|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 9:31:46   
ElmaB
TeaLana, evo jedna jelka samo za tebe!!!!

user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 9:39:22   
tea lana
Hvala puno na jelki,jedva cekam da okitim i ja svoju,samo ne znam kako ce da prezivi pored Lane,dijete voli lopte i jedino se igra sa njima pa da kuglice ne bude sutala.Morat cemo biti na porezu i stalno je nadgledati.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 9:43:34   
mamyca
Tea Lana evo vam i od mene nestouser posted image .
user posted image    user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 9:44:28   
tea lana
hvala puno ova casa je predivna taman da nazdravimo i da se malo ugrijemo

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 9:46:24   
mamyca
user posted image   user posted image
Jasta,dobra pravouser posted image .
A ovo je za tvoju curicu.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 9:48:22   
travnicanka
Bas sam negdje prosle godine pisala na ovu temu.
Zivim u zemlji gdje je jedino bozic praznik u pravom smislu te rijeci,i jedini obiteljski praznik koji svedi uvazavaju.
Ljudi bukvalno citavu godinu stede i zive za bozic.Jako puno para izdvajaju za bozicne poklone.Vec su sve trgovine pocele sa prodajom nakita i milion drugih stvarcica koje idu uz bozic.
Svake godine grad je okicen u drugoj boji,a najfascinantnije od svega je jedan veliki zabavni park koji svake godine okite specijalno samo za bozic i koji privuce jako puno posjetilaca iz cijele skandinavije.Dovoljno je reci da ce ove godine biti okicen sa 5 miliona lampica......predivan osijecaj kao u bajci....naravno ici cemo sa djecom i stavit cemo slicica da poblize docaramo atmosferuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 9:48:30   
ElmaB
Evo za svu djecu, oni ovo najvise vole!

 user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 9:49:53   
tea lana
hvala u Lanino ime




(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 10:05:37   
travnicanka
Bas sam se zanijela pisuci na ovu temu,pa zaboravi reci da mi ustvari ne slavimo bozic na nacin na koji svedi to rade....naime,moja svekrva je katolkinja i mi obicno na dan bozica odemo na rucak i naravno kupimo joj poklon.
Nesto sto sam htjela istaci je ustvari to da je jako tesko zivjeti i odgajati djecu u ovakvom miljeu.Jako je tesko objasniti djetetu od 4,5god.da bozic nije nas praznik....ali iskreno puno se sad ni ne zamaram niti hocu da je u vrticu izdvajam od druge djece.Sta svi rade neka i ona.Juce su poceli praviti bozicne cestitke i sva sretna je dosla kuci i prica kako je napravila cestitku sa puno sjaja,zvijezdica i kako ce je poslati svojoj najboljoj kolegici.
Jelku okitimo poslije bozica odnosno za novu godinu...i to je nesto zaista lijepo,djecica uzivaju.....

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 10:20:19   
anitaMO
mi smo to sve vidjele i nakupovale nakita.zao mi je sto joj nisam mogla kupiti djeda mraza na saonicama u hornbachu .nije moglo u kofer stati.user posted image user posted image user posted image user posted image
imamo par slika.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 10:23:40   
travnicanka
E Anita znaci vratile ste se sa dalekog sjeverauser posted image user posted image user posted image ...jesi li bila nekad ovdje u lisebergu?

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 10:31:54   
anitaMO
nije radio kaze sestra ne radi zimi.nisam bila valjda cu nekad .kad Laura malo naraste a definitivno kad bude toplije.nije bas tako hladno bilo.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 10:40:55   
travnicanka
otvorili su ga prije neki dan...mi idemo sljedeci vikend,mislili smo danas ali moj dragi muzic ima neki kurs...vrijeme je super,suncano i hladnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 11:49:00   
nesanica
IZVORNA PORUKA: travnicanka

Zivim u zemlji gdje je jedino Bozic praznik u pravom smislu te rijeci,i jedini obiteljski praznik koji svedi uvazavaju.
Ljudi bukvalno citavu godinu stede i zive za Bozic.Jako puno para izdvajaju za bozicne poklone.Vec su sve trgovine pocele sa prodajom nakita i milion drugih stvarcica koje idu uz bozic.


Ovaj dio potpisuje sa malom ispravkom, jer sam ja u Njemackoj...a zaista sto kaze travnicanka ljudi zive za Bozic...
Vjerujte kada prodjete gradom ili ako hodate po robnim kucama jednostavno zaboravite posto se dosli u prodavnicu...zaista nesto prelijepo, raj za oci....

Mi Bozic ne slavimo,a Novu ono kao i svi....Imamo malu plasticnu jelku koju su djeca lani zajedno sa nakitom dobila na poklon iz BiHuser posted image i tada smo je prvi put i okitili, a i ove godine cemouser posted image user posted image user posted image

p.s. ne zamjeriti na mojoj greski u citiranjuuser posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio nesanica -- 22.11.2008 11:50:41 >

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 12:50:28   
travnicanka
Dugo vec zivim ovdje i nekako bozicne i novogodisnje praznike i ja kao i ovi glupavi svedi jedva docekam.
Svke godine iznova me fascinira ta njihova ljubav,volja,zelja i radost koja ih ispunjava tokom cijelog decembra....ovo je nacija sa najvecim postotkom depresije ali u decembru svi se smijuuser posted image user posted image user posted image
Ja najvise volim januar.....pogodite zasto????....zato sto su snizenjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 12:53:25   
tea lana
jao snizenja kod nas ko fol neka snizenja budu,a ja sam prije par godina otisla u London 1 januara i zamislite sve snizenja do80%.Kupila sebi haljinu koja je kostala140funti za 18.Da sam Bogdomm jos koju'

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
22.11.2008 15:55:02   
mamsi
Od kako imam svoju porodicu kod nas to ide ovako:
Par dana prije Badnjaka okitim jelku i malo kuću s onim lampionima,a ove godine se nadam da će mi Kenan pomoći.Za Badnjak obično odem kod svojih,i tamo onda kuhamo mama i ja i spremamo i kitimo.Onda ja uvečer odem s društvom negdje vani,pa svi zajedno odemo na polnoćku,pa u jednu lokalnu kafanicu u mjesto odakle sam i ja rodom.E tu budu svi ljudi koje viđam samo za Božić,i familija i prijatelji i bude nas stvarno puno.Do zore se veselimo.Za prvi dan Božića ujutro popijem kafu s MM,dok Kenan odmotava poklone,onda opet idemo kod mojih pa kod rodbine i ispod svačije jelke ima poklon za moje pile malo.To mi je najdraži blagdan i jedva čekam da dođe i ove godine

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
23.11.2008 12:19:19   
bebacha
ja sam u dusi jedno velikooooooooo djete.bas me vesele novogodisnji praznici.prije par dana sam slomila(konacnouser posted image user posted image )muza da ove godine kitimo jelku zbog bebe(i mameuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )jedva cekam

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
23.11.2008 13:08:31   
mukica
Moj muz nije za jelku i mi je ne kitimo ali imam ukrase i lampice tako da malo nadidamo djeciju sobu i d. boravak a ja tako volim paketice vise im se ja obradujem nego moje djeteuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
25.11.2008 22:12:00   
Nunichi
Uh ja vec jedva cekam da krenem u kupovinu novih detalja za jelku. user posted image
Bozic ne slavim,ali kako znam za sebe meni su kitili jelku,sobe su bile pune balona...bas mi je taj decembar ostao u lijepom sjecanju.
Tamo nekad kad sam postala curetak,jelka me vise nije zanimala,tako da sam i jelku i svo kicenje poklonila...ali prije mozda 3-4 godine mene je takva manija uhvatila za jelkom,pa sam otisla i sve ponovo sebi kupila,sva sretna kao malo dijete.Tako da ja jelku okitim oko 10.12. i drzim u kuci duuugooo tako okicenu. user posted image Sta cu kad mi je neka milina kad je vidim. user posted image
Ove godine idem u kupovinu malo vece jelkice,za mm,mene i nasu princezu u stomaku,sto znaci i jos nakita...jupiii. user posted image
Uglavnom je okitim u dvije boje,kraljevsko plava i siva ili ona kombinacija crveno i zlatno. user posted image Lampice idu na prozore samo...jedva cekam,a posebno narednu godinu kad ce ispod te jelkice biti paketici za nasu dusicu.  user posted image


(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
29.11.2008 12:48:38   
nikka
Ja sam danas počela sa uređivanjem jer sutra počinje Advent,4.nedjelja do Božića,
stavila sam adventski vijenac na vrata i na stol sa svijećama a večeras ćemo zajedno kititi bor,
sinovu sobicu sam tek malo okitila sa anđelićima,on je sav sretan jer su tako umiljate figurice i smješe mu se sa plafonauser posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2008 18:03:47   
dacy
mi veceras kitimo jelku user posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2008 18:06:04   
ElmaB
Ja cu sredinom decembra!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2008 18:31:36   
lejlaze
i prije udaje sam kitil jelku. nekako uzivam u tome. stoji okicena citav decembar i januar. prosle godine nisam (zbog mame).
ali ove godine sam pripremila pa cu sada za vikend okititi....

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
6.12.2008 1:36:23   
teta berta
To mi je njdraži dan u godini posebno Badnjak kada se pravi večera, ta posna večera i čaša vina draža mi je od svih večera a potom idem na polnoćku. Nova mi nije nešto posebno ono ujutro se probudiš i ništa, a Božić slavimo duže Ivandan, Stjepandan i tako to.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *