažem da mi je mnogo pala u očima zbog nedavnih događaja.
Ali je prelijepa i ženstvena i graciozna i odmejera i seksipilna, samo mi više nije vrh :)


aj agri...
trebamo joj malo sharnuti na zid ili tviter jer mislim da ona veze nema ko je ko ovdje i tako to...da ne idem dalje..
ali mi bi šega pravo kad je davala izjavu i kaze kako joj je super i divno i krasno u Serbiji, a gospon Zvjer joj šapće na uho nije Srbija vec Republika Srpska, a ona njemu na to odmahnu, mah to mi je difikul tu sej user posted image i nastavi ona tako

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 15:01:47   
animagical

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: malena sharena


IZVORNA PORUKA: animagical

meni je queen Rania jako zenstvena


Mene vala ona nervira user posted image

stouser posted image



jordanci nju nikako ne vole..kazu da je zemlju dovela do katastrofe svojim odlukama i istupima...
da samo gleda kako ce skrsiti bogatsvo a narod nema sta da jede..
jordanac jako obrazovan i uspješan mi je to pricao na kongresu u USA..on sad tamo radi i zivi...

dobro znam i ja to za jordance, ali me zanimalo sto je ne voli malena sharenauser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 15:06:03   
animagical

IZVORNA PORUKA: Ninushka

Ja dok gledam slike svoje mame nekada (a i njeno držanje danas to pokazuje) i generalno žena koje su nas rodile vidim veliku dozu ženstvenosti dok recimo sebe takvom uopšte ne vidim a baš bih voljela da sam ženstvena...user posted image

I da, JLo mi nije nikako ženstvena ona mi je baš sve ono što je Iman rekla za Monicu Belluci, a Monica mi jeste ženstvena...
Dok je kraljica ženstvenosti s malih i velikih ekrana za mene je neprevaziđenda glumica Meryl Streep...

nekada su zene nosile zenstvenu odjecu, svakodnevno haljine,suknje, stikle..svaka od nas kad se tako obuce, htjela ne htjela, mora zenstveno hodati i sjediti...dok sada, hlace, farmerke, ravna obuca...mogu da sjedim kao mm i ne izgledam nepristojno... samim time, ne izgledam ni nesto narocito zenstveno...

inace, od zena iz real life, meni ej moja kuma jako zenstvena curauser posted image sva je ovakva http://the100.ru/images/actors/id349/2018-audrey-hepburn1.jpg

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 15:11:38   
palachinken
Sav taj glamur zlatnog doba Holivuda...sve je to meni tako ženstveno. Grace, Audrey, Greta i ona Francuskinja na M, zaboravila joj ime...što se pofašistila pred kraj života i priča gluposti...
user posted image

< Poruku je uredio palachinken -- 25.1.2013 15:12:41 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 15:12:38   
malena sharena
animagical, generalno mi je fake i nervira me sto je zapadnjaci uzimaju kao divan primjer savremene, obrazovane i elegantne mlade zene muslimanke.

< Poruku je uredio malena sharena -- 25.1.2013 15:13:28 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 15:17:13   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Ninushka

Ja dok gledam slike svoje mame nekada (a i njeno držanje danas to pokazuje) i generalno žena koje su nas rodile vidim veliku dozu ženstvenosti dok recimo sebe takvom uopšte ne vidim a baš bih voljela da sam ženstvena...user posted image

I da, JLo mi nije nikako ženstvena ona mi je baš sve ono što je Iman rekla za Monicu Belluci, a Monica mi jeste ženstvena...
Dok je kraljica ženstvenosti s malih i velikih ekrana za mene je neprevaziđenda glumica Meryl Streep...

nekada su zene nosile zenstvenu odjecu, svakodnevno haljine,suknje, stikle..svaka od nas kad se tako obuce, htjela ne htjela, mora zenstveno hodati i sjediti...dok sada, hlace, farmerke, ravna obuca...mogu da sjedim kao mm i ne izgledam nepristojno... samim time, ne izgledam ni nesto narocito zenstveno...

inace, od zena iz real life, meni ej moja kuma jako zenstvena curauser posted image sva je ovakva http://the100.ru/images/actors/id349/2018-audrey-hepburn1.jpg


Ja tako volim haljinice, suknjice, kompletice, sesire user posted image Stikle da ne pricam. U svakodnevnom zivotu, naravno, sve prema prilici, jer navedeno nije bas uvijek prakticno.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 15:17:39   
Ninushka
IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Ninushka

Ja dok gledam slike svoje mame nekada (a i njeno držanje danas to pokazuje) i generalno žena koje su nas rodile vidim veliku dozu ženstvenosti dok recimo sebe takvom uopšte ne vidim a baš bih voljela da sam ženstvena...user posted image

I da, JLo mi nije nikako ženstvena ona mi je baš sve ono što je Iman rekla za Monicu Belluci, a Monica mi jeste ženstvena...
Dok je kraljica ženstvenosti s malih i velikih ekrana za mene je neprevaziđenda glumica Meryl Streep...

nekada su zene nosile zenstvenu odjecu, svakodnevno haljine,suknje, stikle..svaka od nas kad se tako obuce, htjela ne htjela, mora zenstveno hodati i sjediti...dok sada, hlace, farmerke, ravna obuca...mogu da sjedim kao mm i ne izgledam nepristojno... samim time, ne izgledam ni nesto narocito zenstveno...

inace, od zena iz real life, meni ej moja kuma jako zenstvena curauser posted image sva je ovakva http://the100.ru/images/actors/id349/2018-audrey-hepburn1.jpg



Nije uvijek pravilo da zbog današnje odjeće žene nisu ženstvene. Imam primjer curu s faxa ona mi je sva ženstvena, još se maltene i ne šminka, nikada nisam jaču šminku na njoj primjetila, vazda je u starkama, ali njeno držanje, govor i blagi izgleda govre 1000 riječi... I ja se za njom okrenem...

< Poruku je uredio Ninushka -- 25.1.2013 15:18:17 >

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 111
   [Obrisana poruka]
25.1.2013 15:19:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 15:43:17   
teacher75
marlene d. mi bas nikako nije zenstvena, ima predubok glas, muskobanjasta

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 16:55:41   
tinkivinki
po meni najzenstvenija i pojam zenstvenosti Grace Kellyhttp://www.google.ba/url?sa=i&rct=j&q=grace+kelly&source=images&cd=&cad=rja&docid=aV2Wg9LEELA8qM&tbnid=TOaiqteCtJqMVM:&ved=0CAMQjhw&url=http%3A%2F%2F05news.com%2Fgrace-kelly-usa-today-7467%2F&ei=p6sCUe6ZFuab1AXZmID4Bw&v6u=http%3A%2F%2Fs-v6exp1-ds.metric.gstatic.com%2Fgen_204%3Fip%3D62.101.139.234%26ts%3D1359129494728101%26auth%3Dlox5i5x52nh2ozkrasim6jklubuxs7mo%26rndm%3D0.20906584919430315&v6s=2&v6t=20665&bvm=bv.41524429,d.Yms&psig=AFQjCNEv2G2oRe75a0BCs1TMxPACT9btgA&ust=1359215894784371

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 17:03:37   
jasmin
Ona je meni br.1 od poznatih.


user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 18:15:57   
Galicia
Jasmin, pa ljepsa joj je sestra Kourtney. OVa mi je plastikara ziva, od do.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 18:39:25   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Galicia

Jasmin, pa ljepsa joj je sestra Kourtney. OVa mi je plastikara ziva, od do.


Ma sve su one uredjene,sto plasticne operacije,sto botox,sto dobra sminka,sto fotoshop. Nema tu puno prirode. Ali et...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 18:44:45   
Visnja RR
par puta sam gledlaa neki njihov reality show ... voljela bih da nisam do tad su mi bile kao ok... zaprepastih se kolicinom tupavosti i izvjestacenosti...tako da su mi one mjera za glupavstinu


meni je jako zenstvena ona starija hrvatska voditelljica...zena kojoj nije bio blam da nakon odlicne karijere u kriznom periodu zivota bude cistacica u haustorima i prodavac "od vrata di vrata" nekakvih kremica... svaka joj cast ...user posted image
https://www.google.ba/search?q=Mirna+voditeljica&hl=hr&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=mMMCUbXLI5H5sgb_14HwBQ&ved=0CDMQsAQ&biw=1192&bih=629

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 18:48:31   
Visnja RR
i da zenstevna mi je i Vlatka Pokos
uvjek ima dobre suncane naocale user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 18:53:43   
jasmin
I ona.

user posted image
user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 20:40:03   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jasmin

I ona.

user posted image
user posted image

i ja sam je spomenulauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 22:25:37   
MicoTico
Prva koja mi padne na pamet kad je riječ o "ženstvenosti", definitivno Audrey Hepburn,

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 22:28:03   
Nunny

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Prva koja mi padne na pamet kad je riječ o "ženstvenosti", definitivno Audrey Hepburn,

obrve su joj u jednoj fazi izgledale kriticno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 22:28:44   
lajlac
Meni je jako, pored toga što mi je izuzetna i draga glumica,lijepa, ženstvena, elegantna i prava dama: Susan Sarandon...

_____________________________

Lajla

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Zenstvenost
25.1.2013 22:29:26   
R&T@
Meni su zenstvene one starije voditeljice na hrvatskoj televiziji...
Prave dame...a mislim da tu nema "vjestackih pomagala"...

< Poruku je uredio tajra -- 25.1.2013 22:31:37 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *