|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
1.12.2011 12:04:38   
bananica
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Mojima mi tradicionalno u čarapice ostavimo poklone navečer i ujutro kada se probude svako uzima svoj. To je posebno iznenađenje za njih. Isto tako radimo i za Božić i Novu godinu, samo što im tada stavljamo ispod jelke. Ove godine za sv Nikolu, aBd, Tea će dobiti neki novi Zu-zu, Lana želi elektronsku tablu piši-briši, a Deni je rekao da hoće burek!user posted image  Ipak u čarapicu za njega ide neki bager ili nešto slično, a burek će za ručak.



user posted image user posted image user posted image e bas je legendaran

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
1.12.2011 12:09:18   
Lady26
Moj muz ni njegovi roditelji "ne praktikuju" svetog Nikolu (ja svakako to ne slavim), ali prosle godine su mi dolazili djever i jetrva, iz Makarske, oni sve obiljezavaju, pa je i Lana prvi put dobila cizmicu a ove godine user posted image  ako oni opet dodju moze biti da ce dobiti opet user posted image , meni su ti obicaji bas cool, super...
A obavezno kitimo jelku, ja uzivam u tome, otkako sam dijete bile...i stavimo spici pokloncic ispod...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
1.12.2011 12:12:31   
R&T@
Lady, L. je tako dobar datum rodjenja da ce joj pokloni stici i ako ne bude dobrauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
1.12.2011 12:14:59   
marinčii
Da dosad su bile baš bezvezarije jer su uzimali u Masteru a sad je eto prvi puta u bimacu i vidim sad na onom bonu piše za dijete do 3 godine,znači bit će posebno pokloni za manju a posebno za veću  djecu a prije ti daju koji bilo ,uglavnom meni bude baš fin ugođaj zbog predstave a i slikaju ih s Nikolom tako da imaš i sliku za uspomenu,Matej je prošle godine toliko plako i koprco se da su ga jedva stigli uslikat,valjda ove godine bude bolji


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
1.12.2011 12:15:57   
Lady26
IZVORNA PORUKA: tajra

Lady, L. je tako dobar datum rodjenja da ce joj pokloni stici i ako ne bude dobrauser posted image

user posted image user posted image user posted image
A nije dobra user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
1.12.2011 12:18:33   
Lana_
i moja Lana je plakala,slika je ona plače i napola visi s koljena,silom je držao..evo ove gdo se veseli,sve kuži pa ćemo vidjeti kad dođe vrijeme slikanja,i meni je super predstava bila,pa se veselim i ovoj,ma oćpćenito od danas pa do kraja mjeseca sam sva u blagdanskom raspoloženju...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
1.12.2011 12:23:19   
marinčii
Ista sam ti takva,samo ovaj naš grad me razočara ništa nisu okitili a one jaslice još uvijek prazneuser posted image ,


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
19.5.2015 10:27:50   
linica123
Ja najviše volim pokloniti, ali i dobiti personalizirane darove. Najčešće su to neke šalice sa natpisima ili majice s tiskom ili natpisima koje oduševe svakoga. Zbilja lijep poklon.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
19.5.2015 14:38:24   
Galicia

IZVORNA PORUKA: linica123

Ja najviše volim pokloniti, ali i dobiti personalizirane darove. Najčešće su to neke šalice sa natpisima ili majice s tiskom ili natpisima koje oduševe svakoga. Zbilja lijep poklon.


I ja isto. user posted image
Najvise volim kad se otisne na mene. user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu linica123)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
19.5.2015 14:45:06   
mama75

IZVORNA PORUKA: linica123

Ja najviše volim pokloniti, ali i dobiti personalizirane darove. Najčešće su to neke šalice sa natpisima ili majice s tiskom ili natpisima koje oduševe svakoga. Zbilja lijep poklon.

I ja isto. Ali od mene reklama za druge bi isla user posted image user posted image

(odgovor članu linica123)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
19.5.2015 15:35:17   
muaaa

IZVORNA PORUKA: mama75


IZVORNA PORUKA: linica123

Ja najviše volim pokloniti, ali i dobiti personalizirane darove. Najčešće su to neke šalice sa natpisima ili majice s tiskom ili natpisima koje oduševe svakoga. Zbilja lijep poklon.

I ja isto. Ali od mene reklama za druge bi isla user posted image user posted image

hahahahahha.....dobra reklama,pismenauser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 86
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *