|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
27.6.2013 13:17:22   
tobleronica1
Ja bih ga ostavila bez marke.Nek` crkne
Gad nije ništa zaslužio.
To nije tvoj problem nego njegov
Svoje dijete povedi sa sobom
Budi hladna i odmjerena
Znam da bi sada najradje vrištala od bola
Ali, MORAŠ biti jaka.

Ponavljaj sebi pozitivne svari:
1. imaš zdravo dijete
2. ti si zdrava
3. finansijski neovisna
4. imaš gdje otići

Jedan savjet: ne dozvoli da te gazi,
izdigni se iznad svega

Ako dodje do razvoda, bori  se za poslednji fening

Ja bih otišla svojima i dobro bi se oznojio da dodje do mene
Molim te, sačuvaj svoje dostojanstvo
Od toga će ti puno zavisiti u budućnosti

Žene moje, meni je internet zlo
Ali,čisto zlo
U zadnje vrijeme jako često čujem kako  se
ljudi razvode zbog FB i sl.

Vrijeme koje provedemo na internetu, na društvenim
mrežama pametnije bi bilo da provodimo sa muževima
I obratno.







(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Prevara
27.6.2013 13:18:57   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a mama alma je zove plemenitom, o Bože , pa kako mi to tako različito razmišljamo??
muž te prevari i kaže ti da želi drugi bez imalo ustručavanja i žena brine šta će jesti on jer za Boga nema para a dodje neko i kaže da je to plemenito???
ja zaista ništa ne razumijem



bogami, ja nisam anonimna pa da sam neko, pišem pod svojim nickom svjetla obraza

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Prevara
27.6.2013 13:21:05   
elmaL

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vjeruješ li da bi se on počešao po džepu i razmišljao hoćeš li imati za kifle.


on nije plemenit ko ona hahhaha da umreš od smijeha


Pa dobro kod naših ljudi se za osobe kao što je ona (mislim na ovaj dio što ga ne želi ostaviti bez para) kaže da su dobričine, čitaj budale.

Što kaže jedna nena dobar i budala na istoj deredži, ili ti levelu.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Prevara
27.6.2013 13:21:09   
animagical
On tebe vara, a ti treba da iselis iz stana? Izbaci mu stvari na haustor, promijeni brave i pokreni brakorazvodnu parnicu... Sad ce se sigurno naci neko da kaze da se na RR jedino razvodi savjetuju, ali sta da radis, nema izmirenja kad se on ne kaje i ne prestaje sa svaleranjem? Da je to drugacije postavio,pa da i pomislis na cuvanje braka, ali ovako...tanko Boga mi...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Prevara
27.6.2013 13:23:31   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a mama alma je zove plemenitom, o Bože , pa kako mi to tako različito razmišljamo??
muž te prevari i kaže ti da želi drugi bez imalo ustručavanja i žena brine šta će jesti on jer za Boga nema para a dodje neko i kaže da je to plemenito???
ja zaista ništa ne razumijem



bogami, ja nisam anonimna pa da sam neko, pišem pod svojim nickom svjetla obraza



A zato nije plemenita ?Koliko se moze izvuci iz postova zeni je stalo,kako god.Ona ima s njim djete,ja vjerujem da bi opet presla preko svega !A nebi trcala da mu vrati istom mjerom !Na koncu nismo svi isti i ne razmisljamo isto,hvala Bogu !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Prevara
27.6.2013 13:24:23   
Chilli
Ja cu samo iznijeti svoje misljenje.
Sto se Anonimne tice, ja bih draga moja izradila slike i podjelila ih uzoj i siroj familiji uz jutarnju kafu, a na slikama zaokruzila vjerenicki prsten!
Samija moja mila, kad te vec on ne postuje, postuj sama sebe, uzmi to dijete i idi. Eto imas kod koga, imas posao, platu. Vidim da si dobra osoba cim razmisljas o tome hoce li on imati sta jesti, ali kad on ne razmislja o tebi ni o vasem djetetu ni ti se nemoj zamarati sa njim, sta te briga. Ne svetis mu se, nek se sam snalazi. Kad se vec znao "snaci" sa novom zenom u svom zivotu, moze i za novac. A vjeruj mi svi oni dodju tobe kad tad. Neko prije, neko kasnije....za nekoga bude kasno, za nekoga ne.
I glavu gore, nemoj da razmisljas slucajno sta ce mozda ljudi reci, sta god da uradis, dobro ili lose, ljudi ce uvijek pricati. Tvoj obraz je cist, samo glavu gore. Ja sam karakter i uvijek razum slusam, to je mozda i lose al sta cu takva sam. Da imam 11 djece sa njim ja bih opet otisla, jer sam sebi na prvom mjestu. Ne dozvoljavam da me gaze i ponizavaju. Sta god da odlucis imas moju podrsku i cuvaj tu curicu, treba te user posted image

_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Prevara
27.6.2013 13:28:06   
elmaL

IZVORNA PORUKA: tobleronica1


Žene moje, meni je internet zlo
Ali,čisto zlo
U zadnje vrijeme jako često čujem kako  se
ljudi razvode zbog FB i sl.

Vrijeme koje provedemo na internetu, na društvenim
mrežama pametnije bi bilo da provodimo sa muževima
I obratno.



Nije internet zlo, zlo su ljudi. Ne može žena kriviti FB što se muž viđa sa drugomuser posted image To da se može manje koristiti i da bi nekad bilo korisnije drugačije vrijeme provesti se slažem, ali svi smo mi sami odgovorni za naše postupke.


_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu tobleronica1)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Prevara
27.6.2013 13:28:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a mama alma je zove plemenitom, o Bože , pa kako mi to tako različito razmišljamo??
muž te prevari i kaže ti da želi drugi bez imalo ustručavanja i žena brine šta će jesti on jer za Boga nema para a dodje neko i kaže da je to plemenito???
ja zaista ništa ne razumijem



bogami, ja nisam anonimna pa da sam neko, pišem pod svojim nickom svjetla obraza



kažem inače u životu
da mi dodje neko i kaže da sma plemenita jer pomažem mužu koji me vara
meni je to smiješno hahahah
ja bi svojoj jaranici svintala šamar, mislim to da bude plemenita prema onom ko ne zaslužuje


A zato nije plemenita ?


hahahahah jel ti mene zezaš?
pa kako možete idiotizam nazivati plemenitošču
on je vara a ona mu daje pare da izvede ljubavnicu, to meni tako dodje

Ženi treba reći kako stoje stvari a ne nešto je sad hvaliti
de ba, a i ona je sama rekla da je budala jer to radi

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.6.2013 13:29:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Prevara
27.6.2013 13:31:00   
veeseelaa
Na koncu nismo svi isti i ne razmisljamo isto,hvala Bogu !


sad ja zla a ostale dobre jer glupost nazivate plemenitošću? i kao hB pa niste zle ko ja? e dobro onda user posted image
ako me kad muž prevari nemojte me savjetovat očiju vam

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Prevara
27.6.2013 13:33:31   
veeseelaa
Ja cu samo iznijeti svoje misljenje.
Sto se Anonimne tice, ja bih draga moja izradila slike i podjelila ih uzoj i siroj familiji uz jutarnju kafu, a na slikama zaokruzila vjerenicki prsten!



user posted image user posted image user posted image da ga svi kao zamrze user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Prevara
27.6.2013 13:35:57   
Chilli
Sta ce oni osjecati to je njihova stvar, al nek' vide kakav im je sin, brat, daidza, amidza....sta god. Jbg, ja sam takva, nemoj me zahebavat i praviti budalom. Pa taman da mene zamrze, eto user posted image

_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Prevara
27.6.2013 13:36:27   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Chilli

Ja cu samo iznijeti svoje misljenje.
Sto se Anonimne tice, ja bih draga moja izradila slike i podjelila ih uzoj i siroj familiji uz jutarnju kafu, a na slikama zaokruzila vjerenicki prsten!



ja to ne bih uradila radi sebe, pa ako mu se želi osvetiti ima drugih načina. Šta će postići ovimuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Prevara
27.6.2013 13:39:05   
M kao Mama
Joj, vesela pa ti baš ode u krajnost, žena spominje kiflu,a ti ode na izlaske i ostalo,

nego vidm pitala si samiju za sex,nije ti odgovorila, ali mene evo zanima, da li mislite da je sex zaista presudan u jednom braku,
ja mislim da nije sve u sex-u da da nije presuda,

krenem od mene same , koja sam imala rizičnu trudnoću, pa smo preživjeli tih 9 mjeseci, činimi se nikad nismo bili bliži,

pa krenem od moje drugarice koja je oboljela od teške bolesti, karcinoma, muž je cijelo vrijeme bio uz nju, dok je bila po bolnicama, teparijam,operacijama, vla nešto ne znam da im je pao na pamet, a kamoli da su g a upražnjavali,

pa eto sad moj radni kolega žena mu bolesna, ma ne pada mu na pamet, tako on kaže,

pa onda parovi koji su razdvojeni, npr. zbog pola, i još nebrojeno primjera,

baš me zanima vaše mišljeje

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Prevara
27.6.2013 13:39:39   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Chilli

Sta ce oni osjecati to je njihova stvar, al nek' vide kakav im je sin, brat, daidza, amidza....sta god. Jbg, ja sam takva, nemoj me zahebavat i praviti budalom. Pa taman da mene zamrze, eto user posted image



Chili ubi njih sekiracija kakav je on

možd abi im zbog toga bio kralj, ti misliš da se u našem sviejtu osudjuje prevara muškarca, ne, ovdje je samo problem ka džena prevari, e onda jeona loš primjer za djecu, loša majka i uličarka a muž je eto lafac, zavodnik itd

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Prevara
27.6.2013 13:41:19   
veeseelaa
krenem od mene same , koja sam imala rizičnu trudnoću, pa smo preživjeli tih 9 mjeseci, činimi se nikad nismo bili bliži,

pa krenem od moje drugarice koja je oboljela od teške bolesti, karcinoma, muž je cijelo vrijeme bio uz nju, dok je bila po bolnicama, teparijam,operacijama, vla nešto ne znam da im je pao na pamet, a kamoli da su g a upražnjavali,

pa eto sad moj radni kolega žena mu bolesna, ma ne pada mu na pamet, tako on kaže,

pa onda parovi koji su razdvojeni, npr. zbog pola, i još nebrojeno primjera,

baš me zanima vaše mišljeje


pusti sad bolest, navela si extremne situacije
a da si prava zdrava pa da ne želiš sex sa tm vidjela bi kako bi isti postao bitan

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Prevara
27.6.2013 13:41:42   
Medić*
IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a mama alma je zove plemenitom, o Bože , pa kako mi to tako različito razmišljamo??
muž te prevari i kaže ti da želi drugi bez imalo ustručavanja i žena brine šta će jesti on jer za Boga nema para a dodje neko i kaže da je to plemenito???
ja zaista ništa ne razumijem



bogami, ja nisam anonimna pa da sam neko, pišem pod svojim nickom svjetla obraza



A zato nije plemenita ?Koliko se moze izvuci iz postova zeni je stalo,kako god.Ona ima s njim djete,ja vjerujem da bi opet presla preko svega !A nebi trcala da mu vrati istom mjerom !Na koncu nismo svi isti i ne razmisljamo isto,hvala Bogu !


Nisam ni ja da mu se vrati istom mjerom, daleko od toga.
Zasto se spustati na neciji nivo?
Ali mu moze dati ono sto je zasluzio, zasto da dozvoli da je gazi na taj naci, on da je tako ponizava a ona ga jos plus finansira.
Cistog obraza ima gdje otici.
Uglavnom mnogo je tesko savjetovati jer nismo u toj situaciji bili ali nekom logikom ja ne bih trpila takvo sto.

< Poruku je uredio medic slatki -- 27.6.2013 13:42:44 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Prevara
27.6.2013 13:42:39   
veeseelaa
il da mene mm ne želi a zdrav i sve za deset, naravno da bi to bio problem
a sad bolesti, čuvanje trudnoće i sl pa tu svakako sex nije bitan, nego ozdravljenje i radjanje zdravog bićauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Prevara
27.6.2013 13:44:32   
veeseelaa
Nisam ni ja da mu se vrati istom mjerom


šta god ko radi sebi radi, to vraćanje i sl nema smisla al odjebavanje ima

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Prevara
27.6.2013 13:45:08   
tajra26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ja cu samo iznijeti svoje misljenje.
Sto se Anonimne tice, ja bih draga moja izradila slike i podjelila ih uzoj i siroj familiji uz jutarnju kafu, a na slikama zaokruzila vjerenicki prsten!



user posted image user posted image user posted image da ga svi kao zamrze user posted image


ma nema ona nista od toga... zena je van sebe i tesko da ce joj iko i ista pomoci ako ona sam sebi ne pomogne... sta ako ona njemu oprosti? znam da je to mnogima nevjerovatno iz ove perspektive...
znam iz iskustva (tata mi je umro kad sam imala 2god) da je tesko bez oca i dijetetu trebaju oba roditelja... kakav je on prema dijetetu? kako se ponasa? i sta bi bilo da ona za to nikada nije saznala....
znam da se mi svi pravimo pametni mi bi ono mi bi ovo nedaj Boze da se desi ikome ali nazalost desava se... pomozimo da ih spasimo i njihov brak i njihovu ljubav ako je ima... mi bi odmah rusili sve odlazili i trazili nesto novo...ok ako nema ljubavi...svi nekada mozemo posrnuti...i nema za to opravdanja...ali postoji oprost...ili niko za to ne zna....

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Prevara
27.6.2013 13:46:00   
hatepsut


.3


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Prevara
27.6.2013 13:47:01   
elmaL

IZVORNA PORUKA: mama_alma

Joj, vesela pa ti baš ode u krajnost, žena spominje kiflu,a ti ode na izlaske i ostalo,

nego vidm pitala si samiju za sex,nije ti odgovorila, ali mene evo zanima, da li mislite da je sex zaista presudan u jednom braku,
ja mislim da nije sve u sex-u da da nije presuda,

krenem od mene same , koja sam imala rizičnu trudnoću, pa smo preživjeli tih 9 mjeseci, činimi se nikad nismo bili bliži,

pa krenem od moje drugarice koja je oboljela od teške bolesti, karcinoma, muž je cijelo vrijeme bio uz nju, dok je bila po bolnicama, teparijam,operacijama, vla nešto ne znam da im je pao na pamet, a kamoli da su g a upražnjavali,

pa eto sad moj radni kolega žena mu bolesna, ma ne pada mu na pamet, tako on kaže,

pa onda parovi koji su razdvojeni, npr. zbog pola, i još nebrojeno primjera,

baš me zanima vaše mišljeje


Dobro ti ovdje govoriš o situacijama kad je sex onemogućen, pa normalno ako je žena bolesna, neće čovjek doći i tražiti sexuser posted image i obratno, kao i trudnoća, kilometri i mnogi drugi razlozi su opravdani.

Ali kad su sve stvari normalne, uobičajene, sex je itekako bitan, ja naravno govorim u svoje ime, ali recimo ako nemamo sex nekoliko dana, vidim na sebi da sam nervoznija, a dan poslije sexa cvjetam, ništa mi nije mrsko uraditi, a o bliskosti s mužem da i ne govorim. Znači, i psihički i fizički sex me osnažuje i itekako mi je potreban, svaki dan višeuser posted image
Ne postajem ovisnica, da se razumijemouser posted image

Ne mogu reći da je sex presudan, ali brate potreban je za normalan i sretan brak. Nismo svi isti, i ne mora značiti da ovo važi za sve, da se odmah ogradim.


_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Prevara
27.6.2013 13:48:19   
veeseelaa
Ali kad su sve stvari normalne, uobičajene, sex je itekako bitan, ja naravno govorim u svoje ime, ali recimo ako nemamo sex nekoliko dana, vidim na sebi da sam nervoznija, a dan poslije sexa cvjetam, ništa mi nije mrsko uraditi, a o bliskosti s mužem da i ne govorim. Znači, i psihički i fizički sex me osnažuje i itekako mi je potreban, svaki dan višeuser posted image
Ne postajem ovisnica, da se razumijemouser posted image

Ne mogu reći da je sex presudan, ali brate potreban je za normalan i sretan brak. Nismo svi isti, i ne mora značiti da ovo važi za sve, da se odmah ogradim.


slažem se apsolitno
kad je sve ok, zdravlje i sl najbitniji je sex


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Prevara
27.6.2013 13:48:43   
D_K

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nisam ni ja da mu se vrati istom mjerom, daleko od toga.
Zasto se spustati na neciji nivo?
Ali mu moze dati ono sto je zasluzio, zasto da dozvoli da je gazi na taj naci, on da je tako ponizava a ona ga jos plus finansira.
Cistog obraza ima gdje otici.
Uglavnom mnogo je tesko savjetovati jer nismo u toj situaciji bili ali nekom logikom ja ne bih trpila takvo sto.


koliko sam shvatila cure joj nisu ni govorile da mu oprosti ili da nastavi kako je i dosad bilo - dale su joj odlican savjet - da se malo odmakne od svega, da promjeni ambijent potpuno i da malo razmisli o svemu.
i meni je stvarno pohvalno sto ona ne pomislja na neke niske udarce, stvarno je covjek u ovoj teskoj situaciji a u to se rijetko ko moze zakleti kad proradi ponos.
jednostavno malo odahnuti od svega, posvetiti se sebi i djetetu i onda lagano u akciju, srediti zivot i krenuti dalje.
odlicno je sto ima svoj posao i svoga oca na kojeg moze da racuna. dijete zdravo. ma samo lagano draga moja.


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Prevara
27.6.2013 13:48:45   
Chilli
Nas glupi balkanski mentalitet, kad (AKO) zena prevari ona je *urva, a muskarac je bolji *ebac. Izvinite na jeziku. E ja se osipam od toga, i necu sama da jedem svoju dzigericu ako dodje do toga, nek i oni nacnu svoju.
elmaL nije nikakva osveta, samo ne volim da me prave budalom.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Chili ubi njih sekiracija kakav je on

možd abi im zbog toga bio kralj, ti misliš da se u našem sviejtu osudjuje prevara muškarca, ne, ovdje je samo problem ka džena prevari, e onda jeona loš primjer za djecu, loša majka i uličarka a muž je eto lafac, zavodnik itd



_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Prevara
27.6.2013 13:50:14   
hatepsut
sad ja zla a ostale dobre jer glupost nazivate plemenitošću? i kao hB pa niste zle ko ja? e dobro onda user posted image
ako me kad muž prevari nemojte me savjetovat očiju vam
[/quote]

Pa ti si sama napisala sta bi i kako bi da te muz prevari user posted image a to da si zla sama si zakljucila niko to ovdje nije napisao.

Alma,sex je jako bitan,ako nema sexa odma razvot.Za*ebi to sto ste gradili,to sti imate djecu...nego odma razvod ! user posted image



tipkamo ja i T. i oboje uredjujemo, post user posted image

< Poruku je uredio hatepsut -- 27.6.2013 13:53:04 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *