|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Urolog
19.2.2009 10:39:55   
lejlas30
Draga ena, mislim da je leva u pravu i da sto se tice dijagnoze ipak slusas ljekare. Upala je tu, a i leukociti, a nadam se da ce oni spasti od te terapije. Kod MM su sad 3-5, a bili su 7-9.
Zelim vam puno srece i da vam to bilje bude od neke koristi. user posted image

Ja sam i ovaj put razocarana jer vec imam sve simptome vjestice, a trebala bih dobiti tek za cetiri dana. Ako i ovaj put ne porani... user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Urolog
19.2.2009 12:20:23   
ena0002
Hvala vam na savjetima user posted image . Sinoc smo mm i ja duuugo rszgovarali i analizirali sve i zakljucili smo da je u pravu doktor ali i ovaj Sadik je pomalo u pravu, tako da smo odlucili da ce mm ispiti ove travkice i ja bi bila presretna ako bi mu se ti leukociti samnjili od njih. Nakon sto to ispije uradiecemo ponovo spermiogram i sve ono ostalo sto nam je Topalovic rekao pa ce on kod njega na kontrolu. A ja cu kod Godinjaka.
Mozete li mi reci da li je prostata velicine zelenog oraha (tako pise u nalazu mm ) u stvari normalne velicine ili je malo uvecana user posted image  Mi smo (ne znam sto user posted image ) mislili da je uvecana, a Sadik kaze da je to normalne velicine i malo sam gledala po internetu dimenzije, ispada da mu nije uvecana user posted image
Lejlas zelim ti da ti user posted image  ne dodje user posted image

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Urolog
19.2.2009 21:56:15   
mali
Ena samo da znaš i da je nas tako zbunio dotični travar,rekao je da MM nema varikokelu.I imala sam osjećaj da hoće da kaže da je problem do mene,ali ja nisam imala nikakve nalaze sa sobom.I mi smo razgovarli i odlućili kao i vi kada popije terapiju,Radi pa urologu.Puno vam sreće želimuser posted image
Lejlas držim ti fige i želim od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Urolog
19.2.2009 22:12:21   
Leva
Kod nas u nalazu pise: Prostata velicine kestena
Dijagnoza je takodje upala prostate ali ne hronicna. U to da ima upalu sam 100% ubjedjena jer pored leukocita u brisu uretre ima Escherichiu coli i Streptococcus faecalis.
Lijecenje ove gamadi bi moglo potrajati a upalu je valjda vec sanirao jer je Siprol pio 15 dana. Sutra nastavlja sa terapijom antibioticima i moglo bi to potrajati cijeli mjesec ako ne i duze.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Urolog
20.2.2009 7:12:48   
ena0002
E vidite sta meni nikako nije jasno, Leva ti kazes da mu je napisao (govorimo o Topalovicu) samo upala (ne hronicna kao kod mm ) i dao mu je antibiotik 15 dana, a mm je na dijgnozu hronicna upala da o ciprol samo 10 dana. To me fakat zbunjuje i ne znam sta vise da mislim, jer sam na internetu nasla da antibioticima malo duze treba da dodju do prostate i da pocni djelovati. Leva jeste li vi ono isli u eurofarm ili u tu njegovu ordinaciju negdje u Ferhadiji i molim te reci mi nakon koliko mu je rekao da dodje na kontrolu, jer mm je rekao tek nakn tri mj, zar to nije malo dugo user posted image  Nekako ne mogu a da ne pomislim da malo namjerno zavlaci da bi mu se vise dolazilo i ostavljalo vise para user posted image  Oticemo mi svakako nakon tri mj, ali sa dooosta pitanja, jer prvi put kad smo otisli sve nam je bilo nepoznanica, a sad smo itekako upuceni.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Urolog
20.2.2009 11:18:39   
lejlas30
Moja ena, potpuno te razumijem u svim tim tvojim upitnicima iznad glave i nedoumicama user posted image  I nas su vukli ovamo-onamo, vracali po sto puta jedni drugima, uzimali novce nizasta, i na kraju se ispostavilo da su svi nalazi kod MM apsolutno uredu, i niko ne zna sto su mu leukociti u spermi i sta je uzrokovalo oligoastenospermiju user posted image user posted image  Na kraju smo se umorili od doktora, skupih lijekova, maltretiranja, i odlucili da nalaze pokusamo popraviti prirodom (travama).
Ako ni ovo ne uspije, sljedeca stanica nam je Godinjak. Druge nema. user posted image  

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Urolog
20.2.2009 11:24:31   
Leva
Meni je zapravo u cilju da se samo rijesimo upala i baja pa poslije toga na inseminaciju.
Malo je smijesno reci ali jedva cekam iako se skoro svaki mjesec pojavi nesto novo.
Ena nadam se da sam ti barem malo pomogla ako te jos nesto bude interesovalo obavezno salji pp posto je to prva stvar koju pregledam.
Trnovit je put nas trudilica pa nam nista drugo ne preostaje osim da se trudimo i cekamo user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Urolog
20.2.2009 11:35:46   
ena0002
Cure hvala vam, pomogle ste mi jako puno user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Urolog
4.3.2009 16:38:18   
ledy blue
MM je radio nalaz kod Rade,ma zena nije stasna,mozda je nekada isprovociraju pacijenti,a ako imaju strah od nje,sperma se moze ponijeti,jer su gore uslovi katastrofalni,jos staklo na vratima wc-a???
Tek na postupku insiminacije pitala me je jeli mm isao urologu,i pravo se iznenadila kada sam rekla da nije i da nam to niko nije rekao.
Kakav je urolog taj dok na ilidzi,to je ona privatna klinika??

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Urolog
4.3.2009 22:22:21   
ena0002
Dosta ga ljudi hvali, ako mislimo na dr. Topalovica, ali mm i meni se onako i nije bas nesto svidio, malo prica i objasnjava. Dosta stvari smo skontali tek naknadno, a i nisam sigurna da mu je propisao odgovarajucu terapiju. U svakom slucaju idemo sad nekad u martu opet na kontrolu kod njega, pa cemo vidjeti user posted image

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Urolog
4.3.2009 22:45:15   
ledy blue
ja zaista ne znam nijednog urologa,tako da bi mi dobro dosle preporuke posebno privatne ordinacije.
a cini mi se da je neko spominjao nekog dr na ilidzi u nekoj privatnoj poliklinici. mm nije nikada isao kod urologa a eto izgleda da  je trebao davno,ako imate kakvu preporuku javite

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Urolog
5.3.2009 10:47:46   
ena0002
Ledy blue moze ti muz otici na Ilidzu u Eurofarm kod dr. Topalovica, kompletan pregled kosta oko 100 KM. Uglavnom ljudi za njega kazu da nije los, pa sad sve je stvar licnog iskustva user posted image

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Urolog
5.3.2009 11:11:05   
meedic
Da li mi neko moze reci da li ima potrebe da moj muz ode kod urologa, obzirom da nije nikada bio a i spermiogram mu je sasvim uredu? Sta tacno pregleda urolog i da li on moze nesto otkriti sto dovodi do problema pri zatrudnjivanju, iako je spermiogram OK? Hvala vam unaprijed za odgovor.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Urolog
5.3.2009 11:26:51   
ena0002
Meedic nisam 100% sigurna ali kao je spermiogram OK mislim da nema potrebe da tm ide urologu. Obicno Rada savjetuje, na osnovu nalaza, da li muz treba ici urologu. To je sto se tice spermiograma i zatrudnjivanja, a sad ima i druga strana, npr. ako ga pecka kad mokri, ako otezano mokri ili ima nekih dr. simptoma ili problema sa mokrenjem i urinom onda bi trebao otici (nevezano za zatrudnjivanje). Urolog pregleda bubrege, prostatu, testise, uretru i mislim da bi svakako trebao otkriti ako ima nekih upala.
Eto nadam se da sam ti bar malo pomogla user posted image

(odgovor članu meedic)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Urolog
5.3.2009 16:06:50   
brzamala
cure,jedno pitanjce za sve.Mozete li mi preporuciti nekog urologa?Dok. je savjetovala muza da ode ali ne znamo ko koga bi.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Urolog
5.3.2009 21:15:08   
ena0002
Ja sam vec navela da je mm  isao kod dr. Topalovica, a cula sam na DIP-u i za dr. Junuzovica.

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Urolog
10.3.2009 18:20:33   
brzamala
ena0002 hvala ti na odgovoru,tek sam procitalauser posted image Ako postoji neki broj DIP-a,bila bih jako zahvalna,pa bih ja gore nazvala i raspitala se za zakazivanje i urologa.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Urolog
10.3.2009 18:32:17   
ena0002
Brzamala ne znam br. ali nazovi informacije i trazi centarlu na Kosevu pa ce ti oni dati br. DIP-a. Mi kad smo isli bila je uzasna guzva pa smo otisli privatno, ali tad nisam znala da se narucuje. Odes sa uputnicom i narucis se.

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Urolog
10.3.2009 18:56:54   
brzamala
ena0002 jos jednom hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Urolog
10.3.2009 18:57:44   
brzamala
ena0002 jos jednom hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Urolog
11.3.2009 21:37:15   
Leva
Mi smo danas napokon dobili uredan nalaz brisa uretre. Urolog je zadovoljan, mi presretni: nema vise baja, upale prostate, leukocita... Jos je rano za neki napredak u kvaliteti spermica jer smo na vitamincicima tek nesto vise od mjesec dana ali mogu reci da sam zadovoljna razvojem situacije user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Urolog
11.3.2009 21:40:00   
mali
user posted image user posted image user posted image Super Leva drago mi je zbog tebe u TMuser posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Urolog
11.3.2009 22:10:24   
ena0002
Leva bravo za nalaze i neka ste se rijesili svih upala i baja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Urolog
22.4.2009 17:34:17   
ledy blue
jel neko zna da li dr Hiros sada radi privatno negdje, jer vise ne radi za eurofarm, i ako znate moze neki kontak tel.
ili kako to ide sa narucivanjem na klinici za urologiju, ko daje uputnicu...gdje se narucuje i ostale inf.
hvala!!!

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Urolog
22.4.2009 17:49:19   
brzamala
i mene ovo zanima.Jucer sam zvala Eurofarm pa su mi rekli da dr. Hiros ne radi vise za njih,a meni je ginekologinja preporucila bas njega.Mada mi nije vazno toliko da to bude on,otici cu ja,tj. mm, kod dok. Topalovica.

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *