|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreća za spavanje
2.9.2010 21:37:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a s koliko starosti je ok stavljati dijete u vrecu za spavanje? moja se takodje stalno otkriva user posted image  a jel ima kupiti malih vreca za spavanje? ja se nesto tih vreca bojim, sta znam, da se dijete ne ugusi ne do Bog


Ma ne brini za to,nema šanse da se uguši,ipak je vreća gore kao majica,i kad bi ruke uspjela uvući,glavu ne može nikako.
Moja je br.80 i tek sad joj je taman,a koristili smo je i prošlu zimu,samo dole bude duža,gore je svejedno,i na ovoj nema nikakvih dugmića,samo rajfešlus,i to preko sredine,ali kad se skopča uopšte ne bude baš ispod brade,već dole niže,i nije se nikad desilo da je nažulja,jer ne dodiruje bradu nikako.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Vreća za spavanje
2.9.2010 21:39:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sma u TL prosle godien kupila ogromnu vrecu dugu 120 cm, bez rukava, iznutra pamuk, izvana plis,ma odlicna, kostala je 35 KM. E to je bio totalno bacen novacuser posted image


user posted image user posted image Pa šta sad... jel valja ili ne? Cccc...

I naša je bez rukava,iznutra i izvana pamuk.

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Vreća za spavanje
2.9.2010 21:39:44   
acudesa
dvije nove imala, ni jednu nisam upotrijebila, nesto mi bilo komotnije da je pod jorgancicem

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Vreća za spavanje
2.9.2010 21:43:07   
reallove

IZVORNA PORUKA: Gracanka

IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sma u TL prosle godien kupila ogromnu vrecu dugu 120 cm, bez rukava, iznutra pamuk, izvana plis,ma odlicna,kostala je 35 KM. E to je bio totalno bacen novacuser posted image


user posted image user posted image Pa šta sad... jel valja ili ne? Cccc...

I naša je bez rukava,iznutra i izvana pamuk.

i kod nas ovako,kostala 16 eurauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Vreća za spavanje
2.9.2010 21:43:24   
Anoniman
Pa i jest komotnije,ali ako hoće da bude pod jorgančićem user posted image
Ni ja sa starijom nisam koristila vreću,jer se nije otkrivala,ona se zna čuvati,čak navlačila na sebe jorgančić kada se svuče,dušica mamina poslušna! user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Vreća za spavanje
3.9.2010 11:49:15   
gvendolina
Nama je vreca spas kad zahladi jer Ajdin strasno nemirno spava.Vrti se po cijelu noc i obavezno se otkriva. Ova koju imamo je povelika i za uzrast je od 6-36 mj.To je i jedan je od poklona koji smo maksimalno iskoristiliuser posted image   ja bi je iskreno svima preporucilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Vreća za spavanje
3.9.2010 11:57:45   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sma u TL prosle godien kupila ogromnu vrecu dugu 120 cm, bez rukava, iznutra pamuk, izvana plis,ma odlicna, kostala je 35 KM. E to je bio totalno bacen novacuser posted image


a što ? jel beba nije htjela u vreću ili je do vreće?
Jer ja imam apsolutno istu, samo se ne sjećam broja, sad sam na poslu ali milsim da je oko broja 100 ( mozda 98) i iskoristili je maksimalno cijelu zimu, obučem joj samo bodi dugih rukava i pravas vreća.
Sad sam mislila kupiti istu samo veću.


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Vreća za spavanje
3.9.2010 12:05:02   
lekica83
i mi imamo istu tu vrecu, ne znam ni ja koji je broj, na proljece joj je bila malo velika i tada je u njoj uzivala a sada nema sanse, okrece se i prevrce cijelu noc dok nisam skontala da je do toga. Inace moja bebica nece ni da se pokrije, izdrzi nekih desetak minuta i onda se okrece i vuce dekicu dok je ne skine sa sebe i iste sekunde se smiri i nastavi sa spavanjem, ja sacekam malo da utvrdi san pa je polako opet pokrijem ali djaba, ista prica ne smiri se dok se ne otkrije. Zato sam mislila da je vreca super ali sad nece ni u nju user posted image user posted image

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Vreća za spavanje
3.9.2010 15:53:36   
škorpija
Ma vreća je super, ali on se čitavu noć budi i kmeza kad je stavim u njuuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Vreća za spavanje
3.9.2010 17:32:21   
acudesa
ja sam malca pokrivala po svu noc...nisam ga u vrecu stavljala-jednostavno, ne bih ni ja da mene neko stavi u vrecuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Vreća za spavanje
3.9.2010 17:36:39   
bebacha
Ajla u svojim vrecama hodauser posted image user posted image user posted image user posted image tako da ima potpunu slobodu iako je u vreci.ko god vidi sta ona radi u vreci nemoze da vjeruje.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Vreća za spavanje
3.9.2010 17:39:42   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ona uziva..
ja sam klaustrofobicar..pa

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Vreća za spavanje
3.9.2010 17:48:34   
Daj daj
I mi smo u potrazi za vrecom. Nama treba neka veca, jer je A duga 93 cm.
Zna li neko gdje se ima kupiti?

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Vreća za spavanje
5.9.2010 16:40:17   
Adana
I? Zna li iko? user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Vreća za spavanje
5.9.2010 16:45:56   
mamabb
Ja sam vidjela u fisu velike vreće za spavanje, one klasične i sad ima i vreća koja izgleda kao pidžama a debela iz jednog dijela, ustvari, više me podsjeća na skafander.
Fina je i mekana pa me zanima da li je neko koristio takvu vreću i kakva su iskustva jer ova moja vrtirepka neće da se pokriva a neće ni u onu klasičnu vreću sva se usuče.
Hvala!

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Vreća za spavanje
8.9.2010 10:50:59   
emma.L
Samo da napomenem, nisam gledala veličine ni cijene (pretpostavljam da je jeftinije nego u TL), ali debljih vreća ima u Azelu na Pofalićima. Planiramo pogledati ovih dana pa javimo. Nama isto treba debela, jer je prošlu zimu Ema najbolje spavala u debeloj vreći i samo u bodiju dugih rukava.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Vreća za spavanje
30.9.2010 16:35:06   
kolacic
A  sta radite kad je u pitanju zima, kad su veliki minusi, ja imam dvije dekice vrecice i odlicne su, plisane super stvarno jedna je kupljena u pofalicima, ima ista u amku jeftinija oko 28 km, a meni pada na pamet da kupim debelu ambasadorku deku za bebe za zimu kad dodju minusi, ima li to gdje kupiti?  user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Vreća za spavanje
5.10.2010 22:50:37   
lirio
stariji sin nije imao problema sa vrećom ali ovaj mali vrcko je ne podnosi organski..budi se, place, zapetlja se pa i mene budi stalno...ja volim da je bebi u vreci, sigurna sam da mu je toplo... al dabogda da ovaj vrcko izdrzi...

< Poruku je uredio lirio -- 5.10.2010 22:51:49 >


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 13:16:39   
miracle
Ja sam isto u potrazi za vrećom.Ova u TL je lijepa,35KM ali nekako se bojim da neće biti topla dovoljno,unutra je pamuk vani pliš.

Prije nekoliko dana nazovem ja sve Azel prodavnice i kaže teta u Hrasnom evo došle vreće jutros,nisam još raspakovala.Ja otišla poslije posla sve rasprodate user posted image ostale 2 male ,cijena je 10KM stvarno jeftino,kaže žene sve razgrabile.

U  dječijoj prodavnici na Pofalićima,kod Šentade imaju  po 24KM ali su mi nekako grube.

Danas ću navratiti u onu prodavnicu na Čaršiji,na čošku gdje ima i ciciban cipelica,tamo je nekad bilo kvalitetnih vreča po 30 KM,plišane ali deblje.

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 13:31:03   
Lejla Ka
Ja imam ovu iz TL-a. Jako je meka, ali je tanja, i ako vam grijanje zimi nije pretjerano, a ne grije se noću, neće biti dovoljna.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 13:31:28   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: miracle

Ja sam isto u potrazi za vrećom.Ova u TL je lijepa,35KM ali nekako se bojim da neće biti topla dovoljno,unutra je pamuk vani pliš.

Prije nekoliko dana nazovem ja sve Azel prodavnice i kaže teta u Hrasnom evo došle vreće jutros,nisam još raspakovala.Ja otišla poslije posla sve rasprodate user posted image ostale 2 male ,cijena je 10KM stvarno jeftino,kaže žene sve razgrabile.

U  dječijoj prodavnici na Pofalićima,kod Šentade imaju  po 24KM ali su mi nekako grube.

Danas ću navratiti u onu prodavnicu na Čaršiji,na čošku gdje ima i ciciban cipelica,tamo je nekad bilo kvalitetnih vreča po 30 KM,plišane ali deblje.



za slučaj da ne nađeš ono što si zamislila ovu možeš slobodno uzeti, moja beba je u njoj provela zimu, samo joj obučem bodi dugih rukava a dole nogice gole i svaki put joj budu tople, čak mi se nekad činilo da su joj malo vlažne jer se oznoje, vrećica je tako mekana, topla, fino se pre, kvalitetna , kad je raširiš može biti i jorgančić - dekica...


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 13:48:50   
miracle
Ok,hvala.Meni se nešto učinila pretankom.
Ako ne nađem ništa drugo,uzeću ovu iz TL-a.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 14:01:26   
Lejla Ka
Dinkice, jesi li sigurna da se radi o istoj vreći? Ja sam također imala jednu sličnu, ali je imala još jedan unutrašnji sloj, kao vatelin, i ona je bila super. Ali ova trenutna iz TL-a je jednoslojna, i ja sina (koji je sve samo ne zimogrizan) obučem u deblju piđamu i vrećicu, a kad ne grijemo po danu stvarno se brinem da mu je noću zima za spavat.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 14:08:57   
Dinkica
mislim da nema vatelina, slikaću kad dođem kući user posted image , do duše mi imamo centralno grijanje do 10 naveče, sobica joj je malena pa dugo zadržava toplotu.

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 14:16:29   
Dinkica
user posted image

to je ta, našla sam je na netu, vjerovatno su nam iste, njoj je bila dovoljna, biće da je do temperature u stanu...


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *