|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreća za spavanje
28.5.2011 23:24:23   
kolacic
kisa u sarajevu ali i sparina velikaaaaaaa :(

jel iko kupovao vrece tanke u radnji na pofalicima, i kakve su jesu li frotirne..???

i ove u merkuru sto spominjete, kakve su one, jesu li puno debele??'

mene zanimaju mekane tanke po mogucnosti frotirne vrecice za dane koji nam slijede...

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Vreća za spavanje
29.5.2011 10:34:29   
kolacic
user posted image mozete li mi pomoci pleaseeeee??? dakle vrece u merkuru kakve su, jesu li mekane tanke... i one na pofalicima gore sam vec napisala jesu li frotirne... ja sam jucer bila u TL jos nemaju ljetne vrecice a dijete mi spava u zimskoj pa bih morala pronaci i ljetne negdje.. u amku isto nema..ima li u merkuru ili na pofalicima i kakve su??? hvaaaaaaaaaaalllllllaaaaaaaa

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Vreća za spavanje
29.5.2011 14:49:11   
kolacic
:((((((((,user posted image user posted image user posted image 2user posted image 0,

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Vreća za spavanje
29.5.2011 14:54:00   
Skvo RR
Ja nemam iskustva....jer moja curice nikada nije htjela u vrecu za spavanje...pa pokrij dok ne nadjes vrecu, tankom dekicom.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Vreća za spavanje
29.5.2011 15:46:09   
Adana
Ne znam ni ja kakve su vrece, a zasto ne odes do Pofalica, do Merkatora, do Merkura pa ne vidis?

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Vreća za spavanje
29.5.2011 15:49:12   
Adana
Evo kako opisuju vrece:


"Bilo je tih frotirnih vreca u Merkatoru, u samoposluzi. Iste takve imaju u onim djecijim radnjama u Sentadi i na Carsiji. To su one standardne vrece. A juce sam u Almi Ras vidjela super pidzamice,one iz jednog dijela, od malo debljeg pamuka su i ja cu to da kupim i koristim kao vrecu - obucem joj preko pidzame i super. Ima rukave i nogavice, da se dijete ne srkleti user posted image "

"Mi smo kupili malenom frotirnu ovu sto mama75 rece, super je frotir, imas u Merkuru u onoj radnji blizu igraonice, mi smo je inace u onoj djecijoj radnji na Dobrinji uzeli oko 23 km.
Kod nas je isto frotirna vreca, onako ni tanka ni debela, super je,
zimi maleni ima bodic, tanku pidzamicu i vrecu, a sada ce biti bodic samo ispod vrecice, samo smo mi onaj donji dio rasporili i fino podrubili pa doslo ko haljina user posted image  da noge vani mogu mlatarati. "

"Mi smo kupili super vreću za spavanje, pamučna, dvoslojna(kao one pamučne bebi dekice) tako je mekana i nježna, a nije puno topla! U Bingu i 12,50 KM! "

Ove je sve kopirano sa prethodne strane... :)







_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Vreća za spavanje
29.5.2011 19:13:35   
kolacic
adana hvala mislim da cu otici pa vidjeti kakve su :))))))user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Vreća za spavanje
29.5.2011 19:31:00   
Adana
user posted image   Nema na cemu...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Vreća za spavanje
10.6.2011 22:02:57   
la bomba
Zna li ko gdje ima kupiti ljetnih vrećica za spavanje. Da su preko 100cm, ...
TL nema, Nody na Dobrinji nema, Amko Pčelica Maja nema!

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Vreća za spavanje
15.6.2011 11:31:18   
shero
Nisam mogao vjerovati očima kad sam ga vidio prvi time.I kladiti se sve cure će biti lude kao što sam učinio kad su ga vidjeli.
http://www.dhgate.com/super-large-crystal-ring-wedding-decoration/p-ff8080812e7a8e32012e8b08a01142fc.html

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Vreća za spavanje
11.7.2011 10:56:38   
kolacic
IZVORNA PORUKA: la bomba

Zna li ko gdje ima kupiti ljetnih vrećica za spavanje. Da su preko 100cm, ...
TL nema, Nody na Dobrinji nema, Amko Pčelica Maja nema!


Imas u fisu u rajlovcu super vrece za spavanje tanke 104 cm, kostaju 14,80 KM i prelijepe su pamucne, prave ljetneuser posted image

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Vreća za spavanje
13.7.2011 13:23:18   
la bomba
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: la bomba

Zna li ko gdje ima kupiti ljetnih vrećica za spavanje. Da su preko 100cm, ...
TL nema, Nody na Dobrinji nema, Amko Pčelica Maja nema!


Imas u fisu u rajlovcu super vrece za spavanje tanke 104 cm, kostaju 14,80 KM i prelijepe su pamucne, prave ljetneuser posted image


Je li to onaj Fis Poslije OMV-a prije skretanja za Robot?, .... Vidjela sam nekad da ima nes, al nisam skontala sta je...

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Vreća za spavanje
13.7.2011 13:28:34   
emma.L
Ja sam Emi kupila prošle godine veliku pamučnu tanku vreću na Socijalnom, ona radnja blizu Mone na glavnoj ulici (piše "sve za bebe, djevojčice i dječake") . Super je bila, čak sam je i otkuhavala. Bila je čini mi se oko 24 KM.
A prijedlog za vreće je šivanje, definitivno će biti jeftinije i možete sami izabrati način kopčanja ili čak napraviti jako dugu vreću sa dugmićima sa strane za skraćivanje pa vam onda jedna traje dugo.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Vreća za spavanje
13.7.2011 14:02:35   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: la bomba

Zna li ko gdje ima kupiti ljetnih vrećica za spavanje. Da su preko 100cm, ...
TL nema, Nody na Dobrinji nema, Amko Pčelica Maja nema!


Imas u fisu u rajlovcu super vrece za spavanje tanke 104 cm, kostaju 14,80 KM i prelijepe su pamucne, prave ljetneuser posted image


kada si ovo vidjela,da li ih jos imauser posted image ...ja nekako nemam srece sa tim Fisom,kada odem rijetko sta nadjem i bas mi se mrsko nakaniti user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Vreća za spavanje
13.7.2011 14:15:44   
la bomba
IZVORNA PORUKA: emma.L

Ja sam Emi kupila prošle godine veliku pamučnu tanku vreću na Socijalnom, ona radnja blizu Mone na glavnoj ulici (piše "sve za bebe, djevojčice i dječake") . Super je bila, čak sam je i otkuhavala. Bila je čini mi se oko 24 KM.
A prijedlog za vreće je šivanje, definitivno će biti jeftinije i možete sami izabrati način kopčanja ili čak napraviti jako dugu vreću sa dugmićima sa strane za skraćivanje pa vam onda jedna traje dugo.


user posted image

Pametno

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Vreća za spavanje
13.7.2011 15:22:19   
kolacic
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: la bomba

Zna li ko gdje ima kupiti ljetnih vrećica za spavanje. Da su preko 100cm, ...
TL nema, Nody na Dobrinji nema, Amko Pčelica Maja nema!


Imas u fisu u rajlovcu super vrece za spavanje tanke 104 cm, kostaju 14,80 KM i prelijepe su pamucne, prave ljetneuser posted image


kada si ovo vidjela,da li ih jos imauser posted image ...ja nekako nemam srece sa tim Fisom,kada odem rijetko sta nadjem i bas mi se mrsko nakaniti user posted image



ima ih jos i super su, pamucne, mogu se otkuhavati prelijep kroj a nisu skupe 14,80 km kao sto rekoh ja sam prepreprezadovoljna user posted image  to je fis u rajlovcu, muz me vozio bas zbog vrecice ima super lijepih pamucnih stvari za bebe, ja sam kupila i bodic ja <3 mama.. ma odlicno.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Vreća za spavanje
13.7.2011 15:45:41   
R&T@
Kakve vrece na +40 stepeni, odnosno +20 nocuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Vreća za spavanje
13.7.2011 16:04:17   
emma.L
Pa ja sam Emi oblačila pelenu i pamučnu vreću ljeti i nisam razmišljala o golim leđima i sl. Zimi bodi dugih rukava i debelu vreću i to je to. Nikada se nije preznojavala ili pokazivala da joj je vruće. A skinuli smo je kad smo kupili pravi krevet, da bi se mogla dočekati na nogice ako padne, a ne da se zamota još u padu. Dakle, skinuli je proljetos.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Vreća za spavanje
13.7.2011 18:38:40   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: la bomba

Zna li ko gdje ima kupiti ljetnih vrećica za spavanje. Da su preko 100cm, ...
TL nema, Nody na Dobrinji nema, Amko Pčelica Maja nema!


Imas u fisu u rajlovcu super vrece za spavanje tanke 104 cm, kostaju 14,80 KM i prelijepe su pamucne, prave ljetneuser posted image


kada si ovo vidjela,da li ih jos imauser posted image ...ja nekako nemam srece sa tim Fisom,kada odem rijetko sta nadjem i bas mi se mrsko nakaniti user posted image



ima ih jos i super su, pamucne, mogu se otkuhavati prelijep kroj a nisu skupe 14,80 km kao sto rekoh ja sam prepreprezadovoljna user posted image  to je fis u rajlovcu, muz me vozio bas zbog vrecice ima super lijepih pamucnih stvari za bebe, ja sam kupila i bodic ja <3 mama.. ma odlicno.



hvala puno na odgovru,otici cu user posted image

A spava samo u bodicu bez rukava i gacicama(vec 3 veceri bez peleneuser posted image user posted image ),a vreca nam treba kad malo zahladiuser posted image user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Vreća za spavanje
13.7.2011 22:26:35   
la bomba
IZVORNA PORUKA: tajra

Kakve vrece na +40 stepeni, odnosno +20 nocuuser posted image


Pa čime se tvoje djevojčice ljeti pokrivaju???

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Vreća za spavanje
13.7.2011 22:33:20   
Medić*
Moj maleni je pune 2,5 godine spavao u vrecici i ljeti i zimi, s tim da ljeti bi imao bodic i vrecicu. Tako nisam razmisljala da li je otkriven i hoce li se nahaditi. Ovo ljeto krenuli bez vrecice, ali on je i dalje trazi navikao se user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 13.7.2011 22:34:24 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Vreća za spavanje
13.7.2011 22:37:49   
la bomba
Mojoj je djevojcici nasa uobičajena vrecica trenutno pretopla, pa tražimo neku tanju, al mislim da cemo sašiti neku. A sada spava u bodiću kratki rukav i tanka pamučna dekica preko, ... obavezno bude bez nje u noći. A mi spavamo s otvorenim prozorom, tako da bih voljela da se osiguram, da je pokrivena. Al, generalno, toliko je vruće da svi otkriveni spavamo.

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Vreća za spavanje
14.7.2011 0:42:35   
malena.
sada da je stavim u vrecu,pa i u bodiju je vjecito mokra,toliko se znoji.pa kod nas je i nocu oko30 stepeni.cudno mi da na toj temp stavljam i vrecu.naravno mozda je u vasim krajevima hladnije,al mostari vreca,nema sanse

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Vreća za spavanje
1.10.2011 16:04:35   
kolacic
jel ko kupovao vrece u tl, imaju od 35 i od 25 km, ne znam koja je bolja za zime..nisam ih vidjela, ali svakako bih htjela prvo s vama da vidim koja je bolja vreca, od ove dvije, ako je neko kupovao koja je toplija? cujem pri kraju im je ovih od 35 km.
hvala vam unaprijed.

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Vreća za spavanje
1.10.2011 22:43:06   
kolacic
IZVORNA PORUKA: kolacic

jel ko kupovao vrece u tl, imaju od 35 i od 25 km, ne znam koja je bolja za zime..nisam ih vidjela, ali svakako bih htjela prvo s vama da vidim koja je bolja vreca, od ove dvije, ako je neko kupovao koja je toplija? cujem pri kraju im je ovih od 35 km.
hvala vam unaprijed.


ej ima li iko ko je kupovao ove vrece? user posted image

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *