|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
2.12.2008 19:57:16   
ElmaB
Jeste, u Novom Sarajevu, ima svega, otidji i odusevit ces se!!!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
5.12.2008 18:38:45   
nikka
Mi smo večeras obrisali čizmice male i stavili kod vrata,noćas će doći Sv. Nikola i donijeti poklon malom dječaku zato što je bio dobar i slušao mamuuser posted image .
A sutra ćemo ići gledati predstavu i slikati se snjim.

user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
5.12.2008 22:29:34   
Visnja RR
user posted image
Jelkca okicena i pokloncic za dusu maminu je ispod nje... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
5.12.2008 22:33:08   
tea lana
Lana ide kod dede po svoju carapicu a ja sam joj kupila konpletic a igracaka ce ovaj mjesec svakako dobiti,pa ja ugodno s korisnim spojila kupila joj punparice majicu i stranplice da se cura srediuser posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2008 1:18:04   
teta berta
Moja malena će dobiti neku zvečku jer još ne zna za sv. Nidžu svoga imenjaka ima 4 mj.ali sljedeće godine će to biti druga priča. Muža ću odvesti na palačinke, a za Božić ćemo vidjeti kako bude dobaruser posted image  nadam se da će nas i sve vas čika krampuz zaobići. A naravno tu su i pokloni za ostalu rodbinu i prijatelje uh nadam se nekoj lutriji he

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2008 10:51:09   
Visnja RR
ma rodbina i prijatelji nek zaborave na poklone... user posted image
treba poklanjati samo djecici... svi praznici su meni samo za djecu... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
4.12.2009 22:18:32   
teta berta
Jeste sta kupili djecici za sv.Nikolu??? Nika je dobila sintisajzer s mikrofonom i neke karaoke sve za 10 km hehe, bebu, i jos cemo nesto "namiriti"....  Moze mi neko reci gdje ima u Mostaru kupiti psic sveznalica tnx???

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
4.12.2009 22:20:27   
noaa
Ima psic u kockici i kosta 69km

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
4.12.2009 22:58:47   
teta berta
TNX a gdje je kockica???

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 16:44:04   
teta berta
Ne mogu vjerovati danas sv.Nikola a nikoga na temi...
Mi smo Niki kupili sintisajzer, psica sevznalicu je dobila od jedne bake, a od druge bebu i slatkise... Dobila je jos i vlakic sa raznim oblicima koji se sastavljaju(super je) i nekog zeku na kojeg se slazu krugovi...
user posted image user posted image user posted image Sta ste vi kupili svojoj djecici????


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 17:20:37   
anitaMO
nismo još stigli sve otvoriti,čekamo ujku dolazi iz Švedske večeras.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 17:22:51   
Ilhana RR
Sta tacno slavite na danasnji dan?

Sretno onima koji slave!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 17:26:43   
anitaMO
sv.Nikola je zaštitnik male djece i moreplovaca.samo je za malu raju.hvala.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 17:34:54   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: anitaMO

sv.Nikola je zaštitnik male djece i moreplovaca.samo je za malu raju.hvala.


Aha najs... a sto onda uzimate poklone muzevima?.....


doduse oni su ko mala djeca =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 17:37:17   
anitaMO
ja svom nisam ,dobiće za Božić a ujedno mu je i rodjendan.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 17:41:04   
Niobe
Sv. Nikola jedan je od najomiljenijih kršćanskih svetaca. On je svetac zaštitnik pomoraca, trgovaca, putnika, ribara, zaručnika… i sva djeca radosno iščekuju njegov blagdan.
Priča nam kaže da je sv. Nikola živio u davna vremena u šumi, pored jednog sela gdje su živjela i bogata i siromašna djeca. Bogata su bila jer su imala roditelje koji ih vole, dovoljno hrane i prijatelje. Ali nisu imala igračaka a ni obuće. Samo jedan par čizmica. Ipak su djeca vrijedno svaki dan čistila i pazila svoje čizmice, a na Nikolin imendan bi ih posebno lijepo ulaštila i stavila u prozor. A Nikola bi navečer prolazio i u svaki prozor u kome je bila lijepa čizmica stavio bi jednostavnu drvenu igračku koju je sam napravio. Ali, godine su prolazile i Nikola je bivao sve stariji. Više na svoj imendan nije mogao ići u selo i donositi igračke, a mame nisu htjele da im djeca budu tužna ako ujutro nađu praznu čizmicu. I zato je svaka mama u tom malom selu stavila u čizmicu ono što je našla u kući. Kako su bili siromašni, to su bile jabuke, orasi, bomboni zamotani u šarene papiriće. A djeca su se probudila i bila sretna jer su već imala dovoljno igračaka a slatkiši su ih razveselili.
Vrijeme je da pripremite darove za blagdansko jutro Svetog Nikole. Ne zaboravite na zlatnu šibu.U danima oko blagdana Sv. Nikole porazgovarajte s djetetom o siromaštvu i bogatstvu, davanju i primanju, igrama, igračkama, nagradama i kaznama vašeg djetinjstva, naravno imajući u vidu njegovu dob i spoznajne mogućnosti. Možda još negdje čuvate svoje stare slike, igre, igračke… Podijelite ih s djetetom. Njemu će biti drago saznati da ste i vi nekad bili mali, a obiteljska prošlost dat će mu sigurnost pripadanja. Ispričajte priče o dobrim ljudima i dobrim djelima, a možete i zajedno pripremiti nešto što možete odnijeti u Caritas ili nekom drugom kome je potrebno, i tako djelom pokazati radosti davanja i milosrđa.Vrijeme je da pripremite darove za blagdansko jutro Svetog Nikole. Ne zaboravite na zlatnu šibu. Ona simbolično pokazuje da kazna stiže uvijek kada pustimo zlu da se "razmaše", ali i da nam je uvijek stalo do djeteta takvog kakvo jest, čak i kada se loše ponaša. Darovi se za taj blagdan po skromnosti i jednostavnosti razlikuju od darova za Božić. Tradicionalno bi to trebali biti uglavnom razni slatkiši: bomboni, čokoladice, orasi u ljusci, neko voće (jabuka, naranča, smokva), olovke, šarene gumice ili neke druge sitnice koje će razveseliti malene.

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 17:42:48   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: anitaMO

ja svom nisam ,dobiće za Božić a ujedno mu je i rodjendan.user posted image user posted image user posted image user posted image


haha jes to dobro, u jednom trosku dvija slavlja obavis ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 17:59:30   
Visnja RR

Asjin poklon za sv.Nikolu ...ali smo ga ranije otpakovali...mama i tata nisu izdrzali user posted image
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 18:03:18   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


Asjin poklon za sv.Nikolu ...ali smo ga ranije otpakovali...mama i tata nisu izdrzali user posted image
user posted image


Jao jes dobra igracka...

A to mi je poznato kad se nemoze iscekati da se djetetu dadne nesto hahaha... jeste li se bar naigrali?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 23:01:05   
milenium
po pravilu običaj je da se za sv,Nikolu djeci daruju voćke,jabuke,naranče...mogu i orasi itd. a tko je bio zločest dobije samo šibuuser posted image na šibu se stavi naravno mašnauser posted image moj je mali za šibe al dogodine ako bude pogan samo će ga to čekati u čizmici.user posted image
mi za sv.Nikolu ne darujemo ništa pretjerano,jer se ubrzo bliži Božić !kupili smo mu slikovnicu i to je to.a za Božić će dobiti nešto veće.išli smo u crkvu,poslije mise je sv.Nikola djeci podjelio darove,slikali smo se sa Nikolom i anđelima,pogledali smo predstavu u izvođenju nekih klinaca.išli smo u tržni centar gdje smo također dobili dar i slikali smo se opet sa sv.Nikolom slikao je profesionalni fotograf(slike će biti dostavljene mm na posao,to mu je dar od firme),od bake,ujaka,tetka,strina,rodica je također dobio puuuuuuno slatkiša.user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 23:07:14   
teta berta
Nikine slatkise pojela braca od mmuser posted image user posted image user posted image Posto je spavala u bake tamo su joj dostavljali poklone a njih dvojica ko mala djeca, jedu oni, jede Nikauser posted image user posted image Kuci donjeli tek jeden ribice koje ja "tamanim"...
A igracaka je dobila nema sta, obnovila se kolekcijauser posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 23:08:26   
Rina26
A i moji su dobili brdo poklona kuća se lomi,ja im nisam ništa uzimala to sam ostavila za Božić,pa ćemo kupit nešto dobro.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 23:14:38   
milenium
e za Božić bih i ja rado kupila ovaj šator,probat ću nagovorit mmuser posted image pošto svakog Božića odvajamo skoro pola plaće za one koji nemaju i ne ostane nam baš puno,pa još neznamo šta ćemo kupiti al vidit ćemo,uvijek se odnekud zalomi,ako ništa ima kladionica!jedno drugom nećemo kupiti ništa,darovat ćemo toj obitelji i to će nam biti najveći dar.

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 23:16:12   
Rina26
ja imam šator ali ga ne koristim

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
6.12.2009 23:16:13   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: milenium

e za Božić bih i ja rado kupila ovaj šator,probat ću nagovorit mmuser posted image pošto svakog Božića odvajamo skoro pola plaće za one koji nemaju i ne ostane nam baš puno,pa još neznamo šta ćemo kupiti al vidit ćemo,uvijek se odnekud zalomi,ako ništa ima kladionica!jedno drugom nećemo kupiti ništa,darovat ćemo toj obitelji i to će nam biti najveći dar.


Svaka cast za tebe i tm! user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *