|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cijene cuvanja djece
11.4.2013 18:08:32   
Vatrena
Zdravo!
Zivim u Sarajevu i imam dvoje djece - djecak ima 4 godine, curica 6 mesjece. Potrebna mi je pomoc za nihovo cuvanje za 2-3 sati 2 do 3 puta u sedmici (do 20 sati u mjesecu) kod nase kuce. Kakvo je vase izkustvo za cjene po satu? A za mjesec?

< Poruku je uredio Vatrena -- 11.4.2013 18:11:09 >

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Cijene cuvanja djece
16.4.2013 10:12:55   
bebaci

IZVORNA PORUKA: Vatrena

Zdravo!
Zivim u Sarajevu i imam dvoje djece - djecak ima 4 godine, curica 6 mesjece. Potrebna mi je pomoc za nihovo cuvanje za 2-3 sati 2 do 3 puta u sedmici (do 20 sati u mjesecu) kod nase kuce. Kakvo je vase izkustvo za cjene po satu? A za mjesec?


Ja kada sam se porodila, teta je cuvala mog starijeg sina od 3 godine po 4 sata svaki radni dan placala sam joj 200 KM, Poslije sam ga upisala u vrtic

_____________________________

veliki bubi 08.03.2010.
mali bubi 07.02.2013.

(odgovor članu Vatrena)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Cijene cuvanja djece
16.4.2013 10:38:32   
anja anjica
Pozdrav drage moje,da se prikljucim sa svojim iskustvom,ja sam pronasla preko agencije savrsen krug tetu cuvLicu, od 7 do 17 sati sa cijenom 400km ,nista drugo ne radi osim bebe da je hrani i presvlaci

(odgovor članu bebaci)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Cijene cuvanja djece
16.4.2013 13:11:51   
Vatrena
bebaci,
Hvala!

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Cijene cuvanja djece
30.7.2013 9:50:42   
merima_s

IZVORNA PORUKA: merima_s

Koliko biste vi platile tetu za čuvanje dvoje djece? Sinu je 2 godine a kćerki 6 i nju bi trebalo voditi ili dovoditi iz škole (u jednom pravcu ćemo je uvijek voditi ja ili mm, zavisno od smjene).

Ponavljam pitanje!

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Cijene cuvanja djece
30.7.2013 11:44:56   
amra_sa
Moja kona je dvoje djece, jedno išlo u školu a jedno isto imalo 2, 3 godine čuvala za 400 maraka, ujutro od 7 do 4/5 poslijepodne. Vikendi slobodni.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Cijene cuvanja djece
30.7.2013 11:50:19   
mum82
moja zaova cuva malog od 2,5 god, od 10 do 16h,vikendi slobodni, i to za 200,pa mislim da je nekako oko 400-450 za dvoje realna cijena...

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Cijene cuvanja djece
30.7.2013 11:55:28   
bebaa
ja se raspitivala u parku kod ovih teta što čuvaju djecu i ni jedna ne uzima manje od 400 km.....jedno dijete,ne kuha ne sprema samo oko djeteta.......user posted image meni je to previše.....ja sam svog u jaslice upisala......bar znam da će ga sutra nečem i naučiti i da neče biti izloženo duhanskom dimu...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Cijene cuvanja djece
30.7.2013 11:59:11   
ziki
U Sarajvu su cijene čuvanja djece visoke. Cca 400 km jedno dijete, e sad dvoje po tim vašim cijenama, koliko bi nekom logikom izašlo, baš puno.
A što curu ne upišeš u produženi, ako vaša škola ima?

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Cijene cuvanja djece
30.7.2013 12:03:45   
mum82
e da, nisam uzela u obzir da ste vi u sa, ja o ovim seoskim cijenama pricamuser posted image ...
po meni ti je bolje onda neki boravak, obdaniste,bar se druzi s djecom i nauci stosta...

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Cijene cuvanja djece
30.7.2013 12:06:57   
bebaa

IZVORNA PORUKA: mum82

e da, nisam uzela u obzir da ste vi u sa, ja o ovim seoskim cijenama pricamuser posted image ...
po meni ti je bolje onda neki boravak, obdaniste,bar se druzi s djecom i nauci stosta...

ovo je najvažnije...i socijalizacija djeteta.....
jaoo neki dan sretnem malca iz ulaza,teta ga povela u parka mi se vraćamo...pa reko gdje si ti dosad a ona če na to jako usto.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Cijene cuvanja djece
30.7.2013 12:08:42   
Visnja RR
cjena za jedno dijete mi je skroz ok 400 km... uvjek mi bude žao žena koje čuvaju djecu kad neko kaže previše je 400 km za sav trud koji daju a pogotovo sto često rade i 9 ili 10 sati... pa jos same plaćaju prevoz... pa još ako im se natovari pospremanje kuće i peglanje.........

za dvoje djece nikad ne bih ispod 550 ili 600....
vjerujem da ima žena koje "moraju"raditi za manje jer nemaju izbora..i baš baš mi je žao što je tako...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Cijene cuvanja djece
30.7.2013 12:12:38   
bebaa
slažem se višnja u potpunosti ako je radno vrijeme takvo i ako im se nametnu dodatne obaveze....
ali ove ovdje dežurne u parku su sve iz okolnih zgrada,ne treba im prevoz i kažu fino da je njihovo samo dijete i ništa drugo.....sem velike odgovornosti ruku na srce i ne vidim neki veliki zahmet...
a za dvoje djece se inače kreće oko 600 km mada su tu večinom uključeni i dodatni poslovi kako sam obavještena.....user posted image e ova je baš nagrabusila ...hem djeca i odgovornost,hem kuća i ručak.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Cijene cuvanja djece
30.7.2013 15:12:46   
Teddy Bear
Ja i moja mama smo cuvali jednog djecaka od njegovog 7-og mjeseca, do 2 god, iz komsiluka, za 250 KM, nije stvar samo u "cuvanju " djeteta, mi smo tako bili dogovorili na pocetku, al vremenom se te obaveze prosire, od kuhanja za bebu pa na dalje, a mi smo uvijek kad beba spava raspremali kucu, prali sudje , prostirali ves itd, to je bilo i iz dosade, i sto se nekako covjek navikne pa se ponasa kao u svojoj kuci... O ljubavi prema njemu necu ni da pricam, a o stresu i odgovornosti, i strahovanju nad njim,,, mislim da znaju samo one zene koje su cuvale tudju djecu. Ja sad imam dvije bebe i rahat sam, i to se ne moze poredit sa cuvanjem tudjeg djeteta.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Cijene cuvanja djece
31.7.2013 16:13:29   
merima_s
Ja sam i planirala plaćati 600 KM. Ona posprema po kuci, pegla ves i nekad, ako ja nisam stigla nista skuhati, skuha supicu ili čorbicu malom da jede. Meni je to sasvim solidna cifra, ali me zanimalo koliko drugi plaćaju. Naravno svako od nas voli proći što jeftinije a dobiti zauzvrat što kvalitetnije.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Cijene cuvanja djece
4.9.2013 16:55:33   
T_A_J_A
pozdravcic...

ne znam da li je ok ali evo da napisem ovdje pa ako ne bude ok neka administrator obrise :D

ja sam prof. predkoslskog odgoja i obrazovanja, iz Zenice sam, na zalost ne zaposlena i rado bih cuvala, jedno ili dvoje djece... prije studija sma cuvala blizance od njihovog 4. mj do 2godine...



_____________________________

... digni glavu ne daj se, pjevaj pjesme ljubavne, zaplaci kad te niko ne vidi ...

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Cijene cuvanja djece
4.11.2013 10:11:08   
tadudinka
Pozdrav,

Ako neko ima preporuku za tetu čuvalicu bili bismo veoma zahvalni, Ilidža (naš stan) dječak 1 godina.

(odgovor članu T_A_J_A)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Cijene cuvanja djece
4.11.2013 12:08:01   
škorpija
Tedy bear tako mi je drago kad pročitam ovakav post kao tvoj, i drago mi je kad pročitam da neko ne gleda na čuvanje djeteta samo kao na posao koa i svaki drugi, jer on to nijeuser posted image

< Poruku je uredio škorpija -- 4.11.2013 12:20:04 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Cijene cuvanja djece
12.11.2013 23:52:05   
Tida
Pozdav hitno mi je potrebna pomoc . Naime dobila sam ponudu da čuvam dvoje djece ( djecak 5 godina i djevojcica 2 ) . Ne bih ih cuvala svaki dan isto, 4-5 sati svaki radni dan u kuci njihovih roditelja. Ne bih placala prevoz jer se nalaze 10 min od mene .Ali nismo se dogovorili noko cijene , rekli su mi da se raspitam kako se krecu cijene . PA me interesuje kakva su vasa iskustva sa tetama :) ii koliko biste vi placali , otprilike . Puno bi mi pomoglo vase misljenje :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Cijene cuvanja djece
23.5.2014 18:52:49   
idana_85
Je li zna neko kako se krecu cijene cuvanja djece poremeno, na par sati? Ja bih uzela dadilju da cuva djecu otprilike 4h, jednom-dva puta sedmicno. Nema oko njih posla, malenom dohvatiti vode, a bebicu presvuci i nahraniti, inace je miran jako. Nasla sam i finu djevjku koju bas dugo znam, samo ne znam sta da joj ponudim??? Help!

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Tida)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Cijene cuvanja djece
11.6.2014 8:52:52   
lana32
Ja svoju djevojku plaćam oko 450 KM .Djevojka nije imala neko iskustvo ,ali je bila poslušna i vrijedna i vrlo brzo se uklopila. Sad je kod nas oko dvije godine .U njoj sam dobila veliku podršku i pomoć. Iako nikad nismo tražili o dnje,ona sam poradi po kući ,opere suđe ,ukljuci mašinu za veš i slično ,dosta toga odradi dok djeca spavaju . Ona mi je sama rekla cijenu 350 km ,ali mi smo joj na kraju sami od sebe povećali cijenu zato što zaista zaslužuje.

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Cijene cuvanja djece
3.10.2014 18:39:08   
cecice
Da li mi neko može preporučiti finu tetu za čuvanje bebe od godinu dana na relaciji Pofalici? Isključivo čuvanje djeteta. Hvala!

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Cijene cuvanja djece
3.10.2014 19:11:20   
paradajz
Da li mi neko može preporučiti finu tetu za čuvanje bebe od godinu dana na relaciji Pofalici? Isključivo čuvanje djeteta. Hvala!


Koliko sati dnevno bi bilo i od kad ujutro?

(odgovor članu cecice)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Cijene cuvanja djece
4.10.2014 10:53:57   
cecice
Radnim danima od pola 9 do pola 5.

(odgovor članu paradajz)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Cijene cuvanja djece
5.10.2014 19:53:15   
paradajz
Pozdrav,
U nedostatku posla, čuvala sam jednu djevojčicu, posto su moja djeca odrasla. Jos ovo nekoliko dana iza Bajrama ne bih mogla, pa onda ako kome bude potrebna teta za čuvanje.svraćam na forum. Kako god vama mamama nije lako pustiti u kuću bez preporuke i meni je isto bitno da znam kome bih čuvala dijete. Kod ove porodice što sam bila zaista sam zadovoljna bila, a mislim da su i oni sa mnom. Meni bi najviše odgovarao termin od pola 10 ujutro, a negdje oko Pofalića najbolje.

(odgovor članu cecice)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *