|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Otkrivanje noću
23.2.2015 8:49:12   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: bebaa

naletih na pravu temu...
od kako smo proljetos izbacili vreću spavanje s malcem je noćna mora.....on kao da ga ko u centrifugu ubaci,kako se ne umori onoliko se okrećući,nije mi jasno...tako da se moje spavanje uglavnom svodi na pokrivanje,šuškanje...a što je najgore on se tako stručno sklupča preko deke koja mu se omota oko nogu tako da dok ja tu deku izvadim ispod,pa ga pokrijem ja sam se već razbudila.....prebacila sam ga kod sebe na krevet,jer ova avantura me slomi,rebra izubija preko krevetca....user posted image
i nije mi jasno kako se neprobudi kad mu je hladno,ako mu je hladno......ali mene u neka doba uhvati zima ako sam otkrivena,pa kontam i njega garant...ali jok,taj ne registruje ništa.....user posted image

bebo isto i kod mene malac,otkrije se,ja pokrijem,on opet otkrije.tako da i ja nekad prebacim ga kod nas,jer jednostavno ne mogu ustajati više.a cura već tako ne spava,ona je pokrivena.a čini mi se da se i ona tako otkrivala dok je bila manja pa valjda i njega prođeuser posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Otkrivanje noću
23.2.2015 8:53:14   
bebaa
ja se sjećam da je nena rahmetli vezala ćoškove deke pa podvlačila pod jogi dušeke.....ma nema šanse da se iskopaš ispod onoga....a zimi svakako oni teškii vuneni jorgani ,pa kad te prokliješti nemaš snage da se mrdneš.....user posted image
a valjda će proći što kažeš.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Otkrivanje noću
23.2.2015 8:55:57   
mama2009
mi smo jos u vreci, kupim obicnu vrecu, snajderica mi napravi " noge" i svi super
D sama trazi vrecu kad ide spavati

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Otkrivanje noću
23.2.2015 8:58:17   
irenaSA
S to stalno radi...ne mogu se sad nakaniti da odem imaju u Jysku super stvarčicu za jorgane, deke koja se nakači i pričvrsti za krevet...i to presmješno jeftino 2 ili 4 komada...planiram to i user posted image sve me strah da šta u krevecu ne navuče na glavu..ne daj mi Bože...pogledajte na njihovoj stranici ima u kućnim potrepštinama...super stvar...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *