|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 23:35:18   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: dadada

i ima svoje prve starke...ali hajd...nek su mu prve orginal...sljedece ce dobiti sa 18user posted image


hvala na ideji, ja cu biti malo tolerantnija-16user posted image
a ma sta treba...iskasljala se moja mama 50 KMcica, a moja rodica kupila svom djetetu za 10 i jos se lakse navlace...ja se ziva patila dok sam mu pertle uvlacilauser posted image



dadada, ali to su starkeeee...one ocekuju da im malo tepas..kada ih oblacis bebcu...user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 23:36:36   
mama_debeljuca
Kod nas ima od benetona, H&M-a, exit-a, todor-a, cvetić,...do lijepih pamučnih majčica iz azela. Važno mi je da je ugodno i kvalitetno, a nađe se i na sniženju ponešto user posted image . Obuća mora biti kvalitetna, najrdaže su nam geox patike kojih imamo od 21 do 28. user posted image
A zaboravih starke, (za njih A.kaže, nisu one stare samo se tako zovu, kad ih predstavlja okolini)

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 29.8.2010 23:40:03 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 23:38:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Mya_81

Da, Tifani je user posted image

Ja sam često išla u Graz u jednodnevni shopping, a H&M nam je bio jedna od glavnih destinacija tako da ne mogu vjerovati kakve cijene imaju u Tifaniju...

Kad smo mi u pitanju mi ćemo i iznosati neki artikal možda godinama pa će nam se to i isplatiti, ali davati za neki komad platna 30, 40 KM koji će njima trajati koji mjesec baš i nema smisla.





al uvijek taj komad platna sto ti traje mjesec mozes proslijediti dalje



Pa i ja skupljam od svog malenog robicu i jos sam zaposlila 2 drugarice koje imaju malu djecu da cuvaju pa abd sve to cu proslijediti djecijem domu na Bjelavama...
Al takodje kad vidim npr nike patike za bebu od 800 kr u Danskoj a znam da su napravljene za 6 kruna u siromasnim drzavama i to jos da ih prave maloljetni, dodje mi da placem...

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 23:40:15   
Atarka
Nisam snob i ne patim od marki. Djetetu kupujem pamucne stvari, najcesce Coconut baby i zadovoljna sam kvalitetom. Kad skoknemo vani kupimo C&A, H&M. Proljetos sam na preko Amazona djetetu narucivala bodice (5 kom.oko 8 dolara) i gegice sa stopalima (1 kom.oko 4$) i jos mu neke stvari mogu i bas ih se nanosao. Nisu imali shippment za BiH pa su mi poznanici poslali. Majolina, ako si tvoja ponuda jos vazi, mozda ja narucim nesto i platim karticom, a ti mi das svoju adresu. Uostalom, mozemo na PP.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 23:40:46   
hanabanana
Moje nose Geox i Naturino.
Ali ni u ludilo im ne bi to kupila da moram kupiti ovdje.
Bezobrazluk je kakvu cijenu drze.
Muz je u proljece donio po dva para objema, cijena 15-18 Eura po komadu.
Ko koga ovdje uzima??
( ovo vrijedi za Geox narocito )

Moje mladje dijete uglavnom nasljedjuje gardarobu. Sta da se radi kad je mladja.user posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 23:42:18   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: dadada

i ima svoje prve starke...ali hajd...nek su mu prve orginal...sljedece ce dobiti sa 18user posted image


hvala na ideji, ja cu biti malo tolerantnija-16user posted image
a ma sta treba...iskasljala se moja mama 50 KMcica, a moja rodica kupila svom djetetu za 10 i jos se lakse navlace...ja se ziva patila dok sam mu pertle uvlacilauser posted image



dadada, ali to su starkeeee...one ocekuju da im malo tepas..kada ih oblacis bebcu...user posted image user posted image

al....su cool...mi imamo poderane blijede farmerke i levis majicu, pa jos starke...takav mi je najsladji...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 23:45:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: dadada

i ima svoje prve starke...ali hajd...nek su mu prve orginal...sljedece ce dobiti sa 18user posted image


hvala na ideji, ja cu biti malo tolerantnija-16user posted image
a ma sta treba...iskasljala se moja mama 50 KMcica, a moja rodica kupila svom djetetu za 10 i jos se lakse navlace...ja se ziva patila dok sam mu pertle uvlacilauser posted image



dadada, ali to su starkeeee...one ocekuju da im malo tepas..kada ih oblacis bebcu...user posted image user posted image
vise smo pazili te starke nego dijeteuser posted image

boze oprosti mi



(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 23:49:49   
acudesa
eno ih konzervirane, za svaki slucajuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 23:52:45   
Anoniman
Hej, kad ste vec kod te obuce. Inace smo F. upovali Frodo u Astri i Primo u Planici. Neki dan svratim u Cipelice u Merkuru, kad tamo fino Primo cipelice bjecje 30 i nesto KM. Prave Primo cipelice, bez snizenja tolikouser posted image
Eto da znate....

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 184
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 23:55:51   
sporty mamaa
moja trenutno nosi conversice kojima nisam mogla odoljetiuser posted image
e sad mene zanima ova obuca adidas, nike, je li to ima anatomski ulozak ili ne?? Mislim da ne, i iz tog razloga mi se cini koliko god "padam" na te markeuser posted image da je bolje kupiti ciciban, froddo ili...

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 29.8.2010 23:56:31 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 23:57:33   
hanabanana
Reebok i starke Made in USA imaju anatomski ulozak.
Provjereno.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 23:58:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

moja trenutno nosi conversice kojima nisam mogla odoljetiuser posted image
e sad mene zanima ova obuca adidas, nike, je li to ima anatomski ulozak ili ne?? Mislim da ne, i iz tog razloga mi se cini koliko god "padam" na te markeuser posted image da je bolje kupiti ciciban, froddo ili...




nemaju  ove tene anatomski ulozakuser posted image al su slatkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:00:06   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Reebok i starke Made in USA imaju anatomski ulozak.
Provjereno.


yess al kod nas je sve made in chinauser posted image user posted image user posted image gdje to naci??

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:02:57   
hanabanana
I na ovim mojim americkim pise da su made in Taiwan, ali imaju.
Zato, uzmi Geox tene pa si mirna, a i bez obzira na to sto su ovdje bezobrazno precijenjene, jeftinije su od ovih sumnjive kvalitete poznatih sportskih marki.

Mada moj rodjak ima radnju sportske opreme i kod njega znam da je original.
Bez obzira na to uvijek cu radije curicama uzeti Geox tenu nego Adidas.


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:04:05   
hanabanana
I da me ne bi prozivali zbog reklame, moram reci da sam vec vidjela njegovu reklamu na rr. user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:04:11   
acudesa
nemoj tako, ima i made in tajlanduser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:06:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

I na ovim mojim americkim pise da su made in Taiwan, ali imaju.
Zato, uzmi Geox tene pa si mirna, a i bez obzira na to sto su ovdje bezobrazno precijenjene, jeftinije su od ovih sumnjive kvalitete poznatih sportskih marki.

Mada moj rodjak ima radnju sportske opreme i kod njega znam da je original.
Bez obzira na to uvijek cu radije curicama uzeti Geox tenu nego Adidas.






koliko kostaju geox tene u SAuser posted image ovdje sam vidjela jedne baletanke 130 km

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 192
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:06:57   
MajolinaTZ
Hahaha ... made in China,u pravu si ... mada ove sto sam ja kupila su bile u Footlocker butiku,tako da su provjereno originalne,i imaju ulozak. Al starkica tako malih nije nazalost bilo,tako da cekamo da malo poraste pa da i to kupimo.

Atarka moze,nije problem,moja ponuda stoji i tebi i ostalima,ko hoce. Javni mi se na pp,stvarno bi mi bilo drago da ti posaljem. Jer je stvarnoooooo jeftino,jer ovdje Ameri slabo gotive te originalne marke kao Nike,Adidas ili slicno. A od Nike,Adidas i Pume se moze naci more stvari ... od bodija,do sipera,carapica itd user posted image


_____________________________

Konacno smo ga uzeli u narucje 24.4.2010

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:12:48   
acudesa
ja sam u nuzdi kupila malom nike male sokne...cijenu ni da ne kazem..2 puta obuveneuser posted image  al su ugodne i lijepe..pa hajd budi pametan

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:14:11   
bananica
cijena govori kvalitet

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:14:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MajolinaTZ

Hahaha ... made in China,u pravu si ... mada ove sto sam ja kupila su bile u Footlocker butiku,tako da su provjereno originalne,i imaju ulozak. Al starkica tako malih nije nazalost bilo,tako da cekamo da malo poraste pa da i to kupimo.

Atarka moze,nije problem,moja ponuda stoji i tebi i ostalima,ko hoce. Javni mi se na pp,stvarno bi mi bilo drago da ti posaljem. Jer je stvarnoooooo jeftino,jer ovdje Ameri slabo gotive te originalne marke kao Nike,Adidas ili slicno. A od Nike,Adidas i Pume se moze naci more stvari ... od bodija,do sipera,carapica itd user posted image






javno si ponudilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad cemo te zatrpati sa pp

(odgovor članu MajolinaTZ)
  Neposredna veza do poruke: 196
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:15:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

cijena govori kvalitet




ne nuzno,barem kod nasuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 197
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:16:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: hanabanana

I na ovim mojim americkim pise da su made in Taiwan, ali imaju.
Zato, uzmi Geox tene pa si mirna, a i bez obzira na to sto su ovdje bezobrazno precijenjene, jeftinije su od ovih sumnjive kvalitete poznatih sportskih marki.

Mada moj rodjak ima radnju sportske opreme i kod njega znam da je original.
Bez obzira na to uvijek cu radije curicama uzeti Geox tenu nego Adidas.






koliko kostaju geox tene u SAuser posted image ovdje sam vidjela jedne baletanke 130 km


eh noa i kod nas tako...zaista viskoa cijena.
ja sam starijoj za svadbu svoje seke uz haljinicu kupila baletnake geox u robotu...bože na sniženju tada dadoh 93 KM...a samo ih rada obula.user posted image

Al to je bilo kada sam imala jedno dijete...sada kada ih je dvije nebi mi se ova glupost ponovilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:16:09   
acudesa
ma, iskreno, da imam vise para-sve bih markirano kupovala, ne bi me pijaca vidjela....
al nuzda zakon mijenja

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:16:39   
sporty mamaa
 Majolina sta mislis da nam ako je dopusteno postavis neke kataloge odjece ili obuce(ako je to moguce) pa da izaberemouser posted image user posted image user posted image ili da vjerujemo tvom ukusuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *