|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jastuk na kojem spavate
16.11.2011 8:44:44   
M kao Mama
Ja povlačim sve što sam do sada pisala o jastucima, hahahah.

Nema kakvanemam u ormaru i na potkrovlju, svfaki mi bude dobar do nekle, a odnekle haos. Najviše sam izdržala sa vunenim, ali i tu je bilo frke, šćebi se, pa češlja vunu,pa mi u neka doba puno pa vadi vude, pa onda prečeram pa vraćaj vune, helem dever, neki dan sam kupila u Konzumu što imaju oni jastuci ne zznam koja je marka ali za sada je ne ureko se, uglavnom odgovara mi platila sam ga koji fening manje od 30 KM, i to je sa popustom od 50 % posto, inače su oko 60 KM.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Jastuk na kojem spavate
14.12.2011 22:53:57   
kaktuscic
Ja zadnje 3 godine svakih 6 mjeseci kupujem dormeo memosan, super je nekih 5,6 mjeseci i onda se samo razlijepiuser posted image obicna spuzva. Meni oblik ovog jastuka savrseno odgovara, ali mi vise dosadilo da iscekujem kad ce ispuhati. Imali neko neki prijedlog ovakvog oblika ali sa malo duzim trajanjem user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Jastuk na kojem spavate
15.12.2011 16:33:50   
mala curica
Ja vec 6 godina koristim Dormeo jastuk i prezadovoljna sam,jednostavno mi se svidja i lijepo spavam na njemu

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Jastuk na kojem spavate
19.1.2012 14:38:01   
lana84
IZVORNA PORUKA: mala curica

Ja vec 6 godina koristim Dormeo jastuk i prezadovoljna sam,jednostavno mi se svidja i lijepo spavam na njemu


to je jedan te isti ili kupuješ svakih par mjeseci novi??
ja sam sada kupila sebi dormeo, zadovoljna sam,  ali činjenica da ću ga morati mjenjati tako često mi se ne sviđa user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Jastuk na kojem spavate
19.1.2012 14:53:11   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: lana84

IZVORNA PORUKA: mala curica

Ja vec 6 godina koristim Dormeo jastuk i prezadovoljna sam,jednostavno mi se svidja i lijepo spavam na njemu


to je jedan te isti ili kupuješ svakih par mjeseci novi??
ja sam sada kupila sebi dormeo, zadovoljna sam,  ali činjenica da ću ga morati mjenjati tako često mi se ne sviđa user posted image


a sto ces ga morati mijenjati,ko je to rekao?

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Jastuk na kojem spavate
19.1.2012 15:15:32   
lana84
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: lana84

IZVORNA PORUKA: mala curica

Ja vec 6 godina koristim Dormeo jastuk i prezadovoljna sam,jednostavno mi se svidja i lijepo spavam na njemu


to je jedan te isti ili kupuješ svakih par mjeseci novi??
ja sam sada kupila sebi dormeo, zadovoljna sam,  ali činjenica da ću ga morati mjenjati tako često mi se ne sviđa user posted image


a sto ces ga morati mijenjati,ko je to rekao?


evo tu sam pročitala user posted image

IZVORNA PORUKA: kaktuscic

Ja zadnje 3 godine svakih 6 mjeseci kupujem dormeo memosan, super je nekih 5,6 mjeseci i onda se samo razlijepiuser posted image obicna spuzva. Meni oblik ovog jastuka savrseno odgovara, ali mi vise dosadilo da iscekujem kad ce ispuhati. Imali neko neki prijedlog ovakvog oblika ali sa malo duzim trajanjem user posted image


_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Jastuk na kojem spavate
19.1.2012 15:19:02   
Malenaoduvijek
ja spavam na dormeo anatomskom jastuku od memo spuzve vec preko 2 godine i nije se "razlijepio"isti je kao i prvi dan.to i jeste fol ove memo spuzve da kada nije pod tezinom vraca se u prvobitni polozaj.
ja samo skinem navlaku i operem je u masini i to je to.

i nemoj me pogresno shvatiti,normalno te pitam nisam mislila nista lose user posted image

< Poruku je uredio MALA1994 -- 19.1.2012 15:21:51 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 57
   [Obrisana poruka]
20.1.2012 13:23:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Jastuk na kojem spavate
20.1.2012 14:23:41   
lana84
pa super, drago mi je onda. ja sam ih kupila prije par dana, sebi i mm i kćerki (3,5 godine) , ali ona nešto i nije oduševljena, radije će ona na starom user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Jastuk na kojem spavate
20.1.2012 15:34:42   
kaktuscic
Eh blago se vama onda ako se namirite na jedan pa vam traje i traje...
Ja ih imam koliko hoces u ormaru slijepljenih kao i obicna spuzva, tek kad novi kupim onda vidim u kakvom je stanju onaj prethodni. Meni su neki dan iz Dormea vratili novac za jastuk jer sam prvi put reklamirala, a i prije nego sto sam kupila taj zadnji jastuk iz Dormea su mi rekli da je normalno da ta memorijska pjena "iscezne" i da nije trajna. Ja imam jos primjera oko sebe koliko hoces kojima je Dormeo jastuk nakon nekog vremena neupotrebljiv!
Sad sam presla na WellPur, za sad sam prezadovoljna, pa vidjet cemo...

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Jastuk na kojem spavate
9.9.2012 23:54:57   
amra_sa
Ja inače spavam bez jastuka ili nekom tankom jastuku.Volim da spavam i na pernatom jastuku, mogu da ga oblikujem po svojoj želji [sm=smiley
Međutim u zadnje vrijeme zbog vrtoglavica i nezgodnog položaja prilikom spavanja planiram sebi kupiti anatomski jastuk,možda pomogne. Preporučite mi najbolji, gdje kuptiti i koja je cijena ?

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Jastuk na kojem spavate
9.1.2013 14:39:35   
dijete prirode
Zdravo svima!

Nedavno sam krenula u potragu za jastukom da bih ubrzo zaključila da je potraga za nečim tako jednostavnim i svakodnevnim projekat koji iziskuje i vremena i truda i novca.
Inače živim od rada za računarom što znači vratobolje, glavobolje, plećkobolje, i kada sam od roditelja dobila kosmodisk na poklon, počela sam vježbati jogu. Istinski sam ganuta reakcijom tijela na malo posvećene svijesti i ukazane ljubavi! Važno je kako spavamo, ali je možda i važnije šta radimo kada smo budni. To me je vratilo prirodi stvari, prirodi prirode, osnovnih potreba i sirovina koje najčešće ne trebaju biti tretirane ili zahtijevaju minimalnu obradu.

Poslije obilaska samo jedne prodavnice sam prestala tražiti jastuke i počela tražiti vunu. Već iste večeri sam zaspala na ručno izrađenom jastuku od prirodne domaće vune. Vuna je fantastičan materijal! Idealno je kada jastuk možete otvoriti, izvući iz njega to na čemu spavate, kada to možete oprati i prozračiti, dodati, oduzeti, ubaciti u jastuk kesicu lavande ili jastučić natopljen nekim drugim eteričnim uljem. Na vunenom jastuku nema znojenja (često se dešavalo da legnem čiste, a ustanem masne kose!), nema grinja, vuna čak štiti od elektromagnetnih zračenja, teško je zapaljiva, a u njenoj proizvodnji niko ne mora da strada. Sintetička vlakna se dobijaju od nafte, njihova proizvodnja zagađuje okolinu, a odbačeni proizvodi se teško razgrađuju. Prirodni lateks se dobija zarezivanjem drveta i skupljanjem sokova. Vuna je potpuno obnovljiva i ekološki bezopasna sirovina.

Uz dužno poštovanje popularnim proizvođačima krevetnina, suma potrebna da se prosječna porodica opremi jastucima ne priliči našem standardu. Ljudi vijekovima spavaju na vunenim jastucima. Na zapadu jastuk od obične vune u pamučnoj navlaci košta stotinjak dolara pa naviše. Nama je dostupan za petinu te cijene.

Sebi sam izradila srednje tvrd jastuk standardnih dimenzija za spavanje, jastučić za sjedenje za računarom (znoji mi se guza na presvlaci od skaja i uvijek nešto podmećem, a imam i problema sa hemoroidima), te jedan duguljasti, 35 X 90, zgodan za oko krsta dok sjedim, za automobil, može da se previje u manju jastučnicu i dobije bucmasti jastuk za različite namjene. Sada pravim jastuke za članove porodice, bratovog sina koji je vezan za krevet, prijatelje, a ubrzo će se kompletna ponuda sa detaljnim fotografijama, informacijama o osobinama vune, održavanju jastuka, i različitim primjenama naći i na internetu. U međuvremenu, možete me kontaktirati da zajedno napravimo to što vam treba - jastuk, jastučić neobičnog oblika, "banana" jastuk, ograda za krevetac... Materijali su sami sebi i reklama i garancija (to je ljepota prirode!), a punjenje možemo "doštimavati" sve dok ne budete potpuno zadovljni. Cijena će zavisiti od količine utrošenog materijala dok je cijena mog rada neki minimum koji će nadam se svakome biti prihvatljiv. Sa vjerom u bolju, prirodniju i zdraviju budućnost sve vas pozdravljam!

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

kolica
škorpija

koliko ste novca dali za prva kolica

manje od 100 KM (29%)

100-200 KM (24%)

200-300 KM (47%)


Broj svih glasova: 83

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *