|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
25.3.2013 11:03:14   
mama mahira
pa trebamo kontaktirat ministra

(odgovor članu visoko)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
25.3.2013 11:52:35   
suberbeba
http://zdk.ba/ministarstvo-za-rad/ministarstvo-za-rad-socijalnu-politiku-i-izbjeglice

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
25.3.2013 12:22:41   
Suela
ja sam poslala mail ministru finansija, mislim da je do njih, jer oni raspoređuju sredstva. Ma ne vjerujem da će to iko pročitati.

(odgovor članu suberbeba)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
25.3.2013 12:46:22   
mama mahira
i ja sam poslala alllli jos uvijek nema odgovora,,a bog sami zna kad cemo mi doc na red za isplatu jer jos ni budzetsi korisnici nisu primili platu a trebali 20.3.a rekli su im krajem mjeseca,,a naravno oni su njima preci vec mi i nase bebiceuser posted image

(odgovor članu Suela)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
25.3.2013 15:52:34   
Stent
:(

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
26.3.2013 8:06:10   
suberbeba
mislim da imas pogresnu informaciju...policiji i prosvjeti je bila plata..ovo je cisto navlacenje i kupovaynje vremena...neg im Allah vrati sve ovo sto rade nama i nasoj djeci..i nista im gore ne treba u zivotu...user posted image

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
26.3.2013 8:15:46   
mama mahira
ja sam dobila juce informaciju da ni njima nije bila plata i rekli im do kraja mjeseca,,,a sad dal je to istina samo BOG zna

(odgovor članu suberbeba)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
26.3.2013 9:45:21   
zepce84
plate su isplacene budzetskim korisnicima, a ako porodiljama ne isplate ove sedmice, nece ni sljedece jer ide topli obrok budzetkim korisnicima.user posted image

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
26.3.2013 10:35:48   
mama mahira
ja se izvinjajem ak je netacna inf.al bogami meni su tako reki

(odgovor članu zepce84)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
26.3.2013 12:50:56   
hams
je li ko zvao socijalno,sta oni kazu,imaju li kakve informacije???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
26.3.2013 17:42:45   
Suela
http://www.zenicablog.com/zenica/vijesti/item/19693-odluke-vlade-zdk.html

(odgovor članu hams)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
27.3.2013 14:34:16   
hams
koja li smo im sada mi rupa na svirali???

(odgovor članu Suela)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
27.3.2013 14:47:45   
suberbeba
navodno je sutra sastanak kod resornog ministra direktora centara za socijalni rad...nesto da "popricaju " s njim...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hams)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
27.3.2013 15:14:23   
amraamr
Sramota, mislim da treba sa bebama da odemo do ministarstva, možda tada nešto učine...

(odgovor članu suberbeba)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
27.3.2013 18:12:42   
dandi84

IZVORNA PORUKA: zepce84

plate su isplacene budzetskim korisnicima, a ako porodiljama ne isplate ove sedmice, nece ni sljedece jer ide topli obrok budzetkim korisnicima.user posted image

Nisu ni plate isplaćene budžetskim korisnicima...Slab priliv u budžet pa kasni...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu zepce84)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
28.3.2013 10:58:14   
mama mahira
cujem da Su juce zavrsili s isplatama plata budjetskim korisnicima,,Jel ko saznao ssta u vezi nassss?

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
28.3.2013 12:57:17   
suberbeba
http://www.zdk.ba/vijesti/izvjestajna-skupstina-drustva-socijalnih-radnika-zdk

evo bili su na sijelu i nahvalili jedni druge...a djeca i bebice cekaju svoje pare...strasno....

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
28.3.2013 13:08:35   
mama mahira
Boze Mili i Dragi pa dokle ovo sve trpit,,da oni jedni drugima priznanja dodijeljuju a nane bebice nek cekaju..,,,,Dabogda i oni dozivili da cekaju ovako kao mi!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suberbeba)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
28.3.2013 13:26:32   
suberbeba
Postovani,

molim Vas za hitan odgovor po pitanju isplate porodiljskih naknada, za mjesec decembar ( sa 4 mjeseca kasnjenja ) .

Stvarno je sramotna cinjenica da je isplata plata i toplih obroka budzetskim kosrisnicima prioritetnija od isplata porodiljskih naknada,za koje znate da majke -porodilje ocekuju da bi svojim novorodjenim bebama omogucile neophodnu hranu i pelene.

Ovakva inertnost i nesluh Valde ZE-DO Kantona su stvarno za svaku osudu.Zar vas jedini alibi lezi u cinjenici da bebe nisu u mogucnosti stajkovati te ih zbog toga zaobilazite i zapostavljate na ovako grub nacin.

Ako je tako onda se zamislite u situaciji da Vi sjedite za punom trpezom a pored vas lezi par stotina beba koje placu od gladi a vi ih ignorisete, jer trenutna situacije se zaista ne moze ni prezentovati na drugi nacin.

S nadom u brzo odgovor,

Srdacno

evo mail koji sam poslala na premijera,ministra i federalnog ministra za rad, socijalnu politiku i izbjeglice , pa da vidimo hocel se sta destiti.Direktorica centra za socijalni rad u Tesnju mi je upravo isricala kako su na sastanu koji se odrzao kod ministra obavjesteni da naknada nema do dalnjeg....zao mi je sto sam vam donijela ovako lese vijesti ali tako je.

(odgovor članu suberbeba)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
28.3.2013 13:56:27   
mama mahira
javi ban ak ti sta odgovore,,jer ija sam slala al nikad nisam dobila odgovor

(odgovor članu suberbeba)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
29.3.2013 10:34:18   
mama mahira
imal sta?

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
29.3.2013 13:28:23   
Suela
http://www.zenicablog.com/zenica/vijesti/item/19730-kome-idu-sredstva-bud%C5%BEeta-zenice.html

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
1.4.2013 8:39:54   
alisamaca
imal li novih informacija?

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
1.4.2013 12:12:31   
mama mahira
alisamaca ak vam nije tesko nazovite vi tog svog rodjaka pa vidite imal kakvih upalta za nas pa nam javite

(odgovor članu alisamaca)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
1.4.2013 14:15:03   
alisamaca
zvala,ministar je na poslovnom putu cijelu sedmicu cijelu sedmicu,nalog nije dat,pa je i pretpostaviti da nema isplata ove sedmice nažalost.

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *