|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:01:12   
salmy
muaaa neka je sa srecom,haljina je divnauser posted image user posted image

samo bih se slozila sa almom da su baletanke bolji izbor,ipak je to "mala"matura



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:04:13   
Honey3
mama alma slazem se ja sa tobom u potpunosti,ali nezgodno vrijeme pravo doslouser posted image One su jos bas curice,ali kad vidis kako se oblace,sminkaju,ma ni malo mi se ne svidja,ali nece mene poslusati sta da obuce,nego ce reci kako druge djevojciceuser posted image I sto mi se jos ne svidja sto ovi osnovci po hotelima slave maturuuser posted image mislim da je to sve pravo rano za njih,oni su jos djecica....odoh ja OT,skrooozuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:05:18   
myb@by

IZVORNA PORUKA: salmy

muaaa neka je sa srecom,haljina je divnauser posted image user posted image

samo bih se slozila sa almom da su baletanke bolji izbor,ipak je to "mala"matura




slažem se ali je to jako teško curicama dokazati. Mogu misliti na šta će moja curica ličiti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:07:53   
M kao Mama
Napisala sam ja to odmah, komi garantuje da će mene moja pitati i slušati, i kažem videla nekoliko malih matura i nije mi bilo dobro, od dekoltea, štikli, šljaštila, ali takav vakat, ali ja bih voljela sa moja bude drugačija, svoja i da bude u skladu sa njenim godinama

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:09:47   
salmy
Od moje prijateljice kcerka slavila malu maturu

ja sam ostalauser posted image user posted image  
Ona je imala haljinu pamucnu na tufnice,rajf na glaviuser posted image  i baletanke na tufnice,i torbicu okacenu preko ramena....secer....toliko njezno izgleda,pravo djete,,,med medeni......za razliku od drugarica  koje "sljaste" user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:16:38   
muaaa
Ma sve ste vi upravu i ja to razumijem,ali nazalost djeca to nerazumiju.Ali opet nemogu reci da me ne slusa i da je to uzela protiv moje volje.Ne, nije, slozila sam se stim.Tako da se razumijemo,to je nagrada za sve sto ona radi i kako se ponasa,kako uci itd.A to sto sljasti,pa neka sljasti,to je njena noc za pamcenje....i samo nemojte reci da svom djetetu to ne bih dopustile,jer djete ce uraditi nesto i bez vaseg znanja.A sto se tice cipela,baletanke ce ponjeti pa preobuti kad dodju do odredista

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:18:57   
Honey3
muaaa dopustit cemo,nego sta,kao da imamo izborauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:20:22   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ma sve ste vi upravu i ja to razumijem,ali nazalost djeca to nerazumiju.Ali opet nemogu reci da me ne slusa i da je to uzela protiv moje volje.Ne, nije, slozila sam se stim.Tako da se razumijemo,to je nagrada za sve sto ona radi i kako se ponasa,kako uci itd.A to sto sljasti,pa neka sljasti,to je njena noc za pamcenje....i samo nemojte reci da svom djetetu to ne bih dopustile,jer djete ce uraditi nesto i bez vaseg znanja.A sto se tice cipela,baletanke ce ponjeti pa preobuti kad dodju do odredista


Nemoj, da budem pogrešno shvaćena, draga ja sam samo napisala svoje mišljenje, da danas generalno te male mature izgledaju kako naše nisu ni velike izgledale, za mene je to strašno, ništa drugo, nek šljašti na sve strane, brate ukusi su različiti, neka je dami dragoj sretno, a mama će svakako cupkati i na prozoru visti dok dođe ljepotica kući, ha ja, tako to hod, hahaha

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:22:34   
muaaa

IZVORNA PORUKA: zaha

muaaa dopustit cemo,nego sta,kao da imamo izborauser posted image

Zaho vjeruj mi da imam izbora,da se nisam slozila ja, poslusala bi me.Ali nek i to proba,nek vidi kako to izgledauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:25:47   
muaaa

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: muaaa

Ma sve ste vi upravu i ja to razumijem,ali nazalost djeca to nerazumiju.Ali opet nemogu reci da me ne slusa i da je to uzela protiv moje volje.Ne, nije, slozila sam se stim.Tako da se razumijemo,to je nagrada za sve sto ona radi i kako se ponasa,kako uci itd.A to sto sljasti,pa neka sljasti,to je njena noc za pamcenje....i samo nemojte reci da svom djetetu to ne bih dopustile,jer djete ce uraditi nesto i bez vaseg znanja.A sto se tice cipela,baletanke ce ponjeti pa preobuti kad dodju do odredista


Nemoj, da budem pogrešno shvaćena, draga ja sam samo napisala svoje mišljenje, da danas generalno te male mature izgledaju kako naše nisu ni velike izgledale, za mene je to strašno, ništa drugo, nek šljašti na sve strane, brate ukusi su različiti, neka je dami dragoj sretno, a mama će svakako cupkati i na prozoru visti dok dođe ljepotica kući, ha ja, tako to hod, hahaha

Ma naravno da nisi pogresno shvacenauser posted image ,a sto se tice cupkanja na prozoru hahah.Ali neznam ko je gori u svemu tome,cak im je razredna rekla da mogu i prespavati u tom hotelu gdje ce slavitiuser posted image user posted image mislim nigdje veze,sad se pojedina djeca nafurala cak i da noce

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:27:49   
muaaa
Odosmo mi OT,brisite nadlezniuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:29:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: zaha

muaaa dopustit cemo,nego sta,kao da imamo izborauser posted image

Zaho vjeruj mi da imam izbora,da se nisam slozila ja, poslusala bi me.Ali nek i to proba,nek vidi kako to izgledauser posted image

Nravno, Herka moja je touser posted image user posted image

Moja rodica koja je nesto mladja od mene je nosila moju haljinu od Velike mature na svoju Malu maturu. Granice su pomjerene...odavno. Na nama je da aminujemo na nase ociuser posted image Ma to je njima sad nesto wow...prvi put u stikli...da ih svi vide...ko velike. Ma pustite djecu...pa ja, imace kad u ravnom hhodati...trcati po Vilsu ili pionirskoj za djecom za nekih 10-15 godina, ha ja.

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:33:03   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: zaha

muaaa dopustit cemo,nego sta,kao da imamo izborauser posted image

Zaho vjeruj mi da imam izbora,da se nisam slozila ja, poslusala bi me.Ali nek i to proba,nek vidi kako to izgledauser posted image

Nravno, Herka moja je touser posted image user posted image

Moja rodica koja je nesto mladja od mene je nosila moju haljinu od Velike mature na svoju Malu maturu. Granice su pomjerene...odavno. Na nama je da aminujemo na nase ociuser posted image Ma to je njima sad nesto wow...prvi put u stikli...da ih svi vide...ko velike. Ma pustite djecu...pa ja, imace kad u ravnom hhodati...trcati po Vilsu ili pionirskoj za djecom za nekih 10-15 godina, ha ja.

Sa ovim se slažem, nije to ništa strašno, one će se same sebi same za 5 godina smijati kada pogledaju slike.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:34:55   
Honey3
muaaa nasi jos ne znaju,ni gdje,ni kaduser posted image cak i oko ekskurzije jos nista nije sigurno...

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:39:16   
muaaa

IZVORNA PORUKA: zaha

muaaa nasi jos ne znaju,ni gdje,ni kaduser posted image cak i oko ekskurzije jos nista nije sigurno...

Kako su nasi to super organizovali za exkurziju.Mi smo lani u 6 mj.na exkurziji bili.Bec,Prag,Budimpesta,7 dana.Znalo se sta nas ove godine ceka pa ubrzali exk.sto je vise nego odlicno.za maturu jos neznamo gdje ali su nam provukli da ce biti neki hotel

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: svečana odjeća
31.3.2012 23:57:49   
klemzi
Kako su nasi to super organizovali za exkurziju.Mi smo lani u 6 mj.na exkurziji bili.Bec,Prag,Budimpesta,7 dana.Znalo se sta nas ove godine ceka pa ubrzali exk.sto je vise nego odlicno.za maturu jos neznamo gdje ali su nam provukli da ce biti neki hotel
user posted image user posted image user posted image
Ovo ste super odradili...ja sam ove godine ponosna razrednica maturantima user posted image user posted image No, naša ministrica ne dozvoljava maturalne ekskurzije u 8.razredu van BiH, pa ćemo mi do Neuma, i jedno noćenje u Mostaru. Ne znam šta bih o ovome mislila...no to i nije tema emisije. Muaaa tvojoj maturantici želim najljepši provod...biće prekrasna...a što se štiklica tiče...riješe to oni, skinu se bosi, ako je stani pani user posted image user posted image user posted image ja sam svojim učenicama sugerisala da je bolje u ravnom, one su još male, ali već znam da me ne "bendaju" po tom pitanju user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: svečana odjeća
1.4.2012 0:08:26   
muaaa
Klemzi mila moja,hvala tiuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: svečana odjeća
1.4.2012 0:16:02   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ma sve ste vi upravu i ja to razumijem,ali nazalost djeca to nerazumiju.Ali opet nemogu reci da me ne slusa i da je to uzela protiv moje volje.Ne, nije, slozila sam se stim.Tako da se razumijemo,to je nagrada za sve sto ona radi i kako se ponasa,kako uci itd.A to sto sljasti,pa neka sljasti,to je njena noc za pamcenje....i samo nemojte reci da svom djetetu to ne bih dopustile,jer djete ce uraditi nesto i bez vaseg znanja.A sto se tice cipela,baletanke ce ponjeti pa preobuti kad dodju do odredista


bravo mama user posted image
vjerujem da ce ljepotica biti prelijepa user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: svečana odjeća
1.4.2012 9:00:52   
new mama
Muaa super kombinacija,curica ce biti prelijepauser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: svečana odjeća
3.4.2012 23:50:04   
ladyblue RR
muaaa,poslusaj me i spremi joj neke baletanke i ponesi ih ti sa sobom. Oni ce prvo imati dio u skoli,govori,pozdravi,proglasenje ucenika generacije...tu ce djevojcice vec noge poceti da bole od peta. Samo joj ih tutni kada budu ulazili u autobus koji ce ih voziti na proslavu. Moj mali je prosle godine imao maturu pa sam vidjela te djevojcice kako se pate sa visokim petama.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: svečana odjeća
3.4.2012 23:52:39   
muaaa
ladyblue,svakako smo to i mislili da ponese,jer i ona je svjesna da nece moci dugo u stiklama,to je sam dok prodje ona ceremonija itd,svakako hvala na savjetuuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: svečana odjeća
3.4.2012 23:56:28   
ziki
Muua kombinacija super, ljepotica ce bit prelijepa. Vidim da je vec skontala za rezrevne baletanke, pametnica. Neka cura nek uce hodat sa stiklama na vakat a ne posle ni preko sobe u stiki vecoj od 4 cmuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: svečana odjeća
4.4.2012 0:08:19   
muaaa

IZVORNA PORUKA: ziki

Muua kombinacija super, ljepotica ce bit prelijepa. Vidim da je vec skontala za rezrevne baletanke, pametnica. Neka cura nek uce hodat sa stiklama na vakat a ne posle ni preko sobe u stiki vecoj od 4 cmuser posted image

Hvala,a za stiklu..ih pa to se danas radja i odmah bi na stiklu,sve oni znaju ne sekiram se jauser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: svečana odjeća
12.4.2012 10:54:37   
SdZ
Moja sekica je kupila prekrasnu haljinicu u kraljevsko plavoj boji (cim odem do nje uslikat cu je), baletanke su u bez boji kao i torbica i velika masna za kosu. Imat ce jos i plave nausnice i plavi prsten.

Jesmo dobro iskombinirali boje? Nakit je ista boja kao i haljina, a torbica, baletanke i masna u bez boji.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: svečana odjeća
12.4.2012 11:06:44   
Honey3
Selmy jedva cekam slike,treba mi idejauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Bore?!
milenium

Imate li bore i koja je najbolja krema da ih se riješim?

molim mišljenje (98%)

molim mišljenje (2%)


Broj svih glasova: 47

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *