|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 13:59:19   
travnicanka
Niasam znala da ima zara u sarajevu.....jeli ima MQ u nasoj metropoli???

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 14:20:23   
Anoniman
čim je nešto o sređivanju sve se žene skupe!!!
volim se sređivati itekako, i ne razumijem kad neko kaže da nema vremena i nije mu do toga! Pa mlade smo, žene smo, zašto da ne?
Nemam određen stil nego kupujem ono što mi za oko zapadne, naginjem ka nekoj eleganciji a sportski samo u takvim prilikama i po kući! Baš što kaže camm ne stoji mi.
Baš sam posljednjih dana obnavljala garderobu i uglavnom su za dnevne varijante u mom ormaru farmerke i duži džemperi, suknje do koljena i gore neke rolkice, majce, i sl., ove zime bijeli kaput, jaknu imam jednu bijelu za ponekad, sivi kaput, crni mango uzela neki dan, ono što je jedan neizostavan detalj su ešarpe, pašmine svih boja koje stavljam oko vrata, i naravno razne điđe i bobice oko vrata, one duže,  čizme elegantne, imam i gumene i one sa krznom... Ljeti tunikice helanke, lanene hlače, baletanke... ma bućkuriš... a ne nosim neke izazovne stvari jer mislim da mi više stoje profinjenije stvari, vani, mužu da, i to ih uglavnom on kupuje.:)

< Poruku je uredio Shee -- 25.11.2008 14:21:19 >

(odgovor članu travnicanka)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 14:37:49   
anitaMO
nema MQ iima samo u SWE.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 16:20:00   
camm
sad ce u zaru stici novogodisnje haljinice
stvarno uvjek dobiju lijepe i dobre
jaknice zimske krznene bas su mi superrrr

samo sto se sve brzo rasproda
jer su povoljni nisu skupi
ja kad god odem slabo bude
i kazu kad dobiju robu da za 2 dana skoro sve pukne...

ja mislim da je u zari najkvalitetnije
na kontu drugih radnji gdje kupujem
znam neku robicu kupiti i kad  operem to vise ne lici na odjevni predmet.

i jos dobra marka je pimkie prije sam mogla naci u bagateli
dosta stvari s tom markom ali vise nemauser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 18:49:06   
camm
u sustina svega ovoga
sto se tice odjevanja
najvise volim negativne komentare
jer to me ohrabruje da budem samo jos boljauser posted image

a za ovu omladinu sto se skidaju
omladina ko omladina ja im zavidim
isto sam to radila sve treba iskoristiti
ja sam zensko ali se stvarno okrecem za djevojkama po gradu
tako su mlade a imaju stila i fakat se znaju pravo skuckati
i nikad ne bih rekla da bi ih sa stiklom opalila po glavi..

ja ih samo mogu pitati gdje su ih kupileuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 18:57:53   
lamka
U mom ormaru ima svega i svacega. Pošto je moj posao takav da stikle stvarno ne pristaju ja sam na poslu uglavnom sporstski odjcvena. Trenerke jako rijetko oblacim osim kuci . To su uglavnom neke hlace patike, klompe ili neke cipelice jako udobne. Eh sad kad izlazim volim da se napucam i dotjeram. I ja vise volim vidjeti lijepo dotjeranu zenu, pa kada se za njom krecu oba spola vec neku kja je rascupana i kojoj je mrsko zivjeti. I volim kada mi neko kaze da sam lijepo obucena. A sto se tice omladine koja voli da se razgolisi cam i ja volim da vidm djevojku da se tako obuce. Ja nikad nisam zato sto znam da mi ne stoji ali bih voljela da jesam oblacila.Zasto te djevojke ne bi pokazale akop imaju odredene kvalitete. 

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 19:06:55   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: camm

u sustina svega ovoga
sto se tice odjevanja
najvise volim negativne komentare
jer to me ohrabruje da budem samo jos boljauser posted image

a za ovu omladinu sto se skidaju
omladina ko omladina ja im zavidim
isto sam to radila sve treba iskoristiti
ja sam zensko ali se stvarno okrecem za djevojkama po gradu
tako su mlade a imaju stila i fakat se znaju pravo skuckati
i nikad ne bih rekla da bi ih sa stiklom opalila po glavi..

ja ih samo mogu pitati gdje su ih kupileuser posted image


Kraljica si!!


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 19:30:10   
Anoniman
ma cammovska moja, samo zamišljam tu scenu sa štiklama.user posted image
Ma nek se oblači kako ko hoće, kome stoji svaka čast! Važno je da su slatke i sretne, a to je nešto najljepše što čovjek može vidjeti!

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 19:49:09   
Amrino
IZVORNA PORUKA: camm

u sustina svega ovoga
sto se tice odjevanja
najvise volim negativne komentare
jer to me ohrabruje da budem samo jos boljauser posted image

a za ovu omladinu sto se skidaju
omladina ko omladina ja im zavidim
isto sam to radila sve treba iskoristiti
ja sam zensko ali se stvarno okrecem za djevojkama po gradu
tako su mlade a imaju stila i fakat se znaju pravo skuckati
i nikad ne bih rekla da bi ih sa stiklom opalila po glavi..

ja ih samo mogu pitati gdje su ih kupileuser posted image


Volim i ja super sredjene djevojke i okrecem se za njima (mozda sam se nekad i za tobom okrenula ako se vec oblacis kao sto kazes user posted image ) ali cini mi se da si me pogresno skontala.
Stikle od 12 cm na Bjelasici u sred zimske sezone i go pupak na -10 nije stvar dobrog ukusa ili "razgolicenosti" nego vise snobizma tj. slijepog pracenja mode pod svaku cijenu. To je nesto sto ne volim. Zao mi je njihovih bubrega a zao mi je i mene jer. kad vidim go pupak odmah se i ja smrznem.

Sto se Zare tice- i a samo tamo kupujem. U ostale radnje nekada udjem ali samo se iznerviram...ono npr. sto je u Zari 20 KM oni cijene po 80 KM i to je mnooogo losijeg kvaliteta.
Mada, iako mi je Zara u komsiluku rijetko sta "nafatam" jer sve prodavacice to cuvaju za "svoje" mustarije...Doduse vi koje mozete da se utrpate u 34- 36 tj. S mozete naci extra stvari...ja 38- M rijetko sta nadjem.

Zaboravila sam napisati da jaaaako volim djidje- sto sarenije i vece- to bolje ali u zadnje vrijeme nista ne mogu nositi- Hamza mi sve potrga user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 19:58:07   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: Shee

čim je nešto o sređivanju sve se žene skupe!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 20:07:58   
mnn
JA SE ODIJEVAM PO POSLJEDNJOJ MOOODIuser posted image user posted image

Šalim se malo,dok nisam ostala trudna nosila sam za posao odijela.... i to kupljena u x nationu...jer imaju super cjene i odječu...a za slobodno vrijeme traperice i tunike...neke opičene majice...štikle ne nosim jer neznam hodati u njima...user posted image user posted image , a cipela imam previše...tako kaže moj muž...

e sad nosim tajice i tunikeuser posted image user posted image  kako nisam debela dobro mi to stoji za sadauser posted image user posted image

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 20:32:15   
andji
Znaš šta Camm,ima smisla,kod nas ove djevojčice od 15 god. napucane ko kakve pjevaljke...i to te tjera da posvetiš pažnje sebi i izgledaš sve bolje i modernije  što više možeš,a naravno još i ko voli to.Pored svih obaveza treba voditi računa o sebi,i trudit se izgledat što bolje možeš,pa čak i kad ti nije do toga.Ja kad idem negdje sa mm ja i on zajedno komentarišemo kako je koja obučena,i ima se šta i vidjeti u današnje vrijeme po pitanju atraktivnosti žena...tako da ja ne bi mogla podnijeti a koja normalna žena bi,kad se ja ne bi modirala i sredjivala da moj mm govori kako je neka bolje sredjena od mene.Mogu slobodno reći da mogu parirat današnjim djevojkama po stilu i atraktivnosti

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 20:56:37   
jasmina_mm
uvijek sam bila sredjena i dotjerana, ali kad sam se zaposlila pocela sam nositi malo manji dekolte jer su na poslu svi muski i bilo mi je bas nezgodno da meni moj sef ili radne kolege bulje u grudi. eh kada sam ostala trudna zakacilo me je ljeto pa se nisam uopste sminkala jer sam se umivala svako pet minuta, a otkako sam se porodila jos uvijek se navikavam na novu kilazu premda ide tesko jer sam uvijek bila mrsavica. Od gardarobe u ormaru imam pretezno farmerice i raznorazne majice(premda ima i onih ustirkanih stvari, odijela, suknji itd), cizme imam i spicoke i ravne cipele i sandale isto a bez patika ne mogu jer mi citavu godinu stalno idemo na izlete, te u gljive, te ovdje te ondje zamislite mene u stiklama da trazim reduse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Amrino slazem se sa tobom u vezi ovih djevojaka i ja se sada smrznem kada ih vidim ali i ja sam bila ista nije mi bilo bitno sto su mi usred zime noge mokre, nek su cizme sa 15-kom i majica uska i tanka gotovo i da je nema, ali sad gledam drugacije na to.
Jedino sto je za mene glupost je da se ja sad sminkam a po citav dan ne izadjem ni pred vrata e to mi je bezveze znam zene koje apsolutno nigdje ne idu ni u granap a prvo sto urade ujutro je da se nasminkaju, to je meni beze ali opet KO VOLI nek izvoli...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 21:34:17   
Anoniman
Jedino sto je za mene glupost je da se ja sad sminkam a po citav dan ne izadjem ni pred vrata e to mi je bezveze znam zene koje apsolutno nigdje ne idu ni u granap a prvo sto urade ujutro je da se nasminkaju, to je meni beze ali opet KO VOLI nek izvoli...

ne slažem se... znači svugdje treba biti sređen osim u kući...

(odgovor članu jasmina_mm)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 21:45:20   
mnn
ja se osobno šminkam,ali šminka zavisi gdje idem što ču obuči.svaka se žena treba urediti ali ne u tome pretjerivati.meni je smješno kad vidim neku ženu koja nije obučena u skladu sa svojim godinama, ne kažem da treba nositi ons žena od 40 ili 50 penzijonersku odječu ali se treba obuči moderno a opet ne kao da ima 20 godina...

osobno imam jako lijepu odječu i onu koja je marka  a i ona koja nije...ali ne volim jako dekoltirane majice i haljine..to je opet stvar ukusa i godina.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 21:54:20   
tea lana
ne mogu smisliti zene koje su nacifrane,napucane,naparfenisane ma sve tip top a za ruku vode dijete koje je em musavo,istrpano izguzvano.E od takvih poludim te bi za vrat ,Ja nikad ne izadem iz kuce pa makar da bacim smece ako se ne presvucem i bar malo uljudim a kad izlazim i u prodavnicu se nasminkam jer se tako bolje osjecam.Dekolte ne volim nije da ga nemam al nisam ljubitelj al da se utegnem to da i u skladu sa svojim statusom mame jer sto se godina tice 24 mogla bih jos svasta navuci na sebe.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 21:55:24   
camm
upravu si shee pa sta bi onda trebalo samo da se sminkamo
kad izlazimo
ama necu meni postar kad dodje ja ne zelim da izgledam ko puh..
bar osnovno  nista pretjerano malo pudera kreon maskara i toje to.5min i gotovo.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 21:57:37   
Romali
Camm, draga, kad čitam kako ti s merakom pričaš o šminkanju i odjeći, dođe mi da se i ja 'uljudim', ušminkam i počnem nositi štikleuser posted image
Ma ti to radiš s ljubavlju


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 21:58:40   
camm
IZVORNA PORUKA: tea lana

ne mogu smisliti zene koje su nacifrane,napucane,naparfenisane ma sve tip top a za ruku vode dijete koje je em musavo,istrpano izguzvano.



a znas sta je meni najgore
kad mame srede djecu a o sebi ne vode racuna
mislim da mi je to gore..


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 21:58:44   
stella
Nikakav i svakakavuser posted image
Kod mene je to po raspolozenju.Nekad sportski,elegantno,sexy koliko moze sa ovim kilamauser posted image ,casual.
A sto se tice obuce,vec od trudnoce jako jako rijetko nosim stikle.Sada je to uglavnom ravna obuca.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 22:00:06   
mamyca

IZVORNA PORUKA: camm
ama necu meni postar kad dodje ja ne zelim da izgledam ko puh..
bar osnovno  nista pretjerano malo pudera kreon maskara i toje to.5min i gotovo.


user posted image user posted image user posted image user posted image Tako i ja.


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 22:01:09   
camm
romali pa vidi se da je od srca
mozda mi neko sutra cestita
veliki pozdrav tebi na dobroj vibraciji.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 22:02:17   
camm
IZVORNA PORUKA: stella

Nikakav i svakakavuser posted image
Kod mene je to po raspolozenju.Nekad sportski,elegantno,sexy koliko moze sa ovim kilamauser posted image ,casual.
A sto se tice obuce,vec od trudnoce jako jako rijetko nosim stikle.Sada je to uglavnom ravna obuca.


svaki me put nasmijes isto kao i za one boje kako si ono rekla
sto sarenije srce si user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 22:02:28   
tea lana
a znas sta je meni najgore
kad mame srede djecu a o sebi ne vode racuna
mislim da mi je to gore..

Nisam ni na kog mislila al stvarno ima dosta zena koje su tip top a djeca zapustena.A ako bas cu da biram draza mi je opcija da mi je Lana tip top a ja nek sam cista i ispeglana ne moram biti po poslijednjoj modi  obucena.



(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 22:07:20   
camm
ja sam samo navela isto kao i ti
jer je meni to rekla moja dobra prijateljca
i ja sam joj zahvalna...

ko ne voli srediti djete ma svi mi volimo
i zato no sikiriki.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *