|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.1.2012 21:39:44   
Skvo RR
uma ne pije mlijeko nikako...popije jogurt, jede sireve...ne opterecujem se sa tim...pa ljudi su jedini sisari koji citav zivot piju mlijeko...glupost.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.1.2012 21:43:44   
Anoniman
bgm , popije oko pola litra na dan  .Da se njega pita samo bi pio mlijeko . Kad je bio slab nista dr.nije htjeo samo mlijeko pio citav dan .


(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.1.2012 22:08:23   
marinčii
Kako koji dan recimo danas nije nikako htio ,a nekad hoće pojesti čokolino s 200/250ml mlijeka,s tim da on ništa od  mliječni proizvoda ne jede,dijete ne voli i gotovo,a ja se tješim kako ovo mlijeko i nije toliko zdravo pa puno i ne gubi

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 203
   [Obrisana poruka]
20.1.2012 22:13:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.1.2012 22:18:21   
marinčii
iman neznam šta bi ti rekla ,kao i sve vezano za djecu i to  je individualno,M je dojio 20 mjeseci al evo nikad nije htio popiti ni čašu mlijeka,jedino u čokolino hoće mada ni to neće svaki dan,i kako već rekoh on ne jede ništa od mliječni proizvoda ,ja sam bezbroj puta razgovarala s pedijatrom o tome,i uvik mi vele nemoj ga siliti svako djete prođe i tu fazu kad određenu hranu odbija tako da sam se ja s tim pomirila,

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 205
   [Obrisana poruka]
20.1.2012 22:23:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.1.2012 22:28:46   
Skvo RR
a sto kada jede sve, ti se toliko trudis sa mlijekom?...Uma je sa 13, 14 mjeseci ga izbacila...sve jede,pije, ali mlijeko kapak....pravo izbora, zar ne?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.1.2012 22:32:47   
Medić*
Ako vam djecica jedu ostale mlijecne proizvode, jogurt, sireve, pudinge i sl a plus noramalno jedu ostalu hranu, nema potrebe da se sekirate zasto nece  mlijek.

Moj maleni je do 2 rodj pio 1 l mlijeka, mozda i malo jace, sada sa 3 god i par mjeseci sam je smanjio na pola litre dnevno, jede i ostale mlijecne proizvode po malo.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.1.2012 22:37:16   
Meri29
Moja curica je dojila 2 godine i 9 dana i za to vrijeme nije htjela mlijeka nikako, samo dojenje i nista drugo. Nece jogurte, danas je malo uzela domaceg sira i kajmaka i to mi je pravo iznenađenje. Ja nemam pojma sta da radim vise, kontala sam da li da joj uzmem onaj AD Novalac ili kako se vec zove, kazu da je to slatkasto mlijeko koje najvise podsjeca na mamino mlijeko pa da joj pomalo mijesam sa kravljim. Mozda se tako nauci i prokine, mozda...

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
28.9.2012 9:51:56   
Nenaa
Molim vas pomozite mi...Imam bebu od mjesec dana i dojim je ali nemam bas dovoljno mlijeka pa ga dohranjujem jednom ili 2 puta na dan. Probala sam sve mlijecne formule i mali ih ne prihvata nikako, muci se sa stolicom, nekad i povrati. Sad sam presla na kravlje sa 1,6% mm, i njega razrijedjujem. Otkako mu njega dodajem ima finu stolicu, ne muce ga gasovi i sve je super ali mi se posle 90 ml razsrijedjenog budi posle sat opet gladan. da li da mu dam nerazrijedjeno.. Ja jos osjecam krivnju kad mu dajem kravlje al sta cu user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
28.9.2012 9:59:10   
lost

IZVORNA PORUKA: Nenaa

Molim vas pomozite mi...Imam bebu od mjesec dana i dojim je ali nemam bas dovoljno mlijeka pa ga dohranjujem jednom ili 2 puta na dan. Probala sam sve mlijecne formule i mali ih ne prihvata nikako, muci se sa stolicom, nekad i povrati. Sad sam presla na kravlje sa 1,6% mm, i njega razrijedjujem. Otkako mu njega dodajem ima finu stolicu, ne muce ga gasovi i sve je super ali mi se posle 90 ml razsrijedjenog budi posle sat opet gladan. da li da mu dam nerazrijedjeno.. Ja jos osjecam krivnju kad mu dajem kravlje al sta cu user posted image


Kravlje mlijeko bebi od mjesec dana se ne daje niti razrijeđeno niti ikako.
Mora postojati neka mliječna formula koja će mu odgovarati. A kako si sigurna da nemaš dovoljno mlijeka? Obrati se malo na temi problemi sa dojenjem mislim da ćeš dobiti dosta dobrih savjeta


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Nenaa)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
28.9.2012 10:04:42   
Nenaa

IZVORNA PORUKA: lost




Kravlje mlijeko bebi od mjesec dana se ne daje niti razrijeđeno niti ikako.
Mora postojati neka mliječna formula koja će mu odgovarati. A kako si sigurna da nemaš dovoljno mlijeka? Obrati se malo na temi problemi sa dojenjem mislim da ćeš dobiti dosta dobrih savjeta



Pedijatrica mi je rekla da pokusam i stvarno mi odgovara kravlje mlijeko, ima i redovniju stolicu od njega i sve, samo sto mi nekako posle njega nije sit ili mi se cini...Ali otkako ga pije nema ni grcice ni bilo kakve probleme sa probavom a dok je pio formule, stalno smo imali problema sa gasovima, po sat dva nije mogao da podrigne pa ga to mucilo, a grcici su mi ga rasturali. Nisam ni ja bas za kravlje, ali ako mora user posted image Ipak mislim da mu ne skodi puno jer ga vecinom dojim...Ovo samo dodam po potrebi ali opet ne znam...nisam pametna user posted image

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
28.9.2012 10:07:17   
Nenaa
Mislim da nemam dovoljno mlijeka jer je stalno nezadovoljan, pogotovo nocu kad doji place svo vrijeme i pokusava da izvuce ali nema...posle nece da zaspi po sat-dva, a nakon dojenja sam pusti dojku i place i jos trpa rukice u usta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako zelim da mu imam dovoljno mlijeka :( Da ga ne mucim... Dusa mamina...

(odgovor članu Nenaa)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
28.9.2012 10:18:08   
lost

IZVORNA PORUKA: Nenaa

Mislim da nemam dovoljno mlijeka jer je stalno nezadovoljan, pogotovo nocu kad doji place svo vrijeme i pokusava da izvuce ali nema...posle nece da zaspi po sat-dva, a nakon dojenja sam pusti dojku i place i jos trpa rukice u usta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako zelim da mu imam dovoljno mlijeka :( Da ga ne mucim... Dusa mamina...


Jeste li probali ovo http://shop.hipp.de/artikelbilder/45483.jpg



_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Nenaa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
28.9.2012 11:07:33   
Nenaa
Nismo, mislim da cak kod nas ovdje nema to da se ni kupi..Nije bas neki izbor ovdje...gdje ima da se to kupi, pa da pokusam doci do njega kako...Da probamo i to?

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
28.9.2012 11:16:46   
lost

IZVORNA PORUKA: Nenaa

Nismo, mislim da cak kod nas ovdje nema to da se ni kupi..Nije bas neki izbor ovdje...gdje ima da se to kupi, pa da pokusam doci do njega kako...Da probamo i to?


Pogledaj u apotekama mada mislim da treba da bude u većim supermarketima ili možda u DM-u.


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Nenaa)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
15.10.2012 22:35:28   
Lavić
Samo da podijelim sa vama iskustvo - V zeli da pije iskljucivo Dukat 7 vitamina.
Valjda ovo sad nije reklamauser posted image
U ostala mlijeka smo dodavali Nesquik, pa hoce-nece...
Eto,mozda nekome uspije sa promjenom proizvodjaca privoliti dijete da pije mlijeko.

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
16.10.2012 13:55:29   
chuci

IZVORNA PORUKA: Nenaa

Mislim da nemam dovoljno mlijeka jer je stalno nezadovoljan, pogotovo nocu kad doji place svo vrijeme i pokusava da izvuce ali nema...posle nece da zaspi po sat-dva, a nakon dojenja sam pusti dojku i place i jos trpa rukice u usta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako zelim da mu imam dovoljno mlijeka :( Da ga ne mucim... Dusa mamina...


onda idi na temu problemi sa dojenjem i nađi savjete kako povećati količinu mlijeka.
dodavanjem bilo čega mimo dojenja se postepeno smanjuje količina mlijeka u dojkama.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Nenaa)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
14.1.2015 13:02:21   
bebaa
moj mali ima 2 god i 3 mj.....
ujutro pije 250 ml sa 3 kašičice čokolina...(znači bude do vrha puna)
naveče pije 200 ml sa kašičicom kraekspresa....
vikendom mu dodam još pred dnevno spavanje jednu malu flašicu mlijeka od 125 ml.....
e sad ja još dodatno brojim da se unosi i u hrani...ako mu dodam u jaje ili ako pravim čokolino,puding,griz.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
3.10.2015 7:58:25   
ellene
Dobro jutro!
Moje pitanje ne odnosi se na količinu popijenog mlijeka, nego glasi: Kada je vaše dijete prestalo piti mlijeko iz bočice? Kada ste to izbacili?
Moja inače ima skoro dvije godine i još pije na bočicu.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
3.10.2015 8:31:51   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: ellene

Dobro jutro!
Moje pitanje ne odnosi se na količinu popijenog mlijeka, nego glasi: Kada je vaše dijete prestalo piti mlijeko iz bočice? Kada ste to izbacili?
Moja inače ima skoro dvije godine i još pije na bočicu.

sin je imao tri godine,curica 2 godine i 7 mjeseci,a beba jos uvijek pije ima 16 mjeseci...Ja inace ne bih forsirala ukidanje,mala je ona josuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
3.10.2015 14:31:26   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ellene

Dobro jutro!
Moje pitanje ne odnosi se na količinu popijenog mlijeka, nego glasi: Kada je vaše dijete prestalo piti mlijeko iz bočice? Kada ste to izbacili?
Moja inače ima skoro dvije godine i još pije na bočicu.


Djecak do 3,5/4 godine
Malena jos pije 2,2 mj.....
Imaju bisere od zubica, nisam se opterecivala time...samo su mlijeko pili iz bocice...

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
3.10.2015 20:41:09   
bebaa
Moj sin ima 3 god i jos pije mlijeko na flasicu...sto kaze Medic ima bisere od zuba...i ne mislim ga odvikavati jos...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 223
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *