|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaša sa kljunom
4.2.2010 19:18:03   
mamaajna
ima super u DM-u od bebylove,ne curi s strane,nema jak mlaz nama s 4 mjeseca odgovara

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Čaša sa kljunom
4.2.2010 19:37:25   
Adana
I mi smo kupili u DMu, samo ne znam tacno koja je marka. Bila je oko 8KM, cini mi se. user posted image  Imaju 3 boje, tvrdi je kljun, ima 2 brzine user posted image  istjecanja tecnosti, ne curi ni kada se casa okrene naopacke...

Mi imamo ovu:



user posted image

< Poruku je uredio Adana -- 4.2.2010 19:39:22 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Čaša sa kljunom
5.2.2010 0:12:18   
milenium
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Dadada, mislim da sam te vidjela u DM-u oko 16KM user posted image I je li rupica na njima puno velika...M se stalno zagrcne, a voljela bih joj kupiti da se sama uči piti jer vidim ima potencijala...


avent magic imaš po brojevima,od 0-6mjeseci,od 6-12 mjeseci itd tako da se nebi trebala zagrcnutiuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Čaša sa kljunom
5.2.2010 0:15:11   
Hanady RR
I mi imamo ove iz DM-a super su nezagrcava se ni velika curica a ni mala. Jeftino a da se i oprat u perilici i otkuhat.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Čaša sa kljunom
5.2.2010 21:11:25   
Mya_81 RR
Mi smo danas kupili Nuby DM i super je user posted image Ne curi kad se okrene tako da je OK kad pije user posted image

Hanady, na ovoj što smo mi danas kupili piše da se ne smije prati u perilici niti sterilizirati, ali pretpostavljam da onda nisu iste..


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Čaša sa kljunom
5.2.2010 21:13:56   
Hanady RR
iste su...al ja kupila dvije i fino sebi kažem ja ću da probam ...i obe su još žive. kod nas je dole ljubičasta a poklopac zelen ima unutra dvije brzine bijela plastika, i taj prostor gdje je bijela plastika meni se čini najbolje operem kad malo otkuham ili u perilici.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Čaša sa kljunom
5.2.2010 21:15:35   
marinčii
 

user posted image   


[/quote] mi imamop ovakvu al me nešto strah mu dati da pije da se ne zagrcne

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Čaša sa kljunom
5.2.2010 21:19:32   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Hanady

iste su...al ja kupila dvije i fino sebi kažem ja ću da probam ...i obe su još žive. kod nas je dole ljubičasta a poklopac zelen ima unutra dvije brzine bijela plastika, i taj prostor gdje je bijela plastika meni se čini najbolje operem kad malo otkuham ili u perilici.


Ja ću se držati uputstva, ionako nemam mašinu user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Čaša sa kljunom
5.2.2010 21:22:41   
R&T@
Ma, nece. A njima je to zabavno. Čini mi se da je ova tvoja za njegov uzrast. probaj!
A, mi smo imali ovu kao Hanady ali nikako nismo uspjeli, ni otkuhavanjem da očistimo taj bijeli plastični dio. A pila je čaj od komoraca, užas....
Mlađa pije čaj samo iz sestrinih boca, ostale ne dolaze u obzir

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Čaša sa kljunom
6.2.2010 1:23:57   
milenium
IZVORNA PORUKA: marinčii



user posted image   


mi imamop ovakvu al me nešto strah mu dati da pije da se ne zagrcne


i ja imam ovu,od 6mjeseci pa nadalje je al ja sam je svome dala tek s 8user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Čaša sa kljunom
10.2.2010 16:01:07   
snijeg
Drage moje pomozite, od kako se rodila pahuljica neće ni dudu ni flašicu, isprobala sve marke, sve oblike, sve sastave i NIŠTA....nisam dudu forsirala (drago mi je što neće), ali sad smo počeli sa uvođenjem guste hrane i shodno tome, počela sam joj davati vodu kašikicom, neće flašicu...kupila sam joj ovu čašu s kljunom u DM, a i u TL, međutim ona ne zna piti iz nje, kad će naučiti, imate li neki dobar savjet za mene, efikasnu metodu i sl. baš bi mi bilo olakšanje da nauči piti iz čaše, ovo sa kašikicom je napor i meni i njoj user posted image ,

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Čaša sa kljunom
10.2.2010 16:03:05   
milenium
nisu ni naši znali odma piti al za tjedan -dva nuđenja svaki dan malo po malo naučit će.user posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Čaša sa kljunom
10.2.2010 16:06:39   
pjenica mala
I ja imam problem kao i snijeg, ja sam svom bebaću počela davati da piej iz čaše, i tako mi lakše nego iz kašičice.
A također ne zna piti niti iz flašice ( a znao je kada je imao mjesec dana, pa mu ja izmlazala mlijeko kad sam išla raditi-nije mi jasno kako sad ne zna), niti iz čaše sa kljunom.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Čaša sa kljunom
10.2.2010 16:07:27   
MELLI
snijeg ja sam imala isti problem,ali meni ni čaša s kljunom nije pomagala.Mi smo odmah uveli običnu čašu,ali malu skroz,možeš pokušati nuditi i iz male šoljice za kafu,samo polako da se ne zagrcne i ne uplaši.Vidjećeš da će brzo savladati vještinuuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Čaša sa kljunom
10.2.2010 16:09:25   
milenium
snijeg kolko imauser posted image  mjeseci?ja sam svome dala tek s 8.a dotle je pio vodu iz boce

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Čaša sa kljunom
10.2.2010 16:14:54   
snijeg
6. mjeseci, ali ove čaše su za bebe od 4. mjeseca, tako su mi rekli user posted image
Moja neće boce, nema teorije....

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Čaša sa kljunom
10.2.2010 16:16:30   
milenium
ma kakav 4 miseca,haj ba neš maltretirat diteuser posted image moj nije zna pit ni sa 7.user posted image
na ovoj plavoj gore aventovoj piše da je od 6mjeseci

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Čaša sa kljunom
10.2.2010 16:20:50   
iv@ncica
draga moja..pretpostavljam da ti bebac doji kad je tako...evo mom je sinu sad vise od 10 mjeseci i tek je sad poceo piti...i ja sam sve probala..imam tonu boca i casa, ali nista..sve dok doji, namiruje se ne brini..ali ti pomalo malo , bitno je da nekoliko kasikica das i da nudis cesto ..pa kad bas bude zedna popit ce...evo moj djecak sad hoce iz obicne case i iz nukove s gumenim kljunom....do sad se samo igrao s njom..ali sad sve manje doji pa je zedan i hoce da pije..nije ni ovo puno, ali koliko je toliko je ne smiojem se buniti..ali ni sad nece i ne voli ostale bocice s dudom...ne brini se

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Čaša sa kljunom
10.2.2010 16:23:14   
snijeg
Znači ima da kašika radi još najmanje mjesec/dva user posted image user posted image
Ma ne mučim ja nju milenium, nego sam joj htjela olakšat, ali eto ja htjedoh da svane prije zore user posted image user posted image
U svakom slučaju hvala, učit ću ja nju pomalo iz čaše, ali kašika je kašika user posted image

DA Iv@ncice doji, ali sve nešto mislim da nije žedna user posted image
Ma naučit ćemo, naoružala sam se strpljenjem user posted image

< Poruku je uredio snijeg -- 10.2.2010 16:25:37 >


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Čaša sa kljunom
10.2.2010 16:33:48   
iv@ncica
ee pa zato ti nece da pije, dok beba puno doji namiruje i svoju potrbu za drugim tekucinama.. .jer ce ona prije traziti siku nego bocu...boca je starno tijelo i sve ostalo..ona se napije iz sike isto..ali poslije obroka joj daj nekoliko kasa vode, ili na a casu..polako..moj andrej ni sad bas nece ni sokice, a caj ako je topal popije malo,,vode najvise...i daj joj da se igra i gricka bocicu s kljunom poslije je lakse prihvcati..sta ces ne mozes s casom ici u setnju sad kad otopli ..moras imati i neki drugi oblik tekucine s bebom ;)))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Čaša sa kljunom
12.4.2010 15:07:10   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: Hanady

iste su...al ja kupila dvije i fino sebi kažem ja ću da probam ...i obe su još žive. kod nas je dole ljubičasta a poklopac zelen ima unutra dvije brzine bijela plastika, i taj prostor gdje je bijela plastika meni se čini najbolje operem kad malo otkuham ili u perilici.


Ja ću se držati uputstva, ionako nemam mašinu user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Čaša sa kljunom
12.4.2010 15:16:53   
teacher75
i ja imam problem kao snijeg, nece lana da pije iz flasice. posto smo poceli uvoditi cvrstu hranu, dajem joj vode ili caja na kasiku. lana sada ima 6 mjeseci. gledala sam u DM nukove flase sa kljunom i primijetila da neke imaju gumeni a neke plasticni kljun. sta biste mi vi preporucili, koju da uzmem?

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.4.2010 15:17:13 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Čaša sa kljunom
12.4.2010 15:25:13   
Lady26
I ja sam htjela curici da kupim ovu flasicu sa kljunom, njoj je malo vise od 4mj,jel rano?! I koju biste preporucili? user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Čaša sa kljunom
12.4.2010 16:26:46   
snijeg
IZVORNA PORUKA: teacher75

i ja imam problem kao snijeg, nece lana da pije iz flasice. posto smo poceli uvoditi cvrstu hranu, dajem joj vode ili caja na kasiku. lana sada ima ' mjeseci. gledala sam u DM nukove flase sa kljunom i primijetila da neke imaju gumeni a neke plasticni kljun. sta biste mi vi preporucili, koju da uzmem?


Draga moja, ja uzele obe navedene, kupovala u TL-u, uzela i Avent-ovu, ma ništa ona samo češe desni s njima i ima već mjesec dana kako pijemo iz obične čaše, prije se navikla na to nego na ove s kljunom. Ja njih koristim, zgodne su mi kad idemo van jer ne prosipa se voda, a kad joj dajem da pije odvrnem kljun i gospođica nagne i eto ga........sad sam rahat, pa predlažem da probaš ovako, samo polako nagni da se ne zagrcne..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Čaša sa kljunom
12.4.2010 16:30:49   
emma.L
Mi smo imali slučaj da Ema nije mogla skontati kako povući iz Aventove čaše s kljunom jer je ona non-spil user posted image . Dugo nam je trebalo da se nauči povući gutljaj. Ali ako možete, radije skidajte poklopac i neka uče piti, jer sada nikako da nauči piti normalno, bez da grize čašu user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *