|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: skafander
16.12.2009 12:40:56   
Visnja RR
ok hvala ...
ma vidjela sam i ja juce u TL u GC al mi se ucinili nekako veliki... a i tanki :)
sta vi ispod toga obucete na djecicu?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: skafander
16.12.2009 12:41:04   
Skvo RR
Ja nisam gledala manje brojeveuser posted image .....Ovaj moj je bio snizen, a rozi su 99 KM.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: skafander
16.12.2009 12:42:28   
Skvo RR
Ja sam mislila standardno, kao i sebi sto radim trenerku, a ovi skafanderi imaju norme ispunjenje, vezano za zadrzavanje tjelesne temperature...Sa strucnog stanovista, mislim da su veoma kvalitetni.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: skafander
16.12.2009 12:43:12   
Skvo RR
Visnja.....Umici tamanuser posted image !Probaj joj skafandercic, iznenadit ces se.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: skafander
16.12.2009 12:43:32   
D_K
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ok hvala ...
ma vidjela sam i ja juce u TL u GC al mi se ucinili nekako veliki... a i tanki :)
sta vi ispod toga obucete na djecicu?


Ja sam skafandere samo skuzila - ne kontam kupovati pa nisam zagledala a ja svoje i sa skafanderom i bez njega dobro natrontam :))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: skafander
16.12.2009 12:44:27   
Visnja RR
hvala draga user posted image
ama cim je tvom piletu taman moze i mom...Asja je i starija

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: skafander
16.12.2009 12:47:05   
sarayka
mi još nismo našli skafander...trazimo jednodjelni..nekako su mi praktičniji i nema šanse da upane snijeg ili nesto , a lako se oblače gdje god da kreneš...ali nemmmaa user posted image user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: skafander
16.12.2009 20:52:44   
Visnja RR
a mi imamo dva jednodjelna...jedan bez boje taman joj je mada je za 12 m ... drugi je broj 86-92 ali joj je velik...
a svidja mi se ona roze dvodjelna kombinacija iz TL... al ce joj to garant biti veliko..
al ako moze za Umce koja je mladja valjda moze i za Asju...
Najgore sto je Asja nemirna i nema sanse da to proba tamouser posted image

A mozda se provucemo sa ovim bez i ovim plavim (malo vecim) ....

BTW jel ima negdje kupiti samo donji dio jer ona ima nekoliko toplih jaknica

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: skafander
16.12.2009 21:00:28   
Anoniman
bilo je u TLali nema nekih boja, ima u intersportu u mercatoru i u sport life robnim kucama

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: skafander
18.12.2009 22:53:08   
Amrino
Ima li gdje sta za djecake?
Nama je proslogodisnji ipak mali...tako da sutra ujutro idemo da kupimo. Znaci da gledam u TL?
Ima li sta u Azelu ili Tifaniju, jeli ko bio?


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: skafander
19.12.2009 13:17:07   
Amrino
Bila sam u TLi imaju neka dva modela. Jedan kosta 89.90 a drugi 99.90. U Intersportu donji dio 60 KM a gornji 100! To mi je ipak previse...Ovi u TL nisu losi...Ovaj skuplji je nekako tanji mada mi je i ljepsi...
E sad- i ja sam malo u nedoumici koji broj da kupim...98 bi mu bi ok ali opet kontam mozda je bolje da mu kupim veci pa da mu moze i slijedece godne. Moze li se skafander malo podvrnuti? user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: skafander
19.12.2009 16:12:00   
mamina cura
Ako podvrnes skafander ulazit ce snijeguser posted image  Jako je bitno da su im taman. Ako kupis sad ostat ce ti za drugu bebu - tako i ja koristim Timurove skafandere ili pantole za skijanje. A Hena moze uci u proslogodisnji user posted image  tako da sam mirna neko vrijeme user posted image  I jako su bitne i cizme - moraju biti nepromocive inace dzaba vam sve....

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: skafander
19.12.2009 16:40:46   
Blue rose RR
Amra ja sam kupila u TL skafander još prije dva mjeseca, i morali smo uzeti kikici veći, jer je nekako ona po brojevima vanserijska :))
I super podvratim joj nogavice, ali na unutra, jer ima onaj unutrašnji sloj skafandera koji u sebi ima gumu, tako da nema šanse da prođe šta .
A inače joj oblačim ispod trenerku tanju, i džemper isto tanji, valjda što sam ja zimogrižljiva pa me strah da joj ne bude hladno.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 19.12.2009 16:41:26 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: skafander
19.12.2009 18:00:49   
Amrino
Definitivno to sutra moramo kupiti!
Samo me buni ono sto je onaj skuplji dosta tanji...Mada to mozda nista ne znaci? user posted image
Evo i MM kaze da kupimo onaj sto mu pase jer svakako ce aBd bebica (jos uvijek bezimena) naslijediti.
Cizme imamo Elefanten- navodno nepropune...Joj vidi lijepog snijega a ja ga ne mogu ni ispred zgrade izvesti...
Eh draga...moje slijedece pitanje svakako bi bilo- "sta oblacite djeci ispod"? user posted image
Ja sam do sada oblacila strample i majicu ali vidjela sam par puta da zene komplet obuku djecu, znaci strample, farmerke, majica, djemper pa preko svega skafander...Kontam da nije previse? user posted image ...a i kako ce se dijete osjecati komotno u njemu?


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: skafander
19.12.2009 18:04:55   
w.pooh
ja obučem štrample, bodi kratkih rukava, tanju maicu dugih rukava i ako je baš hladno onda bodi bude dugih rukava i pantole ali skafander mi je pravo debeo..nema potrebe za punom opremom ako je skafander dobar

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: skafander
19.12.2009 23:46:15   
Hanady RR
ja djeci ispod skafandera oblačim trenerku obavezno a ispode nje naravno štrample i veš ( bodi odnosno gaćice i potkošulja). Nekako kontam u trenerkama im je sa skafanderom najkomotnije.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: skafander
22.12.2009 9:48:15   
Hurma
pozz...
ima li tih skafandera, koliko su bili zadnji u TL? nasla sam juce u BBI skafander 110 KM u nekoj radnji i ne uzeh ga kontajuci da su jeftiniji u TL, ali ih nije bilo ,akzu doci ce za koji dan... e sad ako je ista cijen da odem kupiti onaj od 110, jer mi se svidio pravo, lagan, presvucen unutra pamukom... a jaaaaako topal... hm... a boja, fantazija :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: skafander
22.12.2009 12:37:04   
merima_s
U intersportu u Merkatoru ima snizenje 50%. Ja juce kupila skafander, pantole 26 KM a jakna 44 KM. Moze se kupovati odvojeno. 

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: skafander
22.12.2009 12:39:09   
DM

IZVORNA PORUKA: merima_s

U intersportu u Merkatoru ima snizenje 50%. Ja juce kupila skafander, pantole 26 KM a jakna 44 KM. Moze se kupovati odvojeno. 

Je li to  etirel marka? I koje su veličine-vidiš u mom potpisu koje mi trebaju?


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: skafander
22.12.2009 12:39:55   
DM
Je li intersport u Ložioničkoj(valjda imaju u svakom)?



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: skafander
22.12.2009 12:43:57   
sarayka
Mi smo za vikend bili u intersportu u grand centru i nije bilo snizenja ... jako je skupo čak sta vise! 

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: skafander
22.12.2009 13:58:14   
merima_s
Marka je etirel. Ja sam kupila br 98, bilo je velicina samo ne garantujem da ih jos uvijek ima jer je bila prava guzva,raja navalila. Snizenje je pocelo juce i traje do isteka zaliha. Ja sam bila u mercatoru u lozionickoj a vjerujem da je snizenje u svim.
Cak sam i za sebe nasla odijelo. Cijene su od 80 KM do 180 KM.


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: skafander
15.8.2010 14:16:57   
magnolija*
Koje su otprilike  cijene skafandera? U Mostaru jos nisam vidjela da ih ima kupiti, valjda je rano.
Koji materijal izabrati

ovako nesto, matrijal kao kod opreme za skijanje
user posted image

ovako
user posted image

ili ovako
user posted image

Meni licno je ovaj zadnji nekako najljepsi i zgleda najtopliji.


< Poruku je uredio magnolija* -- 15.8.2010 14:17:50 >


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: skafander
15.8.2010 15:12:11   
anitaMO
uranila si ti dobro sa skafanderima.bude ih u svakoj radnji od 10 mjeseca pa nadalje.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: skafander
15.8.2010 15:30:21   
chuci
Joj mi smo tri imali prošle godine. Prvi je bio svijetlo plavi, posuđen, iznutra kao krzno od ovce (ne znam kako bi drugačije rekla oni sitni uvojci user posted image ) izvana neki meki materijal. Brzo omanjao (jednom ga nosila), onda drugi je bio iznutra pamučni, izvana isto neki meki materijal bijeli, izgledao je nešto kao na ovoj slici zadnjoj samo je imao rastavljene nogice, predivan isto posuđen.
Treći kupili u februaru, čini mi se. Bio na sniženju u turbolimaču, rozi. On je izvana kao obični skafanderi, i nama je bio nezgodan kad je nosimo jer je stalno klizila niz nas jer smo i mi bili u šuškavim jaknama. (joj objašnjenja cccc user posted image user posted image user posted image ) čini mi se da je ovaj zadnji na sniženju bio oko 30 KM, ali nisam 100% sigurna.

Ako mogneš naći najbolje je da je izvana materijal koji je ovaj mehki, jer je puno lakše nosati bebu.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *