|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: aerobik
13.1.2012 9:09:58   
estera
Evo sad sam našla FB stranicu Atlantis fitness centra.
Ne znam kako ferceraju ovi linkovi na FB, samo ukucajte Fitness Centar Atlantis i vidjet ćete trenutni raspored.
Imaju zumbu.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: aerobik
13.1.2012 10:39:04   
anidla
IZVORNA PORUKA: estera

Evo sad sam našla FB stranicu Atlantis fitness centra.
Ne znam kako ferceraju ovi linkovi na FB, samo ukucajte Fitness Centar Atlantis i vidjet ćete trenutni raspored.
Imaju zumbu.


jel Atlantis centar ovaj odmah iza starog Robota??

skorpia, idemo li?user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu estera)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: aerobik
13.1.2012 10:47:37   
emi7908
skorpia, idemo li?

A ja? Sram te bilo mene ne zoveš user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: aerobik
13.1.2012 10:55:17   
Neca xxx
Koliko ja vidim, zumbu imaju samo petkom i nedeljom od 21-22. Zna li neko koliko iznosi mjesecna clanarina u Atlantisu? Ide li neko na zumbu u Atlantis?

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: aerobik
13.1.2012 10:59:09   
emma.L
ako je Atlantis ovaj Miki kojeg sam ja zvala, imaju zumbu srijedom, petkom i nedjeljom od 21 do 22 sata, mjesečna članarina je 45 KM i vrijedi za sve vrste aerobika (što on i preporučuje da se kombinira).
Ja planirala krenuti od nedjelje ako me prehlada popusti.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: aerobik
13.1.2012 11:11:36   
Neca xxx
E vala mogla bih i ja. Sada pokusavam da smislim neki razlog zasto mi ne odgovara, ali nema ga. user posted image  Atlantis mi je blizu kuce, kasni su termini kada bi L trebala vec ici na spavanje pa necu gubiti dragocijeno vrijeme sa njom, cijena je ok...

Hocemo li zajedno u nedelju? Da ne budem ja jedini novi kolac. user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: aerobik
13.1.2012 11:43:17   
emma.L
Možemo se naći tamo, bit ću sa jednom prijateljicom, a rečeno mi je da treba doći barem 15 minuta ranije da se upiše i plati. Nadam se da se vidimo :-). Ja nemam izgovora, osim ove prehlade za koju se nadam da će proći do tada. MM se čak nudi da me vozi i čeka, eto u kakvom sam stanju user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: aerobik
13.1.2012 11:49:55   
anidla
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: estera

Evo sad sam našla FB stranicu Atlantis fitness centra.
Ne znam kako ferceraju ovi linkovi na FB, samo ukucajte Fitness Centar Atlantis i vidjet ćete trenutni raspored.
Imaju zumbu.


jel Atlantis centar ovaj odmah iza starog Robota??

skorpia, idemo li?user posted image user posted image



meni niko ne odgovori user posted image

a ako je to to, i ako ima zumbu od 21:00 do 22:00 to bih mogla super iskoristiti kad sam druga smjena


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: aerobik
13.1.2012 11:52:16   
emma.L
Ja bi hodgovorila, ali ne znam je li to atlantis user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: aerobik
13.1.2012 12:02:09   
Neca xxx
Anidla, jeste, to je Atlantis. Iza starog Robota, dole prema Miljacki. Hoces li nam se pridruziti?

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: aerobik
13.1.2012 12:37:12   
anidla
IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Anidla, jeste, to je Atlantis. Iza starog Robota, dole prema Miljacki. Hoces li nam se pridruziti?


odkadavi startate?ko ide? ja i skorpia smo se dogovarale da idemo....bice nam lakse krenuti ako nas bude vise...

ja sam dosta kila skinula (preko 20) i sad trebam da se dotegnem user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: aerobik
13.1.2012 15:48:52   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Anidla, jeste, to je Atlantis. Iza starog Robota, dole prema Miljacki. Hoces li nam se pridruziti?


odkadavi startate?ko ide? ja i skorpia smo se dogovarale da idemo....bice nam lakse krenuti ako nas bude vise...

ja sam dosta kila skinula (preko 20) i sad trebam da se dotegnem user posted image



Lako ces za razmjestaj, ako imas namjestaj! user posted image  Emma.L pocinje od nedelje, a ja sam planirala slijedece sedmice. Dakle srijeda. Idete li ti i skorpija?

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: aerobik
15.1.2012 16:51:25   
emma.L
Ja sam još hunjava pravo, ali mislim da se vidimo u srijedu. Opremu sam spremila misleći da ću večeras ići. Ipak mi je bolje da ozdravim prvo. OT. Moram se pohvaliti da sam sinoć malo na veslaču vježbala. Zato danas imam upalu mišića lijeve strane user posted image , seljanka nije ravnomjerno podesila opterećenje.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: aerobik
22.1.2012 19:50:04   
emma.L
Jeste li se to ušutile sve?
Meni je užasno mrsko, ali sam se nakanila u srijedu, a evo i sada uskoro krećem user posted image . Koliko sam skontala, prvi put kad sam bila nije bio nitko novi osim mene i moje druge?

Elem, graciozna sam kao slonče, dobila sam upalu mišića, ali što drugo očekivati od nekoga tko se nije bavio ničim sličnim punih 9 godina user posted image . Trening nekome tko je iole aktivan ne bi trebao biti problem, nego baš jedna ugodna rekreacija.

Zato sam odlučna ne posustati. Nije više ni pitanje kilograma, koliko trulosti organizma i vrijeme je da se posvetim sebi. Čak smo nabavili i onu spravu za veslanje i mogu vam reći da uopće nije loše namontirati je ispred tv-a i pogledati seriju dok veslaš. Preznojiš se, sigurno i koja kalorija ode user posted image .  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: aerobik
5.2.2012 15:17:09   
Skvo RR
Ja sam isla u Atlantis na aerobik..e sada me interesuje zumba..znate li koji su termini zumbe?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: aerobik
5.2.2012 15:18:19   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: emma.L

ako je Atlantis ovaj Miki kojeg sam ja zvala, imaju zumbu srijedom, petkom i nedjeljom od 21 do 22 sata, mjesečna članarina je 45 KM i vrijedi za sve vrste aerobika (što on i preporučuje da se kombinira).
Ja planirala krenuti od nedjelje ako me prehlada popusti.

Sada vidjeh..user posted image ..Idete li vi? Da vam se pridruzim.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: aerobik
5.2.2012 15:21:24   
Skvo RR
Iako razmisljam i o pilatesu...user posted image Treba mi nesto vise za ucvrscivanje...ne toliko za kile..jer vjezbam sedmicno 2x sobno biciklo i svaki dan 2X 15 minuta bucice...Nisam pametna.user posted image ..

< Poruku je uredio Skvo RR -- 5.2.2012 15:26:13 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: aerobik
5.2.2012 20:37:25   
Neca xxx
Hej Skvo. Ma i ja odavno planiram da pocnem sa zumbom, ali stalno odgađam. user posted image Meni pilates nekako djeluje dosadan. A sa druge strane, zumba mi izgledda super, kao da si u disku i jos imas koreografiju.  user posted image Hocemo li biti karakter pa da pocnemo zajedno? Svakako nam je blizu. user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: aerobik
5.2.2012 20:39:59   
Skvo RR
Evo ja samo razmisljam da li pilates ili zumba...tu sam malo u dilemiuser posted image ....trenutno mi vise odgovara pilates termin...bas je kasno zumba..user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 5.2.2012 20:40:16 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: aerobik
11.2.2012 18:07:25   
emma.L
Mene je zamelo na Dobrinji ovih dana i nisam dugo bila. Bili smo zadnji put na jednom terminu step aerobika i slomila sam se user posted image , cijelih 8 dana sam bolovala. Super mi je oboje, ali zumba zaista jeste malo kasno, pa smo odlučile kombinirati kako nam što odgovara. Pilates planiramo isto probati.
Jedva čekam da ovaj kijamet malo prođe da nastavim.
Skvo, vjeruj mi da ćeš se zategnuti na zumbi, nije samo ples.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: aerobik
3.5.2012 14:24:34   
canim
Gdje na fitness u Sarajevu ? S Tim da imaju trenera Koji ce mi napraviti program ?

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: aerobik
4.5.2012 10:55:14   
animagical
evo i mene na ovoj temi, vakat je, kucna varijanta nula bodova... meni treba nesto po mogucnosti u starom gradu?? moze i centar, samo da imam gdje parkirati...moze kakva preporuka? hoce ko sa mnom??user posted image moze zumba, aerobik, pilates, saso mange...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: aerobik
4.5.2012 11:22:22   
anidla

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Evo ja samo razmisljam da li pilates ili zumba...tu sam malo u dilemiuser posted image ....trenutno mi vise odgovara pilates termin...bas je kasno zumba..user posted image




Koliko kasno je zumba? meni odgovaraju kasni termini pogotovo kad radim 2 smjenu. Jel to zumba ovdje kod nas?

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: aerobik
4.5.2012 16:29:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: animagical

evo i mene na ovoj temi, vakat je, kucna varijanta nula bodova... meni treba nesto po mogucnosti u starom gradu?? moze i centar, samo da imam gdje parkirati...moze kakva preporuka? hoce ko sa mnom??user posted image moze zumba, aerobik, pilates, saso mange...

ja cu odmah poslije ljeta abd na zumbu u skenderiju da nastavim gdje sam stala prije trudnoce pa bujrum sa mnomuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: aerobik
11.5.2012 22:50:59   
anidla
Dok se vi dogovorite, ja sam vec krenulauser posted image

Idem vec sedmicum kombinujem aerobik, zumbu, taj bo user posted image

S tim da cu ipak malu prednost dati zumbi koja me odusevila....ove sedmice sam isla 4 puta

Ja prezadovoljna.....topla preporuka za atlantis

Sve sam s posla digla sa mnom da idu user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *